>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Analizy meczów - "Pecunia non olet" - Darmowe typy

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Johnson S. - Bellucci T.
Johnson S. ::: 1,65 ::: 3/3 ✅ +1,95
Johnson S. -1,5 seta ::: 2,65 ::: 1/3 ⛔


H2H 1:0 z 2016 roku, grali na Australian Open, padło 3:0. Finał w Houston przed własną publicznością to dla Johnsona na pewno spory handicap. Steve ma mieszane wyniki, ale takie porażki po 2 tie-breakach w Indian Wells z genialnym Federerem to nic złego. Tutaj w Houston w mojej opinii miał o wiele mocniejszych przeciwników, pokonanie Socka czy Verdasco z którym miał H2H 0:4 w plecy budzi na pewno podziw.
Bellucci wszystkie 4 mecze rozegrał po 3 sety. Jednak tacy przeciwnicy jak Tiafoe, Escobedo czy M. Gonzalez to nie oszukujmy się żaden ścisły top. Jedynie pokonanie Querreya może odnotować na plus, z drugiej strony Sam na mączce nigdy nie był jakimś mocarzem. Finał zapowiada się ciekawie, jednak to Johnson jest słusznym faworytem tego meczu i ja go widzę w roli zwycięzcy. Bilans z leworęcznymi graczami Steva 8-3 na przestrzeni roku, w karierze 29-16.
Wynik: 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Zverev A. - Seppi A.
Seppi A. +1,5 seta ::: 2,50 ::: 1/3 ⛔

Tak to prawda Pan Andreas Seppi jest daleki od swojej optymalnej dość wysokiej formy, jednak to 33-letni stary wyga tenisowy. Można by rzec, że z nie jednego pieca jadł chleb. Niby mączka nie jest jego ulubioną nawierzchnią w ostatnich sezonach, to jednak patrząc wstecz jeszcze dalej to wyniki na mączce miał dość przyzwoite, np. 2012 bilans 14-5.
Zverev wiadomo - młody talent, 19 lat na karku, wygrany turniej w Montpellier, ale na 15 meczów rozegranych w tym sezonie, nie stracił seta tylko w 5 spotkaniach i to z o wiele niżej notowanymi przeciwnikami. Kurs na seta dla Włocha po kursie 2,50 wygląda całkiem nieźle. Moim zdaniem warto spróbować pokusić się o ten typ. W Marsylii młodego Niemca zlał w 2 setach po tie-breakach np. 35 letni Mahut.

Wynik: 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Delbonis F. - Haase R.
Haase R. ::: 2,19 ::: 1/3 ▶

H2H 1:0 z 2015 roku w Kitzbuhel, jednak tym razem w roli zwycięzcy widzę Robina Haase. Delbonis ostatnio skreczował po 1 secie w Casablance, choć do tego wyniku mam spore wątpliwości. Federico podobnie jak i Robin Haase lepsze występy przeplatają z tymi gorszymi. Jednak w mojej opinii Robin Haase o wiele lepiej prezentuje się w roku 2017. Pomimo, że Holender nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu na mączce w tym sezonie to rok temu zaliczył 5 finałów z czego jeden z poziomu ATP w szwajcarskim Gstaad. Jego bilans w karierze z graczami leworęcznymi wynosi 54-35.
Wynik: Delbonis wycofał się
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Thiem D. - Haase R.
Haase R. +1,5 seta ::: 2,30 ::: 1/3 ⛔
H2H 1:1 z lat 2014-2015. W obu meczach padły 3 sety i na to samo liczę tym razem. Ostatnio trochę napisałem o Haasie więc nie widzę sensu się powtarzać. Miał zagrać z Delbonisem skończyło się na Dzumhurze 2:0, a warto dodać do tego, że Bośniak bronił tutaj w Monte-Carlo sporo punktów, rok temu ograł między innymi solidnego Berdycha.
Thiem solidnie gra, mocno perspektywiczny zawodnik, wygrał turniej w Rio nie tracąc nawet seta. Jednak zdarzają mu się wpadki takie jak z Querreyem w Acapulco 6:1 7:5 który rok temu wygrał, czy ostatnio w Miami 6:1 7:5 z Borna Coricem. Myślę, że to będzie zacięty mecz kto wie czy nie z tie-breakiem, kurs całkiem wysoki.
Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Nadal R. - Goffin D.
Nadal R. -1,5 seta ::: 1,78 ::: 1/3 ✅
Nadal i Monte-Carlo lub French Open to połączenie idealne. Pomimo to, że dawno nic nie wygrał, to w roku 2017 pokazał, że jest mocny o czym świadczy chociażby finał AO. Wyniki jak na razie po 2:0, a taki Zverev A. ugrał zaledwie całe 2 gemy.
Półfinał turnieju, walka o finał nie ma mowy o żadnej dekoncentracji. Goffin w mojej opinii dość jest słaby z silnymi zawodnikami, zresztą Nadal to inna kategoria zawodnika. Pokonanie Djokovica na pewno budzi podziw, jednak Serb nie oszukujmy się w tym sezonie gra niesamowicie średnio jak na niego. Sam fakt, że na AO w swoim królestwie pokonał go Istomin o tym świadczy. Belg mocny, sprytny na korcie, jednak dzisiaj zagra po raz pierwszy z królem mączki i ja tu widzę 2:0 dla Nadala który prawdopodobnie buduje formę na Roland Garrosa.
Wynik: 2:0
???? Ramos A. - Pouille L.
Ramos A. +1,5 seta ::: 1,50 ::: 1/3 ✅
Powyżej 21 gemów ::: 1,60 ::: 1/3 ✅

Ramos już kiedyś w Szanghaju pokazał na co go stać ogrywając po genialnym meczu Federera i grając genialne spotkanie z finalistą Tsongą bodajże w następnej rundzie. Tutaj widać, że forma wzorowa. Już samo pokonanie Murraya czy Cilica o tym świadczy.
Francuz młody, tak samo wzorowy talent niczym Thiem, Zverev czy Kyrgios. Walka o finał Masters 1000 więc liczę na zacięty mecz. Jak znam życie to półfinały o wiele częściej bywają zacięte niż finały. Mecz za chwilę więc powodzenia wszystkim typującym.
Wynik: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Edmund K. - Chardy J.
Chardy J. ::: 2,41 ::: 1/3 ⛔

H2H 0:1 i to dość niedawno, bo grali na Davis Cupie na mączce. Nie widzę powodu dlaczego miałoby być teraz inaczej. Mamy natłok turniejów na mączce, ktoś się gdzieś wybije wysoko, ktoś szybko odpadnie. Nadal będę twierdził, że Edmund Kyle z Wielkiej Brytanii jak i pozostali zawodnicy z tego kraju (może oprócz Murraya od kilku sezonów) na mączce średnio grają.
Chardy dość inteligentny zawodnik, zdarza mu się zagrać bardzo dobry turniej. Lepsze mecze przeplata z tymi gorszymi. Do tego jest jakoś 8 lat bardziej doświadczony, a to duży handicap w mojej opinii.
Wynik: 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Haase R. - Bedene A.
Haase R. ::: 2,20 ::: 1/3 ⛔

H2H 1:1 z lat 2013-2016 gdzie Bedene tylko raz wygrał w Chennai gdzie od kilku dobrych sezonów gra genialnie. W mojej opinii Haase jest w 2017 roku w o wiele lepszej formie niż Aljaz który gra na pograniczu Challenger. Niby coś tam ostatnio wygrał dość sporo, jednak jest spora różnica między zawodnikami ze ścisłej czołówki ATP.
Liczę na zacięty mecz, kto wie czy nie zobaczymy tutaj 3 setów. Holender w świetnym stylu ograł Schwartzmana oddając tylko zaledwie 4 gemy. Robin zmienił sobie kalendarz turniejowy z przed roku, 365 dni temu nie brał udziału w żadnym turnieju. Bedene to zawodnik któremu nigdy nie zaufam chyba oprócz turnieju w Chennai.
Wynik: 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dzieki byku za typy od jakiegos czasu zawsze stawiam na odwrot i dobrze na tym wychodze Hah ! Pozdrowki i bez urazy !
;) Pozdrawiam również, cieszy mnie to, że masz nosa do moich typów. Bukmacherka jest brutalna ying yang z seriami win or lose.
???? Ramos A. - Bautista-Agut R.
Ramos A. +1,5 seta ::: 1,59 ::: 2/3 ✅ +1,18
H2H 4:4 z lat 2004-2016. Znają się jak łyse konie, dwóch Hiszpanów, w Barcelonie. Czego tutaj się można spodziewać jak nie zaciętego meczu. Ja liczę na Ramosa, w tym roku pokazał, że jest w świetnej formie. Już sam finał turnieju rangi Masters 1000 w Monako tym świadczy. Ograł w pierwszym meczu młody nastoletni talent Ruuda C. świadczy to mojej opinii, że Barcelony 500 tak szybko nie odpuści. Za tydzień mamy trzy 250 więc można tutaj trochę zmobilizować o dobry wynik. Agut za to ostatnio szybko odpadał z turniejów, jest mocny, ale to nie jest ten typ zawodnika typu Nadal czy inny top, że można mu zaufać na wynik 2:0 i to jeszcze z takim Ramosem. Liczę na zacięty mecz. Ja osobiście dałbym tutaj delikatnego faworyta Alberta, jednak w opinii oddsmakerków jest inaczej, wchodzę w seta.
Wynik: 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Murray A. - Ramos A.
Ramos A. +1,5 seta ::: 1,93 ::: 1/3 ✅
Wielkiej filozofii w tym typie nie widzę, sprawa jest banalnie prosta. Ramos od jakiegoś czasu jest w bardzo dobrej formie, świadczy o tym dojście do finału Masters w Monte-Carlo gdzie po drodze pokonał właśnie Murraya 2:1. Tutaj zagrał na razie 2 dobre mecze, wczoraj pokonał swojego rodaka Aguta 2:1.
Andy podobnie jak Djokovic w 2017 roku grają, na dość niskim poziomie. Zaliczają wiele porażek jak na nich z zawodnikami których ograliby z łatwością chociażby sezon temu. Lopez miał wczoraj z Murrayem aż 7 BP, wykorzystał tylko 1.
Wynik: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Murray A. - Thiem D.
Powyżej 21 gemów ::: 1,68 ::: 1/3 ✅
Murray A. ::: 1,87 ::: 1/3 ⛔
H2H 2:0 z lat 2014-2015, z kortów twardych, oba mecze po 3 sety. Na to samo liczę i tym razem. Obaj są w podobnej formie w mojej opinii w tym roku, coś tam wygrają np. Murray Dubaj, Thiem Rio, coś tam skompromitują się w odpadając w pierwszym meczu jakiegoś ważnego turnieju (Indian Wells - Murray ; Miami - Thiem).
Murray jedną nogą był już poza turniejem w meczu z Ramosem, jednak pokazał klasę i wygrał. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, a jak znam życie to takie mecze potrafią nieźle wzmocnić psychicznie zawodnika na dalsze fazy turnieju.
Organizatorzy turnieju na pewno chcieliby finałowy pojedynek Murraya z Nadalem i prawdopodobnie tak się stanie. Pierwszą myślą w tym typie był Thiem, jednak po dłuższym zastanowieniu (co często źle się kończy) kieruję się bardziej w stronę Murraya.
Wynik: 1:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Thiem D. - Nadal R.
Nadal R. -1,5 seta ::: 1,91 ::: 1/3 ✅
Wydaje mi się, że Nadal wraca na właściwe tory. Monte-Carlo wygrał z palcem w przysłowiowym... nosie. Finał to oddanie całych 4 gemów Ramosowi. Tutaj nawet nie stracił seta, a rywali miał różnych od młodzików w formie, po serwismanów, kończąc na doświadczonych wygach. Tak to prawda Thiem jest mocny jednak w mojej opinii Nadal to inna kategoria zawodnika, a tym bardziej na mączce w finale przed własną publiką. Hiszpan to powinien wziąć, tak jak rok temu wygrał 2:0 w Monte-Carlo 7:5 6:3.
Wynik: 0:2
???? Pouille L. - Bedene A.
Pouille L. ::: 1,65 ::: 1/3 ✅
Powyżej 22 gemów ::: 1,74 ::: 1/3 ⛔

To powinno być bardzo ciekawe spotkanie. Bedene wygrał przed tym turniejem 2 Challengery, a tutaj w Węgrzech grając od kwalifikacji ma na koncie łącznie 6 zwycięstw. Super forma, widać, że gra na poziomie swoich występów w &quot;Chennai&quot;. Jednak Pouille jest tak samo mocny i jednak co by nie mówić stawiam na niego. Powinien wygrać swój drugi tytuł na poziomie ATP. Po drodze ograł dobrze serwującego i sprytnego Veseleya, leworęcznego nieobliczalnego Klizana i doświadczonego Lorenziego będącego od chyba jakiegoś roku w dobrej formie.
Wynik: 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Rok 2016

Podsumowanie Kwiecień 2017:
Trafione:
15

Przegrane:
13

Zwroty:
1


Bilans: ✅ +0,03
Yield: (+0,03/35)*100%= ✅ +0,085%


Styczeń: Yield: (+0,09/24)*100%= ✅ +0,003%
Luty: Yield: (+1,12/49)*100%= ✅ +2,28%
Marzec: Yield: (+8,60/29)*100%= ✅ +29,65%
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Marterer M. - Chung H.
???? Brands D. - Djere L.
Chung H., Djere L. ::: 2,15 ::: 1/3 ✅
Z reguły nie powinno się grać na zawodników którzy w poprzednim tygodniu doszli gdzieś daleko, jednak ja tutaj zrobię wyjątek. Chung w Barcelonie pokazał na co go stać dochodząc do samego półfinału turnieju i grając bardziej zacięty mecz z Nadalem niż Rafy finałowy. Obaj młodzi, jednak Marterer gra tutaj z dziką kartą, przed własną publiką, może i powalczy, ale jak Chung zagra tak jak w Barcelonie to o wynik jestem spokojny.
Brands nie gra u siebie w Niemczech tylko wybrał Turcję, przeszedł od kwalifikacji, jednak nie było tam nikogo znaczącego. Wyniki Niemca są tragiczne, za to Djere ostatnio doszedł do półfinału turnieju na Węgrzech. Może pociągnie z formą kolejny turniej. Jest słusznym faworytem meczu, H2H 1:0 z przed roku na mączce chyba Djere miał jakieś 20 lat na karku.
Wynik I: 1:2
Wynik II: 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Monaco - Juventus
Monaco DNB ::: 2,24 ::: 1/3 ⛔
Monaco bardzo silne w tym sezonie, kurs ponad 3,00 na gospodarzy to spore value w mojej opinii. Już z Dortmundem była przesadza na wyjeździe z kursami po 4,00.
Wynik: 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Chardy J. - Zverev A.
Chardy J. +1,5 seta ::: 1,88 ::: 1/3 ⛔

H2H 1:1 z lat 2015-2017. Dwa mecze i dwa razy po 3 sety, na to samo liczę tym razem. Zverev ok, super talent bez wątpienia, jednak jak znam życie to młodym zawodnikom na dłuższą metę nie można ufać, a wbrew pozorom wielu zawodników na własnych śmieciach gra o wiele gorzej niż gdzie indziej z powodu między innymi presji itd. Zverev? Ostatni jego wynik to ugrane całe 5 gemów z młodym Chungiem. W Monte-Carlo oddaje 3 gemy Seppiemu, a Nadalem wygrywa całe 2 gemy.
Chardy jest bardziej doświadczony, niekiedy potrafi odpalić z formą, pierwszy mecz ma już za sobą więc to jakiś handicap w jego stronę, jednak też ostatnio nieźle potrafi niespodziewanie wtopić. Co by nie mówić, nie liczę na jego zwycięstwo, ale seta jest jak najbardziej w stanie ugrać. Powodzenia!

Wynik: 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Pella G. - Zeballos H.
Zeballos H. ::: 2,04 ::: 1/3 ⛔
H2H 0:1 z 2014 roku na turnieju w Sao Paulo. Pamiętam, że kiedyś Pella pokazał się ze świetnej stronie na turnieju w Dusseldorfie i to by było na tyle z jego strony. Dwóch Argentyńczyków, jednak to Zeballos jest bardziej doświadczony i myślę, że to właśnie dzisiaj zaowocuje w tym meczu. Kiedyś ograł w finale samego Nadala na mączce w Chile co jest nie lada sztuką. Od turnieju w Barcelonie widać, że jest w dobrej formie. Tam zatrzymał go dopiero powracający do dobrej formy właśnie Rafa. Tutaj ograł Kohlschreibera i Seppiego więc dwóch solidnych zawodników. Pella niby też idzie jak burza grając od kwalifikacji jednak myślę, że Horacios go właśnie zatrzyma dzisiaj.
Wynik: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Kuznetsov A. - Tsonga J-W.
Kuznetsov A. +1,5 seta ::: 1,75 ::: 1/3 ✅
H2H 0:2 z lat 2012-2017, ale w obu meczach Kuznetsov urwał po secie. Spotkali się kilka miesięcy temu na początku roku w Doha, na podobny scenariusz liczę i tym razem. Kuznetsov ma tutaj już dwa mecze z kwalifikacji za sobą i tym ogranie Lacko, oraz ten nastoletni talent Caspera Ruud.
Tsonga niby jest mocny, wygrał Rotterdam i Marsylię jednak to było dość dawno, ale od tego czasu zagrał tylko 2 mecze, z czego 2 razy przegrał z Fogninim i Mannarino dość sensacyjnie moim zdaniem w obu przypadkach urwał po secie.
Francuzy tenisiście to w ogóle mieszane wyniki mają, albo nie grają, cierpią na jakieś urazy, tygodniami nie ma ich w tourze. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Wynik: 1:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Robredo T. - Almagro N.
???? Paire B. - Carreno-Busta P.
Carreno-Busta P., Almagro N. ::: 1,85 ::: 1/3 ⛔
H2H 1:7 dla Almagro, ale z dość odległych czasów. Dwóch Hiszpanów, grają u siebie, obaj są ostatnio po &quot;przejściach&quot;. Jednak liczę na Nicolasa właśnie z powodu H2H, nie jest to na pewno jakaś peffunia, ale jak ktoś kogoś już 7 razy pokonał to może zrobić to i 8 raz. W następnej rundzie czeka zapewne głodny sukcesu, jednak w średniej formie Novak Djokovic więc kto tam wie.
H2H 3:3 z lat 2010-2016. Co prawda Hiszpan może nie mieć motywacji po wygranym turnieju w Portugalii, wiadomo - konfetti, szampan itd. Z drugiej strony może pociągnąć formę jak Bedene. Carreno-Busta od roku jakiegoś wskoczył na tenisową półkę wyżej. Obstawianie zawodników w 1 rundach typu Paire, Klizan, Gulbis czy chociażby Dolgopolov wyklucza się w mojej opinii.
Wynik I: 1:2
Wynik II: 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Juventus - Monaco
Powyżej 2,5 bramek ::: 1,85 ::: 1/3 ✅
Monaco już w tym meczu rewanżowym nie ma nic do stracenia, albo wszystko albo nic. Atak to jedyne rozwiązanie w tym meczu, mają szanse nawet awansować przy wyniku 1:3 więc iskierka nadziei się tli, a już nie raz pokazali, że bramki potrafią strzelać.
98 strzelonych bramek w lidze krajowej, gra na atak, a jak znam życie to w rewanżach pada więcej bramek niż w 1 meczach. Z drugiej strony Juventus u siebie też zapewne nie będzie bronił się 90 minut tylko liczył na kontry. Włosi na pewno są głodni sukcesu w LM po tylu latach. Ja tu widzę otwarty mecz z postawioną kartą na wszystko, bo co zostało Monaco?
Wynik: 2:1
 
Do góry Bottom