>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[Ankieta] Najlepszy typer forum roku 2007

Status
Zamknięty.
piterach 0

piterach

Użytkownik
Zaglosowalem rowniez na Filipa. Jego komentarze do meczow bardzo pomagaja w wyborze kuponu. Czesto korzystam z jego kuponow i czesto sa to wygrane kupony.
Martwi mnie to, ze po zaglosowaniu zamiast wynikow pojwil sie napis: &quot;The results are hidden&quot; I wszedzie kazdy ma ten napis i 0%
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Ja osobiście powiem , ze na nikogo nie odam swego glosu , niesledze zabradzo typow innych [wyjatki] , ja gram glownie live , MLB lub english football , a niechce glosowac niepatrzac na jego temat.
Sledzilem typy Filipa kiedys , ale mial gorszy okres i srednia typow mu sie pogorszyla.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Mój głos leci na Filipa_r2 , moim zdaniem jest to najlepszy typer tego forum - typuje i podaje typy często i co najważniejsze są to dobre typy ;)
pozdROWienia ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
A ja tutaj już wcześniej zagłosowałem, lecz bez komentarza ;)
Teraz nadrabiam zaległości i piszę, że zagłosowałem na Krzysztofa1985 ???? Zapamiętałem go jako bdb typera, szczególnie zaimponował mi w konkursie Typy Dnia. Przez kilka tygodni miał w podpisie &quot;Cel - wygrać typy dnia w ... (marcu bodajże)&quot;. Oczywiście wygrał ;) Szacuneczek, szkoda, że już nas nie odwiedza ;)
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Typ poszedl na Filipa wysokie stawki , teraz madra gra , umie naprawiac swoje bledy w stawkowaniu , fajnie patrzy sie na taka skutecznosc szkoda ze nie mozna na dwoch lu trzech , napewno bylby to Assistalia jak ma duzo czasu na gre kupony ladnie wchodza to nic ze nie pisz analiz waazny Zyk i trzeci typer to Alex nie dawno przyszedl na forum ale typy robia wrazenie i to po jakich kursach je zazwyczaj trafia . Szkoda ze nie ma Zelika bo to byl tez bardzo dobry typer moze wroci ???? a i zapomnialbym o niekonwencjonalnym mike gfajne typy nawet gdyy ma malo czasu podaje przemyslane typy ktore wchodza ,i to ze gra egzotyczne dyscypliny to nic .
*egzotyczne w sensie ze nikt na forum nie interesuje sie jakas liga w reczna szwedzka i tego typu.
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Nie jestem tu dlugo ale znam juz wiekszosc tych co lepszych typerów i tez chcialbym sie wypowiedziec ????

Zaglosowalem na Filipa bo jego skutecznosc w trafianiu typow oraz doskonala ich selekcja mnie caly cZas zadzwiaja;... Szkoda ze nie mozna na kilku typerow glosowac bo z checią bym dal swoj głos równiez na całe ???? No i o almightym nie mozna zapominac, a takze zdecydowanie brakuje tu do wyboru jeszcze takich gosci, jak Jaques i Ted, ale zostalo jzu wyjasnione czemu ich nie ma.

Z nie-Vipow z checia zobaczylbym w takim konkursie Sawasa czy Dj-Artiego, ktory gra czesto oczywiste mecze, znanych marek (LM, eurpejskie ligi pilkarskie) ale ma swietne wyczucie kiedy mocniej uderzyc i na co ????

pozdrawiam
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Z nie-Vipow z checia zobaczylbym w takim konkursie Sawasa czy Dj-Artiego, ktory gra czesto oczywiste mecze, znanych marek (LM, eurpejskie ligi pilkarskie) ale ma swietne wyczucie kiedy mocniej uderzyc i na co ????
Oj niee. W przeciągu całego roku nie zasłużyliśmy nawet na 0,000001 % wyróżnienia. Zdarzały się gorsze okresy, przestoje no i nieudane typy :kwasny4565:
Myślę, że ARTI ma podobne zdanie ;)

Lista, wg mnie, jest dobrze ułożona, ale oczywiście brakuje moderatorów kilku tutaj.... A to, moim zdaniem, błąd, bo przecież można być i dobrym moderatorem i typerem jednocześnie ;)
 
dj_arti 185

dj_arti

Użytkownik
Oj niee. W przeciągu całego roku nie zasłużyliśmy nawet na 0,000001 % wyróżnienia. Zdarzały się gorsze okresy, przestoje no i nieudane typy :kwasny4565:
Myślę, że ARTI ma podobne zdanie ;)
Dokładnie ! ;) Graliśmy z Sawasem w kratke, (jeżeli chodzi o kupony podane
na forum). Ja swoją gre oceniam 50/50 chociaż na wygrane nie narzekam.
Od nowego roku napewno troszke zmienimy strategie i bardziej skupimy
sie nad typami i będziemy skuteczniej atakować. W moim imieniu i Sawasa
dziękuje za uznanie, bo miło ;) Ale może kiedyś... Pozdrawiam !!
 
midel 189

midel

Użytkownik
wahałem się czy dać na Filipa czy na Żelika, ale doszedłem do wniosku, że Żelik już od paru miesięcy nie typuje, więc dałem na Filipa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom