>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Abu Dabi, Brisbane, Chennai & Doha 31.12-10.01.

Status
Zamknięty.
draco09 0

draco09

Użytkownik
Spotkanie: Monfils - Blake
Typ: Rozegrają 3 sety ✅
Kurs: 2,00 =&gt; bet-at-home


Staram się ogarnąć spotkanie: Monfils - Blake i nie mogę się przekonać do żadnego z tych dwóch graczy. Pierwsza myśl jaką miałem, to zwycięstwo francuza, ale po chwili zastanowienia lekko zwątpiłem. Nawet nie spoglądając na historię ich spotkań (2-1 na korzyść amerykanina) - bo to już na prawdę historia kombinowałem i analizowałem. Znając charakterystykę Blake&#39;a jego waleczność postanowiłem odpuścić. Po chwili jednak tchnęło mnie :p Obaj zawodnicy to zawzięte i nie oszczędzające się chłopy. Do każdego meczu podchodzą na sto procent, i zawsze po przegranym secie robią wszystko żeby zmienić przebieg gry. Biorąc to pod uwagę przyszedł mi na myśl typ, że rozegrają trzy sety . Kurs 2,00 zachęcający ale czy wart ryzyka? Co o tym sądzicie? Jeśli mój tok myślenia jest błędny to proszę o reakcję :p


EDIT:
Jeszcze grają, ale przy stanie 1:1 w setach typek na ✅ Teraz żałuję, że zagrałem niską stawką :;/: z drugiej strony nie ma co wybrzydzać :p
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ja jestem zdania, że zakład, który wybrałeś, jest bardzo dobry. Monfils to nierówny zawodnik, podobnie jak Amerykanin i 3 sety są tu bardzo prawdopodobne. Zwłaszcza, że Blake stracił seta z Gicquelem a Monfils z Dentem, tak więc tutaj przewiduję podobnie. Nawet jeśli jeden będzie wyraźnie lepszy przez 2 pierwsze sety, to dobry serwis drugiego może spokojnie doprowadzić go do szczęśliwego TB. I w takim wypadku znowu szanse na 3 sety rosną. Poza Blake&#39;a raczej nie pokona Monfilsa w 2 .
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Monfils skarzyl sie na bole barku. W zeszlym tygodniu podczas treningu nadwyrezyl miesnie w barku, a wczoraj gral bez tasmy i sam przyznal ze byl to blad i bol mu doskwieral. Jesli prochy i oklady z lodu nie pomoga moze to byc powazna przewaga na Amerykanina.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Darcis - Nadal U18.5g @ 1.77 1/6 0/2 krecz Darcisa
Ćwierćfinał turnieju w Dausze, gdzie dosyć dobrym wynikiem może szczycić się Steve Darcis Belg który w tamtym sezonie w turniejach na HC nie przekroczył II. r tutaj zameldował się już w ćwierćfinale przebijając się przez kwalifikacje i na tym ćwierćfinale raczej zaprzestanie nie sądzę ku zaskoczeniu jak dla mnie preferując tutaj s&amp;v i niech chodzi że ten styl tutaj się nie nadaję bo jest odwrotnie, ale tego stylu dawno nie widziałem u Belga i nie powinien tym zaskoczyć Nadala który rozkręca się z meczu na mecz i jeśli Bolelli jak i Starace nie przekroczyli takiej linii gemowej z Nadalem którzy potrafią utrzymać dłuższą wymianę to jednak nie sądzę by Belg przegrał tutaj ugrywając aż osiem gemów. W H2H zachowana czysta karta Panowie jeszcze nie grali nigdy przeciwko sobie, Nadal mówił że chce szybko, mocno i dobrze zacząć nowy sezon nie sądzę by tutaj były jakieś kalkulacje ze strony Hiszpana którego nie trawie, ale jednak chłopak aż za często nie ma litości podczas swoich spotkań.
 
B 3

bart-1988

Użytkownik
Jak dla mnie na dziś dwa spotkania:
Kim - Sela -&gt; typ 2 - kurs 1.55 toto-mix ✅
Widziałem Kima w 1 rundzie i dla mnie to nijaki zawodnik, nie wierzę, że Sela nie jest o niego o klasę lepszy. Kim był jedynie bardzo regularny, nie robił zbyt często głupich błędów bo przeciwnik często sam kończył swoje wymiany po 2, 3 uderzeniu. Dlatego zwycięstwo Amerykanina w 1 rundzie 6-2 6-2 o niczym nie świadczy, bo to nie on grał świetny tenis tylko, jego przeciwnik nie miał dnia. Sela w 1 rundzie zniszczył Istomina, który poprzedni rok miał najlepszym w karierze i pasowała mu gra na hardzie, nie widziałem meczu, ale po statystykach śmiem twierdzić, że Dudi Sela jest fantastycznie przygotowany do sezonu i jego agresywny i dynamiczny styl pokaże dzisiaj Kimowi jego miejsce w szeregu. Typ 9/10.
Troicki - Kubot -&gt; typ 2 - kurs 2.40 toto-mix ⛔
Po raz kolejny wydaję mi się, że nasz reprezentant nie stoi na straconej pozycji jak kursy wskazują. Kubot potrafi prowadzić mocne wymiany zza linii końcowej i nie powinny być mu straszne mocne uderzenia Serba. Samemu też gra bardzo inteligentnie i potrafi wykorzystywać każdą okazję do volleya. Dla mnie Kubot ma możliwości by coś jeszcze w tym ATP osiągnąć i widać po nim, że wejście do top 100 to nie szczyt jego możliwości. Dziś na pewno powalczy, dlatego kurs ma dużą wartość. Typ 5/10.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Roger Federer - Nikolay Davydenko 1 @ 1.50 (9/10) ⛔

Kurs moim zdaniem zdecydowanie przeszacowany. Federer to Federer jego styl jest znany wszystkim, zresztą Davydenki też. Wczoraj widziałem mecze obu panów. Federer ograł Gulbisa który grał naprawdę świetnie i pokazał jak wielki ma talent i że zeszły sezon był wypadkiem przy pracy. Roger grał swoje, choć oczywiście do maksimum formy trochę jeszcze brakuje (choć przekonamy się o tym dopiero po meczu z kimś naprawdę mocnym, ze ścisłej czołówki jak Rosjanin). Davydenko z Karlovicem grał bardzo słabo. Wiadomo, że Ivo rywalem niewygodnym jest dla każdego, ale ja mówię o samym stylu w jakim grał. Wydawało mi się, że na korcie jest inny gracz od tego, które triumfował w Londynie. W sumie grał jak zawsze gdy nie był w formie. I on niby ma coś ugrać na Aussie Open? Powiem szczerze, nie wierze w nic ponad ćwierćfinał (a dochodziły mnie głosy nawet o tym że powalczy o triumf!). Nie widzę dzisiaj szans dla Rosjanina, naprawdę to jak przeciętnie zaprezentował się z Ivo nie może dać mu szans na walkę z Rogerem. Dlatego też kurs 1.50 biorę bez zawahania. Po za tym dodam, że stawki które podaje w pierwszym tygodniu może są zaskakująco wysokie, ale typy grane przeze mnie to zawsze sporo przesadzone kursy, z czym do czynienia mamy zawsze na początku sezonu. Dlatego myślę, że takie rzeczy przez pierwszy... miesiąc nie powinny nikogo dziwić. Trzeba po prostu z tego korzystać!
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Denko, jeśli zagra na swoim wysokim poziomie, nie ma tenisisty którego by nie pokonał, jeśli jest w formie gra najlepszy tenis, dzisiaj trudno coś powiedzieć, Wiadomo czego można się spodziewać od Rogera, z kolei sprzedawczyk ciężko powiedzić...
w h2h 11-1 dla Szwajcara...
Ja tam zaryzykuje za drobne Denke.
A tak po za tym to dla mnie ten mecz NO BET
Za nazywanie Davydenki sprzedawczykiem będę chyba dawał kartki :| Nikt nie zna okoliczności sytuacji z Sopotu, a wszyscy nagminnie go oskarżają. / Prasa

sytuacja z Sopotu, nie była jedyna, nawet betfair uznał ten mecz za przekręt, i zrobił zwroty, co u nich zdarzyło się 1 raz w historii zakładów z tenisa.
Poprostu w trakcie meczu gdy zdecydowanie prowadził Denko, wpłynęly duże sumy pieniędzy na win przeciwnika, i wtedy stanął:
to nie jedyny przypadek, zresztą na taką ksywkę zasłużył, wszędzie jest tak nazywany, na wszystkich zachodnich forach, każdy jest przekonany co do wałków robionych za sprawą Denki.

Pamiętam pojedynek obu panów w Holandii, gdzie po 1 secie wygranym przez Nico 6-4 i kontrolowaniu gry nagle Denko przestaje grać, masa błędów, serwis na poziomie juniora i te podwójne błędy(bodajże 3 w jednym gemie). W końcu nawet sędzia zwrócił uwagę Ruskowi żeby się bardzie starał, później długa dyskusja a w konsekwencji porażka Nicolaya 6-4 1-6 1-6. Było głośno o tej sprawie
chodzi o mecz z Florentem Serrą
Znam doskonale obie sytuacje. Ale mimo to nie można go nazywać sprzedawczykiem. Skąd wiesz, że przegrał te mecze z własnej nieprzymuszonej woli? Nie myślałeś nigdy, że coś mogło grozić jemu lub jego bliskim? Ten gość zarabia na korcie masę kasy, ma wielki talent i jestem na 99% pewny, że sam z siebie nigdy by nie zrobił takiego numeru. To nie jest Olejniczak czy inny Juska, który stawiając na swoją porażkę z jakimś miejscowym ogórkiem w challengerze w Bośni czy innym Kazachstanie jest w stanie wygrać więcej, niż dostałby za win w turnieju. / Prasa
 
T 0

trk

Użytkownik
Sprzedawczyk może faktycznie to zbyt mocne słowo biorąc pod uwagę rosyjskie mafie to naprawdę nieobliczalni ludzie i różnie to bywa poza tym może po prostu w czasie meczu coś w nim nawala i zaczyna nagle źle grac może po prostu to jest jego wada i nic na to nie poradzi bardzo dużo jest możliwości a bluzgać jest bardzo ławo zawsze i wszystkim tym bardziej w internecie ????
Myślę że zamiast wyzywać lepiej po prostu nie stawiać pieniędzy na to nazwisko i już a jak ktoś stawia to niech się liczy z takimi sytuacjami każdy decyduje samodzielnie.
Mnie osobiście przekonuje dzisiaj analiza mozi`a i nawet fakt że prawie u wszystkich buków kurs na denke spada a na fedexa rośnie mnie wcale nie odstrasza i myślę że Rosjanin ugra co najwyżej seta chociaż bardziej prawdopodobny scenariusz to według mnie 2:0 dla szwajcara.
Do tego dodaje Roddicka który nad ranem zagra z Berdychem a ten miał problemy ze swoim ostatnim przeciwnikiem (meczu nie widziałem) natomiast Roddick rozprawił się dzisiaj z Richardem który grał naprawdę naprawdę przyzwoicie i mało brakło i oglądalibyśmy 3 set bo początek tib break`a wskazywał właśnie na 3 set, niestety potężny serwis Roddicka i szczerze mówiąc trochę szczęścia spowodowało że mecz zakończył się 2:0.
Federer - Davydenko 1 1.50
Roddick - Berdych 1 1.38
 
cj20 0

cj20

Użytkownik
Spotkanie: Stepanek R.-Monfils G.
Tenis - Brisbane ATP hard-single
Typ 2
Kurs 1,80
Bukmacher: Betsafe

Juz dzis o 23 dojdzie do spotkania pomiedzy Franuzem Gealem Monfilsem, a Czechem Radkiem Stepankiem. Obecnie w rankingu ATP zajmuja odpowiednio Monfilis 13, a Stepanek 12. Różnica 1 miejsca jest bez wiekszego znaczenia. Uważam że za moim typem przemawia to, że bardzo lubię widowiskową grę Monfilisa. Jest on tenista, ktory gra czesto pod publicznosc. Gdy ma dobry dzień wszystko mu wychodzi. Tak było między innymi w ubiegłorocznym spotkania z Federem. Warto zaznaczyc iz sposrod 4 spotkan \, ktore zagrali ze soba dotychczas Ci dwaj tenisisci, aż 3 razy zwycięsko wygrywał mój dzisiejszy faworyt. Dzis po raz kolejny dojdzie do spotkania tych 2 tenistów na nawierzchni betonowej, poprzednie spotkanie na betonie wygrał Monfils pozwalajac rywalowi zdobyc tylko 5 gemow.
Forma podczas turnieju w Brsibane uwazam ze nie zachwyca Stepanek. Przedostatnie jego zwyciestwo nie bylo wcale przekonujace z Dolgopolovem. Niczym mnie nie zachwycił. za to Francuz jest w rewelacyjnej formie. Podczas tego turnieju rozegral 3 spotkania, a w kazdym po 3 sety, lecz gdy dochodziło do 3 seta, zawsze rozgromil przeciwnika. Jeszcze raz powtorze lubie patrzec na gre Monfilisa, który dzis powinien wygrac z Czechem.
Udanego typowania
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Andy Roddick - Tomas Berdych 1 @ 1,40 ✅
Całkiem ciekawy kurs na Amerykanina. Oby tenisistów miałem okazję oglądać w pojedynkach ćwierćfinałowych. I lepsze wrażenie sprawił na mnie Andy Roddick. Amerykanin bez przerwy robi postępy, w wymianach nie jest już tylko statystą, świetny fh, bardzo solidny bh, niezła siatka. Dodatkowo genialny serw. Już nie jest to ponad 220 km/h jak dawniej, ale te 200-205 km/h przy świetnym ukierunkowaniu podania są jeszcze skuteczniejsze. Ogólnie od roku przestałem traktować Roddicka jako tenisistę, którego jedyną zaletą jest serw. Teraz jest w stanie wygrać wymianę z każdym.
Tomas Berdych po 2 bardzo dobrych meczach, wczoraj złapał lekką zadyszkę. Fakt, Bellucci grał świetne zawody, grał bardzo agresywnie i nieprzewidywalnie. Leworęczny Brazylijczyk nadawał piłkom bardzo nieprzyjemną rotację. Tomasz jednak troszkę zawodził, robił sporo niewymuszonych błędów. Berdych przeplatał piękne winnery głupimi zagraniami, co na pewno skrzętnie wykorzysta Andy Roddick i chwile słabości Czecha zostana skarcone. W przedsezonowych dyskusjach stawiałem Czecha jako tenisistę, który w tym roku sporo namiesza. Podtrzymuje to stwierdzenie, jednak aby wygrać z Andym, Tomek musi grać jeszcze lepiej. Może na innym etapie sezonu będzie na to gotowy. Dzisiejszej nocy nie daję mu jednak szans nawet na seta.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Spotkanie: Gael Monfils vs. Radek Stepanek
Typ: Ile setów będzie granych? - 3 sety
Kurs: 2,10 =&gt; bet-at-home
W tym turnieju, już raz typowałem ćwierćfinałowy mecz francuza z Blake&#39;iem. Tamto spotkanie skończyło się wynikiem 2:1 dla Monfilsa. Chodź, Stepanek ma zupełnie inną charakterystykę od amerykanina uważam, że to spotkanie również nie zostanie rozstrzygnięte w dwóch setach - no chyba, że Radek wzniesie się na wyżyny i pogoni Gaela 2:0. Uważam, że jeśli kogoś stać na wygraną bez straty seta w tym pojedynku to tylko czecha, który moim zdaniem obecnie jest bardziej kompletnym i poukładanym tenisistą. Z drugiej strony znając waleczność i nieustępliwość Monfilsa sądzę, że nie da ograć się do zera (o ile w ogóle da się ograć). Typuję mecz trzysetowy z podobnym przebiegiem jak ostatnie spotkanie obu panów w Paryżu, które zostało rozegrane niedawno, bo 14-11-2009. Tamten mecz zakończył się wynikiem 2:1 (64 57 64) dla Monfilsa.
Co sądzą znawcy i fachowcy tenisa o tym typie? Ma szansę powodzenia, czy mój tok myślenia jest całkowicie błędny?
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Spotkanie: Nikolay Davydenko - Rafael Nadal
Typ: Rafael Nadal nie wygra ani jednego seta!
Kurs: 4,40
Bukmacher: bwin

Analiza: W finałowym starciu na turnieju w Doha, w Katarze, Nikolay Davydenko zmierzy się z Rafaelem Nadalem. Bukmacherzy w tym meczu ewidentnie faworyzują Rafaela, według mnie ewidentnie niesłusznie! To cień zawodnika sprzed kilkunastu miesięcy. Nie gra już tak szybko, agresywnie, brak mu werwy. Choć wyniki ostatnio jakie takie ma. Wygrał w Abu Dhabli pokonując Ferrera i Soderlinga. Szczególnie zwycięstwo nad Szwedem należy wziąć pod uwagę, bo Robin gra ostatnio bardzo dobrze. Nadal jednak się z nim męczył i wygrał 7-6 7-5. W Doha gra równiez póki co bez zarzutu, ale rywali miał bardzo słabych. Bolleli, Starace, Darcis czy Troicki - takich zawodników powinien rozwalać na śniadanie. No i w zasadzie tak zrobił, każdego pojechał po 2-0, a w każdym z setów rywalowi dawał zdobyć maksymalnie 3 gemy. Jednak ja nadal pamiętam jego dyspozycję na turnieju w Londynie. Choć było to półtora miesiąca temu. Z najlepszymi mu nie idzie. W grupie przegrał wszystkie 3 mecze, wszystkie po 0-2. Z drugiej strony mamy Nikolaya Davydenke, który wg mnie przeżywa jeden z najlepszych okresów w karierze. Gra rewelacyjnie. Choć rewelacyjnie to może zbyt wygórowane słowo - po prostu gra bardzo dobrze, solidnie. Wygrał wspomniany prestiżowy turniej w Londynie eliminując Nadala, Soderlinga, Federera i Del Potro. Szwajcara pokonał wtedy pierwszy raz w karierze i okazuje się, że nie był to przypadek. Dziś zrobił to po raz drugi. W Doha ograł na początku Kukushkina 2-0, potem Chiudinelliego również 2-0. To był jednak dopiero wstęp, bo kolejni rywale byli już bardziej wymagający. W ćwierćfinale Rosjanin trafił na Ivo Karlovica. Zawodnika bardzo dobrze zbudowanego, grającego bardzo siłowy tenis - potężny serwis, piekielnie mocne uderzenia. Davydenko egzamin zdał doskonale, bo wygrał 2-0, choć w obu setach zawodnicy grali tie-break. A dziś jak już wcześniej napisałem ograł nr 1 światowego rankingu - Rogera Federera 2-0. Oglądałem ten mecz i trzeba przyznać, że Rosjanin zagrał świetnie. Niezły serwis oraz niebywale precyzyjne uderzenia pozwoliły mu spokojnie ograć Federera. Choć jak już kiedyś pisał, napiszę jeszcze raz - obecnie Federer jest bez formy i chyba większość osób, które ogladają mecze tenisa przyzna mi rację. Nie zmienia to jednak faktu, że nie jest łatwo z nim wygrać. Zdziwiły mnie kursy na to spotkanie co napisałem na wstępie. Faworyzowanie Nadala jest dla mnie co najmniej śmieszne i niepoważne, bo to Davydenko jest w lepszej formie. 2 ostatnie mecze z ubiegłym roku wygrał z Nadalem po 2-0. W Londynie też bardzo spokojnie go ograł. Nie wydaję mi się, by był to wymagający przeciwnik dlatego zdecydowanie polecam typ na Nikolaya, a nawet dokładny wynik 2-0.

