>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

anapolon 1000zl

ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Powodzenia. Ja bym się raczej nie odważył zagrać za taką stawkę. Proponowałbym granie kuponów po 2-3 mecze na kupon żeby ako wynioslo koło 2 i grać cały czas jedną stawką np. 100 zł. Takie granie wydaje mi się najpewniejsze, mi przynosi narazie jakiś zysk.
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Przestańcie już grać rolę dobrego mentora, chce grać all in, niech gra. Jak przegra to się może nauczy, a jak nie to zrobi drugą wpłatę i znowu wtopi i tak dalej. Ja oczywiście źle nie życzę ale twórca tego tematu niech się sam przekona co to znaczy gra &quot;all in&quot;.
 
nafciarz86 24

nafciarz86

Użytkownik
Przeglądałem dziś to forum i mocno zaciekawił mnie twój temat czy topic czy jak to tu nazywacie. A zaciekawiłem się ponieważ sam grałem tym sposobem w poprzednim sezonie. Uzbierałem 1000zł na wejście i zacząłem grać kupony właśnie za taką stawkę . Najczęściej grałem na live i muszę przyznać że do pewnego czasu szło mi naprawdę bardzo dobrze. Z tego 1000 zrobiłem 5500 (przed dobiciem do tej kwoty wypłaciłem łącznie 1300). Przeanalizowałem jak grałeś i według mnie , zaznaczam że jest to moja osobista opinia , popełniłeś mega błąd po pierwszym przegranym kuponie. A tym błędem była zmiana reguł w czasie gry. To jest tylko moja ocena , wiem jakie rozkminki miałeś na bani gdy ten kupon nie wszedł , tez to przezywałem ale ja gdy przegrałem , robiłem dalej swoje , grałem tak jak grałem do tej pory i udawało się odrobić z nawiązką. Aż do czasu gdy uzbierałem 5500 , do końca sezonów większości lig piłkarskich zostały 2 tygodnie i wbiłem sobie do bani beznadziejną opcję. A mianowicie że przez te 2 tygodnie muszę dobić do 7000 bo potrzebowałem wtedy kasy na różne wydatki i to był właśnie mój mega błąd. Zaczęły się mało przemyślane typy, moge powiedzieć nawet że były idiotyczne patrząc na to jak grałem wcześniej. Przegrałem oczywiście wszystko co miałem na koncie. Oczywiście ten system gry jest bardzo ryzykowny , trzeba mieć bardzo dużą skuteczność ale i trzeba być bardzo konsekwentnym i kolego właśnie tej konsekwencji zabrakło ci , oglądałem ten turniej w gdyni i mecz polska rosja według mnie nie był wcale godny postawienia tak wysokiej stawki to po pierwsze , po drugie grałeś po 1000 to trzeba było tak grać dalej, ewentualnie zmiejszyć kwote z czasem jeśli chcesz ale nie podnieść. Ja szykuje się na ponowne granie , oczywiście tym sposobem , tylko jeszcze nie teraz, po zimie. Powtarzam że to co tu napisałem jest tylko moją prywatną opinią i wiem że znajdzie się dużo osób które będą chciały po mnie jechać za to ale proszę ewentualnie o konstruktywną krytykę, pozdrawiam wszystkich grających
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Grając takim sposobem trzeba mieć na prawdę mocną psychikę. Jak widać człowiek zbyt łatwo przyzwyczaja się do myśli o konkretnej kwocie na koncie. Tracąc 1000zł niestety większości od razu zapala się czerwona lamka i chęć natychmiastowego odrobienia strat. Jak widać jest to bardzo zgubne. Zdecydowanie odradzam taki system, lepiej jak tu któryś przedmówca wspomniał grać płaską stawką po 2-3% budżetu (tylko trzeba mieć obeznanie w tym co się stawia). Nawet powolna progresja wydaje się o wiele bezpieczniejsza. A co do tego meczu, to który to niewszedł. Ten Polska- Rosja to co to był za mecz, piłka nożna?
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Mądry Polak po szkodzie, jak mówi przysłowie. Wielu tutaj piszących dobrze ostrzegało autora tematu, że granie all in po przegranym pierwszym kuponie jest fatalnym pomysłem. Wiadomo jak boli pierwsza przegrana, tym bardziej, że wcześniejsze kupony kończyły się sukcesem. W takim momencie najważniejsza jest chłodna głowa, jeszcze się taki nie urodził, który wygrywa non stop. My to znamy, bo większość z nas przez taki stan przechodziła, może nie grając takimi stawkami, ale chęć szybkiego odrobienia strat nie jest nam obca. Autor najwidoczniej sam musiał przez taką lekcję przejść, i chyba najwyższy czas, aby zaczął uczyć się na własnych błędach. Zachować chłodną głowę i ostrość umysłu po porażkach to chyba najważniejsza rzecz w bukmacherce. Bez tego nie ma co liczyć na większe sukcesy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie wracam po krotkiej przerwie, podpowiecie jakim systemem grac , znow mam wyznaczone 1000zl na gre;)
 
K 19

ka-ram-ba

Użytkownik
Siema
Osobiście za 1000 to gram tylko takie mecze które mi wpadną w oko ale tylko live. I nie codziennie. Śledzę i gram często nba live. Są kursy na poziomie 1,1-1,15 przy 10-12 punktowym prowadzeniu powiedzmy w końcówce 3 kwarty drużyny która nie jest faworytem. To jest najlepszy moim zdaniem system. Mecz trwa 4 kwart a ty obstawiasz powidzmy1,5. Nigdy na tym nie przegrałem. Ostatnio też zagrałem piłkę Śląsk-Legia. wynik 0-2 kurs na legię 1,17. Rzut wolny. Oczywiście stawka ustawiona i tylko czekam na moment w którym grać. Czekałem na upływający czas ale padła bramka Ljuboji i szybko zagrałem. Buk nie zdążył zmienić kursu. Nigdy nie grałbym meczu przed spotkaniem.
Ale i tak gratuluję serii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 19

ka-ram-ba

Użytkownik
Głównie gram live under/over. Gdy gra nie idzie po mojej myśli to kontruję. Powiedzmy obstawiłem under ale zaczęli w pewnym momencie trafiać częściej więc szybko over. Prób punktowy zmienił się o 1-2 pkt ale to nie wiele więc można być prawie spokojnym że przynajmniej jeden wejdzie. Grając za 100 zł w taki przypadku jesteśmy do tyłu kilkanaście zł.
Ja tym sposobem jestem średnio 100 na czysto dziennie. Wiadomo nie zawsze wchodzą takie mecze bo próg powinien spokojnie wejść a tutaj nagle totalny zastuj, 3 minuty i 4 pkt rzucone. Takie sytuacje się zdarzają ale nie często. Tak czy siak jestem do przodu 5 na 6 dni.
 
M 12

msic

Użytkownik
Odświeżyć temat! Sam mam podobną rozkminkę z graniem za 1000 zl małych kursów ale boję podjąć ryzyko. Tak jak pisaliście live były by dobrym rozwiązaniem.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
kolejny kupon na dzis, ale ten gram juz grubo poniewaz nie widze innej opcji jak wygrana grekow
zaklad u buka Pinaccle Sport, kupon wyzej grany byl na bahu

KUPON
Polska - Grecja Typ - Typ: 2 4,33


Całkowity kurs 4,33
Stawka 1000
Wygrana 4330

oby sie poszczescilo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
masakra bylo tak blisko ,

grecy jednak sa wiekszymi nieudacznikami niz polacy, polacy to dno i łajno , ale grecy tez pokazali klase niestrzelajac karego, dwie najgorsze epipy euro

juz mozna zegnac polakow :cool:
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
zaszalales z tym kuponem ????
a powiedz, tamten z zimy za prawie 2 k Ci wszedl?
Polska - Rosja
Typ - Typ: 1 1,70
MIF Redhawks - IF Sundsvall Hockey
Typ - Typ: 1 1,15
Liczba rzędów (Zakładów) 1
Całkowity kurs 1,95
Stawka 1940
Wygrana 3792,70
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
zaszalales z tym kuponem ????

a powiedz, tamten z zimy za prawie 2 k Ci wszedl?

Polska - Rosja
Typ - Typ: 1 1,70
MIF Redhawks - IF Sundsvall Hockey
Typ - Typ: 1 1,15

Liczba rzędów (Zakładów) 1
Całkowity kurs 1,95
Stawka 1940
Wygrana 3792,70
zaszalalem ale jaby ten jeb*** grek wykorzystal karnego to byloby zajbiscie i kupa kasy bym mial ????

zeby tylko polacy wysoko przegrali teraz te dwa pozostale mecze,
szkoda ze nie grali meczu otwarcia z rosja;d
hahaha
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
grecy jednak sa wiekszymi nieudacznikami niz polacy, polacy to dno i łajno , ale grecy tez pokazali klase niestrzelajac karego, dwie najgorsze epipy euro
juz mozna zegnac polakow
Tak patrzę na Twoje zdjęcie i się zastanawiam czy mózg też masz tak napuchnięty?

zeby tylko polacy wysoko przegrali teraz te dwa pozostale mecze,
szkoda ze nie grali meczu otwarcia z rosja;d
hahaha
Szkoda, że jesteś Polakiem. Wstyd mi za takich jak Ty
 
Do góry Bottom