>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

anapolon 1000zl

anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Tenis, ATP Valencia, godzina 15.45

Del Potro J.M. - Tursunov D.
Typ - Typ: 1 1,15


Stawka/zakład
Liczba rzędów (Zakładów) 1
Stawka 1000,00
Wygrana 1150,00
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
W życiu nie grałbym tenisa za taką stawkę w buku, gdzie za krecz nie otrzymujemy zwrotu. Nie wiem jak jest obecnie w Bahu, ale kiedyś wystarczył chyba jeden rozegrany punkt do tego, aby zakład był ważny. Kontuzje w tym sporcie nie są niczym nadzwyczajnym, i chyba lepiej zagrać to tam, gdzie w przypadku poddania przez jednego zawodnika rozliczają nam po kursie 1.0. Takie małe zabezpieczenie, ale może nam zaoszczędzić sporo nerwów i kasy. Mimo dużego sceptycyzmu odnośnie Twojego systemu, to jednak życzę powodzenia. Pozdro.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
troche sie boje wlasnie tego meczu , ale juz za pozno kupon postawilem, mozecie mi powiedziec w jakim buku licza krecza po kursie 1.0
 
N 2

ney

Użytkownik
Ja pograłem razem z Tobą to spotkanie w William Hill. Kurs 1.17.
WH w przypadku krecza unieważnia zakład.
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Mam pytanie. Czy u buków internetowych też są podatki? Gram w totomix-e a tam nie opłaca się grać singli z takimi kursami i za taką stawkę...
 
chalski 5

chalski

Użytkownik
u internetowych nie ma podatków drogi kolego ???? a co do typu to tak jak kolega wyżej wspomnial w tenisie istnieje duze ryzyko bo w koncu wygrana zależy tylko od jednej osoby - zły dzien, sraczka, kij wie co jeszcze... a czasami im poprostu nie bardzo zalezy na jakims pobocznym turnieju. radze omijac tenis z daleka. trzymam kciuki, powodzonka! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Witam, normalnie bym się nie odezwał ale co do rozliczania kreczy bądź nie rozliczania ten temat może być pomocny - a raczej na pewno będzie:
http://forum.bukmacherskie.com/f152/regulamin-dzia-u-tenis-przeczytaj-zanim-co-napiszesz-26567.html
A bah na bank nie zwraca przy kreczu, więc lepiej aby zawodnik nie miał żadnej kontuzji. Uznają tego który pozostał na korcie jako wygranego. Jest dobry jeżeli mamy cynk o tym, że ktoś może skreczować - warto coś postawić na rywala. Powodzenia dla autora wątku.
 
Do góry Bottom