>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

[Ankieta] Najlepszy typer forum roku 2007

Status
Zamknięty.
vexel 0

vexel

Użytkownik
filip- boje sie stawiac jego typy :p czasami typuje kursy po 4.40 i wchodza ???? hehe ma duza skutecznosc kilka razy skorzystalem i bylo na ✅
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
zagłosowałem na cala - tylko dlatego , że nadal bliżej mu do ZERA niż do Milionera , a tak niech wpadnie mu pare groszy
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Głosik na Cale typ naprawde spoko.Zawsze sie kiedyś pogadało .Napewno się nie uważał za super typera jak niektórzy czyt.Assitalia
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
Również bardzo serdecznie dziękuję za umieszczenie mojej skromnej osoby w tak zacnym gronie. Niestety można oddać tylko jeden głos, który ode mnie poszedł dla FILIPA. Tak jak napisał almighty filip gra regularnie i nie boi się grania ciekawych spotkań za duże pieniądze. Cieszę się, że mogę być wśród tak znakomitych typerów w dziale VIP.
 
mou 0

mou

Użytkownik
Zdecydowanie Mikecfc. Dlaczego ? po pierwsze, niekonwencjonalne typy podparte dogłębnymi, porządnymi analizami. po drugie, za to że skutecznie spełnia filozofię gry która polega na wyszukiwaniu jak najbardziej prawdopodobnych typów po możliwie najwyższych kursach.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Mój głos poleciał na almighty- go myśle ze wybrałem dobrze bo typuje mądrze trzyma sie swoich załozen i jest konsekfentny
 
K 0

kingquest

Użytkownik
Zagłosowałem na Filipa [swoją drogą, to chyba najpopularniejszy typer na forum].
Oddałem na niego glos, ponieważ gra bardzo systematycznie, każde typy podpiera fachowymi analizami, no i ma największą skuteczność.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
gratulacje dla filipa
troszke mnie zdziwila mala ilosc glosow oddana na Almighty&#39;ego i Assitalie, dla mnie to jest &quot;wielka trojka&quot; (oni plus filip) vipow ????
zycze powodzenia wszystkim ????
PS szkoda ze Alex zaprzestal podawac typy i ze go tu wogole nie ma bo mialby wiele glosow
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dziękuje wszystkim użytkownikom, którzy oddali na mnie głos w ankiecie dotyczącej wyboru najlepszego typera 2007 roku. Naprawdę niezwykle mi miło, że zostałem doceniony i zająłem w w/w ankiecie 3 miejsce.. :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom