>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anglia SGB Premiership 2023

Status
Zamknięty.
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
To ja dorzucę na szybko taki typ:
King(-1)-Fricke 2 kurs 1.85 Fortuna
Szczerze mówiąc skusił mnie wysoki kurs....Fricke ma ciężkie biegi więc nie ryzykuje za dużo kasy ale do dubla za mniejszą stawkę pasuje,w typie liczę na Rissa który ma dobre starty i może odebrać jakieś punkty Kingowi
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
B. Kurtz powyżej 9.5 pkt. 1.85 Totalbet (liczą się wszystkie starty) ZWROT

Długo zastanawiałem się co z dzisiejszej oferty wybrać. Wilki u siebie po pierwszym meczu wyglądają naprawdę dobrze choć powiedzmy szczerze jechali prawdopodobnie z najsłabsza drużyna w tym sezonie na czele z KK :) Myślałem, aby pograć over Mastersa ale ostatecznie wybór padł na innego Australijczyka. Brady na Wyspach bardzo dobrze wszedł w sezon. W meczu w Sheffield pojechał 6 startów i zdobył 12 pkt. W memoriale Cravena w 5 startach 13 pkt (ale tu na swoim domowym torze). Dziś moim zdaniem minimum 5 biegów ,a jeśli Wilki odskoczą na 6 pkt to będzie pierwszym riderem w kolejce do taktyka ponieważ Bewley troszkę jak dotąd zawodzi.
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Daniel King powyżej 7.5 @ 1.57 STS 7 punktów. w 5 biegu chłop jedzie na trzecim miejscu i się kładzie przez nikogo nieatakowany...
Benjamin Basso poniżej 6.5 @ 2.01
STS 3 punkty.
Rory Schlein poniżej 7.5 @ 1.62 STS
4 punkty.

Na wszystko kursy mocno poleciały. King na wejściu 1.88 a dosłownie 8 minut później... 1.57. Podobnie np. Doyle i Iversen. Na wejściu Doyle +8.5 1.57 a za chwilę już skok na 9.5, Iversen to chyba tylko dwie minuty była linia 6.5... Za chwilę już 7.5. Klasycznie, żenujący sts. Basso też zleciał z 2.22. Kursy podaje z godziny 11:55, teraz nie wiem jakie są i czy linie utrzymane.

King świetnie wszedł w sezon, w każdym meczu notuje dobre wyniki. Dzisiaj klasycznie numer 3, w parze x3 słaby Rew. Ipswich dziś ZZ za Rissa, a King może jechać na ZZ. On, Rew oraz juniorka. ZZ dostaje trzy biegi z Doylem i jeden łatwy bieg numer 8 i tu właśnie widzę Kinga. Rok temu w podobnej sytuacji (ZZ na numerze 2 w miejsce Rissa lub Barkera) Batchelor dostawał łatwy numer 8 żeby go wygrać a bolce dostawały bieg z Doylem żeby Jason utrzymał minimum 3-3. Belle vue na razie bardzo słabo, w poniedziałek w Wolves przegrali 46-20 i wynik zaliczono po 11 biegach. Kurtz jeszcze coś ogarnia ale Bewley na ten moment jedzie piach, Wright, Blodorn i Brennan czy Lidsey nie jadą nic poza zwykłą przecietnoscią. Danny licząc trójkę w biegu 8 powinien tutaj 9-10 lutnąć.

Basso u siebie jest mocny ale na wyjazdach sporo traci. Dzisiaj x3 w parze z Richiem Worallem, który rok temu jeździł w Leicester w 1 lidze i razem z Morrisem kręcili świetne wyniki. Na ZZ za Nickiego wskoczy pewnie w biegu 1 lub 5, na logikę, aby nie jechać gdzieś bieg po biegu. Tak więc x2 wpadnie na parę Lawson&Harris albo x2 na Fricke. Będzie też wspomniany Morris a przegrać może i z doświadczonym Hansem w biegu na ZZetce. Jeśli planowo Worall odbierze mu trochę punktów to nie powinien zrobić tu więcej niż 6.