 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Nadal to typowy konstruktor, Denko jak już jest w formie, gra genialnie, zdecydowaną większość bardzo mocnych piłek posyła blisko linii.
Mecz będzie przebiegał w następujący sposób, Denko atak, Nadal obrona, i samą obronę tego nie wygra, zdecydowanie zgadzam się z typem 2-0 na Denke.
 
F 0

filweb

Forum VIP
A widzieliście dziś oba spotkania? Bo ja tak, a wnioski są następujące :

1. Nadal gra jak rok temu w Australii i Indian Wells i jest dla mnie murowanym kandydatem do tytułu w Melbourne.

2. Mecz Davydenki z Fedem to był generalnie mecz, w którym 99,9% zależało od Szwajcara. Kto widział mecz, ten wie. Ile było gemów, gdzie Roger sprezentował 0-40 Dence przy własnym podaniu, czy wreszcie gemy serwisowe Rosjanina, w których ten nie musiał nic robić, aby wyjść na 40-0. Ponadto początek drugiego seta zapowiadał się zupełnie inaczej i śmiem stwierdzić, że jedna piłka, która dałaby Rogerowi 2-0 pozwoliłaby mu zagrać jutro w finale.

3. Nadal przegrał pod koniec roku 2009 2 razy z Davy&#39;m, ale był to zupełnie inny Nadal. W tej chwili Hiszpan jest na ogromnej wznoszącej i poza &quot; w pełni wyluzowanym Fedexem &quot; nie widzę dla niego przeciwników w tourze.

Nadal - Davydenko 1 1.746 6/10 Pinnacle
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
Ja równiez ktorko skomentuje typ. Wg mnie niezbyt interesujący. Fakt Davydyenko jest w formie, może nawet życiowej. Ale na co stać Nadala też tak naprawdę ciężko na tym etapie sezonu stwierdzić. Tym bardziej, że będzie to pierwszy wymagjący rywal dla niego ( nie licząc pokazówki). Davydyenko przegonił dziś ładnie Feda po korcie, przez co nie powiem wtopiłem troche $. Ale Federer do takich sytuacji nie jest wcale przyzwyczajony, stad wydaje mi sie ze ciezko bylo mu zmienić oblicze meczu. Nadal do zawodnik o żelaznej kondycji, do tego teraz jest w pełni zdrowia, a nie po kontuzji jak to mialo miejsce przed ich ost starciem. Nadal chce wrócic na pierwsze miejsce w rankingu, a uczynic to moze tylko wygrywajac takie wlasnie mecze. Mysle ze kondycji i woli walki na Denke wystarczy. Totez lekko zagram na Nadala. Powodzenia wszystkim, i milego ogladania finalu
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Spotkanie: Gael Monfils - Radek Stepanek
Typ: Gael Monfils wygra 2-1
Kurs: 4.00
Bukmacher: Expekt
Analiza: Bardzo ciekawie zapowiadają się półfinałowe mecze turnieju mężczyzn w tenisowym turnieju w australijskim Brisbane. Francuz Gael Monfils zagra z reprezentantem Czech Radkiem Stepankiem a Amerykanin Andy Roddick zmierzy się z innym Czechem Thomasem Berdychem. Moją uwagę przykuło pierwsze półfinałowe spotkanie zaplanowane na godzinę 2:00 czasu polskiego, które zapowiada się niezwykle interesująco bowiem obu tenisistów aktualnie w rankingu ATP dzieli tylko jedno miejsce różnicy. W roli nieznacznego faworyta tego meczu według bukmacherów stawiany jest Francuz, który z pewnością za wszelką cenę będzie chciał zainaugurować ten sezon od awansu do finału. Gael Monfils to aktualnie 13. rakieta na świecie. Jest to zawodnik o niesamowitym charakterze, który napsuł już krwi nie jednemu tenisiście ze ścisłej czołówki. Ogromnym atutem francuskiego tenisisty jest znakomity serwis, który nie jednokrotnie pozwolił mu wygrywać mecze. Monfils ma już za sobą trzy rozegrane mecze na australijskich kortach. Każde z nich było trzysetowe. Monfils zainaugurował sezon meczem z innym Amerykaninem Taylorem Dentem. Początek tego spotkania był wyrównany o czym świadczą dwie rozgrywki tie-breakowe w pierwszych dwóch setach. Pierwsza partia to zwycięstwo Francuza 7/6 zaś druga rewanżowa i 6/7 dla Denta. Trzeci decydujący set to już zdecydowanie lepsza gra faworyzowanego Monfilsa i pewne zwycięstwo 6/2. Podobny przebieg miał także drugi mecz, w którym Monfils grał ze swoim rodakiem Florentem Serrą. Pierwsze dwa sety to także dwa tie-breaki, z tym że pierwszy set wygrany przez Serre a drugi dla Monfilsa. Trzecia partia to także jak w meczu z Dentem, teatr jednego aktora. Monfils znów zagrał na najwyższym poziomie w trzecim secie i wygrał tracąc tylko jednego gema. W ćwierćfinale rywalem Francuza był reprezentant USA James Blake. Tak jak w meczu z Dentem Monfils przegrał pierwszego seta ale w dwóch kolejnych okazał się lepszym graczem i wygrał ostatecznie 3/6 6/3 6/4. Powyższe wyniki świadczą o tym, że Monfils w miarę upływu czasu gra coraz to lepiej a mecz ze Stepankiem z pewnością łatwy nie będzie. Radek Stepanek na obecną chwilę zajmuje 12. miejsce w rankingu ATP. Czech w Australii ma za sobą trzy mecze z dużo niżej notowanymi rywalami, dlatego zwycięstwa nie powinny dziwić. W pierwszym meczu Stepanek pokonał mało znanego Johna Millmana, który w tym turnieju wystąpił dzięki dzikiej karcie i przegrał 6/4 6/0. Drugi mecz Czeskiego tenisisty z Oleksnadrem Dolgopolovem nie był już tak łatwy, ale zwycięski mimo porażki w pierwszej partii 5/7 7/6 6/2. w ćwierćfinale rywalem Stepanka był Amerykanin Wayne Odesnik. W tym meczu jedynie pierwszy set był wyrównany a zakończył się zwycięskim tie breakiem reprezentanta Czech. Druga partia to już zdecydowane zwycięstwo faworyzowanego Stepanka 6/1. Dziś stawką meczu jest finał, dlatego myślę, że nikt nie zamierza odpuszczać. Obaj panowie grali już ze sobą czterokrotnie a statystyka spotkań przemawia za Francuzem, który prowadzi 3:1. Ostatni mecz odbył się wcale nie tak dawno, bo 14 listopada również w półfinale w turnieju w Paryżu, gdzie wówczas lepszy okazał się Gael Monfils, który wygrał 6/4 5/7 6/4. Myślę, że również i dziś możemy spodziewać się podobnego wyniku dlatego stawiam na zwycięstwo Francuza.
 
T 0

tajemne_moce

Użytkownik
Spotkanie: Monfils - Stepanek
Typ :Monfils
Kurs: 1.75
Bukmacher: expekt
Analiza: Jeden z dwóch zaplanowanych na dzisiejszą noc półfinałów na turnieju w Brisbane. Francuz Gael Monfils zagra z Czechem Stepankiem i faworytem w mojej opinii jest tutaj czarnoskóry zawodnik z Francji. Na cztery rozegrane spotkania pomiędzy tymi zawodnikami górą był trzykrotnie. Stepanek wygrał na ziemi, a Gael triumfował na kortach, gdzie nawierzchnią był hard, czyli kort, na jakim przyjdzie im się zmagać dzisiaj. W trzech spotkaniach Monfils stracił ze Stepakiem tylko jednego seta. Na tym turnieju czarnoskóry gracz rozegrał póki co trzy spotkania. Za każdym razem wygrywał 2/1, a jego rywalami byli Dent, Serra i Blake. Radek miał łatwiejszą droge do półfinału. Stracił tylko jednego seta, jednak jego przeciwnicy nie byli tak dobrzy jak konkurenci Monfilsa. Jedynym zawodnikiem, z którym stracil partie jest Dolgopolov. Nie jest to żadna gwiazda ani znany gracz swiatowego tenisa, po prostu zwykły gracz. Jeżeli Gael utrzyma swój poziom z pierwszych spotkan w Brisbane to o wynik jestem spokojny. Stepanek ma tylko serwis, a za Francuzem oprócz bardzo dobrego podania swoi takze kapitalna gra z głębi kortu, według mnie Czech będzie łatwo mijany przy siatce, dlatego gram na Francuza.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Nikolay Davydenko - Rafael Nadal 2 @ 1.70 (9/10) ⛔

Zgadzam się z argumentacją filweba. Cóż mogę dodać, Nadal gra świetnie i tego się spodziewałem. Przed sezonem zapowiadał, że bardzo chcę dobrze zainaugurować rozgrywki, przez udane występy w pierwszych turniejach. Davydenko z Federerem grał dobrze, ale to nie był jakiś niesamowity tenis. Po za tym to co ostatnio prezentuje szwajcar to totalny kataklizm (patrząc na to jak grał jeszcze sezon wcześniej). Również uważam, że Rafa jest wielkim faworytem AO. Hiszpan jest tenisistą niesamowitym, wszyscy zachwycają się finezją Federera, ale w moim przekonaniu od co najmniej 2008 roku to Nadal jest najlepszym tenisistą na świecie. Gdy tylko jest zdrowy wygrywa z Federerem i to na każdej nawierzchni. Dziś znów jest w pełni formy i taki kurs wręcz trzeba wykorzystać, a dla mnie to szansa na odrobienie straty z dnia wczorajszego stąd znów praktycznie maksymalna stawka!
 
allmac 0

allmac

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą. Nadal może nie błyszczał w końcówce ostatniego sezonu, ale po kontuzji nie mógł się zbytnio dostosować... Tym razem świetnie rozpoczyna sezon i gdy widziałem, gra jak za najlepszych czasów. Denko w ostatnich swoich spotkaniach prawie wogóle nie popełniał błędów, to u niego bardzo charakterystyczne. W sumie, gdzie tu miałpopełniać jak gra z takim Fedkiem, który ma jakąś załamkę, czy coś takiego... Dziś fajny kurs na Hiszpana, i to on jest głównym typem na dziś.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Nadal - Davydenko 2 1,9

Na meczach z ich udziałem, gdzie już 2 bodaj razy stawiałem na Rosjanina wygrałem kawałek grosza i myślę, że dziś nie będzie inaczej. Ja jestem wielkim fanem stylu gry Davydenki i nie wiem może ktoś już zauważył, ale jak mam możliwość to gram zazwyczaj na niego. Nie ma co ukrywać, że Nadal gra lepiej niż pod koniec ubiegłego sezonu, Davydenko zaś zapewne troszkę gorzej, ale tak jak on grał pod koniec 2009 roku, to ciężko grać cały czas. Nadal znów dobiega to większości piłek, więc Denko będzie musiał ponawiać ataki po 10 razy w jednej wymianie. Mam jednak nadzieję, że siła ofensywna Davydenki zwycięży. Rosjanin ostatnio w ogóle nie leży Nadalowi i kurs 1,9 biorę z ochotą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom