>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Analizy meczów - "Pecunia non olet" - Darmowe typy

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Manchester United - Tottenham
Tottenham +0,5 ::: 1,78 ::: 1/3 Pinek ⛔
Dwa kluby z największą ilością remisów w PL, po 6. 5 drużyna z 6, wszystko wskazuje na remis. W ataku nie są tak skuteczni jak top 4 ligi. Oba kluby grały też w czwartek w LE i wygrały swoje mecze, jednak United miało wyjazd na wschodnią część Ukrainy.
Teraz się mówi w kuluarach, że kibice United powinni odszczekać swoje negatywne słowa na temat City gdy oni kupowali zawodników za gigantyczne kwoty. W tym roku Manchester United wzmocnił się niemiłosiernie płacąc krocie za Pogbę czy Ibrahimovica jednak oczekiwanych efektów brak. Chyba nadmiar &quot;gwiazdek&quot; w klubie bardziej szkodzi niż pomaga, jednak do końca sezonu jeszcze bardzo daleko więc nie ma co na razie oceniać.
Wydaje mi się, że mecz będzie kręcił się w okolicach remisu, ze wskazaniem na gości którzy wydawać by się mogło są bardziej zgranym zespołem.
Wynik: 1:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ PSG - Nicea
Nicea +1,5 ::: 1,81 ::: 1/3 Pinek ✅
PSG goni czołówkę czyli Monaco i Niceę. Cała robotę u gospodarzy odwala Cavani który strzelił już 14 bramek w 14 występach. Ostatnie występy PSG nie zachwycają, remis w LM 1:1 z Bułgarami, porażka 3:0 z Montpellier w lidze. Do tego gospodarze często dostają karne - z Angers, z Lyonem, z Nantes - to mecze z ostatnich tygodni.
Nicea gra świetnie w tym sezonie, na pewno w tym meczu powalczą. Naprawdę 1,30 na PSG nie wygląda dość dobrze z takim przeciwnikiem jak dzisiaj. Już w LM rzucili 1,10 na paryżan i padł remis 2:2 dzięki bramce w doliczonym czasie gry, tak by była porażka z o wiele niżej notowanym przeciwnikiem. Handicap dość spory, bo nawet w przypadku zwycięstwa PSG jedną bramką, typ wchodzi.
Wynik: 2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ AS Roma - AC Milan
AC Milan +1 AH ::: 1,88 ::: 1/3 Pinek ▶
2 drużyna z 3, oba kluby mają po tyle samo punktów, identyczny rezultat. Ja bym tutaj nie faworyzował aż tak gospodarzy, podobnie jak dzisiaj PSG - Nieca gdzie padło 2:2. Roma miała w czwartek LE w Rumunii, ale wiadomo że nie grał tam 1 garnitur.
Milan w tym sezonie nieźle gra, ostatnio bardzo rzadko kiedy przegrywają, ostatnio polegli 25 października 3:0 z Genoą, ale takie wypadki przy pracy to zdarzają się nawet Juventusowi.
Mecz moim zdaniem będzie kręcił się w okolicach remisu, a nawet jak wygra Roma to wątpię by było to zwycięstwo przynajmniej 2 bramkami.
Wynik: 1:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Everton - Arsenal
Arsenal over 1.5 ::: 1,80 ::: 1/3 BetCałyRok ⛔
O tym meczu zostało napisane tak naprawdę już wszystko. Arsenal gra świetnie, ostatnią ligową porażkę zanotowali 14 sierpnia 3:4 z Liverpoolem, od tego czasu nie przegrali meczu!
Ba! Ich wcześniejsza ważniejsza porażka była 16 marca na Camp Nou z Barceloną 3:1, ligowa 2 marca ze Swansea. Ostatnio też przegrali 0:2 z Southampton, ale puchary w Anglii to zupełnie inna bajka, coś jak LE.
Średnio na moje oko wychodzi, że na jakieś 12 meczów Arsenal raz przegrywa co jest niesamowitym wynikiem.
W ostatnich 3 meczach strzelili aż 9 bramek, ogólnie to bardzo często strzelają przynajmniej 2 bramki, więc typ powinien spokojnie wejść.

Everton na ostatnich 11 meczów wygrał tylko 1 raz z WHU pod koniec października. 6 meczów przegrał, a pozostałe zremisował. Chelsea wbiła im aż 5 bramek, a jest to klub zbliżony potencjałem co i Arsenal. Myślę, że do HT goście już coś wbiją.
Wynik: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Manchester City - Watford
Watford +2 AH ::: 1,77 ::: 1/3 Pinek ▶
Mój bet 16 kolejki PL, uważam go za dość mało ryzykowny biorąc pod uwagę wysoki handicap zabezpieczający. City jak już nie raz pisałem w ostatnim czasie, nie demoluje swoich przeciwników tak jak na początku sezonu.
Maszyna Guardioli się zepsuła, ich zwycięstwa są maksymalnie jedną bramką i to jeszcze z klubami z dolnej części tabeli. Od zakończenia genialnej serii tylko raz nie pokryliby tego handicapu +2, 0:4 na wyjeździe z WBA.
Jak na taki klub i tylko 3 zwycięstwa w PL od dobrych ponad 2,5 miesięcy to wynik co najmniej beznadziejny. W meczu z Chelsea kluczowym zawodnikom jak Aquero czy Fernandinho puściły nerwy i dostali po czerwonej, a te osłabienia są niezwykle istotne w przypadku City co pokazał chociażby ich ostatni mecz z Leicester który wbił im 4 bramki.
Watford to solidna paka, 7 miejsce w lidze, 9 punktów strat do City, w tym sezonie tylko raz przegrali wysoko 6:1 z Liverpoolem na wyjeździe. Zaliczyli jeszcze wynik 3x przegraną dwoma bramkami, raz gol padł w &#39;90 minucie w meczu z WBA.
Liczę na zacięty mecz, a kto wie czy nie zobaczymy tutaj nawet sensacji, bo City wygląda słabo przed okresem świątecznym.
Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Alaves - Betis
Powyżej 2 bramek ::: 1,83 ::: 1/3 Pinek ⛔
Analiza będzie mocno na siłę, ale typ jest do Typów Dnia więc coś trzeba napisać. 13 drużyna z 14 drużyna, obie mają po 18 punktów, obie są underowe, niby wszystko wskazuje tutaj na under, więc znając życie będzie odwrotnie i padnie over.
Już w poniedziałek mieliśmy underowy mecz na linię 2 bramek, Villarreal - Atletico i już do przerwy mieliśmy 2 bramki, a wynik zakończył się 3:0. Myślę, że w tym meczu będzie podobnie, a do przerwy kto wie czy nie zobaczymy 1:1. Ostatnia ligowa kolejka, kolejny mecz będzie już w 2017 roku, Betis ma jeszcze w tygodniu mecz z okazji rozgrywek CdR.
Alaves ostatni mecz u siebie wygrał 26 września, Betis na wyjazdach nie zachwyca, liczę że obie ekipy zagrają piłkę na tak. Betis niedawno zremisował u siebie aż 3:3.
Tak jak wyżej wspomniałem, niby wszystko wskazuje tutaj na under, ale czuję w kościach overek bukmacherski :grin:, na przekór statystykom.
Wynik: 1:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Guingamp - Paris SG
PSG -1 AH ::: 1,89 ::: 1/3 Pinek ⛔
Gospodarze dość wysoko w tabeli, bo 6 miejsce, jednak mają 10 punktową stratę do PSG, a i nadal jest to tylko Guingamp. Dziś zagrają bez 18-latka Blasa 13/0 i to by było na tyle z osłabień. W tygodniu grali w pucharze i sensacyjnie wyeliminowali Lyon, grając nawet w osłabieniu 1 zawodnika. Padło 2:2, czyli 120 minut gry, plus karne, a mecz był kilka dni temu więc zmęczenie może zrobić swoje.
PSG również grało w pucharze, ale grali u siebie ze słabym Lille, wygrali spokojnie 3:1. W poprzedniej kolejce grali z liderem Niceą i padło 2:2, jednak goście tak naprawdę nie dominowali w tym meczu. Później w 2 połowie Cavani szybko zamknął sprawę na 2:2 i tyle z tego meczu.
PSG jest moim zdaniem lepsze, nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów przed świętami, w tygodniu czeka ich jeszcze mecz w środku tygodnia z ostatnim Lorient, więc w tych dwóch meczach widzę +6 punktów dla Paryżan. Cavani powinien spokojnie załatwić sprawę, jest w świetnej formie.
Wynik: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Barcelona - Espanyol
Espanyol +2,5 ::: 1,95 ::: 1/3 Pinek ⛔
Moim zdaniem jest to najlepszy bet z całej 16 kolejki ligi hiszpańskiej. Po pierwsze są to derby więc wiadomo, że oba kluby nogi nie odstawią. Po drugie Barcelona miała we wtorek jakiś mecz towarzyski w Doha, festiwal arabski - wynik 3:5 - grał 1 skład. Po trzecie wielu uważa, że Barcelona w tym sezonie nie zachwyca i trudno się z tym nie zgodzić, do tego ostatnie wyniki Blaugrany w lidze to W - R - R - R - W. Po czwarte w październiku grali jakiś Superpuchar Katalonii :grin:, wygrał Espanyol 0:1. Po piąte ostatni mecz goście przegrali 25 września, od tego czasu zanotowali 6 remisów i 5 zwycięstw. Nawet w przypadku jakiegoś 3:1 typ nam wchodzi. Wiem, że w poprzednich latach na Camp Nou padały wyniki np. 5:0, ale w tym sezonie jest szansa nawet na niespodziankę. Jest to przedostatni mecz w tym sezonie, a zarazem ostatni ligowy. W tygodniu oba kluby zagrają jeszcze w CdR.
Wynik: 4:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ AC Milan - Atalanta
AC Milan ::: 2,31 ::: 1/3 Pinek ⛔
Atalanta jak zaznała u siebie 21 września porażki ze słabym Palermo, tak od tego czasu miała genialną serię aż 9 zwycięstw i tylko 1 remisu. Pokonali po drodze Inter czy Romę.
Jednak przyszedł czas na Juventus i ooo, skończyło się 3:1. Kolejka później i znowu 1:3 tym razem z Udinese. Widać, że porażki na tym szczeblu rozgrywek siedzą w głowie i jak idzie po całości to idzie, jak wygrywają to wygrywają, jak przegrywają to moim zdaniem będzie hurtem i dzisiaj polegną z Milanem.
Milanem który zajmuje 3 miejsce, ostatnio polegli na wyjeździe 1:0 z Romą, ale to może nie mieć aż tak dużego znaczenia bo Juventus 1 zagra z 2 Romą więc jest szansa do przybliżenie się.
Milan w tym sezonie przegrał u siebie tylko 1 mecz i 1 remisował, ale to było dawno. Ta porażka na początku sezonu i tym nieobliczalnym Udinese. Dzisiaj na San Siro widzę komplet punktów po ładnym kursie, nie zdziwię się jak handicap wejdzie.
Wynik: 0:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Juventus - AS Roma
AS Roma +1 AH ::: 1,71 ::: 2/3 Pinek ▶
Liczę na zacięty mecz który kręcił się będzie w okolicy remisu. Roma ostatnio Milan u siebie pokonała skromnie 1:0, teraz czas na lidera... by liga była ciekawsza ???? .
Wynik: 1:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Darmstadt - Bayern Munich
Darmstadt +2 AH ::: 2,10 ::: 1/3 Pinek ✅
W ubiegłym tygodniu grałem podobny typ, jednak Bayern wygrał 5:0 u siebie i wszystko szlag trafiło. Tym razem liczę, że będzie po mojej myśli choć gram w realu +2,5 po kursie w okolicach 1,80 jednak spadł do 1,65 dlatego podaję +2 AH.
Ostatnia drużyna vs. być może po tym meczu lider. Idealny mecz na sensację. Gospodarze od 7 meczów przegrywają spotkania i w końcu się przełamią, ale czy dzisiaj to nastąpi? Kto wie, na pewno ich porażki nie są wysokie - maksymalnie 2 bramkami. W tym sezonie tylko raz przegrali wysoko, we wrześniu z BVB 6:0 na wyjeździe, ale tam też padła czerwona kartka itd.
Bayern co prawda musi ten mecz wygrać, bo za jakieś 3 dni zagrają z aktualnym liderem u siebie na AA więc to będzie mecz teoretycznie o 6 punktów, choć do końca sezonu jeszcze daleko to w Bundeslidze jak i Ligue 1. jest ciekawie.
Wynik: 0:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Ajax - PSV
Ajax ::: 2,20 ::: 1/3 Pinek ⛔
Derby Holandii, a zarazem ostatni mecz w tym roku, później przerwa aż do połowy stycznia. 2 drużyna z 3. Ajax 3 dni temu odpadł z pucharu Holandii, ale to nie powinno dziwić skoro grał drugi garnitur. Liczy się tylko dzisiejszy mecz i w końcu czas na przełamanie passy 3 meczy bez zwycięstwa.
W poprzednim tygodniu przegrali z Twente, ale jak się dostaje czerwoną kartkę i karnego w &#39;90 minucie to o inny wynik nie trudno. Dzisiaj grają u siebie, a PSV też nie zachwyca od jakiegoś czasu. Problem w ataku, skromne zwycięstwa, PSV na ostatnich 15 meczów wygrało zaledwie 4 razy.
Wynik: 1:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Manchester City - Arsenal
Arsenal +0,5 AH ::: 1,72 ::: 1/3 Pinek ⛔
O City piszę już od paru kolejek w skrócie: na początku sezonu maszyna Guardioli działała, jednak od jakiś 2 miesięcy to wszystko działa SŁABO. Wyniki nie są piorunujące, skromne zwycięstwa nad przeciętniakami ligowymi. Do tego ważne absencje jak Aquero, Fernandinho.
Arsenal to nie Watford, inna liga piłkarska. Podopieczni Wengera przegrali ostatnio z Evertonem co odbiło się mocnym echem, ale już mało kto zauważył, że Everton to tuż obok Liverpoolu i Tottenhamu jedyne drużyny które jeszcze nie przegrały u siebie w tym sezonie, więc przegrać z Evertonem to żaden wstyd. Nie zdziwi mnie w tym meczu remis typu 1:1, idealny wynik dla obu klubów.
Wynik: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Monaco - Lyon
Monaco ::: 1,72 ::: 2/3 Pinek ⛔
Monaco -1 AH ::: 2,46 ::: 0,5/3 Pinek ⛔

PSG straciło punkty, jest szansa na odskoczenie. Monaco super w tym sezonie grali, niezwykle dużo bramek strzelają. Choć Lyon jest w formie, doczłapał się do czołówki to jednak nie są tak mocni jak gospodarze. Liczę na jakieś 2:0, 3:1.
Wynik: 1:3
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Everton - Liverpool
Liverpool ::: 1,93 ::: 1/3 Pinek ✅
Liverpool -1 AH ::: 2,70 ::: 1/3 Pinek ▶

Liczę, że w końcu Everton się potknie u siebie. Najlepsza okazja to właśnie derby. The Reds na wicelidera przed świętami ???? . Typ życzeniowy...
Wynik: 0:0
 
rob91 92

rob91

Użytkownik
Reputacja jedna z wyższych na forum, a z tego co widzę w temacie to na 25 ostatnich typów 5 weszło i kilka zwrotów.
Uśredniony yield ze wszystkich miesięcy procentowo podobny do przeciętnej lokaty. Nie zastanawiałeś się nad odpuszczeniem bukmacherki i wrzuceniem kasy (o ile ją masz) do banku? Na jedno wyjdzie, a nie będziesz musiał przeszukiwać statystyk i stresować się wynikami meczów.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Zawsze mozesz nam pokazac jak sie typuje i zamknac usta niedowiarkom. Nie sadzisz, ze wpadanie w trudnych momentach do kolegi z butami i pastwienie sie w trudnym dla niego momencie i wymadrzanie sie jest ostatnia rzecza, jakiej potrzebuje?
To jego temat i problem, jakie wnioski wyciagnac, akurat chlop wiedze ma, gorsze momenty zawsze moga sie przytrafic.
A co do SHAKALA: mowiles, ze grasz tylko ATP tenis? Skad nagle zamilowanie do pilki? Grasz ja tylko poza sezonem tenisowym? Ale nawet wczoraj widzialem jakies mecze, John Patricka Smitha w Australii, wiec chyba zawsze jest co grac? Pozdrawiam
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zgodnie z wcześniejszą obietnicą, ostatnie 24 godziny, z weekendu nie chce mi się kleić screenów o 4:59 ???? ... Nie oceniaj książki po okładce.
Reputacja jedna z wyższych na forum
O punkty reputacji tutaj nigdy nie prosiłem, nie miałem też nigdy w podpisie prośby o te punkty. To zwykłe cyferki które dostałem za dobre typy czy pomoc w różnych działach. Jak nie wierzysz to poproś administrację forum, żeby to sprawdziła ;). Akurat najmniej przywiązuję do nich uwagi.
Uśredniony yield ze wszystkich miesięcy procentowo podobny do przeciętnej lokaty. Nie zastanawiałeś się nad odpuszczeniem bukmacherki i wrzuceniem kasy (o ile ją masz) do banku? Na jedno wyjdzie, a nie będziesz musiał przeszukiwać statystyk i stresować się wynikami meczów.
Spokojnie Rob91 ;), nie martw się, dziękuję Ci za to, że masz na uwadze moje zdrowie, ale zapewniam jest wszystko.
Do tematu wrzucam przede wszystkim 1 typ dziennie (też z powodu konkursu Typy Dnia), bywają wyjątki, ostatnio trochę więcej gram piłki, a to z powodu, że nie ma ATP. Jednak średnia z całego roku jest na poziomie 1 typu. Teraz przed świętami też mam więcej wolnego czasu.
Jak chcesz wiedzieć to od piątku do końca poniedziałku zagrałem ponad 60 typów. Nie wrzucam wszystkiego w ten dział, nie mam na to czasu, nie chce mi się, uważam to za zbędne. Na live dziś podałem też overy w Bilbao, czy Liverpoolu które weszły. W dzień może wrzucę typy z weekendu o ile będzie mi się chciało jeszcze - robić screeny żeby komuś coś udowodnić na internetowym forum ???? . Ten temat nie jest moim dziennikiem.
Piłkę nożną też śledzę, nawet bardziej niż wyniki z Challengerów czy ITF bo tam jest zupełnie inny świat tenisa niż w ATP najwyższej klasie.
Dzięki za komentarze, zawsze fajnie jest podyskutować, dzięki za uwagi!
⚽ Atl. Madrid - Guijuelo
Guijluelo +4 AH ::: 1,73 ::: 1/3 Bet365 ✅

Co roku w CdR padają niespodzianki, jakaś Barca czy Real zremisują z 4 ligowcem dlatego nie można nazywać tego niespodzianką tylko corocznym wydarzeniem. W 1 meczu padło 6:0, kursy na gości od 20 do 60, a pewnie znalazłoby się więcej. Nie ma sensu piłować wyniku, zaraz święta. To samo widzę w meczu Sevilli - w niektórych bukach nawet nie ma kursu na nich, a już kilka razy widziałem taką sytuację - jak sięgam pamięcią podobna sytuacja była w tym roku na turnieju w Monte Carlo gdzie grał Djokovic z Veselyem, wynik znany chyba wszystkim. Kiedyś jeszcze w kwalifikacjach US Open była podobna sytuacja, grał chyba Soeda, oczywiście przepierzył mecz 0:2.

Wynik: 4:1
Ostatnie 3 lata, grudzień CdR i tak poza chyba Barcą 8:1 to nie widzę hokeja:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom