>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Analizy meczów - "Pecunia non olet" - Darmowe typy

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Bayern Munich - RB Leipzig
Czerwone Byki (napój energetyczny) Lipsk +1,5 AH ::: 1,80 ::: 1/3 Pinek ⛔
Red Bull wywodzący się z Austrii kraju gdzie urodził się Hitler czy swoje główne siedziby mają takie firmy jak Bet-at-home czy Bwin bez wątpienia trzeba pochwalić za marketing. Kiedyś czytałem artykuł, że dzisiaj robi się już powoli kluby globalne, a nie lokalne - to przeszłość, powoli będzie odchodzić do lamusa. Red Bull Salzburg, RB Lipsk, Red Bull New York, podobny wariant obrała marka &quot;City&quot; - New York City, Melbourne City, Manchester City. Tak z ciekawostek to &quot;receptura&quot; Red Bulla pochodzi z Tajlandii.
Co tu dużo pisać o tym meczu? Lider vs. wicelider, mecz myślę, że będzie na styku, kręcił się w okolicy remisu. Bayern na AA jest mocny, ale ja już ostatnio pisałem, że w tym sezonie wcale nie demolują wysoko swoich przeciwników. Jakieś 2 tygodnie temu co prawda zniszczyli Wolfsburg 5:0, ale to moim zdaniem był wyjątek od reguły. Już w ostatniej kolejce wygrali tylko 0:1 z ostatnim Dramstadt po genialnym strzale o ile dobrze pamiętam w okienko Costy.
Lipsk przegrał w tym sezonie tylko 1 spotkanie (nie licząc sierpniowego meczu z Pucharu Niemiec gdzie odpadli po karnych), dość niedawno 1:0 z przedostatnim Ingolstadtem, ale to tylko potwierdza jak są mocni.
Mecz o 6 punktów, mecz o &quot;lidera&quot; rundy jesiennej, aktualne derby Niemiec. Rok temu PL wygrał Leicester, kto wie czy Bundesligi nie wygra właśnie Lipsk, a Ligue 1. Nicea. Oby tak się stało choć do końca sezonu jeszcze szmat czasu i pewnie wiele się pozmienia.
Kurs ponad 8,50 na wicelidera mającego ex aequo punktów co lider to chyba troszkę za dużo w mojej opinii.
Wynik: 3:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Inter - Lazio
Lazio +0,5 AH ::: 1,83 ::: 1/3 Pinek ⛔
Lazio w tym sezonie przegrało tylko 3 mecze, z Juventusem w sierpniu, z Milanem we wrześniu i ostatnio w derbach z Romą, ale do Romy mają tak naprawdę tylko 1 punkt straty, do wicelidera więc wcale to tak źle nie wygląda.
Moim zdaniem idealny mecz pod remis, Inter co prawda zaczął punktować już od jakiegoś czasu dlatego zbliżyli się do czołówki, jednak ich przeciwnicy nie byli jacyś specjalnie mocni w ostatnim czasie. Porażka 3:0 z Napoli o tym chociażby świadczy.
Lazio praktycznie bez osłabień, Inter bez Mario 14/1, Felipe Melo 5/0, Medel 10/0 i wątpliwy występ Gnoukouri 4/0. Braki w pomocy będą widoczne.
Wynik: 3:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Lyon - Angers
Lyon -1 AH ::: 1,57 ::: 2/3 Pinek ✅ +1,14
Kurs już mocno spadł, grałem po 1,80 teraz tak średnio się opłaca to grać. Angers na 5 ostatnich meczów przegrał 4, z czego 3 przynajmniej dwoma bramkami. Liczę na Lyon bo po 1 od jakiegoś czasu dobili do czołówki, a po drugie ładnie sędziowie ciągnął ich za uszy. Co mecz to karny, albo czerwona kartka dla przeciwników.
Wynik: 2:0
⚽ Bordeaux - Nice
Nicea 0.0 ::: 2,09 ::: 2/3 Pinek ▶
Znowu podpucha bukmacherów w Ligue 1 czy jak? Genialna Nicea, lider z przewagą 4 punktów nad Monaco jako niefaworyt z przeciętnym Bordo? Ja w to wchodzę z największą przyjemnością, ale zabezpieczam się dodatkowo opcją DNB.
Mam nadzieję, że Polak w składzie Bordo Lewczuk pomoże przy typie ;). U gospodarzy sporo absencji:
Toure 6/0
Sabaly 17/0
Pallios 16/1
Ounas 10/0
Menez 16/2
Carrasso 8/0 bramkarz
W bramce stanie 21 letni Pior, dość często wpuszcza bramki. Zabraknie też w obronie kilku ważnych zawodników więc Nicea będzie miała szanse coś wrzucić. Liczę na otwarty mecz coś z cyklu 1:2, 1:3.
Wynik: 0:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Fiorentina - Napoli
Napoli ::: 2,07 ::: 1/3 Pinek ⛔
Napoli -1 AH ::: 2,99 ::: 1/3 Pinek ⛔

Powyżej 2,5 bramek ::: 1,71 ::: 1/3 Pinek ✅
Gol przed 10 minutą ::: 5,00 ::: 0,5/3 Bet365 ⛔

Jak grałem na Napoli to byli w kryzysie, a dokładnie to ich formacja w ataku. Cisnęli swoich przeciwników tylko co z tego jak bramka nie chciała wpaść do siatki. Tak oto tym sposobem zanotowali wiele remisów 1:1.
Jednak ich ostatnie 4 mecze to komplet punktów, łącznie strzelili 15 bramek co daje średnią 3,75 bramki na mecz. Z Interem do 5 minuty prowadzili już 2:0. Co prawda dzisiaj grają na wyjeździe to gospodarze od 7 meczów tracą bramkę, ich ostatnie 2 mecze to porażki. Łącznie stracili w tych meczach aż 12 bramek.
Napoli to w mojej opinii ofensywny zespół i liczę na to, że strzelą szybko bramkę, a władują co najmniej 2 brameczki. Liczę na otwarty przedświąteczny mecz pełen goli, stawiam na 1:3 dla Napoli bądź 2:4.
Wynik: 3:3
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Juventus - AC Milan
Juventus ::: 1,63 ::: 2/3 Pinek ⛔
Juventus -1 AH ::: 2,17 ::: 2/3 Pinek ⛔

Typ życzeniowy... Wesołych świąt!
Wynik: 2:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Arsenal - West Brom
West Brom +1 AH ::: 2,69 ::: 2/3 Pinek ▶
West Brom lub remis ::: 3,35 ::: 1/3 Betsson ⛔
West Brom DNB ::: 8,50 ::: 1/3 Unibet ⛔

Arsenal jest na swoim ulubionym miejscu w lidze - 4 i moim zdaniem o czymś takim jak mistrzostwo PL to tylko nadzieje zagorzałych kibiców z Emirates.
Ja dziś szukam tutaj niespodzianki bo Arsenal ma dwie wady w swojej grze. Pierwsza z nich to fakt, że co mecz tracą bramkę. Ostatni mecz z czystym kontem to było zwycięstwo w Pucharze nad Reading FC 2:0 u siebie, 25 października! Więc dość dawno.
Druga wada to fakt, że po genialnej passie bez porażki zaliczyli ostatnio dwie pod rząd, a w meczu byli byli zdominowani przez Everton czy City które w 100% zasłużenie wygrało ten mecz. Rożne 8-1 czy chociażby bilans oddanych strzałów poszczególnych zespołów to potwierdza.
West Brom na 8 miejscu więc dość wysoko, lepsze mecze przeplatają z tymi gorszymi, ostatnio zaczęli bardziej punktować niż wcześniej. Przegrali 1:0 z Chelsea na wyjeździe na Stamford Bridge, a gol padł w ostatnim kwadransie gry więc dość późno. Porażka 0:2 z United po indywidualnościach Ibrahimovica pod wodzą Mourinho to też w mojej opinii nic wielkiego.
Na Arsenalu ciąży presja i liczę na to, że wykorzystają to goście. Typ życzeniowy trochę, ale w Boxing Day i kolejnych natłoku meczów nie ma rzeczy niemożliwych. Powodzenia! :wink:
Wynik: 1:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Z racji, że już jutro nieoficjalnie rusza ATP, a miesiąc powoli dobiega końca pozwolę sobie na przedwczesne podsumowanie miesiąca. Grudzień wypadł słabo, granie piłeczki na siłę i najbardziej popularnych meczów to jednak nie moja działka ;).
Przez prawie cały rok grałem praktycznie 1 typ dziennie z powodu konkursu Typy Dnia, większość typów była z rynku ATP, poza grudniem.
W kolejnym sezonie podstawowa stawka będzie 2/3, bo w tym roku widziałem, że nie potrzebnie się rozdrabniam na 0,5/3 co w mojej opinii jest trochę bezsensem. Typów 3/3 było bardzo mało.
Czas na rok 2017!
Podsumowanie Grudzień 2016:
Trafione:
13

Przegrane:
29

Zwroty:
6


Bilans: ⛔ -19,18
Yield: (-19,18/45,5)*100%= ⛔ -42,15%


Styczeń: Yield: (+0,57/113,1)*100%=
+0,50%
Luty: Yield: (+12,82/44)*100%=
+29,13%
Marzec: Yield: (+2,19/41)*100%=
+5,34%
Kwiecień: Yield: (+0,82/27,5)*100%=
+2,98%
Maj: Yield: (-5,34/28,5)*100%=
-18,73%

Czerwiec: Yield: (+0,29/34)*100%=
+0,85%
Lipiec: Yield: (+0,97/28,5)*100%= ✅ +3,40%
Sierpień
: Yield: (+4,08/20)*100%= ✅ +20,40%
Wrzesień: Yield: (+0,63/20)*100%= ✅ +3,15%
Październik:
Yield: (+0,29/29,5)*100%= ✅ +0,98%
Listopad: Yield: (+0,80/54)*100%= ✅ +1,48%
Grudzień: Yield: (-19,18/45,5)*100%= ⛔ -42,15%
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Goffin D. - Tsonga J-W.
Tsonga J-W. ::: 1,71 ::: 1/3

H2H 2:3 z lat 2013-2015, rankingowa 11 vs. rankingowa 12 z sezonu 2016. Goffin zaliczył poprzedni sezon na bardzo wysokiej pozycji, jednak jak znam życie to po dobrym sezonie przychodzi kryzys i na odwrót, z małymi wyjątkami.
Tsonga grał tutaj nie raz na tym turnieju, przynajmniej 4 razy, toczył batalie z Soderlingiem, Murrayem, Djokovicem czy Nadalem. Widać, że lubią go organizatorzy i z chęcią zapraszają tego wesołego Francuza.
Tak szczerze to miałem grać kilka dni temu +1,5 seta na Goffina jednak kurs niezwykle spadł na niego, a takie wysokie spadki na pokazówkach w mojej opinii mogą źle się skończyć.
Wynik: 7:6(2) 6:4
???? Nadal R. - Berdych T.
Nadal R. -2 gemy ::: 1,70 ::: 1/3 ✅
H2H 19:4 z lat 2005-2015 więc dekada dobrej gry i w większości meczów Nadal masakrował Berdycha. Na Australian Open w 2015 roku stało się jednak inaczej, ale to był wyjątek od reguły, &quot;Rafa&quot; wtedy nie był sobą, zagrał słabo i skończyło się to 3:0 dla Czecha.
Hiszpan zmienił trenera, fryzurę, jest naładowany mocą, kolejne Igrzyska Olimpijskie będą dopiero za jakieś 4 lata, wzmożonych kontroli nie będzie, grał tutaj nie raz, a po drugie uważam, że Hiszpanie lubią grać na Półwyspie Arabskim.
Kalendarz Nadala na sezon 2017 wygląda tak, niedługo startuje w Brisbane:
14 turniejów na hardzie, 5 na clayu, 1 na trawie. Bardzo zbliżony kalendarz miał w ostatnich latach Djokovic. Tyle, że to władca hardu. Zobaczymy jak to Rafie pójdzie.
Wynik: 6:0 6:4
Masa mięśniowa Goffina i Nadala dla porównania:

Jaglak nie byłby zadowolony efektów z Davida - &quot;Skąd to zwątpienie sportowy świrze?&quot; ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tsonga J-W. - Berdych T.
Berdych T. ::: 2,16 ::: 1/3 Pinek ⛔

H2H 3:8 z lat 2004-2015 i tak naprawdę z tego powodu wchodzę w Berdycha, skoro potrafił zrobić to osiem razy, to po kursie 2,16 może powtórzyć ten wyczyn i 9. Obaj swoje 1 mecze przegrali, Tsonga bardzo słabo wszedł w mecz i w kluczowych momentach psuł piłki. Berdych co prawda też przegrał 0:6 z Nadalem 1 seta, ale co by nie mówić &quot;Rafa&quot; to jednak inna kategoria zawodnika. Turniej pokazowy, Berdych zawsze mi się dobrze kojarzył z turniejami na Półwyspie Arabskim itd. Gram na niego z tych dość błahych powodów. Powodzenia Tomek!
Wynik: (5)6:7 6:3 10:3
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kurcze szkoda, że nie podałem Wam typów na over gemowy w meczu Murraya i handi gemowe Nadala :wink: tak by było plusowo.
Swoją drogą to życzę wszystkim SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU, SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY, PIENIĘDZY I ZDROWIA!
???? Nadal R. - Goffin D.
Nadal R. -1,5 seta ::: 1,86 ::: 2/3 +1,72 ✅
Obaj Panowie nie grali jeszcze ze sobą, ale dzisiaj powinni dać z siebie wszystko. Nie da się ukryć, że fajnie jest wejść w nowy sezon z triumfem choć mało prestiżowym. Tak po cichu przed turniejem liczyłem na Nadala, że on lub Murray mogą wygrać ten turniej, jednak Andy odpadł sensacyjnie z Goffinem. Zresztą Szkot w poprzednich edycjach Abu Dhabi nie grał jakoś wybitnie i wiele razy w ciągu sezonu w meczach zdarzają mu się przestoje.
Moim zdaniem Nadal to dzisiaj weźmie w dwóch setach, choć nie lubię grać takich ujemnych handicapów, to 1,20 na Hiszpana to trochę za mało. Pokonał pewnie Berdycha, Raonica w 3 setach i to robi wrażenie. Wszystko powinno coraz lepiej pracować, wszystkie znaki na niebie wskazują, że &quot;Rafa&quot; wraca do wielkiej gry o czym pisałem już wcześniej - zmiana trenera, fryzury, głód sukcesu, zmiana kalendarza turniejowego dość istotna. Vamos Rafa!
Wynik: 6:4 7:6(5)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Verdasco F. - Djokovic N.
Powyżej 20 gemów ::: 1,87 ::: 2/3 ✅ +1,74
Verdasco F. ::: 8,57 ::: 1/3 ⛔ 5 meczowych, tie-break przegrany z 6:2 ????
Verdasco F. +1,5 seta ::: 3,14 ::: 1/3 ✅

H2H 4:8 z lat 2005-2016, ich wiele meczów było bardzo zaciętych. To spotkanie to będzie solidny sprawdzian dla Djokovica, bo nie oszukujmy się, jak na razie miał tutaj &quot;kelnerów&quot; - Struff, Zeballos, czy prawie 40-letni Stepanek to żadne &quot;asy&quot; z czołówki. Serb wygrał, ale czy pokona solidnego Verdasco który wygrał tutaj wszystkie mecze 2:0? Nawet Goffina zlał w 1 secie do jednego gema.
To robi wrażenie, kurs nie jest adekwatny do ryzyka, pewnie większość fanów tenisa ma w pamięci mecz który został rozegrany w Paryżu - Murray vs. Verdasco, tam mało co brakowało, a to właśnie Hiszpan przerwałby genialną serię Szkota. Dziś liczę na podobny scenariusz. Kurs 8 wbrew pozorom jest tutaj bardzo możliwy do wejścia.
Wynik: 6:4 (7)6:7 3:6
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Murray A. - Berdych T.
Berdych T. ::: 6,16 ::: 1/3 ⛔
Berdych T. +1,5 seta ::: 2,39 ::: 1/3 ⛔

Powyżej 20,5 gemów ::: 1,81 ::: 1/3 ⛔
H2H 10:6 z lat 2005-2016. Ostatnie 6 spotkań wygrał Murray, grali w ćwierćfinale Paryża i mecz był niezwykle zacięty - wynik 7:6(9) 7:5 dla Murraya, jednak teraz liczę na Tomasza. Choć Berdych dość solidnie się prezentuje, ograł Tsongę, to jednak on ma od wielu lat kompleks czołowych graczy - mecze przegrane w szatni i co by się nie działo, kończyło się to tradycyjnie czyli porażką Czecha.
Tym razem mamy rok 2017, nowe nadzieje, nowe wejście w sezon, a odnośnie wejścia to Murray słabiutko moim zdaniem na razie wygląda. Jednak on też często wiele razy grał na przysłowiowe &quot;pół gwizdka&quot;, a kończył mecze jako zwycięzca. Być może będzie tak i tym razem, jednak Murray w meczu z Almagro niezwykle się męczył, z takim Geraldem Melzerem stracił podanie aż 3 razy. Słabo to wygląda nie ma co się łudzić. Liczę na zacięty mecz i kto wie czy nie jakąś &quot;sensację&quot;.
Wynik: 6:3 6:4 @Edit: Słabiutki typ, teraz kubeł zimnej wody dostałem - grać na Berdycha? Hello?
 
U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
Szacun za tego Verdasco było bardzo blisko . Ja osobiście złapałem live Djoko po 1.63@
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Murray A. - Djokovic N.
Djokovic N. ::: 2,31 ::: 2/3 Pinek ✅ +2,62
H2H 11:24 z lat 2006-2016, dekada dobrej gry, tenisowy K.L.A.S.Y.K. przed duże &quot;K&quot;, ten sam wiek tenisistów, lider vs. wicelider, finał... Czy coś trzeba dodać?
Czemu typ na Djokovica? Bo jak znam tenis to taka obrona meczowych (wczoraj z Verdasco 5, tie-break wygrał ze stanu 6:2), mecze na styku, horrory niezwykle podbudowują mentalność zawodników - w skrócie stają się jeszcze lepsi.
Pamiętacie jak Wawrinka z Evansem bronił meczowej? Wygrał całe US Open, albo jak rok temu Klizan w Rotterdamie robił cuda w meczach i wygrał ostatecznie cały turniej.
Na to samo liczę tym razem. Znają się jak psy, niczym się nie zaskoczą, Murray rok temu był w niesamowitym gazie, miał cel zdetronizować króla, miał motywację, miał wszystko, miał nawet Novaka w kiepskiej formie. Jednak dzisiaj mamy nowy dzień, nowy sezon, nowe plany i ja Djokovica po kursie ponad 2,00 pobieram.
Murray jak już pisałem wczoraj słabo wyglądał w turnieju, pokonał bezjajecznego Berdycha i tak oto znalazł się w finale. Djoko też miał cały turniej kelnerów, ale mecz z Verdasco stał na niezwykłym poziomie, zresztą Hiszpan był w super formie.
Wynik: 3:6 7:5 4:6 @Edit: Przy niewykorzystanych 3 meczowych w 2 secie już myślałem, że skończy jak Verdasco czy Sela. ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Paire B. - Bautista-Agut R.
Paire B. +1,5 seta ::: 1,71 ::: 1/3 ⛔

H2H 0:7 z lat 2011-2015 i to mnie martwi. Dobrze wiecie, że jestem zwolennikiem gry po H2H, jednak czasami trzeba zrobić odstępstwo od reguły. Dzisiaj np. Dimitrov kolejny raz pokonał Raonica.
Wydaje mi się, że Francuz lubi ten turniej, startował tutaj nie raz, grał w finale, wczoraj zmiażdżył wręcz Bedene który co rok gra tutaj bardzo dobrze. Benoit to takie zawodnik który pokonać może bardzo wielu tenisistów, ale też i zagrać &quot;padaczkę&quot;.
Ja tam stawiam tylko na seta, Hiszpan miał wczoraj spory problem z Youzhnym, łamali się jak zapałki, było dużo BP, Aguta niezwykle łatwo wyprowadzić z równowagi. Mecz powinien być zacięty, liczę że Paire choć raz się zemści za te 7 porażek z rzędu.

Wynik: 3:6 3:6 @Edit: Ewidentnie jakiś kompleks, 8 porażka Paire z Agutem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Dimitrov G. - Nishikori K.
Dimitrov G. +1,5 seta ::: 1,59 ::: 1/3 ✅
Powyżej 22 gemów ::: 1,72 ::: 1/3 ✅

H2H 0:3 z lat 2013-2016, tylko ten pierwszy mecz nie był zacięty, ale w tych latach to &quot;Grzegorz&quot; był jeszcze trochę tenisowym gimbusem. Pozostałe dwa spotkania były zacięte, a tutaj mamy przecież finał!
Kto jak kto, ale Dimitrov postara się tutaj o wygraną. W ogóle to jest czasami szok, jak gra Raonic vs. Nadal, Milos serwuje 20 asów (23 - 3 DF), a w meczu z Bułgarem serwuje - JEDNEGO. Przegrał w 2 setach, w pełnie zasłużenie, dyspozycja dnia nie ta? Być może.
Ja jednak wierzę w Bułgara, jak znam życie to po gorszym sezonie przychodzi lepszy i w roku 2017 liczę na niego - zgodnie z powiedzeniem jak zaczynasz tak i kończysz. Może zakończy sezon w top 15? Kto wie. Na razie w Brisbane zagrał 4 dobre mecze. Pokonanie Raonica budzi respekt, w poprzednich latach miał dobre wspomnienia z występów w Australii. Rok temu tutaj poległ po 3 setach z Federerem, a później w Sydney zaliczył morderczy finał przegrany po tie-breaku w 3 secie do 7. Nie zdziwię się jak wygra turniej, ale nie ma co się oszukiwać - Nishikori w 2016 roku był jednym z najrówniej grających zawodników bez dużych wahań formy. Myślę, że set i over gemowy to najlepsze rozwiązanie w tym meczu.
Wynik: 6:2 2:6 6:3
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Medvedev D. - Bautista-Agut R.
Bautista-Agut R. -1,5 seta ::: 1,93 ::: 2/3 ✅ +1,86
Tak na początku jak to ja mam w zwyczaju chciałem grać +1,5 seta na Rosjanina i do tego jakiś over gemowy, ale zaraz kubeł zimnej wody spadł mi na głowę. Pomylił mi się Medvedev z Khachanovem który wygrał turniej w Chengdu.
Daniili był już 1 nogą poza turniejem, Sela miał piłkę meczową na rakiecie, jednak skończył tak jak Verdasco z Djokovicem, choć w 3 secie miał szanse nawet na odłamanie. Jednak tak się nie stało.
Myślę, że w finale wyjdzie doświadczenie Hiszpana, rok temu rozegrał najlepszy sezon w życiu, przytulił kilka tytułów ATP, zagrał w finale Masters, teraz ma świetną okazję na rozpoczęcie sezonu z triumfem. Daniili ma tylko 20 lat więc gra o taką stawkę może go przerosnąć. Po drodze też nie miał jakiś wybitnych rywali, Agut miał trudniej w mojej opinii.
Wynik: 3:6 4:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Harrison R. - Garcia-Lopez G.
Garcia-Lopez G. +1,5 seta ::: 1,78 ::: 1/3 ⛔
Martwi na pewno H2H 3:0 z lat 2011-2016, jednak wbrew pozorom Harrison to młody tenisista, 24 lata na karku, z tego co pamiętam to w ostatnich sezonach na placach jednej ręki można było zliczyć jego udane turnieje w ATP w ciągu roku. Poza tym poziom to zawodnik z pogranicza Challenger.
Oczywiście to zawodnik młody, z ambicjami na rozwój, ale GGL to stary wyga, 2 lata temu miał super sezon, rok temu mocno średnio, jednak nadal jest to klasowy gracz. To, że odpadł w 1 rundzie z Bedene w Chennai jeszcze o niczym nie świadczy, bo tam młody Słoweniec / Reprezentant Wielkiej Brytanii nie jednemu zawodnikowi z czołówki napsuł krwi w poprzednich sezonach.
Kto wygra mecz, to wielka zagadka, jednak ja bym po 1,40 nie ufał jeszcze aż tak bardzo młodemu Harrisonowi na początku sezonu. Przeszedł gładko kwalifikacje to fakt, ale z nikim poważnym tam nie grał. Warto wspomnieć, że 2 razy grali w Indian Wells ze sobą, gdzie Harrison odniósł tam naprawdę spektakularne wyniki w latach 2011-2012 jak na tak młodego tenisistę.
Wynik: 6:1 6:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tomic B. - Goffin D.
Tomic B. ::: 2,13 ::: 1/3 ⛔
Nie jest to żadna peffunia, ani żaden fix, jednak w mojej opinii warto zagrać. Tydzień przed Australian Open to czas magii gdzie Jerzy Janowicz pokonuje Tommeigo Hassa właśnie na tym turnieju.
Jak sięgam pamięcią (mogę się mylić), to bodajże w 2009 roku Djokovic przegrał tutaj z Tomicem. Jest to &quot;szampański&quot; turniej gdzie się gra na pół gwizdka. Faworyci robią swoje, kiedyś podałem nawet typ, gdzie wyskoczył limit na baszku, spotkanie bodajże Hewitt z JMDP.
Pokazówka gdzie gospodarze nie raz na tym turnieju robili swoje, Tomic, swój chłopak z australijskiej ziemi, moim zdaniem warto zagrać, ale czy grubo? Odradzam.
Wynik: 2:6 4:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom