>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Analizy meczów - "Pecunia non olet" - Darmowe typy

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Sock J. - Verdasco F.
Verdasco F. +1,5 seta ::: 1,50 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅

Kurs może i nie zachwyca, ale ja o Panu Verdasco już pisałem ostatnio. Mogę tylko przypomnieć, że doświadczenie, talent i gra w Stockholmie robi swoje, a raczej robi na jego korzyść w tym meczu i wcale nie będę zdziwiony jak Hiszpan wygra ten mecz. Sock jak wiecie to Amerykanin, a moim zdaniem oni wszyscy razem wzięci tracą jakąś część swojego tenisowego &quot;talentu&quot; poza swoim kontynentem. Jack męczył się z Carreno-Bustą, padły 3 sety, &quot;Skarpeta&quot; przegrał tie-break do 1. Nie jest to jakiś oszałamiający wynik na tle takiego przeciwnika jakim jest właśnie Pablo. Leworęczny Fernando to zdecydowanie inna tenisowa półka. Mecz powinien być zacięty, a kto go wygra Bóg jeden wie.

Wynik: 7:6(5) (5)6:7 6:4
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ PSG - Real Madryt
PSG DNB ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 2/3 ▶

Bez wątpienia mecz dnia. Ja od dobrych kilku sezonów pisałem nie raz o PSG i na nich grałem. Nie zawiodłem się w zdecydowanej większości przypadków, bo kursy na nich z reguły są wysokie, a leją praktycznie każdego.
Klub &quot;szejków&quot; którzy chcą by jedna z większych stolic w Europie miała swoją piłkarską potęgę w europejskich pucharach. Jak na razie moim zdaniem idzie im to o wiele lepiej niż podobnemu klubowi budowanemu na podobnych zasadach, ale z Anglii mam tu na myśli - Manchester City.
Tak szczerze to nawet mnie nie zdziwi fakt jak PSG w tym sezonie wygra cały ten turniej. Barcelona jakaś taka mdła od początku sezonu, Real Madryt tak samo nie przekonuje, Bayern również wydaje się, że nie jest tak silny jak w poprzednich sezonach, o reszcie klubów można tylko pogadać przy dobrym piwku kto co może... PSG wydaje się naprawdę mocne, zresztą co tu dużo pisać?
Mają jeden z najlepszych składów w Europie (Cavani, Ibrahimowicz, Lucas, Pastore, Maxwell, Marquinhos, Silva, Lavezzi, Motta, Sirigu) klub budowany przede wszystkim na międzynarodowy sukces. Kiedyś czytałem artykuł o tym, jak to &quot;szejki&quot; i francuska federacja piłkarska chcą aby do Euro 2016 które zostanie rozegrane na francuskich boiskach klub z ich kraju wygrał Ligę Mistrzów, można rzecz więc: &quot;Kiedy jak nie dziś?&quot;.

Wynik: 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Darcis S. - Gasquet R.
Darcis S. ::: 9,43 ::: Pinnacle ::: 0,5/3 ⛔
Darcis S. +1,5 seta ::: 4,01 ::: Pinnacle ::: 0,5/3 ▶

H2H 1:0 z 2008 roku podczas turnieju we Francji, miasto Lyon, wynik 6:4 3:6 7:6(5). Ktoś powie to niemożliwe! Wystarczy spojrzeć na wynik Federera z Ramosem podczas turnieju w Szanghaju, w niektórych bukmacherach kursy na Hiszpana dochodziły do +20.
Jutro jest kilka podejrzanych meczów jak &quot;Kolby&quot;, Monfilsa, Tsongi, Berdycha czy właśnie Gasqueta i ja właśnie w tym meczu upatruję się niespodzianki. Po pierwsze Darcis ładnie wyciągnął mecz w pierwszej rundzie turnieju z Mannarino, a po drugie gra na hali nie jest mu obca.
Należy zadać pytanie, co tu u licha robi Richard Gasquet? Ten facet ma swoje humorki, kto nie wierzy niech spojrzy na wynik z Tokio i tylko 5 ugranych gemów z Bautistą-Agutem. Przejrzałem jego końcówki sezonów i wygląda to mniej więcej tak: rok temu po Szanghaju wziął udział tylko w Paryżu na Mastersie, w 2013 szybka porażka z Vaskiem w Szanghaju po kursie +5, później wygrana Moskwa, Basel porażka z Llodrą po kursie +4, Masters w Paryżu i turniej WTF w Londynie kończący sezon, w 2012 po Chinach brał udział tylko w Bazylei i Paryżu. Po takim kursie grzech nie spróbować za drobne.
Wynik: 1:6 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Sock J. - Simon G.
Simon G. ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 2/3 ⛔

H2H 0:1 z roku 2015 gdzie podczas turniej w Rzymie na mączce wygrał po 3 setach Francuz. Moim zdaniem Simon Gilles spokojnie ogarnie ten mecz, już pierwsze spotkanie w Szwecji pokazało, że jest w wysokiej dyspozycji, a oddane tylko 6 gemów Mayerowi Leonardo świadczy o świetnym przygotowaniu do turnieju. Sock to Amerykanin, jest młody, to zawodnik z sukcesami (wygrany Wimbledon w deblu w parze z Vaskiem Pospisilem z Kanady) i niezwykle ambitny. Serwis ma całkiem dobry, ale w dwóch meczach stracił po secie z Fernando Verdasco i Carreno-Bustą. Obaj zawodnicy są aktualnie o jakąś 1 bądź dwie tenisowe klasy niżej niż Simon Gilles. Francuz to jeden z bardziej inteligentnych graczy na korcie, potraci być cierpliwy w wymianach, czego młodym zawodnikom często brakuje przede wszystkim w dłuższych wymianach. Kurs całkiem fajny i ja w to wchodzę. Simon na hali potrafi grać, ma świetny bilans w tym roku - półfinał 500 w Rotterdamie, wygrany turniej w Marsylii, oraz zaliczył ostatnio finał w Metz.

Wynik: 7:5 7:6(5) @Edit: W pierwszym secie Simon ma 7 BP, Sock 1. W drugim secie Simon prowadzi 5:2...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Sock J. - Gasquet R.
Gasquet R. ::: 1,60 ::: Pinnacle ::: 3/3 ⛔

H2H 1:0 z 2015 roku podczas turnieju w Waszyngtonie gdzie po 3 bardzo zaciętych setach z 2 tie-breakami wygrał Sock. Wtedy grali na amerykańskiej ziemi, a ja już nie raz pisałem o tym, że Amerykanie u siebie grają zdecydowanie lepiej niż na pozostałych kontynentach. Nie mogę wyjść z podziwu jak w ćwierćfinale Simon Gilles mógł przegrać ten mecz, wydawać by się mogło &quot;wygrany mecz&quot;, praktycznie można powiedzieć, że cały czas prowadził, a mecz zamknął Sock w dwóch setach. Limit szczęścia uważam za wyczerpany, Francuz jest o krok od finału turnieju, a warto dodać, że walczy (mu go bronić) przecież jeszcze o te rezerwowe miejsca na turniej WTF w Londynie. Anderson wczoraj odpadł z turnieju w Wiedniu więc jest jakaś tam szansa dla Richarda na umocnienie pozycji w rankingu.

Wynik: 6:4 6:2
Słabo coś Ci idzie to typowanie ostatnio.
Na forum podaję praktycznie tylko 1 typ dziennie do typów dnia ;).
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Garcia-Lopez G. - Verdasco F.
Verdasco F. ::: 1,57 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
H2H 2:6 z lat 2000-2015, grali ze sobą w tym roku dwa razy, raz na hardzie w Dubaju i raz na mączce w Madrycie. Tak szczerze to nie będę owijał tutaj w bawełnę, obaj są w dość podobnej słabej formie w ostatnim czasie, ale właśnie ten bardzo korzystny bilans bezpośrednich pojedynków skłania mnie ku grze na Verdasco.
GGL w Shenzhen doszedł do finału gdzie przegrał z Berdychem, ale on tam wygrał tylko 2 mecze, bo w jednym spotkaniu Mannarino puścił mu mecz walkowerem. Ostatnio w Wiedniu wygrał zaledwie 2 gemy ze zwycięzcą turnieju Davidem Ferrerem, natomiast Verdasco nieźle powalczył w meczu z Jackiem Sockiem który doszedł do finału imprezy w Sztokholmie. GGL z tego co widać, ma problemy w grze z leworęcznymi zawodnikami jak Nadal, Bellucci, czy Klizan.
Wynik: 6:4 3:6 6:3
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Dimitrov G. - Nadal R.
Dimitrov G. +1,5 seta ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
H2H 0:6 z lat 2009-2015. Jednak w 4 spotkaniach Bułgar potrafił wygrać z Hiszpanem przynajmniej jednego seta. Nie grają na mączce, a hala moim zdaniem bardziej premiuje Dimitrova niż Nadala. &quot;Rafa&quot; w Pekinie i Szanghaju zrobił dość dobry wynik jak na jego formę w tym roku to jednak tutaj w Bazylei stoczył niezwykle zacięty mecz z Lukasem Rosolem, a pierwszego seta przegrał do 1 gema. Słabo to wszystko wyglądało, pewnie dzisiaj Nadal zagra zdecydowanie lepiej, ale też i przeciwnik będzie wyższych lotów.
Grigor również tego sezonu nie może zaliczyć na pewno do udanych to jednak jeszcze trzyma ten swój poziom, a jego ostatnie porażki można logicznie wyjaśnić - Stockholm Berdych zwycięzca turnieju, Tokio Paire finalista turnieju, Kuala Lumpur Becker w świetnej formie zaliczył półfinał turnieju urywając set zwycięzcy Davidowi Ferrerowi. Dimitrov w pierwszym meczu turnieju nie dał najmniejszych szans Stakhovskiemu.
Wynik: 4:6 6:4 3:6
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Gasquet R. - Thiem D.
Thiem D. +1,5 seta ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔

Obaj Panowie nie grali ze sobą, a różni ich pewnie z 1 lub 2 pokolenia. Gasquet ma 29 lat, a Thiem 22. Młody Austriak wygrał w tym sezonie 3 turnieje ATP, ogólnie facet robi dobre wrażenie, bodajże podczas turnieju w Miami trenował pod samym okiem Federera. Serwis ma dobry i to przede wszystkim jego główna broń, pokonał w 1 rundzie doświadczonego Robina Haase i teraz powinno być już tylko lepiej.
Typ jest bardziej przeciwko Francuzowi niż na Thiema. Gasquet od czasu US Open gdzie doszedł do ćwierćfinału imprezy, wydawać by się mogło, że jakoś się zagubił w swojej grze. W Tokio wygrał tylko 5 gemów z Hiszpanem Bautistą-Agutem, w Szanghaju po 2 zwycięstwach dość szybko odpadł z Bernardem Tomicem który nie jest jakimś bardzo wybitnym asem tenisa, a w Sztokholmie pomęczył się niezwykle z swoim rodakiem Jeremym Chardym, a od Jacka Socka dostał sromotne lanie, wygrał z nim tylko 6 gemów. Tutaj w Bazylei również stracił set w pierwszej rundzie turnieju z Vesleyem i nie widzę jakiś powodów by nie miał znowu stracić seta, bo nie ma co się oszukiwać, ale Gasquet nie gra w ostatnich tygodniach jakoś wybitnie i to widać.
Wynik: 7:6(1) 6:4
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Cilic M. - Nadal R.
Nadal R. ::: 1,80 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
H2H 1:2 z lat 2009-2011 czyli dość dawno. Zarówno Cilic jak i Nadal w tym roku grają zupełnie gorzej niż rok temu, chociaż teraz wydawać by się mogło, że forma obu Panów poszła w górę. &quot;Rafa&quot; całkiem nieźle wypadł na azjatyckim tourne, a Cilic niedawno wygrał turniej ATP w Moskwie.
O Hiszpanie mam taką opinię, że jego słaba forma wzięła się z powodu... Igrzysk Olimpijskich w Rio które odbędą się za rok. Jest wiele mitów i półprawd odnośnie dopingu Nadala, transfuzji krwi itd. Zostawmy to jednak na bok. &quot;Rafa&quot; wziął udział w turnieju paszczy lwa (Rogera Federera) czyli Basel, zamiast Valencii. Przypadek? Nie sądzę i widać, że ten wybór na pewno ma wiele podtekstów o których nie wiemy, dlatego uważam, że ambicje Nadala wezmą tutaj szczyty jego możliwości i po prostu wygra ten mecz. Powiem jeszcze, że forma Cilica jest wielką niewiadomą, bo on tak naprawdę nie zagrał ostatnio z nikim z czołówki ATP.
Wynik: 6:4 3:6 3:6
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Nadal R. - Gasquet R.
Gasquet R. +1,5 seta ::: 1,93 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔

H2H 13:1 z lat 2003-2014, a to jedno zwycięstwo Francuza było właśnie w tym najbardziej &quot;starym&quot; spotkaniu podczas Challengera, mniejsza oto, o mecz z przed około 12 lat. Pomimo to w dosłownie kilku spotkaniach Gasquet potrafił urwać set, ale zawsze od tego czasu przegrywał. Nic dziwnego w końcu styl gry Nadala jest idealnie dopasowany tak naprawdę przeciwko jednoręcznemu backhandowi Rogera Federera, a to że podobnie gra Gasquet, Wawrinka, Youzhny czy inni zawodnicy stąd też tak genialny bilans bezpośrednich spotkań w meczach z wyżej wymienionymi zawodnikami.
Nadal się rozkręca, tak naprawdę rozkręcił się już trochę w Azji, ale tutaj gra z meczu na mecz coraz lepiej. Jednak nie ma co się oszukiwać to nadal nie jest to co było chociażby w poprzednim sezonie. Hiszpan w każdym meczu stracił seta i był tak szczerze o krok od porażki. Z Lukasem Rosolem mecz na styku, rozstrzygną go dopiero tie-break w trzecim secie, z Dimitrovem był w ostatnim secie przełamany, z Cilicem w drugim po przegraniu 1 seta, ale co? &quot;Rafa&quot; wygrał i prawdopodobnie chce się spotkać z Federerem w samym finale turnieju.
Francuz hmm... Facet który swego czasu tańczył bez koszulki w jakimś barze czy klubie pod wpływem zapewne różnych substancji psychoaktywnych jak np. alkohol gra teraz o finał turnieju ATP w Basel, czy nawet turniej kończący sezon WTF w Londynie, chociaż szanse na dostanie się do tego turnieju są dla niego bliskie zeru. Musi się bawić w podobne wyliczanki jak dekadami reprezentacja Polski w piłce nożnej. W tym turnieju gra całkiem niezły tenis, pokonał ponad 2 metrowego Karlovica, Thiema czy Vesleya to musi budzić podziw bo Ci wszyscy zawodnicy świetnie serwują, a Nadal w ostatnim czasie na serwisie jest średni. Jednak jak będzie w wymianach? To jest wielka zagadka, jednak mam nadzieję, że Francuza chociażby na tego jednego seta w tym meczu będzie stać.
Wynik: 6:4 7:6(7) @Edit: Szanse były, tylko co z tego ;)?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Sousa J. - Bautista-Agut R.
Sousa J. +1,5 seta ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
H2H 1:4 z lat 2007-2015. Jednak wyniki Hiszpana były z Futuresów 2x i Challengerów 2x. W tym roku Sousa pokonał Bautiste w 3 setach podczas turnieju w Umag na mączce. Teraz gramy na hali i obaj zawodnicy są w świetnej formie. Joao doszedł do finału w Petersburgu gdzie urwał set w finale Milosowi Raonicowi. Na podobny scenariusz liczę i tym razem.
Pokonał Mullera w 2 setach który na hali potrafi grać i ma całkiem dobry serwis, później ambitny Paire który ma chyba najlepszy sezon w karierze również uległ po 3 setach, kolejne mecze to pewne 2 setowe zwycięstwa po 6:4 z Cuevasem i Vaskiem Pospisilem dla którego gra na hali nie jest obca.
Moim zdaniem Bautista miał trochę łatwiejszą drabinkę, wczoraj tak naprawdę mógł pożegnać się z turniejem bo obronił aż 6 piłek meczowych w meczu z będącym ostatnio w świetnej formie Stevem Johnson ze Stanów Zjednoczonych. To zwycięstwo na pewno mocno podbudowało jego ego, ale nie oszukujmy się Sousa tutaj również gra świetny tenis. Uważam, że kurs na Hiszpana jest zbyt niski.
Wynik: 3:6 6:3 6:4
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Seppi A. - Cuevas P.
Seppi A. ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅


H2H 1:1 z lat 2010-2014, oba mecze z turniejów posiadających nawierzchnię ziemną. Seppi jest o dwa lata starszy, miał świetny początek roku, ostatnio trochę przygasł, ale to wszystko można wyjaśnić. Na US Open wygrał 2 mecze, a później trafił na zwycięzcę całego turnieju wielkoszlemowego Novaka Djokovica, później w Pekinie solidny Goffin, następnie w Szanghaju Johnson który w ostatnich tygodniach jest w super formie, porażka w Wiedniu z ponad 2 metrowym Karlovicem to tak naprawdę nic wielkiego, bo z Karlovicem to na początku sezonu przegrał nawet Djokovic, w Bazylei kolejny raz Goffin, ale tym razem Włoch urwał seta.
Cuevas to raczej zawodnik na mączkę, ostatnio miał dość dobre wyniki, ale nie trafiał na zbyt wymagających przeciwników. Na pewno Seppi ma tutaj sporą szansę na przełamanie tej niechlubnej serii. Martwi jedynie fakt, że w następnej rundzie czeka Federer.

Wynik: 7:5 6:3
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Real Madrid - Paris SG
PSG +1 AH ::: 1,61 ::: Pinnacle ::: 1/3 ▶
Tak pisałem o tym meczu podczas spotkania w Paryżu na stadionie &quot;Park Książąt&quot;.

Nadal uważam, że ten mecz to jest typowe 50% na 50% szans, a wynik powinien kręcić się w okolicy remisu. Oba kluby mają podobne wyniki, czyli praktycznie same zwycięstwa. Ja osobiście uważam, że forma PSG rośnie coraz mocniej z sezonu na sezon, a Real Madryt po zdobyciu 10 tytułu może mieć spore problemy z dalszą motywacją.
Oczywiście to jest tylko faza grupowa, mobilizacja nie tak wielka jak w fazie pucharowej, ale co by nie mówić - spotkanie dwóch piłkarskich gigantów na których będzie patrzył cały futbolowy świat, walka prawdopodobnie o 1 miejsce w grupie A.
Jak już pisałem aktualnie forma klubów praktycznie niczym większym się nie różni, a wydaje mi się być może tylko, że PSG ma delikatnie silniejszy skład. Jednak koniec końców skoro mówimy o klasycznym 50% na 50% szans, a mamy kurs na gości grubo ponad 4,00 to grzechem by było tego nie zagrać. Ja jeszcze dodatkowo zabezpieczam się dodatnim handicapem gemowym. Nawet przy jednobramkowym zwycięstwu Realu Madryt otrzymam wtedy zwrot stawki.
Wynik: 1:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Verdasco F. - Coric B.
Verdasco F. ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
Taka ciekawostka na początek: Coric ma urodziny 14 listopada, Verdasco 15. Tylko różnica jest taka, że ten pierwszy będzie miał 19 lat, a ten drugi 32. Różnica kilku pokoleń, doświadczenia i tenisowego sprytu na korcie. Na to też stawiam w tym meczu, na leworęcznego Fernando który jest uniwersalnym zawodnikiem na każdą nawierzchnię. Może i ostatnio nie ma wybornych wyników, ale to samo można powiedzieć o jego przeciwniku. Wysokie porażki bez widma zwycięstwa, jedynie można pochwalić go za wygrany Challenger na mączce. Rok temu Verdasco wygrał tutaj dwa mecze z Simonem Gillesem i Donaldem Youngiem więc moim zdaniem powalczy, nie da się młokosowi który ledwo co zasłynął w ATP. Martwi mnie jedynie fakt, że w następnej rundzie czeka już Andy Murray.
Wynik: 4:6 4:6
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Rosol L. - Nadal R.
Rosol L. +1,5 seta ::: 2,34 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
H2H 1:3 z lat 2012-2015, ale warto do tego dodać, że w 3 meczach Rosol potrafił urwać set Nadalowi, jedynie w Doha 2014 Hiszpan wygrał w 2 setach, ale wynik drugiego seta w tym meczu to (7)6:7 dla &quot;Rafy&quot; więc dość niewiele zabrakło.
Obaj Panowie grali ze sobą dosłownie kilka dni temu na turnieju w Basel, Rosol miał tam Hiszpana na widelcu, wygrał 1 seta 6:1, później Nadal się ocknął. Na podobny scenariusz liczę też i w tym meczu. W Szwajcarii Nadal stracił set w 4 spotkaniach, a mógłby nawet i w 5 gdyby Gasquet nie pękł psychicznie, bo w obu setach był na prowadzaniu, ale pod koniec każdego z nich dał się przełamać.
Reprezentant Czech gra tutaj od kwalifikacji, ma na koncie już 3 zwycięstwa i wygląda to dość dobrze przed tym meczem. Na pewno po takim kursie i przy takich okolicznościach warto spróbować ugryźć typ w stronę Lukasa.
Wynik: 2:6 2:6
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Ferrer D. - Dimitrov G.
Ferrer D. ::: 1,60 ::: Pinnacle ::: 3/3 ✅
H2H 3:1 z lat 2011-2014. Moim zdaniem ten typ to petarda na jutro, Ferrer po US Open gra niczym &quot;Pitbull&quot; czyli tak jak zazwyczaj. Wykonał swój plan w 100% i dostał się na turniej kończący sezon w Londynie dla 8 najlepszych tenisistów sezonu. Po ostatnim szlemie wygrał turniej w Kuala Lumpur, w Pekinie doszedł do półfinału turnieju odpadając z Djokovicem, w Szanghaju zaliczył wpadkę w 1 rundzie z Tomicem, ale później wygrał 500 w Wiedniu, a w Paryżu zdobył swój pierwszy Masters w karierze. Był to pamiętny finał w 2012 roku przeciwko Jerzemu Janowiczowi. Rok temu co prawda odpadł tutaj w ćwierćfinale przeciwko Nishikoriemu z którym zawsze ciężko mu się grało, ale w 2013 roku zaliczył tutaj również finał pokonując po drodze Simona Gillesa, Berdycha czy Nadala.
Dimitrov gra w tym roku jak każdy widzi, co prawda trzyma tam jeszcze jakiś poziom, ale od niego wymagano zdecydowanie dużo więcej. Czy to była dobra opinia? To się okaże w następnym sezonach jak potoczy się jego kariera. Dziw mnie bierze, że dzisiaj nie odpadł z Cilicem który miał w tym meczu 10 BP, a nie wykorzystał żadnej okazji. Za to Bułgar wytrzymał psychicznie w tie-breakach. Moim zdaniem limit szczęścia już wyczerpał w tym turnieju. Ferrer jest o jakiś poziom bądź dwa lepszy niż Chorwat który prowadził w meczu który przegrał...
Wynik: (4)6:7 6:1 6:4
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Gasquet R. - Murray A.
Gasquet R. +1,5 seta ::: 2,27 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
H2H 3:6 z lat 2006-2015 i co tu dużo pisać. Tylko w jednym spotkaniu podczas Wimbledonu 2011 Andy nie stracił seta. Pozostałe ich mecze były dość zacięte, zacięte to może za dużo powiedziane, ale przynajmniej miały kilka setów. Grali już ze sobą w tym roku podczas turnieju w Cincinnati, wynik 6:4 1:6 4:6 dla Szkota.
Murray jak to Murray, solidna tenisowa najwyższa światowa półka, ale zawsze mu czegoś brak, czasami zagotuje się, pokrzyczy na siebie, chociaż tutaj w Paryżu hmm... oddał swoim przeciwnikom tylko 4 gemy. Młodemu Coricowi 3 gemy, a trochę starszemu Goffinowi 1. Jednak klasa tych przeciwników kompletnie nie dorównuje Gasquetowi.
Oglądałem go dzisiaj podczas meczu z Nishikorim i naprawdę niektóre wymiany wręcz palce lizać. Dużo walki na korcie, jednoręczny backhand świetnie pracuje, a do tego należy jeszcze dodać, że gra przecież na własnym terenie. W jego zwycięstwo co prawda śmiem wątpić, ale na seta moim zdaniem jak najbardziej go stać.
Wynik: (7)6:7 6:3 3:6
 
Do góry Bottom