>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[Ankieta] Najlepszy typer forum roku 2007

Status
Zamknięty.
cala 37

cala

Użytkownik
Assitalia cala mial wiecej glosow - skomentujesz ? ????
Ale ja skomentuje:-D Moze sie troche posmiejemy:-D
Popatrz z jakim bilansem on zakonczyl rok a z jakim ja ????
koncowka roku w moim wykonaniu byla bardzo slaba ale i tak jest spory plus.
Ps.Dzieki tym co na mnie glosowali.Odwdziecze sie za to jeszcze lepszymi typami :spokodfhgfh:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ale ja skomentuje:-D Moze sie troche posmiejemy:-D
Popatrz z jakim bilansem on zakonczyl rok a z jakim ja ????
koncowka roku w moim wykonaniu byla bardzo slaba ale i tak jest spory plus.

Ps.Dzieki tym co na mnie glosowali.Odwdziecze sie za to jeszcze lepszymi typami :spokodfhgfh:
No śmiejemy sie, śmiejemy :]
Ty swoim dorobkiem z tego roku przebiłeś wszystkich vipów razem wziętych, Ty jestes po prostu wspaniały, fantastyczny, GENIALNY!
Hehehehe... :]
 
cala 37

cala

Użytkownik
No śmiejemy sie, śmiejemy :]
Ty swoim dorobkiem z tego roku przebiłeś wszystkich vipów razem wziętych, Ty jestes po prostu wspaniały, fantastyczny, GENIALNY!
Hehehehe... :]
Moze i pobilem wszystkich ale nigdy nie napisalem ze jestem swietny czy wspanialy tak ja ty to dajesz do zrozumienia w swoich slabych wypowiedziach:-D
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
wescie chłopaki dajcie se na luzz,co wam daje ta &#39;wirtualna&#39; sprzeczka i ta cała kariera Vip Typera ,chyba nie płacą wam za to co?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja nigdy nic takiego nie mówiłem, po prostu jestem pewny siebie, to źle?

A na koniec dyskusji z tobą chciałbym dodać, że zdecydowanie bardziej mnie cieszy, że wygrałem z tak dobrymi typerami jak KOHORTA, Almighty czy kwiat, niż martwi mnie porażka z tobą - idolu nastolatków.. :]

Oj wielu się obrazi za tą wypowiedź, ale trudno, nie szukam tu przyjaciół heheh.. :]
 
A 0

almighty

Użytkownik
dziekuje za glosy oddane na mnie. 4 miejsce to dla mnie duze wyroznienie. ????

gratulacje dla filipa - w pelni zasluzyl na ten tytul ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
A ja powiem tyle Assitalia ciebie też zbyt ludzie nie lubią więc utęperuj swój charakter bo jak nie to ja to zrobię !! Nie obrażaj kogoś że jest idolem kogoś bo to cię nie powinno interesować patrz na siebie! A nie innych widzę za dużo chyba skrzydełka rozłożyłeś !
Pozdrawiam przemyśl swoje postępowanie
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
A ja powiem tyle Assitalia ciebie też zbyt ludzie nie lubią więc utęperuj swój charakter bo jak nie to ja to zrobię !! Nie obrażaj kogoś że jest idolem kogoś bo to cię nie powinno interesować patrz na siebie! A nie innych widzę za dużo chyba skrzydełka rozłożyłeś !

Pozdrawiam przemyśl swoje postępowanie
Własnie widać po tej sondzie jak mnie nie lubią.. :]

A poza tym widzę, że widzisz tylko to co chcesz widzieć, tego, że cala mnie krytykuje na kązdym kroku i wypiszcza w stosunku do mojej osoby głupawe docinki Twoje czujne oko moderatora już nie zauwżyło.. :]

P.S. utemperuj sie pisze* od temperówki do ołówków albo kredek.. :]
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dziekuje za wszystkie głosy w tym roku znowu czuje sie lekko zakoczony takim poparcie co napewno moblizuje do cięzkiej pracy w roku 2008.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Własnie widać po tej sondzie jak mnie nie lubią.. :]

A poza tym widzę, że widzisz tylko to co chcesz widzieć, tego, że cala mnie krytykuje na kązdym kroku i wypiszcza w stosunku do mojej osoby głupawe docinki Twoje czujne oko moderatora już nie zauwżyło.. :]

P.S. utemperuj sie pisze* od temperówki do ołówków albo kredek.. :]
Widzisz prawda w oczy kole , przegrałeś z Calą.Dobra to ze ktos sie przejezyczył to już masz powód do dumy z siebie ze go porawiłes z tego co widze.Widzisz taki twój pech ze jestes nielubiany.Pozatymnadal z toba konwersuje chociaz nie jestem modem.A ty ciagle próbowałes dowiesc ze naduzywam swojej władzy.Tak jak juz wspomniałem nigdy nie bedziesz wspaniałym typerem brakuje ci ogłady i skromnosci która takowy sie charakteryzuje i wiekszosc z nich w vipach to preferuje.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Widzisz prawda w oczy kole , przegrałeś z Calą.Dobra to ze ktos sie przejezyczył to już masz powód do dumy z siebie ze go porawiłes z tego co widze.Widzisz taki twój pech ze jestes nielubiany.Pozatymnadal z toba konwersuje chociaz nie jestem modem.A ty ciagle próbowałes dowiesc ze naduzywam swojej władzy.Tak jak juz wspomniałem nigdy nie bedziesz wspaniałym typerem brakuje ci ogłady i skromnosci która takowy sie charakteryzuje i wiekszosc z nich w vipach to preferuje.

Bialas daj spokoj... &quot;mow do dupy to cie osra&quot; wiec konwersacja z Assitalia nie ma sensu :] uuaa powiedzilem cos na Assitalie zaraz przyleci i powie mi ze jestem &quot;under 17&quot; :]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gratuluję wszystkim za zdobyte głosy oraz dziękuję użytkownikom za aktywny udział w ankiecie czy dyskusji.
Dane do przelewu nagrody proszę podawać na PW.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom