>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Analizy meczów - "Pecunia non olet" - Darmowe typy

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Haase R. - Dzumhur D.
???? Donskoy E. - Pouille L.
Haase R. +1,5 seta., Pouille L. ::: 1,78 ::: 2/3 ✅ +1,56
H2H 0:2 dla Dzumhura na mączce z 2016 roku. Niezwykle ciekawy mecz się zapowiada, miałem go co prawda odpuścić, później myślałem o overze gemowym, jednak ostatecznie skusiłem się na Haasa. Pisałem już, że w tym sezonie walczy w swoich meczach, urywa sety dobrym zawodnikom, co tylko potwierdził wczoraj ogrywając Berdycha. Dzumhur też źle nie gra, bo w Delray Beach urwał set JMDP, a tutaj w Dubaju pokonał Wawrinkę i bez problemu Granollersa. Jednak myślę, że Robin urwie chociaż jednego seta.
Tenis w pigułce - Donskoy z Gombosem z poziomu Challenger w Marsylii przegrywa 1:6 1:6, a wczoraj Rosjanin w Dubaju pokonuje Federera broniąc meczowe. H2H 1:1, jednak dla mnie &quot;Paulina&quot; jest teraz mocniejsza co już potwierdził finałem w Marsylii. Donskoy ma tutaj 4 mecze za sobą bo gra od kwalifikacji, za to Lucas wygrał 2 razy bardzo pewnie. Uważam, że wygra ten mecz, ale czy 2:0? Mocno bym się zastanowił.

Wynik I: 2:1
Wynik II: 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Verdasco F. - Monfils G.
Verdasco F. +1,5 seta ::: 1,82 ::: 2/3 ✅ +1,64
H2H 0:3, ale z dość odległych czasów. Monfils gra na swoim poziomie, ale jakoś bez szału. Zdarzają mu się wpadki, czy straty setów, chociaż nie powinno to dziwić znając jego niektóre zachowania na korcie jak np. picie coli. Hiszpan gra w kratkę, ale jak już pisałem, jeżeli się stara w turnieju czy w meczach to potrafi zagrozić nawet ścisłej czołówce. Wczoraj ograł Aguta więc to dobry prognostyk przed tym meczem, jasno widać, że początek sezonu w Doha (meczowe z Djokovicem) i tutaj Dubaj czyli arabskie klimaty mu sprzyjają.
Wynik: 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Murray A. - Kohlschreiber P.
Kohlschreiber P.+1,5 seta ::: 3,58 ::: 1/3 ✅
H2H 4:1 z lat 2010-2015 i dosłownie w każdym z meczów Kolba urwał set. Nie ukrywam, że w typie jest ryzyko, ale sam kurs kusi. Gdyby wynosił on około 2,25-2,60 to typu bym nie zagrał, jednak teraz warto ugryźć ten typ.
Pamiętny finał z 2015 roku w Monachium gdzie o końcowym zwycięstwie zadecydował tie-break. Był to pierwszy w karierze turniej wygrany na mączce przez Murraya, tydzień później wygrał swój pierwszy Masters w Madrycie po drodze również pokonując Niemca.
Philipp od tego czasu odniósł wiele kontuzji, nie gra tak dobrze, jednak powoli chyba wraca do formy. Tutaj na razie zaliczył dwie wygrane i to dość pewnie, tak samo jak Murray. Po takim kursie w mojej opinii warto spróbować za mniejszą stawkę.
Wynik: (4)6:7 7:6(18) 6:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Melzer G. - Schwartzman D.
???? Giannessi A. - Fognini F.
Schwartzman D., Fognini F. ::: 1,77 ::: 2/3 ✅ +1,54
Schwartzman ostatnio gra bardzo dobrze, przegrał z Nishikorim finalistą w półfinale Buenos Aires, ale urwał tam set. W Rio pomimo porażki 2:0 z Thiemem, to miał masę BP na przełamanie, mecz stał na wysokim poziomie. Tutaj oddał zaledwie 2 gemy Bellucciemu, gospodarzowi turnieju! Melzer jest ponad 50 miejsc w rankingu za nim, reprezentant poziomu Challenger niż ATP. Schwartzman jest tutaj słusznym faworytem meczu.
H2H 0:1 dla Włocha, z przed 7 lat. Fabio już rundę wcześniej grał z kolegą z Włoch, Cecchinato, wygrał 2:0. Tym razem liczę na to samo. Giannessi to zawodnik z poziomu Challenger, gra tutaj od kwalifikacji, dwa mecze wygrał po kreczach. Pokonanie Silvy w 1 rundzie też nie robi wrażenia, bo Hiszpan jest kompletnie bez formy.
Wynik I: 0:2
Wynik II: 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Thiem D. - Querrey S.
???? Johnson S. - Cilic M.
Thiem D., Cilic M. ::: 1,37 ::: 1/3 ⛔

Rok temu grali tutaj w półfinale, wynik to 6:2 6:2 dla Thiema i znowu idę w kierunku młodego Austriaka który jak widać rozkręcił się w turnieju. Querrey też nie gra źle, ale to nie ten sam zawodnik co kilka sezonów temu. Od jakiegoś czasu gra na mocno średnim poziomie. Thiem od 7 meczów nie stracił nawet seta.

H2H 0:2 dla Cilica i idę również w jego stronę w tym meczu. Bardziej go cenię jako zawodnika niż Johnsona, w końcu wygrał US Open. Chorwat od jakiegoś czasu gra coraz lepiej, Steve również, ale on tak poza serwisem to nie ma tak dużego wachlarzu zagrań. Pokonanie Isnera bez formy i 20-latka Escobedo mnie cały czas nie przekonuje.
Wynik I: 0:2
Wynik II: Johnson oddał mecz walkowerem...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Verdasco F. - Haase R.
Powyżej 21 gemów ::: 1,71 ::: 2/3 ✅ +1,42
Wszystko w tym meczu wskazuje na over gemowy - to zdanie dla kogoś komu nie chce się dalej czytać. H2H 3:3 z lat 2011-2016, urywali sobie po secie, grali tie-breaki. Tutaj w Dubaju obaj są w formie. Verdasco w arabskich klimatach w 2017 roku (Doha, Dubai) gra świetnie, Haas w 2017 urywa sety zawodnikom z czołówki, walczy w meczach. Ograł Berdycha, Dzumhura w formie, Hiszpan za to na rozkładzie ma Monfilsa, Aguta. Stawka jest o finał turnieju, więc żaden z nich nie odpuści. Wynik np. 7:6 6:3 będzie rozliczony pozytywnie.
Wynik: 7:6(5) 5:7 6:1
Gdzie taka linia?
Typ grałem wczoraj, niestety z tego co widzę to wycofali już tą linię.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Cuevas P. - Schwartzman D.
Schwartzman D. ::: 1,78 ::: 3/3 ⛔
H2H 1:3 z lat 2013-2017, dwa ostatnie mecze wygrał Schwartzman, raz na turnieju w Belgii rok temu pod koniec sezonu 2:0 i w tym roku spotkali się na Australian Open, wynik 6:3 6:3 6:0 dla Argentyńczyka. O Schwartzmanie już pisałem ostatnio, że całkiem nieźle gra, urwany set Nishikoriemu w Buenos Aires, solidna walka i wiele niewykorzystanych BP ze zwycięzcą Thiemem w Rio, a tutaj oddał 2 gemy Bellucciemu.
Cuevas jest mocny na mączce, rok temu wygrał w tym okresie 2 turnieje (Rio i Sao Paulo), ale teraz jest cieniem samego siebie. Rok temu na mączce ograł Nadala, w tym roku odpadł z Challengerowcem Arthur De Greef który odniósł z Urugwajczykiem dopiero 2 zwycięstwo w karierze o randze ATP. Rundę później De Greef przegrał 7:5 6:0 z Clezarem. Szczerze trzeba przyznać, że Schwartzman lepiej się prezentuje i jest on słusznym faworytem tego meczu.
Wynik: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Murray A. - Verdasco F.
Powyżej 19,5 gemów ::: 1,81 ::: 1/3 ⛔
Verdasco F. +1,5 seta ::: 2,82 ::: 1/3 ⛔
Verdasco F. +5 gemów ::: 2,02 ::: 1/3 ⛔

H2H 11:2 z lat 2003-2016 czyli grubo ponad dekada dobrej gry. Dosłownie w 4 spotkaniach było poniżej linii. Pozostałe ich mecze były niezwykle zacięte, z tie-breakami, urywali sobie po secie.
O Verdasco już bardzo dużo napisałem w skrócie to - jest w formie, w sezonie 2017 w Doha i teraz w Dubaju gra na genialnym poziomie co tylko potwierdził dojściem do finału.
Spotkali się rok temu pod koniec sezonu w Paryżu i tam o mały włos, a to właśnie Hiszpan zatrzymałby genialną serię Szkota i kto wie czy wtedy zostałby tym wymarzonym numerem #1 na koniec sezonu. Linia 19,5 gemów jest naprawdę bardzo nisko wystawiona przynajmniej w mojej opinii. Mnie tutaj nie zdziwią 3 sety. Przypomnijcie sobie kursy z finału Masters w Cincinnati z przed roku.
Tutaj sobie możecie sprawdzić ich potyczki H2H:
https://matchstat.com/tennis/h2h-odds-bets/Andy%20Murray/Fernando%20Verdasco
Wynik: 6:3 6:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Sock J. - Nishikori K.
Sock J. +1,5 seta ::: 1,70 ::: 2/3 ✅ +1,4
H2H 1:1 z lat 2013-2014, czyli dość dawno. Ja w tym meczu widzę przynajmniej jednego seta dla Socka, który w tym roku już wygrał 2 turnieje (Auckland na początku sezonu i dość niedawno Delray Beach). Do tego dochodzi fakt, że Amerykanie od zawsze mają we krwi, że na turniejach u siebie grają o wiele lepiej niż na innych kontynentach. Pokonanie będącego w formie Dimitrova po dramatycznym meczu (tie-break do 7) na pewno jeszcze bardziej go podbudowało.
Japończyk miał dobry sezon 2016, jednak jak znam życie to po dobrym sezonie przychodzi gorszy moment i taki wypada na rok 2017. Nishikori w tym roku przegrał już z Dimitrovem, Federerem, Dolgopolovem czy Belluccim, co tylko potwierdza, że będzie w zasięgu Socka grającego przed własną publicznością.
Wynik: 2:1
???? Federer R. - Sock J.
???? Carreno-Busta P. - Wawrinka S.
Federer R., Wawrinka S. ::: 1,68 ::: 2/3 ✅ +1,36
Sock jest w gazie to prawda, jednak klasie Szwajcara mało kto dorównuje, w końcu to najlepszy zawodnik w dziejach historii męskiego tenisa i do tego wciąż gra jeszcze na bardzo wysokim poziomie, wygrywa szlemy, jest o krok od kolejnego finału Masters 10000 z dużymi szansami na końcowe zwycięstwo. Jack Sock to inny kaliber zawodnika w porównaniu do Rogera Federera, jednak jeżeli Amerykanin będzie trzymał swoje podanie to kto wie co się stanie w tie-breakach o ile do nich dojdzie. Trzeźwo patrząc widzę tutaj zwycięstwo faworyta. H2H 2:0.
Hiszpan miał autostradę do finału i wydaje mi się, że tutaj osiągnął już wszystko. Wawrinka na tym poziomie turnieju to zupełnie inny zawodnik niż w pierwszych rundach turniejów czy niższej rangi. Liczę na to, że spokojnie trafi to finału i tam dojdzie do szwajcarskiego pojedynku rodaków. H2H 0:2.
Wynik I: 2:0
Wynik II: 0:2
???? Wawrinka S. - Federer R.
Wawrinka S. +1,5 seta ::: 1,76 ::: 1/3 ⛔
H2H 3:19 z lat 2005-2017, znają się doskonale bo obaj pochodzą ze Szwajcarii, a niedawno spotkali się w półfinale AO gdzie górą po 5 setach był Roger, choć zaczął stan meczu od 2:0. Stanislaw wygral 3 razy z Rogerem, ale tylko na mączce. Na 22 starcia spotkali się tylko raz w finale Monte-Carlo 3 lata temu, górą był Wawrinka.
Nie jestem przekonany co do tego typu, ale spadki na Rogera są zbyt duże by na niego stawiać. Wawrinka od 3 lat jest zupełnie innym zawodnikiem odkąd zmienił trenera na Magnusa Normana. Finał to idealne miejsce by grać coś w jego stronę. Stanislaw wygral 12 z 13 ostatnich finałów, przegrał jedynie w Petersburgu rok temu ze Zverevem.
Z drugiej strony gra Federera budzi szacunek jak za starych dobrych lat, o wpadce w Dubaju widać, że już dawno zapomniał. Rogera dzisiaj powinno czekać o wiele trudniejsze zadanie niż z Nadalem sprzed kilku dni. Odnośnie finałów Masters to od razu przypomina mi się Cilic rok temu w Cincinnati który ograł 2:0 Murraya. Liczę na 2:1 dla Federara.
Wynik: 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Federer R. - Nadal R.
Powyżej 23 gemów ::: 1,77 ::: 1/3 ⛔
Na pewno ten typ nie jest jakąś &quot;petardą&quot;, jednak ja tutaj widzę 3 setowe zacięte finałowe spotkanie. Na AO dawali sobie set za set, w Bazylei było podobnie. Na Indian Wells trochę dziwny wynik, jednak R16 to nie Finals.
Rafa w tym roku zmienił kalendarz na bardziej &quot;hardowy&quot;, z drugiej strony miał w 5 secie 3:0 na AO z Rogerem, a ostatni swój turniej wygrał w Barcelonie, od tego czasu wiele meczów przegrał.
Federer niczym wino, im starszy tym pokazuje kto jest liderem w historii tenisa w tytułach wielkoszlemowych. Jednak z Nadalem nigdy nie grało mu się dobrze, a te jego ostatnie dość długie mecze na pewno dały mu się w końcu. W ciemno bym grał jednak wynik 1:2 dla Nadala.
Z ciekawostek to właśnie w Miami w 2004 roku spotkali się 1 raz, wygrał Hiszpan, później rok później w 5 setówce górą był lepszy Roger. W 2011 półfinał dla Nadala. Co by nie pisać to bez wątpienia warto obejrzeć sobie mecz, raczej pod popcorn.
Wynik: 6:3 6:4 @Edit: Fed bezbłędny na serwisie, drugi set w większości bardzo słaby. Brawo Roger!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Darcis S. - Lorenzi P.
Darcis S. -2 gemy ::: 1,79 ::: 2/3 ✅ +1,58
H2H 0:2 dla Włocha i to na kortach szybkich. Jednak gramy w Belgii, a Darcis od jakiegoś czasu gra dość przyzwoicie. W poprzednim etapie w Davis Cup pokonał Kohlschreibera czy Zvereva co na pewno budzi podziw.
Lorenzi też miło zaskoczył wszystkich chociażby rok temu, czy w tym roku grając bardzo dobre turnieje na kortach betonowych. Jednak dla mnie Pablo to od zawsze zawodnik był bardziej na mączkę gdzie trzeba rzeźbić punkty niż na korty szybkie. Liczę na jakieś 3:1 dla Belga.
Wynik: 3:1
???? Goffin D. - Seppi A.
Seppi A. +2,5 seta ::: 1,88 ::: 2/3 ⛔

H2H 2:0 dla Goffina, ale tutaj uważam, że warto skusić się chociaż na jednego seta dla doświadczonego Seppiego. Kto jak kto, ale Andreas bardzo często w meczach do 5 setów potrafi urwać set. Jego chyba najlepszym wyczynem było pokonanie na Australian Open Rogera Federera gdzie Seppi zagrał naprawdę świetny mecz.
Kto jak kto, ale Goffin tuż obok NIshikoriego potrafią często zawieść swoich kibiców w najmniej oczekiwanym momencie. Davida na pewno nie cechuje mocne uderzenie, więc na korcie możemy spodziewać się ciekawych rozwiązań.
Wynik: 3:0

???? Chardy J. - Evans D.
???? Pouille L. - Edmund K.
Chardy J., Pouille L. ::: 2,31 ::: 1/3 ✅
Stawka niższa, bo to turniej na 3 dni w teorii, a Francuzi lubią pooglądać swoich zawodników u siebie więc w piątek nie wykluczam jakiejś niespodzianki. Pomimo to patrząc na nawierzchnię typ jest prosty. Brytyjczycy rzadko kiedy grają dobre turnieje na mączce, a tym bardziej Evans czy Edmund Kyle. Gdyby był to Murray to wszystko zupełnie by inaczej wyglądało, tak słusznie w meczu nie są faworytami, pomimo, że Chardy i Pouille nie są na wyżynach swoich umiejętności.
Wynik I: 3:0
Wynik II: 3:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Daniel T. - Struff J-L.
???? Klizan M. - Djere L.
Daniel T. +1,5 seta, Klizan M. ::: 1,94 ::: 1/3 ⛔
H2H 2:0 dla Daniela Taro, to dziwne, że ten Japończyk tak lubi grać na kortach ziemnych. Pokonał już 2 razy po 3 setach Niemca i myślę, że zrobi to trzeci raz. Ostatnio wygrał parę tygodni temu turniej Challenger w Argentynie gdzie zlał w finale Mayera reprezentanta gospodarzy, a tutaj już przeszedł kwalifikacje. Myślałem o czystej jedynce, jednak to 1 runda więc różnie może być.
Djere już raz w 2015 roku pokonał Klizana, ale po Słowaku można się tego spodziewać. Facet ma olbrzymi talent do gry, rok temu wygrał Hamburg, ale niekiedy gra na pół gwizdka. Do tego Martin 2 lata temu wygrał turniej w Maroko (wtedy grali chyba w Casablance), myślę, że wygra ten mecz. Ostatnio notował sporo porażek, ale grał z wysoko notowanymi przeciwnikami jak Djokovic czy Berdych. Jego przeciwnik ranking prawie +200, obija Futuresy. Stawka 1/3 bo to Klizan.

Wynik I: 1:2
Wynik II: 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Opelka R. - Haas T.
Haas T. +2,5 gema ::: 1,70 ::: 1/3 ✅
Zacznijmy od tego, że Tommy Haas jest w tym momencie o całe 20 lat starszy i wcale nie traci werwy do gry. Przeszedł mnóstwo operacji, miał wiele kontuzji, ale ostatnią rzeczą o jakiej myśli to chyba odpuszczenie sobie gry w tenisa. Ciągle wraca i wcale wbrew pozoru tak źle nie gra. Coś tam w meczach walczy pomimo porażek.
Opelka nie ma takiego doświadczenia jak Niemiec i właśnie tutaj widzę szanse dla Haasa. Reilly to bombardier mający ponad 211 cm wzrostu, a gramy przecież na mączce choć nie tak wolnej jak te w Europie to jednak nadal jest to mączka - inne poruszanie. Myślę, że Tommy wie jak grać z takimi wysokimi młokosami i będzie słał piłki prosto pod nogi Opelki co dla wysokich zawodników są to najgorsze piłki do odbioru. Stawka niska z wiadomych powodów - Haas prawie, że tenisowy emeryt.
Wynik: 1:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Dortmund - Monaco
Monaco +1 AH ::: 1,85 ::: 1/3 ✅
Dla mnie tutaj nie ma o czym dyskutować, ponad 4,00 na genialne Monaco to value w mojej opinii. W Ligue 1 strzelili aż 88 bramek gdzie stracili tylko 26. W lidze mistrzów również sporo strzelają. Borussia już ostatnio pokazała z Bayernem jak im idzie gra przeciwko ofensywnym klubom, przegrali aż 4:1. Z drugiej strony BVB na pewno bardziej w weekend interesowało najbliższe spotkanie w Lidze Mistrzów niż w Bundeslidze bo i tak majstra nie zdobędą w tym sezonie, Bayern zdominował po raz kolejny ligę. Monaco w LM pokonało w fazie grupowej Tottenham który aktualnie jest wiceliderem Premier League. Dortmund dobrze wie, że musi uważać w obronie by nie stracić u siebie sporo bramek które dla gości są cenniejsze niż te strzelone u siebie. Szczerze to widzę i chciałbym Monaco w półfinale zobaczyć z jakąś Barceloną czy Realem Madryt, to by było coś.
Wynik: 2:3
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przygoda z bukmacherką 02-07-2008, 21:21 Odpowiedzi: 275 Odwiedzin: 95,335
Powyższy temat 21-02-2017, 23:07 Odpowiedzi: 68 Odwiedzin: 45,048

⚽ Atl. Madrid - Leicester
Leicester +1,5 AH ::: 1,85 ::: 1/3 ✅
Jeszcze kilka miesięcy temu myślałem, że Leicester spadnie z ligi. Jednak od czasu wygranej u siebie 2:0 z Sevillą zanotowali świetną passę zwycięstw. Dzięki temu wskoczyli na 11 bezpieczne miejsce w Premier League. Mogą w 100% skupić się na grze w Lidze Mistrzów.
Rok temu nikt się nie spodziewać, że Leicester wygra Premier League. W tym roku nikt się nie spodziewa, że wygrają Champions League, a są już w ćwierćfinale wcale nie bez szans patrząc na ich ostatnią formę.
Myślę, że mecz będzie zacięty i kręcił się raczej wokół remisu. Leicester ma na pewno za cel strzelenie choć jednak bramki. Do tego w moim mniemaniu Atletico to nie jest zespół który często wysoko wygrywa. Z Sevillą Lisy miała spory szczęścia, jednak dzisiaj jest nowy dwumecz.
Wynik: 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Chung H. - Lopez F.
Lopez F. ::: 1,78 ::: 2/3 ✅ +1,56

Lopez jest o 15 lat starszy niż Chung. Ciężko ocenić Koreańczyka, bo bodajże 2 sezony temu został mianowany jako okrycie sezonu, jednak jego kariera stanęła w miejscu, młody Chung nie odniósł ostatnio żadnego znaczącego sukcesu. Hiszpan podobnie jak i jego kolega z reprezentacji David Ferrer gra poniżej swojego poziomu. Jednak nadal jest to doświadczony zawodnik który potrafi odpalić w najmniej oczekiwanym momencie. Lopez w swoim pierwszy meczu zagrał aż 14 asów przy tylko 1 podwójnym błędzie. Chung w ostatnich sezonach bardzo mało grał na nawierzchni ziemnej, w porównaniu do jego przeciwnika który jest uniwersalnym zawodnikiem na każdą nawierzchnię. Rok temu Lopez miał bilans na clayu 11-7.
Wynik: 1:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Robredo T. - Paire B.
???? Kohlschreiber P. - Struff J-L.
Robredo T. +1,5 seta, Kohlschreiber P. ::: 2,35 ::: 1/3 ⛔
H2H 1:3 dla Paire, jednak w 2 meczach Robredo urwał przynajmniej seta. Hiszpan niby długo nic nie grał, jest w wątpliwej formie, jednak to stary doświadczony zawodnik który na mączce odnajduje się świetnie. Już samo pokonanie Dimitrova (który zagrał średni mecz) świadczy o tym, że zależy mu na tym turnieju. Już w 2013 roku wygrał Casablancę, a Paire jaki jest to każdy wie.
H2H 2:2, dwóch Niemców, jednak to właśnie &quot;Kolba&quot; wygrał 2 mecze na mączce. A ostatnio wydawać by się mogło, że zacząć grać lepiej. Przegrywał niedawno z Nadalem, Wawrinką czy Murrayem więc to żadna ujma przegrać z takimi zawodnikami. Pokonanie Chardiego w Maroko dobrze świadczy o jego formie. Struff to nadal dla mnie zawodnik z pogranicza Challenger / ATP. Lepsze wyniki przeplata z tymi gorszymi.
Wynik I: 0:2
Wynik II: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Paire B. - Kohlschreiber P.
Paire B. +1,5 seta ::: 1,48 ::: 2/3 ⛔
Paire B. ::: 2,25 ::: 1/3 ⛔

H2H 3:3 z lat 2012-2015 i tylko w jednym meczu Paire nie urwał set. Francuz jak już nie raz pisałem to zawodnik tuż obok Dolgopolova czy Gulbisa posiadający niezwykły talent do dobrej gry. Jednak nonszalanckie podejście do niektórych meczów czy turniejów skreśla go jako zawodnika z topu.
Pomimo to skoro doszliśmy do tej fazy turnieju to liczę na niego, że powalczy w tym meczu. Stać go nawet na zwycięstwo, bo Kohlschreiber jak na razie tutaj w 2 meczach stracił po secie, a jego forma jest mocno wątpliwa. Paire dość dobre statystyki miał na serwisie z Robredo, 10 asów i tylko 1 podwójne błędy.
Wynik: 0:2
 
Do góry Bottom