>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

anapolon 1000zl

anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Tenis, ATP Valencia, godzina 15.45

Del Potro J.M. - Tursunov D.
Typ - Typ: 1 1,15


Stawka/zakład
Liczba rzędów (Zakładów) 1
Stawka 1000,00
Wygrana 1150,00
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
W życiu nie grałbym tenisa za taką stawkę w buku, gdzie za krecz nie otrzymujemy zwrotu. Nie wiem jak jest obecnie w Bahu, ale kiedyś wystarczył chyba jeden rozegrany punkt do tego, aby zakład był ważny. Kontuzje w tym sporcie nie są niczym nadzwyczajnym, i chyba lepiej zagrać to tam, gdzie w przypadku poddania przez jednego zawodnika rozliczają nam po kursie 1.0. Takie małe zabezpieczenie, ale może nam zaoszczędzić sporo nerwów i kasy. Mimo dużego sceptycyzmu odnośnie Twojego systemu, to jednak życzę powodzenia. Pozdro.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
troche sie boje wlasnie tego meczu , ale juz za pozno kupon postawilem, mozecie mi powiedziec w jakim buku licza krecza po kursie 1.0
 
N 2

ney

Użytkownik
Ja pograłem razem z Tobą to spotkanie w William Hill. Kurs 1.17.
WH w przypadku krecza unieważnia zakład.
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Mam pytanie. Czy u buków internetowych też są podatki? Gram w totomix-e a tam nie opłaca się grać singli z takimi kursami i za taką stawkę...
 
chalski 5

chalski

Użytkownik
u internetowych nie ma podatków drogi kolego ???? a co do typu to tak jak kolega wyżej wspomnial w tenisie istnieje duze ryzyko bo w koncu wygrana zależy tylko od jednej osoby - zły dzien, sraczka, kij wie co jeszcze... a czasami im poprostu nie bardzo zalezy na jakims pobocznym turnieju. radze omijac tenis z daleka. trzymam kciuki, powodzonka! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Witam, normalnie bym się nie odezwał ale co do rozliczania kreczy bądź nie rozliczania ten temat może być pomocny - a raczej na pewno będzie:
http://forum.bukmacherskie.com/f152/regulamin-dzia-u-tenis-przeczytaj-zanim-co-napiszesz-26567.html
A bah na bank nie zwraca przy kreczu, więc lepiej aby zawodnik nie miał żadnej kontuzji. Uznają tego który pozostał na korcie jako wygranego. Jest dobry jeżeli mamy cynk o tym, że ktoś może skreczować - warto coś postawić na rywala. Powodzenia dla autora wątku.
 
Do góry Bottom