>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

anapolon 1000zl

M 163

maniek04121993

Użytkownik
Hokej to z****** sport zawsze obstawiałem faworyta kurs 1,10-1,50 i zawsze przegrywają albo dopiero w dogrywce wygrywają. Nie rozumiem tego sportu. Zawsze obstawiałem 1druzyny z danej ligi
 
M 0

murzyn_

Użytkownik
Bo jak się obstawia coś, o czym się nie ma najmniejszego pojęcia, to tak jest. Nie lepiej było zagrać Kvitovą za 1.20-1.25? Babka jest na fali i jej zwycięstwo było wielce prawdopodobne.
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
Kvitowa też mogła oczywiście przegrać;) ale generalnie lepiej na dłuższą metę jest obstawiać troszkę wyższe kursy
jak dla mnie i tak duży szacunek trafić tyle razy, ale nie kontynuowałbym tego grania dalej póki jesteś na plusie;)
bo raz na 10 a przeważnie więcej razy jakiś &quot;pewniak&quot; nie wejdzie;)
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie to jakim systemem mam teraz grac?
podrzucie jakies propozyje zostalo mi 1000zl swoim i 940zl z wygranych bo dzis przegralem 1000zl , a mialem tego meczu nie obstawiac tylko tenis meski mialem grac
, no nic trudno
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
dopóki wchodzi każdy system jest dobry, ale musisz przyznać, ze w tym systemie którym grałeś bardzo bolesne są porażki, bo ile trafionych typów anulują :;/:
ja też przyłączam się do Twojego pytania jeśli ktoś wie niech zdradzi zawsze skuteczny sposób obstawiania ????
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
może próbuj grac na takie kursy jak grasz, tylko jakiś system, np. 2 z 3 :razz: wtedy nawet jak będzie 1 niespodzianka, to cos zostaje :razz: a kurs zawsze ciut wiekszy wychodzi :razz:
i odradzam hokej :razz: dyscyplina mocno niepewna :razz: jak juz to na 12,a nie czyste zwycięstwo :razz:
powodzenia ;)
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
graj płaską stawką kursy 1.9-2.1 po 2-3% budżetu niezawodna metoda jeśli masz pojęcie o tym co stawiasz ????
 
T 14K

tadzin

Użytkownik
dzis chyba zagram za wszytko czyli za 1940zl ako 2.0, co o tym sadzicie , zaraz wrzuce zagrany kupon
Świetny pomysł !
Chyba sam zacznę tak grać ! Zaczynając od 100 pln przykładowo i grając all in po kursie 2, po paru tygodniach będzie się milionerem !
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Zrobił byś wielki błąd zagrywając za wszystko. Za połowę tej stawki oki, zawsze w razie gdy kupon nie wejdzie zostaje ci kwota rezerwowa na zagranie nowego kuponu. Myślę że twój system jest dobry przy dobrym dobrze typów. Szło ci dobrze obserwowałem temat, ale wczorajszy twój typ uważałem za źle wybrany i nie grał bym go ani za 50zł. Radze nie grać za całą kwotę bo jeżeli typ nie wejdzie myślę że bajesz żałował.
 
K 0

kazik1986

Użytkownik
Powiem tak jak kolega wyzej, ze zrobisz błąd. Wiem cos o tym bo tez tak robilem, mowilem sobie ze te typy nie maja prawa nie wejsc a jednak nie wchodzily i wszystko stracone. System dobry, ale wiadomo ze jak sie tak ciagle gra to kiedys zawsze nie wejdzie cos. Tez obserwowalem Cie i powiem ze gralem z Toba, od meczu Zaksy stawialem za 1000 jak ty, czasem jeszcze jeden mecz swoj dokladalem i skonczylem grac z Toba przed meczem w kosza co padl tam wynik 93-91 bo nie podobal mi sie ten mecz ale jednak byl wygrany ????
NIe stawiaj za wszystko ????
Powodzenia
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Polska - Rosja
Typ - Typ: 1 1,70
MIF Redhawks - IF Sundsvall Hockey
Typ - Typ: 1 1,15

Liczba rzędów (Zakładów) 1
Całkowity kurs 1,95
Stawka 1940
Wygrana 3792,70

jednak zaryzykuje, wiedzialem ze nioe wytrzymam , dlugo sie zastanawialem na typami i czy wogule zagrac za caly moj budzet , jesli przegram zrobie sobie przerwe jesli wygram znow bede gral spokojnie tylko ze juz innym systemem niz ten poprzedni
 
sush 6

sush

Użytkownik
Trzymam kciuk, ale widać, że psyche masz słabą, nie mogłeś dać na wstrzymanie po tej przegranej! Jak już pisałem kiedyś tutaj, nie warto grać marginalnych lig, jak jakiś białoruski hokej. Jak grać taką kasą, to tylko live, 1.10 spokojnie wykroisz kilka razy dziennie bez ryzyka w różnych spotkaniach, gdzie faworyt wygrywa i ma panowanie nad meczem.
1.70 dzisiaj na Polskę, spore ryzyko, chłopaki grają słabo, oby nie zawiedli cię!
 
Do góry Bottom