Schlein dobry powrót po emeryturze w pierwszym meczu ale w poniedziałek było już tylko 0,3,1. O ile u siebie RooBooy zapewne będzie mocny tak na wyjazdach może być różnie. Dzisiaj znowu x3 w parze z dobrym Douglasem. Kings Lynn ekipa lekko mówiąc przeciętna ale to była od chyba zawsze drużyna swojego toru. O ile Kasprzak kompromituje się co mecz to Rory dwukrotnie pojedzie naprzeciw lidera KLS Pickeringa w biegu 3 i 12. Z drugim obok Pickeringa liderem - Klindtem może także spokojnie przegrać. Do tego Palm Toft czy Jorgensen na swoim torze będą dużo lepsi niż na wyjeździe. W biegu 7 będzie jeszcze mocny Jakobsen, który na razie jedzie „z juniorki''. 12 bieg z dwoma juniorami wygląda na 2 pkt u Schleina ale tam też za Edwardsa może pojechać Jakobsen, bo oni w tej Anglii żonglują numerami 6-7 jak chcą. Te biegi wyglądają dość równo i nie sądzę ale Australijczyk zrobił dzisiaj więcej jak 7 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1439
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Tom Brennan później 6.0 @1.85 etoto 6 pkt..
Brennan z trudnym numerem już nie pod 6 a pod numerem 3, dodatkowo mecz wyjazdowy z dość trudnym rywalem.Ostatni mecz u siebie to 7 pkt jednak pod numerem 6 gdzie miał dużo łatwiejsze biegi, dzis będzie dużo ciężej zdobyć mu 6 pkt czy więcej.Linia dosyć fajna, sts proponuje nam 4.5 a fortuna 5.5 po takim samym kursie. Według mnie warto zaryzykować.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Danny King powyżej 9.5 @ 1.57 7 punktów.
Josh Pickering powyżej 7.5 @ 1.75
8 punktów.
(Wszystkie starty się liczą) W dublu @ 2.74 Forbet
EDIT: King totalnie położył cały plan. Mimo łatwej trójki w planowanym 8 biegu tak dalej woził 0 i 1. Fatalny występ. Pickering wymęczył... Kasprzak za to komplet 15. Cudowna reaktywacja. Jaja. Człowiek siedzi w tym sporcie ponad 15 lat a ciągle się uczy i na każdym kroku zdaje sobie sprawę, że totalnie nie zna się na tym sporcie.

Mocny dubelek jak dla mnie. Oby tylko w KL pojechali, bo tam i Leicester prognozują wkrótce jakiś deszcz. Kinga opisałem wyżej. Zakładam, że dostanie ten 8 bieg w ramach ZZ. Pozostałe biegi też nie mają jakiejś mocne obsady, nazwiska na ten moment w Belle vue nie jadą. Okolice 10 pkt myślę, że Danny może już mieć po 4 startach a mamy jeszcze wyścig 12 z Brenannem i juniorami gdzie minimum 2 pkt powinny wpaść lekko. W 15 biegu zapewne pojedzie Doyle i Emil ale ostatnio King miał więcej punktów niż Sajfutdinov, może dzisiaj przy wyższym prowadzeniu Ipswich to kapitan Czarownic dostanie wyścig nominowany. Dla typu powinno być to bez znaczenia, bo i tak powinien pokryć to w 5 biegach.

Pickering niedoceniany trochę na ten moment chyba przez pryzmat słabego meczu w Wolves. Przed tygodniem była szybka korekta i 12 oczek na torze w Sheffield. Dzisiaj x3 w parze z beznadziejnym Kasprzakiem. Dużo już w swoim „żużlowym życiu'' widziałem więc nie zdziwi mnie w sumie nic ale jednak nie wierze, że Cysiu będzie woził Josha na torze w Kings Lynn. Do tego ewentualne opady deszczu działają na korzyść Australijczyka wychowanego na trudnych angielskich torach. Rywale mocni ale Douglas, Schlein czy przede wszystkim Steve Worall dużo tracą na wyjazdach. Najmocniejszy Masters i wydaje się, że Nicholls. Z nimi Josh regulaminowo ma tylko jeden bieg. 12 wyścig z dwoma juniorami i Schleinem także okazja do lekko 2-3 punktów. Myślę, że 8-9 punktów spokojnie zdobyć już w 4 startach a jest jeszcze bieg 15 gdzie na papierze powinien pojechać z Klindtem, zakładając, że biegi Jakobsena manager KL wykorzysta we wcześniejszej fazie meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1021
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Tom Brennan później 6.0 @1.85 etoto
Brennan z trudnym numerem już nie pod 6 a pod numerem 3, dodatkowo mecz wyjazdowy z dość trudnym rywalem.Ostatni mecz u siebie to 7 pkt jednak pod numerem 6 gdzie miał dużo łatwiejsze biegi, dzis będzie dużo ciężej zdobyć mu 6 pkt czy więcej.Linia dosyć fajna, sts proponuje nam 4.5 a fortuna 5.5 po takim samym kursie. Według mnie warto zaryzykować.
Ruski wystawił 6 lub mniej po 1,91 netto na Brenana więc mocno korzystniej jeszcze. Niestety rok temu Brenan tu 8 w 4 za to Blodern 0,0,0 . Choć Brenen pokonywał tu Rowe, Rissa i masa punktów na swoich zawodnikach . Ale jadąc w drugim meczu tutaj 0,0,1,1,3 już i tylko wory pokonane z 4-ki w parze z Kurtzem
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
J. Pickering - R. Schlein handicap -0.5/+0.5 (wszystkie starty się liczą) J. Pickering 1.75 forbet forbet 8:4

Jak kolega wyżej pisał Joshua start sezonu miał słaby ale powoli się rozkręca i w Sheffield zapunktował na poziomie 11 punktów. Co prawda na rozkładzie tylko raz J. Holder ale to dobry prognostyk przed domowym meczem. Typ w zasadzie bardziej przeciwko Schleinowi, który ostatni mecz miał już trochę gorszy. Liczę też dziś na 5 startów Josha i 4 Schleina.

N. Morris powyżej 8.5 pkt. (wszystkie starty się liczą) 1.72 forbet forbet 7 pkt. w czwartym starcie upadek...

Nick w formie zarówno w lidze brytyjskiej jak i w 2PLŻ. W Ipswich w tym sezonie 8 punktów (4 starty), 11 punktów w Polsce (6 startów). W zeszłym sezonie Morris jeździł w barwach Lions w Championship, więc tor nie powinien być dla niego zagadką. Uważam, że dziś pokryje tą linię i pojedzie w 5 startach.
 
Ostatnia edycja:
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Ipswich - Belle Vue

Bewley D. - under 6,5
Kurs: 2,22 Fortuna

Zaryzykuje i postawie na under Bewley'a. Jakoś nie błyszczy od początku sezonu w Anglii, w swoich pierwszy trzech spotkaniach nie pokrył linii. Spotkanie na wyjeździe z dobrze wyglądającą drużyną z Ipswitch. Co prawda sparowany z juniorem, ale trafia w swoich biegach na liderów drużyny przeciwnej (odpowiednio Doyle, King, Sajfutdinow), a w biegu 13 dodatkowo na lidera swojej drużyny (bo tak trzeba chyba na razie oceniać Kurtz'a).
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Wolerhapton Volves +8.5 @1.50 Etoto
Według mnie bardzo dobry typ, nie chce mi się wierzyć ze volves odda tak ten mecz, tym bardziej ze u gospodarzy zawodnicy tacy jak Kasprzak którzy sezon na wyspach zaczęli bardzo słabo, na innych bukach linia maksymalnie 6.5 po podobnym kursie.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Panowie, panowie coś jest nie tak :)

Hiroo dodaje typ po 34minutach od rozpoczęcia :) więc dużo łatwiej było wnioskować o handicap. Dodatkowo źle rozlicza, bo wynik był 49:41 wiec handicap daje wynik 49:48,5 na korzyść Kings i kolejna kwestia dostaje pkt. reputacyjne za źle rozliczony typ i dodany już w trakcie trwania zawodów 😆.

Pozdrawiam i życzę 🍀
Post automatycznie złączony:
A kolegę to jeszcze chyba trzyma po świętach…
Typ dodałem o godzinie 20:04 a mecz rozpoczął się o 20:30 a nawet później. A 41+8.5 daje nam 49.5 ;)
Pozdrawiam
 
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
A kolegę to jeszcze chyba trzyma po świętach…
Typ dodałem o godzinie 20:04 a mecz rozpoczął się o 20:30 a nawet później. A 41+8.5 daje nam 49.5 ;)
Pozdrawiam
Ty bez kitu nie wiem co mi się odkleiło heheh

Sorry. :)

Napisałem już priv do Hiroo z przeprosinami. :)
Wróciłem rano z zaagranicy i zegar na stronie pokazywał mi godzinę do przodu dlatego wywnioskowałem ze podany typ był w trakcie zawodów a kalkulator w głowie jak widać też źle zadziałał:)

Pozdrawiam 🍀
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
B.Basso under 7.5 Fortuna kurs 1.8
Taka próba dziś bo mecz w zielonej odwołany to trzeba kombinować ,rozpiska biegowa wskazuje na trudne biegi i na tym bazuje....zobaczymy...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1692
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Basso 18 komplet 3 dni temu na wyjeździe w Berwick - druga liga , ale Haris, Schlein czy Jorgensen. Zaniżone linie jeśli gracie u ziemniaków sa na Worala on ostatni mecz w Lions 3 ostatnie biegi jak sie spasował wygrywał z dużą przewagą nad resztą (Fricke m.in)Ruski kuma i daje 7,5 niestety /Basso jest linia 8 . Ale żadna linia u ruska przynajmniej dla mnie nie jest atrakcyjna . Basso 8,5 jest widze po 1,91 netto u ruskich i klonów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom