>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

anapolon 1000zl

anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie mozecie mi polcecic jakiegos bukmachera ktory wystawia dobre kursy na spotkania ktore typuje, czyli na te z malymi kursami , aktualnie gram w bet-at-home i jest lipa bo zasze sa kursy mniejsze na moj spotkania o 5 lub 10gr a sami wiecie grajac za 1000zl troszke sie traci na tych slabych kursach
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Będziesz grać dalej tym sposobem? Jak tak to ja zrobie to samo tylko z sumą mniejszą o jedno 0. :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 2

ney

Użytkownik
Na poważnie rozważam zmianę buka, ponieważ mój obecny William Hill nie oferuje większości Twoich zdarzeń sportowych. Niemniej jeszcze raz gratuluję sukcesu i pozdrawiam.

Ney
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Siatkówka, Polska panowie, godzina 17.00

Zaksa Kedzierzyn Kozle - Politechnika Warszawska AZS
Typ - Typ: 1 1,10


Stawka/zakład
Liczba rzędów (Zakładów) 1
Stawka 1000,00
Wygrana 1100,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Idź do Pinnacle. Buk idealnie pod grube stawki i single, do tego najwyższe kursy ze wszystkich możliwych, a przy takiej taktyce to najważniejsze trzy aspekty
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie korci mnie zeby znalesc jakis meczy z ako 2.0 lub postawic jakiegos dubla z kursem lacznym 2.0(ale tylko na 15% to jest pewne, bo obiecalem ze przez pierwszy miesiac bede gral moim planem 1000zl i ako 1.10) , jesli byscie mieli jakies dobre propozycje piszcie. n
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Wszystko bardzo ładnie wygląda, lecz tutaj jest pewien mały haczyk. Z matematycznego punktu widzenia przy kursach 1.10 musisz mieć nieco ponad 90% skuteczności, a taką jest cieżko utrzymać, nawet przy takich kursach. Oczywiście życzę Ci WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i żebyś pomnożył ten 1000 kilka razy, jednak mimo wszystko wiąże się z tym ryzyko.
 
Do góry Bottom