>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anglia SGB Premiership 2023

Status
Zamknięty.
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
No to zaczynamy sezon 2023 na Wyspach Brytyjskich.
Podajemy w tym wątku nasze typy, również SGB Championship plus puchar ligi.

Oficjalna strona brytyjskiego speedwaya:

https://britishspeedway.co.uk

Poniżej składy zespołów:

Belle Vue Aces

1679593808449.png

Dan Bewley
Brady Kurtz
Charles Wright
Jaimon Lidsey
Norick Blodorn
Tom Brennan
Jake Mulford


Ipswich Witches

1679593870363.png

Jason Doyle
Emil Sayfutdinov
Danny King
Erik Riss
Keynan Rew
Danyon Hume
Joe Thompson

King's Lynn Stars


1679593912752.png

Nicolai Klindt
Josh Pickering
Krzysztof Kasprzak
Thomas Jorgensen
Michael Palm Toft
Frederik Jakobsen
Jason Edwards

Leicester Lions

1679594014960.png

Max Fricke
Chris Harris
Richard Lawson
Nick Morris
Justin Sedgmen
Jake Allen
Dan Thompson

Peterborough Panthers

1679594084118.png


Nicki Pedersen
Niels Kristian Iversen
Benjamin Basso
Richie Worrall
Hans Andersen
Ben Cook
Jordan Jenkins

Sheffield Tigers

1679594139125.png

Jack Holder
Adam Ellis
Tobiasz Musielak
David Bellego
Kyle Howarth
Lewis Kerr
Dan Gilkes

Wolverhampton Wolves

1679594216579.png


Sam Masters
Rory Schlein
Ryan Douglas
Luke Becker
Steve Worrall
Zach Cook
Leon Flint​
 
Otrzymane punkty reputacji: +274
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
N.Pedersen under 8.5 kurs 1.75 Fortuna
Lekko można spróbować na STS już tylko 1.67,ogólnie Anglia ciężki tor i Nicki jakoś mi się nie klei,trochę przerwy miał od Anglii ,do tego wczoraj zawody...w 1 biegu z 3 pola jeśli nie ma przeklamania....w 4 starcie mocna stawka bardzo....no kurcze tu musi być under😉aż w takiej formie Nicki chyba nie jest...do dubelka pobieram 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1536
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Erik Riss powyżej 4.5 @1.85 ForBet
Erik w poprzednim sezonie pokazywał się bardzo dobrze w lidze angielskiej, momentami w 1 lidze również wyglądał nieżle. W tym roku zobaczyliśmy go w 2 lidze angielskiej gdzie zdobył 13 punktów w 5 startach, pokonywał tam np. Richie Woralla z którym dzis się również będzie mierzył. Dzis według mnie 3 punkty są pewne bo powinien to być obowiązek w jego wykonaniu pokonać Cooka,Jenkinsa czy Thompsona z którymi będzie jechał, a kolejne dwa punkty może dołączyć na Worallu czy tez Andersenie. Myśle ze warto zaryzykować w sezon wszedł bardzo dobrze.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
W czwartek ruszył sezon żużlowy w Anglii. Wrzucam raz jeszcze kilka słów ode mnie tutaj, ponieważ nikt nie przeniósł mojego postu napisanego w temacie z analizami na sezon 2022:

Mamy wreszcie więcej, bo 7 a nie 6 drużyn jak w poprzednim sezonie a do stawki Premiership dołączył zespół Leicester Lions I zbudował bardzo ciekawy skład. Lider w postaci Maxa Fricka. W zespole pozostał Nick Morris - opuścił on Wolverhampton ale jeździł w Leicester w 1 lidze i na torze Lions radził sobie kapitalnie co mecz kręcąc okolice kompletu. Do tego wciąż dobry na torach angielskich Harris, niezły Lawson a także Justin Sedgmen i Jake Allen. Faworytem do wygrania ligi kolejny raz będzie zespół Belle Vue Aces - pozostał kapitan Brady Kurtz, w miejsce Fricka i Zagara są Bewley i Lidsey. Ogólnie w miarę na równo to wychodzi. Bewley względem Fricka na plus, Lidsey chyba na minus , bo jednak Zagar o ile na wyjazdach jeździł co najwyżej przeciętnie to na torze w Manchesterze latał. Bewley jednak powinien to zrównoważyć. Wicemistrz Sheffield Tigers to wciąż trzon drużyny: Jack Holder, Ellis, Musielak i Howarth. Doszedł Bellego za Cooka, który jeździł słabo i zawodził. Ipswich Witches jako trzeci kandydat do tytuły wg mnie mający w swojej zespole zdecydowanie najlepszego zawodnika ligi - Jasona Doyla, doszedł Sajfutdinov dawno w Anglii nie widziany ale powinien być drugim liderem. Pozostał także od lat jeżdżacy w Ipswich - Daniel King oraz Erik Riss. Keynan Rew w miejsce Bena Barkera. Pozostałe drużyny nie wyglądają już tak okazale. Peterborough Panthers podstarzały skład z duński trio na czele: Pedersenem, Iversenem i Andersen ale są też Richie Worall i młodzian Benjamin Basso. Fajnie, że do Anglii po latach wraca Nicki czyli niesamowicie barwna postać. Wolvehampton Wolves stały równo skład z wyróżniającym się Mastersem. Zostali: Becker, Steve Worall i Douglas. Odszedł Morris a w jego miejsce powracający z emerytury i zarazem do drużyny Wilków - Rory Schlein. King's Lynn Stars także równy skład z liderami Pickeringiem i zapewne jako drugi Nicolai Klindt. Palm Toft, Jorgensen i Kaprzak nie wyglądają tak okazale. Myślę, że może to być najsłabsza drużyna w całej stawce.

Oprócz tego podałem ostatnio 2 nieudane typy na Jacka Holdera i Ellisa. Stawka $$ wtedy jak i dzisiaj drobna i lekka, bo kolejne drużyny dopiero rozpoczynają sezon na swoim torze więc zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Niels Kristian Iversen powyżej 6.5 (wszystkie biegi) @ 1.70 Totalbet / Forbet 9 punktów.
Brady Kurtz powyżej 7.5 (pierwsze 4 starty) @ 1.70 STS 11 punktów.


Nie ufam jako tako Iversenowi, bo chłop ma już swoje lata i raczej będzie odcinać kupony no ale dzisiaj bardzo przyjemne biegi i linia jak na wszystkie wyścigi niewielka. Koledzy z pary x3 słabiutcy bo juniorzy: Ben Cook i Jenkins. Z nimi Niels ma 3 biegi więc powinny być łatwe 3 punkty. Jego pierwszy bieg to juniorzy i Emil czyli 2-3 punkty, realnie zakładam 2 ale i Emil do objechania. Później King i Rew także kolejne 2-3 punkty, Rewa powinien wziąć lekko, bo on bez objeżdżenia w Anglii. King to stary wyjadacz angielskich torów ale mecze ma bardzo różne. Bieg 11 to Doyle&Riss. Doyle pewnie poza zasięgiem ale Rissa powinien przywieźć. Takie 2,2,2 to minimum co powinien mieć jeśli nie będzie wpadki z Rissem. Najlepiej 2,3,2 bo następnie zaczynają się schody. Bieg 13 to bieg liderów: PUK i Nicki vs Emil i Doyle. CIężko tutaj o cokolwiek ale zarówno Nicki jak i Emil w Anglii nie jeździli "wieki" a mamy początek sezonu więc nie można od razu skreślać Iversena w pojedynku z nimi. Zostaje nam ewentualny bieg 15, gdzie obok Nickiego na papierze Niels jest faworytem do jazdy. Basso i Worall wyrównana para i będą sobie odbierać punkty, Hans Andersen w parze ma Pedersena więc na nim dużo potraci. Liczę, że Iversen pojedzie coś jeszcze i u siebie te 7 punktów uciuła już po 4 startach.

Brady w czwartek w Sheffield fajny mecz, był zdecydowanym liderem swojej drużyny gdzie zdobył 12 punktów w 6 startach (9 w 4). Dzisiaj obsada meczu taka sama, numer startowy ten sam więc liczę na powtórkę. Pierwszy bieg vs Musielak więc wpada 2-3 punkty, następnie Ellis&Bellego więc kolejny raz 2-3, głównie przez znajomość toru, do tego Ellis bardzo słaby występ w czwartek a Bellego wraca do Anglii po kilku latach przerwy. Bieg 11 na przeciw Jacka Holdera. W czwartek bezpośrednie biegi 2-1 na korzyść Holdera, dzisiaj liczę na rewanż choćby w tym 11 a bieg 13 to kolejny raz ich pojedynek a także Musielak i Bewley. Bieg liderów gdzie może zdarzyć się wszystko od 0 do 3 punktów ale na swoim torze i tutaj Kurtz powinien dorzucić minimum jedno oczko co dawałoby na okolice 8-9 punktów.

Kurtza do południa pograłem z overem 8.5 Doyle. Teraz ten kurs spadł z 1.84 na tylko 1.52 ale do dubla myślę, że warto dorzucić. 8+3. Się dzisiaj w bonusy zaczął bawić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1737
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
D. King powyżej 7.5 pkt. 1.75 forbet forbet (wszystkie biegi) 9 pkt.

Danny ma bardzo dobry początek sezonu. Na zapleczu Premiership w barwach Redcar Bears 11 punktów. W testimonialu Ben Fund Bonanza zwycięstwo z 14 punktami a na rozkładzie miedzy innymi Freddie Lindgren, Richie Worrall czy M. Palm Toft. Dzis z pod nr 3 czyli łatwiejsze biegi omija biegi z Nickim, Emilem czy Doylem. Myślę że pojedzie nawet w biegu 15 jeśli Emil zapłaci frycowe w pierwszym starcie na wyspach.

A. Ellis poniżej 6.5 pkt. 1.75 forbet forbet (wszystkie biegi) 2 pkt.

Adam na domowym torze zapunktował na poziomie 5 punktów. Dzisiaj może być moim zdaniem jeszcze mniej. Nazwijmy to "szczyt formy" Adam ma już za sobą i myślę że Bellego, Lidsey czy Kurtz będą dziś poza jego zasiegiem i nie zanosi się dzis na więcej niż 4 starty Adama.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2713
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Witam w nowym sezonie żużlowym, pobieram typ na Kurtza powyżej 7.5 (pierwsze 4 starty) 1.60 w Fortunie. 11pkt
Dorzucam do tego z drugiego meczu typ Basso (-1) Worrall 2 (pierwsze 4 starty) 1.70 Fortuna. 11-4

Typ na Kurtza ładnie opisał jajs. Benjamin Basso z Richiem Worrallem jadą razem 3 starty w parze. Obaj jakoś mocno mnie nie przekonują natomiast Basso jakoś bardziej. Wczoraj kiepski występ w Kryterium Asów - ostatnie miejsce. Do tego silni przeciwnicy w Ipswich. Worrall bardziej doświadczony i do tego wczoraj odpoczywał. Typ może jak na początek sezonu z dozą ryzyka, zawodnicy nie wjeżdżeni w sezon, także ze stawką raczej spokojnie.

Belle Vue Aces (-8.5pkt) - Sheffield Tigers 2 1.65 Fortuna 43-47

Myślę, że w zespole Sheffield jest wystarczająco dużo jakości, żeby pokryć taki handicap albo nawet powalczyć w tym meczu o wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1678
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
N.Pedersen under 8.5 kurs 1.75 Fortuna
Lekko można spróbować na STS już tylko 1.67,ogólnie Anglia ciężki tor i Nicki jakoś mi się nie klei,trochę przerwy miał od Anglii ,do tego wczoraj zawody...w 1 biegu z 3 pola jeśli nie ma przeklamania....w 4 starcie mocna stawka bardzo....no kurcze tu musi być under😉aż w takiej formie Nicki chyba nie jest...do dubelka pobieram 😉
No i się potwierdziło szybko dzisiaj. Upadku nie widziałem więc nie chce się wypowiadać czy mógł kontynuować mecz czy po prostu odpuścił ale pewne jest to, że Nicki dla kilku groszy nie będzie zabijał się na trudnych angielskich torach. Totalnie nie wiem po co Nicki się w to pcha na stare lata tym bardziej po tyle kontuzjach i na dodatek dwa koszmarne upadki rok temu + od kilku lat ledwo dyszące plecy gdzie każdy groźny upadek na kręgosłup grozi wózkiem. Wszystkie siły będą rzucone na Polskę gdzie na twardych i równych jak stół torach Pedersen będzie trzaskał fajne liczby i zarazem fajną kasę. Peterborough natomiast chyba jak najszybciej powinni przeprosić się z Chrisem Holderem z którym w zimie mieli ustalone warunki, ale sami zerwali. Jeśli pasuje im do drużyny pod względem KSMu a tak zapewne jest to jak najszybciej powinni go zakontraktować, bo Nicki raczej roli lidera nie przejmie a o jego kolejny dzwon na przyczepnym torze nie trudno.
 
A 3,1K

Antongno

Użytkownik
N.Pedersen under 8.5 kurs 1.75 Fortuna
Lekko można spróbować na STS już tylko 1.67,ogólnie Anglia ciężki tor i Nicki jakoś mi się nie klei,trochę przerwy miał od Anglii ,do tego wczoraj zawody...w 1 biegu z 3 pola jeśli nie ma przeklamania....w 4 starcie mocna stawka bardzo....no kurcze tu musi być under😉aż w takiej formie Nicki chyba nie jest...do dubelka pobieram 😉
Zawsze cieszy początek sezonu na żużlu, ale równie mocno czekam zawsze na Twoje analizy w temacie żużlowym. Jak zwykle świetna robota :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +159
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
R.Schlein under 7.5 kurs 1.84 Fortuna
Cytując klasyka- Nie no panie tyle to nie...Schlein w zasadzie wraca po zakończeniu kariery,tory ma obcykane to fakt,wczoraj fajny mecz bodaj 12 pkt w tej słabszej lidze,ale dziś mocniejszy rywal zdecydowanie plus dobry doparowy,zawody ma dzień po dniu...tu albo będzie świetny występ albo katastrofa😉taki kurs to zaryzykuję...
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Memoriał Petera Cravena
N.Blodern - J.Sedgmen - 2 @2.93 iforbet
Blodern niemiecki talent który pokazywał w 1 polskiej lidze ze naprawdę umie jeździć, w Anglii jednak w tamtym roku to nie był ten sam zawodnik co na Polskich torach, punktował słabo. Sedgmen senior który w tamtym sezonie spisywał się dość solidnie w lidze angielskiej więc jak dla mnie kursy trochę nie zrozumiałe, nie widzę tego aby Blodern był tutaj aż taki faworytem, według mnie warto spróbować.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Rory Schlein poniżej 7.5 @ 1.84 Fortuna 9 punktów // Starty słabe ale lekko na trasie minął KK w 9, Pickeringa i Jakobsena w 12. KLS na wyjazdach jednak tragiczni będą.
Krzysztof Kasprzak poniżej 6.5 @ 1.68 Fortuna 2 punkty.


Podbijam typ kolegi wyżej, postawiłem wcześniej to samo. Kilka słów ode mnie. RooBoy wraca po emeryturze, tor na Monmore Green zna świetnie no ale dzisiaj ten rozkład biegów wcale nie taki łatwy. W swojej analizie odnośnie sezonu chyba za szybko skreśliłem KLS, bo faktycznie mają oni całkiem ciekawy skład mimo, że są raczej drużyną swojego toru. Może nie ma tam żadnego mocnego lidera jak Doyle, Jack, Emil czy Masters ale są Pickering i Klindt oraz duński zaciąg: Palm Toft, Jorgensen i Jakobsen. Na Kasprzaka nie liczę ale o tym później. Schlein dzisiaj w parze x3 Douglas, który poprzedni sezon miał bardzo dobry. Świetne wejście, później nieco przygasł. Zakładam trochę potraconych punktów na rzecz młodszego Australijczyka. 12 bieg wcale niełatwy, bo jest Pickering oraz jako "junior" Frederik Jakobsen więc dwójka dobrych rywali. Ogólnie na przeciw Pickeringa i Jakobsena dwa biegi, po razie Toft, Klindt i Jorgensen. Rywale jak najbardziej w zasięgu ale i powrót na wysoki poziom po roku przerwy czy wczorajszy mecz mogą się odbić na jego dyspozycji. Wczoraj jak wspomniał A adams235 Schlein 12 punktów w 1 lidze angielskiej ale dzisiaj zestaw mocniejszy. W turnieju Sama Mastersa przed tygodniem także w Wolves Rory zanotował 7 punktów w 5 startach. Dzisiaj myślę, że nie zrobi więcej jak 7 w 4 biegach.

Kasprzak wraca do Anglii po wielu latach przerwy. Wczoraj występ w Rzeszowie bardzo słaby, fatalnie wyglądała jego jazda z trybun. Anglia a Polska to dwa różne światy ale nie spodziewam się dzisiaj jakiegoś wystrzału formy, do tego ciężki numer. Fakt, plany trochę krzyżuje wczorajsza kontuzja Luka Beckera na Słowacji... no ale w jego miejsce z numerem 5 jako gość Scott Nicholls - były zawodnik Wilków, który w turnieju Mastersa zajął wysokie 3 miejsce. 4 bieg dla Kasprzaka dość łatwy bo w parze z Edwardsem na Nichollsa i Flinta więc 2-3 punkty realne ale zakładam, że wpadną 2. Później zaczynają się schody, bo x2 w parze Frederik Jakobsen a na przeciw: świetna para Masters&Worall oraz Schlein&Douglas. Raczej nie wpadnie tu łącznie więcej niż 2 punkty. 13 bieg liderów z Klindtem vs Masters i Nicholls także bardzo trudny rozkład. Trudny zestaw biegów oraz powrót do Anglii po latach skłaniają mnie do takich przemyśleń. Do tego tor w Wolverhampton jest "jajowaty" gdzie łuki są bardzo ostre, szczegónie pierwszy łuk jest mocny specyficzny. Dla niektórych zawodników jest to na początku trochę ciężkie do ogarnięcia i nie radzą sobie z tym. Nie widzę tu jakiejś cudownej metamorfozy Cysia względem wczorajszej jazdy, do tego zmiana rzeszowskiego niemal 400 metrowego "lotniska" na krótki i owalny 264 metrowy Monmore Green. Myślę, że raczej zakręci się tutaj w okolicach 5 punktów.

Jason Doyle-Daniel Bewley 1 @ 1.70 Fortuna Doyle wygrywa turniej, Bewley na trzecim miejscu.

Jeszcze taki typ z memoriału Petera Cravena, turniej towarzyski więc stawka jeszcze niższa i for fun. Doyle to w Anglii wymiatacz, gdzie się nie pojawi to trzaska okolice kompletu. Dzisiaj obsada dużo słabsza niż miało to być w pierwotnym terminie. Bewley co prawda to zawodnik miejscowego Belle Vue ale wejście w sezon bardzo słabe. Belle Vue przegrało dwa mecze z Sheffield głównie właśnie przez postawę Dana. 7 punktów w 5 biegach w Sheffield oraz zaledwie 4+1 w 4 u siebie (0,3,1*,0). Doyle w pierwszym meczu Ipswich 10+4, wczoraj w Rzeszowie bardzo fajny występ w MPPK. U niego raczej nie ma mowy o zmęczeniu podróżą, bo Jason to zawodnik, który lubi i potrzebuję dużo jazdy co było widać choćby w słabym jego sezonie 2020 gdzie odwołano rozgrywki Premiership. Typ upatruję głównie w słabej postawie Bewleya na początku sezonu i liczę, że dziś nie nastąpi nagła zwyżka formy choć wiem, że format turnieju jest taki, że obaj w takiej obsadzie mogą znaleźć się w finale a wtedy decyduję już tylko jeden bieg - słabszy start może załatwić sprawę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +520
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Biegi schleina z tej 2 ligi wyglądają następująco :
Heat 04: Edwards,Schlein,King,Stoneman 4-2 (15-9) 55.0
Heat 06: Schlein,Riss,Bailey,Coles 3-3 (19-17) 55.3
Heat 09: Schlein,Wright,Hume,Coles 3-3 (32-22) 55.1
Heat 13: King,Schlein,Jorgensen,Riss 3-3 (46-32) 55.3 riss startował 15 metrów z tyłu
Heat 15: King,Schlein,Wright,Jorgensen 4-2 (53-37) 56.0

Jorgenson będzie dziś , Wright, King czy Riss chyba spokojnie na poziomie dzisiejszych zawodników , do tego linia u ruska 8 (mozliwość zagrania 8 lub mniej przy ubezpieczeniu x)

Do tego w memoriale

Heat 04: Schlein, Thorssell, Worrall, Morris 56.60
Heat 08: Doyle, Becker, Schlein, Harris (R) 56.34
Heat 09: Douglas, Sedgmen, Masters, Schlein 57.03
Heat 15 Re-Run: Lindgren, Schlein, Tungate, Pickering (F/X) 57.96

Czy dzis naprawdę widzicie kogoś mocniejszego u przeciwników niż tych , których pokonywał w tych dwóch startach ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Myślałem jeszcze nad underem Nicollsa ale podejrzanie wysoki kurs na under wiec z turnieju Cravena zaciekawiła mnie para
Zagar-Musielak 2 kurs 1.88 Fortuna
Zaryzykuję tutaj grubo bo innych zdarzeń nie czuje,typ na czuja trochę i pod więcej jazdy i treningów poprostu Musielaka, Zagar będzie chciał się pokazać ale czy głowa wytrzyma...w tle jednak brak polskiego klubu a co za tym idzie brak potencjalnej gotówki na przygotowanie moze różnie wpływać na Zagara... zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
S 593

speedwayfansosw

Użytkownik
Myślałem jeszcze nad underem Nicollsa ale podejrzanie wysoki kurs na under wiec z turnieju Cravena zaciekawiła mnie para
Zagar-Musielak 2 kurs 1.88 Fortuna
Zaryzykuję tutaj grubo bo innych zdarzeń nie czuje,typ na czuja trochę i pod więcej jazdy i treningów poprostu Musielaka, Zagar będzie chciał się pokazać ale czy głowa wytrzyma...w tle jednak brak polskiego klubu a co za tym idzie brak potencjalnej gotówki na przygotowanie moze różnie wpływać na Zagara... zobaczymy
Zagar dzisiaj nie wystąpi w turnieju pojedzie za niego Kyle Howarth :)
 
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Nichols tutaj na memoriale :

2. Scott Nicholls (Oxford) - 3, 3, 1, 1, 2 = 10 + 3 + 1 = 14 THIRD

Heat 01 Re-Run: Nicholls, Masters, Harris, Pickering 55.78
Heat 06: Nicholls, Morris, Sedgmen, Tungate (F) 56.97
Heat 10: Lindgren, Doyle, Nicholls, Worrall 57.04
Heat 14: Thorssell, Becker, Nicholls, Douglas 57.59
Heat 18: Fricke, Nicholls, Schlein, Cook 58.46
Semi Final: Nicholls, Worrall, Becker, Fricke
Grand Final: Doyle, Lindgren, Nicholls, Thorssell 58.22


TYP: Scott Nichols over 5,5 kurs 1,65 (zalezy jak kto ma poucinene u ruska kursy) - dla porównania sts daje linię o 1 punkt wyższą z nędznym kursem 1,5 netto i dodatkowo liczy tylko w 4 biegach a nie w 5 (co nie jest niemożliwe przy tych składach)

łatwo po dwóch biegach Heat 04: Nicholls, Kasprzak, Jakobsen, Flint 3-3 (16-8) , Heat 07: Nicholls, Toft, Pickering, Cook 3-3 (28-14) Heat 11: Nicholls, Jakobsen, Cook, Klindt 4-2 (43-23) Heat 13: Masters, Nicholls, Toft, Kasprzak 5-1 (51-27)

rozkład hot scota dzisiaj :

Line Up: Nicholls, Flint, Kasprzak, Edwards (powinien 2/3)
Line Up: Nicholls, Cook, Pickering, Toft (1/2)
Line Up: Nicholls, Cook, Klindt, Jorgensen (1/2)
Line Up: Masters, Nicholls, Klindt, Kasprzak (1/2)

Oczywiście te założenia pod warunkiem , że weźmie motorki a nie rowerki co zdarzało sie juz jemu oraz innym guestom w tej lidze - ale linia przestrzelona o 1 plus 2x Zach Cook, Flint i Edwards w biegach dają realne szanse na 7-8 punktów a nie 6

Post automatycznie złączony:

Skład w Cravenie na ta chwilę

Line Up

1. Charles Wright (Belle Vue/Redcar) -
2. Robert Lambert (Unattached) -
3. Justin Sedgmen (Leicester) -
4. Brady Kurtz (Belle Vue) -
5. Chris Harris (Leicester) -
6. Kyle Howarth (Sheffield/Plymouth) -
7. Max Fricke (Leicester) -
8. Tom Brennan (Belle Vue/Glasgow) -
9. Jason Doyle (Ipswich) -
10. Hans Andersen (Peterborough) -
11. Kye Thomson (Edinburgh) -
12. Niels-Kristian Iversen (Peterborough) -
13. Tobaisz Musielak (Sheffield) -
14. Jaimon Lidsey (Belle Vue) -
15. Norick Blodorn (Belle Vue) -
16. Dan Bewley (Belle Vue) -

17. Jake Mulford (Belle Vue Aces/Colts) -
18. Jack Smith (Belle Vue Colts)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
S. Nicholls powyżej 5.5 pkt. 1.65 forbet forbet 11 pkt.

Scotta w zeszłym roku grałem często under i zazwyczaj typ się sprawdzał. Dziś natomiast odwrotnie. Scott jako gość w zespole Wilków na owalu który bardzo dobrze zna. Niedawno w testimonialu Sama Mastersa zameldował się w finale a stawka zawodów wcale nie była taka zła. Widacć, że sprzęt jeszcze na poziomie brytyjskiej ligi ma i tor mu leży. Pierwszy swój bieg dosć łatwy z juniorami i KK. Potem bieg też z juniorem + Pickering, który sezon rozpoczął słabo i w Wolverhampton wyniki również miał słabe jeśli chodzi o zeszłym sezon. Uważam że Scott dziś pokryje tą linie po 3 startach.

Dodatkowo do dubla z memoriału Cravena:

B. Kurtz - Ch. Wright 1 1.30 forbet forbet

Brady bardzo dobrze wszedł w sezon, do tego jego domowy brytyjski tor. Myślę, że Brady spokojnie dziś zamelduje się w finale.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1028
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Sheffield Tigers (-8,5) - Kings Lynn 1 1.70 fortuna 58:32

Tygrysy w doskonałej formie. Jack i Tobiasz liderują. Do tego Bellego, Howarth i Kerr też całkiem całkiem. O sile zespołu świadczy chociażby zwycięstwo w Manchesterze. Dzis po sromotnej porażce w Wolverhampton (34 pkt) przyjeżdża drużyna Kings Lynn gdzie poza Jakobsenem nie jedzie jak narazie nikt. Nie wierzę, że dziś uzbierają 42 punkty w takiej formie jaka mają KK i Pickering.
Ipswich Witches (-6.5) - Leicester Lions 1 1.68 fortuna ach ten Emil w 11 biegu.... Zabrakło jego 1 punktu 48:42

Wiedźmy z 2 potężnymi armatami jak na ligę brytyjską czyli Doyle i Saifutdinow. Do tego Riss i King. Zespół Leicester jak dla mnie jest na tą chwilę trochę zagadką. Nie wiadomo co pojedzie Lawson, a Fricke w UK punktowo miewa często wpadki. Skład uzupełniają Harris i Morris ale początek sezonu w ich wykonaniu bez rewelacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +176
C 9,9K

Carola

Użytkownik
widze skąd bierzesz to handi , przestrzelone o 2 pkt na obu meczach w zamian za niższy kurs - do Ipswich sam się czaje za mega stake . W meczu w Peterbrough top4 pojechalo mega , do tego Rew dzis powinien dorzucić swoje . Numery 6 i 7 to max 2/3 pkt niestety (jeśli dorzucą więcej to 1-ka teoretycznie bankowa)

Ja tłukę mocno czystą 1-kę na Ipswich po 1,15,1,18 netto (powinienem napisać 9/10, ale to zuzel- ale defacto za dosłownie 9/10 000 to gram )
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Jason Doyle powyżej 9.5 @ 1.88 Fortuna komplet 12 punków.
Krzysztof Kasprzak poniżej 5.5 @ 1.62 Fortuna 0 punktów.
Michael Palm Toft poniżej 6.5 @ 1.75 Fortuna 3 punkty.


Doyle to wiadomo, że maszynka w Anglii. Dzisiaj przyjeżdża drużyna Leicester zaczynająca swój sezon. Skład ciekawy ale równy bez szaleństw, lider to Fricke z którym Doyle zmierzy się dwukrotnie. Przegrać jednak nie powinien ani w biegu 1 ani w 13. Umówmy się, że z takimi zawodnikami jak Harris, Morris czy Lawson to Doyle nie ma prawa przegrywać jeszcze na swoim torze. Linia duża ale w zasadzie jedyną stratę punktów widzę ewentualnie w biegu 13 z kolegą z ekipy - Sajfutdinovem. Takie 11 noo może 10 punktów powinno być jeśli nie będzie jakiegoś głupiego wykluczenia.

O Kasprzaku pisałem w poniedziałek. Wtedy linia 6.5 zrobił 2 punkty, dzisiaj 5.5 ale no nie widzę go po raz kolejny na torach angielskich. Od siebie z pary Edwards, x2 mocny Jakobsen i Klindt. Sheffield bardzo mocny team, także bardzo mocno zaczęli sezon dwukrotnie pokonując mistrza Anglii - Belle Vue. Kasprzak za rywali x2 Musielak i Jack Holder, po razie: Bellego, Ellis i Howarth. Zestaw bardzo mocny i o ile KK powinien zacząć od 2 punktów 4 biegu tak później ma rywali bardzo mocny i znowu widzę tu wożenie 0 niż 1-2 punktów w biegu.

Palm podobnie jak Kasprzak mocni rywale. Numer 4 daje trochę słabsze biegi bo omija m.in. bieg 13 czyli bieg liderów ale za to mocniejszy doparowy. Co prawda Pickering fatalnie pojechał w Wolves ale chyba tor na Monmore Green mu nie leży, bo rok temu jechał tam słabo, w poniedziałek pojechał słaby mecz jak i turniej Mastersa tylko 1 punkt w 5 startach. Dzisiaj powinien urwać dużo więcej Palm Toftowi. Musielak, Jack powinni być poza zasięgiem. Bellego w Anglii fajnie wszedł w sezon a Howarth i Kerr na swoim torze są mocni. Nie widzę tu jakoś Palma robiącego powyżej 6 pkt w 4 pierwszych startach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1653
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom