>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Analizy meczów - "Pecunia non olet" - Darmowe typy

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Johnson S. - Sock J.
???? Monteiro T. - Ruud C.
Sock J., Monteiro T. ::: 2,19 ::: 1/3 ⛔
H2H 3:4, grali już w tym roku ze sobą w Auckland i wygrał Sock którego uważam za lepszego zawodnika. Steve Johnson w ciągu sezonu ma wyskoki dobrej gry, ale nie trwa to zbyt długo. Socka bardziej cenię za grę w deblu, rok temu wygrał turniej w Houston, w 2017 już Auckland zapisał na swoim koncie. Niewykluczony tie-break w tym meczu bo obaj potrafią dobrze serwować, a pierwsze swoje mecze wygrali bez większych problemów. Mecz do AKO w sam raz.
Pisałem o tym, że Monteiro może urwać seta Bellucciemu, ale nie sądziłem szczerze, że go pokona. Skoro tak się stało to 22-letni Brazylijczyk powinien awansować do półfinału turnieju. Przeciwnik wręcz idealny z poza reszty zawodników. Thiago już rok temu pokonał Tsongę, teraz na rozkładzie ma Bellucciego, Robredo, urwany set Berlocoqi. Ruud też fajnie zaczął &quot;karierę&quot; z wysokiego C, ale w tym momencie uważam, że Monteiro w Rio to zdecydowanie za dużo.
Wynik I: 0:2
Wynik: II: 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Kyrgios N. - Tsonga J-W.
???? Sock J. - Young D.
Kyrgios N. +2 gemy, Sock J. ::: 1,93 ::: 2/3 ✅ +1,86
Rok temu Kyrgios wygrał tutaj swój pierwszy w karierze tytuł ATP i był nie do ruszenia na serwisie. Gasquet ugrał 2 gemy, Berdych 6, w finale z Cilicem było 6:2 i później tie-break na korzyść Nicka.
Niby Kyrgiosa tutaj nie miał kto sprawdzić, jednak 15 asów i 1 podwójny, 94% wygranych piłek po 1 serwisie z Gombosem robi wrażenie. Tsonga wygrał Rotterdam, też nieźle serwuje, gra u siebie, liczę na tie-breaki dlatego zabezpieczam się dodatkowo dodatnim handicapem.
H2H 3:0 dla Socka. Donald ledwo co pokonał Fritza, równie dobrze mógł ten mecz przegrać, jednak obronił wiele BP i przeszedł dalej. Jack Sock to tenisowa półka wyżej, nawet dwie, jest w dobrej formie, powinien znaleźć się w finale przeciwko Raonicowi, albo JMDP.
Wynik I: (5)6:7 6:2 4:6
Wynik II: 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Ramos A. - Thiem D.
Ramos A. +1,5 seta ::: 1,80 ::: 2/3 ⛔
H2H 1:0 z 2016 roku w Chengdu, tam Thiem przegrał 6:1 6:4. Leworęczny Ramos wygrał turniej w Bastad i ogólnie miał bardzo dobry poprzedni rok. Tutaj w Brazylii swoim przeciwnikom nie dał żadnych szans - Fognini, Robert, Kicker, pewne wygrane po 2:0. Przypomnę wszystkim, że Hiszpan pod koniec roku 2015 w Szanghaju ograł samego Federera i grał wtedy na tym turnieju jak z nut.
Thiem to też perspektywiczny zawodnik, ale jak już pisałem, młodym ciężko jest ostatnio zaufać na dłuższą metę. Niby doszliśmy do takiej fazy turnieju, że gramy już całkiem poważnie jednak nadal mam małe wątpliwości co do Thiema. Wczorajszy wynik 2:0 z Schwartzmanem mówi, że to był gładki mecz, jednak tam Austriak bronił masy BP. Argentyńczyk miał tylko 2 BP wykorzystane na 10. W 1 secie miał nawet 40:0 i nie odłamał. W 2 secie Thiem prowadząc 5:0 w gemach dwa razy stracił swoje podanie. Ramos podchodzi już pod 30, wydaje mi się, że takich cyrków dzisiaj nie ujrzymy.

Wynik: 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Raonic M. - Del Potro J.
Del Potro J. +2,5 gema ::: 1,75 ::: 2/3 ⛔
H2H 1:1, ale z dawnych lat. Tak szczerze to obaj są o zbliżonym potencjale. Dobry serwis, opanowanie na korcie, brak okazywania emocji. JMDP z meczu na mecz będzie grał coraz lepiej, rok temu poległ tutaj z Querreyem po długim powrocie, w tym roku wygrał.
Jeżeli dojdzie do tie-breaków to różnie może być dlatego zabezpieczam się dodatkowo dodatnim handicapem. Wydaje mi się, że przeciwnicy JMDP byli mocniejsi (Dzumhur, Querrey, Anderson) niż Raonica (Coric, Smyczek, Kyle). W mojej opinii 51% na 49% szans dla Argentyńczyka.
Wynik: 6:3 7:6(6)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Pouille L. - Tsonga J-W.
???? Carreno-Busta P. - Thiem D.
Tsonga J-W., Thiem D. ::: 1,75 ::: 3/3 ✅ +2,25
H2H 0:1 z 2016 roku, podczas turnieju w Monte-Carlo. Pouille zadziwia wynikami, jednak w finale stawiam na bardziej doświadczonego Tsongę który jest w gazie. Pokonanie Kyrgiosa, wygrany Rotterdam budzi szacunek. Po drodze nie dali mu rady Goffin, Berdych, Muller, Cilic, Simon więc cała śmietanka topowych zawodników którzy dobrze odnajdują się w grze na hali. Pouille jest mocny, ale nie wiem czy aż tak by wygrać finał przed własną publicznością. Jo wygrał już ten turniej 2 razy w swojej karierze.
H2H 1:3 i w każdym z tych meczów urwali sobie po secie. Może over gemowy byłby lepszym rozwiązaniem? Przeciwnicy Thiema mnie rozczarowali, ale skoro już młody Austriak znalazł się w finale to powinien go wygrać. Wszyscy pamiętamy jego genialną 1 część sezonu gdzie miał nawet więcej zwycięstw niż Djokovic. Wygrywał turnieje na trawie, mączce, hardzie, nawierzchnia była bez znaczenia. Hiszpan miał tutaj trochę szczęścia, bo najpierw nie dał rady kontuzjowany Dolgopolov, a później z 18-letnim Casprem Ruud bronił piłki meczowej. Dzisiaj limit szczęścia powinien być wyczerpany.
Wynik I: 0:2
Wynik II: 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Raonic M. - Sock J.
Sock J. +3 gemy ::: 1,87 ::: 1/3 ▶
Powyżej 22,5 gemów ::: 1,74 ::: 1/3 ▶


H2H 8:2 dla Raonica i wygląda to tak:
Po stronie Socka jest mały handicap, bo gra na własnych &quot;śmieciach&quot;. Jest to też ich pierwsze finałowe starcie. Do tego obaj świetnie serwują i są w formie. Liczę na tie-break, a kto wie czy nie padną tutaj 3 sety. W Szanghaju w meczu na styku wygrał Sock, kursy były podobne. Jednak przełamanie passy 8 meczów pod rząd jako przegrany może tutaj zaoowocować, że jdnak da się pokonać Raonica. Wynik 7:6 6:4 pokrywa over gemowy i daje zwrot w handicapie gemowym. W dzisiejszych finałach właśnie tutaj upatrywałbym się najbardziej niespodzianki. Powodzenia!
Wynik: Walkower, Sock wygrał tytuł...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ceremonia rozdania Oscarów - Zakłady specjalne
Liczba zwycięzców, którzy podczas swojej przemowy wymienią Donald&#39;a Trump&#39;a nazwiska - Zwycięzca
Powyżej 2,5 ::: 2,00 ::: 1/3 Betsson ⛔
Trump to świeży prezydent, w wyborach prezydenckich często udzielali się celebryci w debacie politycznej. Myślę, że jak choć jedna osoba ze zwycięzców wspomni o Trumpie to za nią pójdą inni. Jest to dość &quot;kontrowersyjny&quot; prezydent, a przynajmniej tak go przedstawiają media. W 2013 z tego co pamiętam na gali zagościła &quot;Miszel&quot; Obama, co wzbudziło sensacje i kontrowersje.
Donald T. robi w okół siebie szum, już rok temu Jared Leto wsparł ze sceny protestujących Ukraińców czy Wenezuelczyków. Tak jak już wyżej napisałem, jesteśmy świeżo po wyborach, a w Ameryce wszystko jest możliwe. Zakład 4fun.
Wynik: 0 razy
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Elias G. - Luz O.
???? Pella G. - Clezar G.
Elias G., Pella G. ::: 2,07 ::: 1/3 ✅
Elias rok temu miał dobrą formę na kilku turniejach, w Sao Paulo doszedł nawet do ćwierćfinału. Notuje passę 4 porażek z rzędu, ale dzisiaj wyjątkowa okazja by w końcu przełamać złą passę. Zagra z 19-letnim reprezentantem gospodarzy który dostał tutaj dziką kartę.
H2H 4:1 dla Pelli z lat 2013-2015. Clezar gra u siebie, przeszedł kwalifikacje, seta może urwać, ale bardziej cenię umiejętności Pelli. Oglądałem jego mecz z Fogninim na Davis Cup i zagrał 5-setówkę całkiem przyzwoicie. W tym roku nie wygrał jeszcze meczu, dzisiaj najlepsza okazja by to zmienić. Z Estrellą przegrał w karierze 5 razy, Agut na AO to tenisowa półka wyżej, z Ramosem w Buenos Aires odpadł w meczu na styku (3 set tie-break).
Wynik I: 2:0
Wynik II: 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Leicester - Liverpool
Liverpool ::: 1,68 ::: 1/3 ⛔
Liverpool -1 AH ::: 2,26 ::: 1/3 ⛔

Powyżej 2,5 bramek ::: 1,85 ::: 1/3 ✅

https://forum.bukmacherskie.com/f339/26-kolejka-premier-league-25-27-02-2017-a-143243.html#post6331505
Ja bez przerwy od ładnych kilku miesięcy wierzę w to, że Leicester spadnie z ligi.
Ten klub, jak i sami zawodnicy w mojej opinii są już całkowicie wypompowani po tym sensacyjnym triumfie w Premier League w ubiegłym sezonie. W tym momencie są już w strefie spadkowej. Jedynym pocieszeniem jest to, że do końca sezonu z czołówki to został im tylko Tottenham u siebie i City na wyjeździe, więc niby teoretycznie jeszcze mają szanse jakoś się utrzymać.
Ktoś powie, że z Sevillą udało się na 2:1, ale tam równie dobrze mogłoby by być 3:1 czy 4:1, kto oglądał spotkanie ten wie co tam się działo. Nie bez powodu bohaterem meczu został bramkarz Leicester.
Odejście Claudio Ranieriego to w mojej opinii tylko gwóźdź do trumny w momencie gdzie mamy 3/4 sezonu za sobą. Pamiętam jak w sezonie 2010/2011 Villarreal był 4 siłą ligi hiszpańskiej. Zagrali w LM i przerżnęli wszystkie mecze w kolejnym sezonie, a w lidze krajowej spadli poziom niżej.
W mojej opinii tak jak rok temu opłacało się grać na Leicester, tak w tym wydaje mi się, że najlepszym pomysłem jest gra przeciwko lisom. Dzisiaj Klopp w końcu powinien wziąć ten mecz. Liverpool dziwny zespół, ogrywają najlepszych, a tracą punkty z &quot;leszczami&quot;.
A Wy jak widzicie poniedziałkowy mecz?
Wynik: 3:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Dzumhur D. - Wawrinka S.
Powyżej 20 gemów ::: 1,77 ::: 2/3 ✅ +1,54

Wawrinka to zawodnik który potrzebuje rozkręcić się w turnieju by grać na wysokim poziomie, dlatego w pierwszych rundach możemy spodziewać się z jego strony odrobinę gorszej gry. Rok temu Szwajcar wygrał ten turniej więc o mobilizację z jego strony możemy być spokojni.
Stan w każdym meczu w Brisbane zagrał tie-break, na AO jedynie ze Steven Johnsonem wygrał 3:0, pozostałe mecze były albo 5 setowe (Klizan, Federer), albo z tie-breakami. Dzumhur przyleciał tutaj z Delray Beach co mnie trochę martwi, jednak tam urwał seta JMDP, w Sofii 3 setówka z Seppim, na AO 5 setówka z Troickim. Uważam, że powalczy w meczu.
Wynik: 7:6(4) 6:3
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Copil M. - Struff J-L.
Copil M. ::: 1,70 ::: 2/3 ✅ +1,4
H2H 3:1 z lat 2013-2017. Grali niedawno ze sobą w kwalifikacjach Rotterdamu, wynik 6:3 6:4. Kurs spadł z 2,16 i ja się nawet temu nie dziwię. Copil gra tutaj od kwalifikacji, dwa mecze ma już za sobą, H2H po jego stronie, pokonał Seppiego (chociaż Włoch dostał się do głównej drabinki i tak jako LL), widać, że jest w formie. Jedyne o mnie martwi to tak jak już napisałem, duży spadek kursu o ponad 0,40 punty. Niemiec niedawno grał w Marsylii, miał o wiele mniej czasu na przygotowanie się do Dubaju niż Copil który ostatni występ miał w Rotterdamie, zagrał tam tie-break w 1 secie z Berdychem po przejściu kwalifikacji.
Wynik: 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Cecchinato M. - Fognini F.
???? Delbonis F. - Kovalik J.
Fognini F., Delbonis F. ::: 1,75 ::: 2/3 ✅ +1,5
Dwóch Włochów, więc mieszanka wybuchowa, jednak H2H 0:1 po 3 setach z Nicei z przed 4 lat. Marco gra od kwalifikacji, 2x po 3 sety. Fabio człowiek zagadka, niby na mączce potrafi grać jak z nut, jednak jego podejście do meczów bywa losowe. Dzisiaj jednak rywal z kraju więc stawiam na mobilizację z jego strony.
Chyba mam jakąś słabość do Delbonisa, bo dość często widzę jego jako zwycięzcę meczu, jednak z tym różnie bywa. Fakty są takie, że Delbonis w 2014 roku wygrał ten turniej. Rok temu wygrał turniej na mączce w Maroko. Ogólnie to na mączce potrafi grać, ostatnio przegrał ze Schwartzmanem, ale on tam miał sporo BP których niewykorzystał. Dzisiaj przeciwnik z pogranicza Challenger, który gra od kwalifikacji. H2H 1:1
Wynik I: 0:2
Wynik II: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tomic B. - Young D.
Young D. +2,5 gema ::: 1,78 ::: 2/3 ▶
H2H 1:2 dla Donalda z lat 2015-2016, rok temu wygrał Tomic, ich mecze były dość zacięte. Young tutaj gra powiedzmy, że na &quot;specjalne zaproszenie&quot;, więc w mojej opinii skoro zjawił się w Meksyku to pociągnie to dalej. Półfinał w Delray Beach, półfinał w Memphis robią wrażenie, w porównaniu z wynikami Tomica które są wręcz beznadziejnie w roku 2017. Bernard co prawda rok temu zagrał tutaj w finale który przegrał z Thiemem, jednak aktualna sytuacja jego formy obrazuje, że coś tam nie gra u niego. W Australii słabo, w Memphis odpadł z Darian Kingiem +130 ranking, który rundę później ugrał 3 gemy z Kukushkinem. Głos rozsądku podpowiada, że słusznym typem jest tutaj gra w stronę Younga. Ja jeszcze dodatkowo zabezpieczam się dodatnim handicapem.
Wynik: (5)6:7 i krecz
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Dolgopolov A. - Cilic M.
???? Lorenzi P. - Lu Y.H.
Cilic M., Lu Y.H. +1,5 seta ::: 1,87 ::: 2/3 ✅ +1,74
H2H 1:1, ale to bez znaczenia bo z przed 6 czy 7 lat. Wydaje mi się, że tutaj Dolgopolov startuje tylko z musu bo ma dziką kartkę. Wygrał Buenos Aires, a później w Rio musiał skreczował z Bustą. Być może się wykurował kto wie, jednak Cilica akcje idą ostatnio w górę. Słabo zaczął sezon, ale ostatnio w Marsylii zagrał 2 tie-breaki ze zwycięzcą Tsongą. To jakiś dobry znak lepszej gry. Rok temu odpadł tutaj w 1 rundzie, ale wcześniej zagrał w finale Marsylii, więc mógł dać sobie na wstrzymanie.
H2H 2:1, hard to nie jest nawierzchnia Włocha, ale pokonał na niej dwa razy Lu. W każdym z trzech meczów Tajwańczyk urwał seta. Lu urwał ostatnio set Fritzowi czy Kyle Emund więc to dobry prognostyk przed tym meczem. Lorenzi w mojej opinii też często traci sety. Kto wygra? Trudno powiedzieć, ale liczę na seta dla Lu.
Wynik I: 1:2
Wynik II: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Bellucci T. - Schwartzman D.
Bellucci T. ::: 1,92 ::: 1/3 ⛔

H2H 2:1 z lat 2013-2015. Kursy na Brazylijczyka spadły, ja zagrałem +2 handicap na Thomaza już wczoraj, jednak Pinnacle wycofał już ten zakład. Wydaje mi się, że faworytem tego meczu powinien być właśnie Bellucci. Gra u siebie, na mączce jest mocny, H2H trochę go premiuje. Ostatnio pokonał Nishikoriego by później odpaść w bratobójczym meczu z Monteiro. Dziwne to trochę.
Schwartzman też nie da się ukryć, że jest o zbliżonym potencjalnie. Gdyby nie jego niski wzrost co wiąże się ze słabym podaniem pewnie byłby o wiele wyżej w rankingu. Wszystko musi wybiegać na korcie. Nie wiem czy nie lepszy typem byłby tutaj jakiś over gemowy. Kto chce niech próbuje.
Wynik: 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Bautista-Agut R. - Verdasco F.
Verdasco F. +1,5 seta ::: 1,85 ::: 2/3 ✅ +1,70
H2H 1:2 z lat 2013-2015. Wszystkie mecze 3 setowe, dwóch Hiszpanów. Verdasco od jakiegoś czasu gra w kratkę, z Djokovicem w Doha miał 5-6 meczowych, zagrał kapitalnie, tak samo jak rok temu w Paryżu mógł zatrzymać rozpędzonego Murraya. Raz przegrywa z anonimami, raz gra kosmos. Trudno go przewidzieć, ale liczę na to, że tutaj w Dubaju przed szejkami i przed swoim kolegą z kraju zagra na wysokim poziomie. Agut jak zawsze gra solidnie, rzadko kiedy schodzi poniżej pewnego poziomu, ale zdarzają mu się przestoje. Tak szczerze to wszystko w rękach Verdasco.
Wynik: 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Berdych T. - Haase R.
Powyżej 20 gemów ::: 1,75 ::: 1/3 ✅
Rosol całe szczęście skreczował, jednak Haase w tym sezonie gra całkiem przyzwoicie. Urwał set Goffinowi, Gasquetowi, pokonał Ferrera, na AO zagrał 5 etówkę ze Zverevem. Widać, że w swoich meczach walczy. Zawsze można też spróbować opcji +1,5 seta.
Berdych gra solidnie, jednak wydaje mi się, że nie tak solidnie jak jakieś 2-3 sezony temu. Stara gwardia powoli się wypala, bo gdzie dziś jest Lopez, Isner, Ferrer? H2H 2:1, ale z przed 7 lat i więcej. Robin zagrał w 1 rundzie bardzo fajny mecz z Istominem, oddał zaledwie 6 gemów.
Wynik: 6:3 3:6 4:6
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Delbonis F. - Ruud C.
???? Elias G. - Ramos A.
Delbonis F., Ramos A. ::: 1,89 ::: 2/3 ✅ +1,78
Tak jak już pisałem wcześniej, w 2014 roku Delbonis wygrał ten turniej, rok temu ATP Casablancę. Na mączce jest groźny, jest leworęczny, co prawda jego wyniki nie napawają optymizmem, to jednak coś tam wygrywa, porażka z Schwartzmanem i masa niewykorzystanych BP w Rio to nic złego.
Casper Ruud to jeszcze nastolatek, bardzo ładnie ostatnio gra, jednak ja młodym zawodnikom nie ufam. Ruud miał meczową z Bustą w Rio i mógł zagrać w finale na samym starcie! Jednak od meczowej nie wygrał żadnego gema, 8 pod rząd. Co tylko potwierdza jeszcze brak ogrania, dostał kubeł zimnej wody na głowę.
H2H 0:3 dla leworęcznego Ramosa. Ostatnio tydzień w tydzień piłuje wyniki na mączce - Quito, Buenos Aires, Rio, teraz Sao Paulo. Jest w mojej opinii o wiele lepszym zawodnikiem niż Elias który gra na pograniczu Challengera. Rok temu coś tam wygrywał, ale nie utrzymał takiego poziomu na dłużej. Ramos to ktoś kto ograł Federera w Szanghaju więc różnica w talencie jest tutaj olbrzymia.
W obu meczach nie wykluczam 3 setówek.
Wynik I: 2:0
Wynik II: 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Acapulco 2017
???? Djokovic N. - Del Potro J.
Del Potro J. +1,5 seta ::: 2,02 ::: 1/3 ✅
Del Potro J. +4 gemy ::: 1,85 ::: 1/3 ✅

H2H 11:4 z lat 2007-2016. W ostatnich 5 spotkaniach JMDP urwał seta, rok temu pokonał Djokovica po dwóch tie-breakach na Igrzyskach Olimpijskich. Argentyńczyk to klasa sama w sobie, ostatnio wrócił do tenisa po przerwie (znowu) i jego akcje w meczu na mecz będą rosły w górę. W Delray Beach zatrzymał go solidny Raonic.
Serb od jakiegoś czasu, od Roland Garrosa który wygrał jest jakiś nie swój. Kiedyś mówiono, a raczej pytanko kiedy wyprzedzi Federera w ilości zdobytych tytułów wielkoszlemowych, a teraz można zapytać czy w ogóle się zbliży. W Doha cudem obronił 5-6 piłek meczowych z Verdasco, na AO sensacyjna porażka z Djokovicem, na Davis Cup urwał mu set młodziak z Rosji. Tutaj w Acapulco w meczu z Klizanem musiał się nieźle napocić, w drugim secie 2 razy stracił podanie, w 1 secie raz było 15:40 i Klizan miał 3 BP. JMDP to jednak tenisowa półka wyżej. Można też spróbować opcję +4 gemy.
Wynik: 4:6 6:4 6:4
 
Do góry Bottom