>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anglia SGB Premiership 2023

Status
Zamknięty.
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Macie jakieś propozycje na dziś? Prawie w ogóle nie śledzę formy zawodników w Anglii a coś bym pograł za drobne dla lepszego oglądania.
 
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Rew +4.5 1.9 Forbet ✅
Tarasienko +7.5 1.95 Forbet ❌słaby występ Vadima

Vadim w każdym biegu może spokojnie zdobyć 2pkt, a na start nawet trójkę. Dodatkowo może też być bieg w nominowanych i rezerwa taktyczna
4: Schlein , Flint , Tarasenko , Jenkins
6: Masters , SWorrall , Tarasenko, Mountain
9: Becker ,Douglas , Tarasenko, Mountain
13: Masters , Schlein , Iversen, Tarasenko

Rew zaczyna trudnym biegiem z Danem i Emilem, ale już ten punkt na Blodornie powinien wpaść. Dalej Lidsey, Wright i Sayfutdinov wiec ponownie jedynka. Najłatwiej powinno być w jego trzecim starcie gdzie czeka Blodorn, Bailey i Thompson. Ostatni wyjazd również oczko do zrobienia. Ostatnio w Angli kilka razy udało mu się również strzelić ze startu i przywieźć mocniejszych zawodników więc licze że te min. 5pkt zrobi.

Dwójka w przyzwoitej formie więc liczę, że nie zawiodą
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +489
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
kompletnie sie nie zgodze rew ma trudne biegi cieżko będzie o te 5 pkt w 1 biegu 0 pkt widze, kolejny tez trudny na max 1 pkt , ja pogram under zobaczymy emocje :D
 
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Tarasienko +7.5 1.95 Forbet

Vadim w każdym biegu może spokojnie zdobyć 2pkt, a na start nawet trójkę. Dodatkowo może też być bieg w nominowanych i rezerwa taktyczna
4: Schlein , Flint , Tarasenko , Jenkins
6: Masters , SWorrall , Tarasenko, Mountain
9: Becker ,Douglas , Tarasenko, Mountain
13: Masters , Schlein , Iversen, Tarasenko
Na STS jest linia 6,5 - over po kursie 2,1. Poszedłem w Twoje typy!
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
kompletnie sie nie zgodze rew ma trudne biegi cieżko będzie o te 5 pkt w 1 biegu 0 pkt widze, kolejny tez trudny na max 1 pkt , ja pogram under zobaczymy emocje :Da bo ty grasz na forbet ja na sts wiec u mnie 4 biegi wiec licze ze nam wejdzie :D
 
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Ipswich - Peterborough

Kings Lynn -Leicester

Scheffield - Belle Vue
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
A 354,5K

adams235

Znawca - Żużel
J.Pickering under 7.5 kurs 1.65 Fortuna
Iversen under 7.5 kurs 1.65 Fortuna
Klindt under 8.5 kurs 1.88 Fortuna
Takie zdarzenia sobie wybrałem ...i takie kierunki trochę pod trudne biegi plus trochę zmęczenie Szwecja zobaczymy...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +834
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Łaguta over 8,5 pkt @1,7 fuksiarz (wszystkie starty)

Taka linia na Łagutę licząc wszystkie starty?! To nie błąd. Tak Fuksiarz ustawił linie na tego zawodnika. Artiom wczoraj 12 pkt w Ekstralidze z Motorem. To on jest największą gwiazdą Kings Lynn. W lidze angielskiej idzie mu różnie, ale to jednak jeden z najlepszych rajderów na świecie. Miał on już mecze w Premiership, gdzie zdobywał 15 czy 16 pkt. Kings Lynn dziś jest skazywane na pożarcie w Ipswich. Artioma czekać dziś może 6 startów, bo pewnie pojedzie też z rezerwy taktycznej. Parę razy dziś spotka się z liderami gospodarzy, czyli Doylem i Sajfutdinowem, ale może z nimi powalczyć, a innych zawodników powinien objeżdżać na luzie. Dla porównania sts ma linię 8,5 na 4 starty, a inni bukmacherzy mają 9,5 na 5 biegów. Tutaj mamy 8,5 licząc 6 potencjalnych biegów, co wg. mnie jest świetną okazją.
 
A 354,5K

adams235

Znawca - Żużel
Ja po wczorajszym bardzo dobrym dniu chyba rekordowym,dziś na luzie do dobrego whisky😉😛puściłem sobie na głównym...
L.Flint under 5.5 kurs 1.94 STS
Bazuje tylko na tym że na u24 naprawdę kaleczy rzemiosło,i mimo szumnych zapowiedzi zawodzi,rozkład biegów też nie ma ciekawych i albo znowu piach albo nastąpi przebudzenie😉
Typy poboczne;
S.Lambert under 5.5 kurs 1.62 sts

Myślę jeszcze nad Barkerem kurs kusi bo 2.01 na under ale decyzje przed zawodami podejmę,
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom