>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Analizy meczów - "Pecunia non olet" - Darmowe typy

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Atl. Madrid - Real Madrid
Real DNB ::: 1,93 ::: 1/3 ⛔
Wydaje mi się, że głównym celem dla Realu w tym meczu będzie po prostu strzelenie choć jednej bramki, wtedy będzie po zawodach, Atletico musiałby wygrać aż 5:1 by dostać się do finału w takim przypadku.
Po drugie Atletico musi się otworzyć, więc możemy zobaczyć tutaj zabójcze kontry galaktycznych, a na to ich stać. Uważam też, że jak Atletico straci bramkę to już motywacja u zawodników w głowie spadnie, bo w głowie będzie siedziała ta myśl, że odrobienie wyniku będzie rzeczą wręcz niemożliwe, a Real pójdzie za ciosem.
Po trzecie są to derby Madrytu, odwieczny rywal, zawsze trudne mecze bez odpuszczania. Na 8 ostatnich meczów Atletico wygrało tylko raz. Rok temu w listopadzie Real wygrał 0:3 po 3 bramkach Ronaldo, w LM było identycznie. Atletico zremisowało ostatnio cudem 1:1 w meczu ligowym na Bernabeu po bramce dopiero w &#39;85 minucie. Liczę na to, że Real tego meczu nie przegra.
Wynik: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Berdych T. - Haase R.
Haase R. +1,5 seta ::: 1,83 ::: 1/3 ⛔
H2H 2:2 z lat 2006-2017. Grali w tym roku ze sobą w Dubaju, wygrał Robin Haase który jest formie wznoszącej w porównaniu do Berdycha. Czech podobnie jak wielu zawodników zanotowało spadek formy (Ferrer, Gasquet, Simon, Lopez, Djokovic, Murray itd.).
Obaj są po 30 więc jak znam życie to rówieśnicy często grają zacięte mecze. Haase w poprzednim roku sporo pograł na mączce i to z całkiem dobrym rezultatem, jednak na poziomie Challenger.
Pierwsze mecze wygrali po 2:0, Berdych przykładowo w Monte-Carlo stracił set z Kuznetsovem czy Tommym Haasem. Nie da się też ukryć, że mączka to na pewno nie jest ulubiona nawierzchnia Tomasa.
Wynik: 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Kto wygra ATP 2017 Madryt Masters 1000?
Nadal R. ::: 2,25 ::: 3/3 ✅ +3,75
Można jedynie snuć domysły (teorie spiskowe na temat dopingu Hiszpana) czemu po roku olimpijskim Nadal tak dobrze gra. Brisbane nie wyszło, ale to początek sezonu i mało znaczący turniej. Finał AO i porażka z genialnie grającym Federerem to też nic złego. Porażka finałowa z Acapulco z Querreyem który był nie do ruszenia na serwisie to też nic złego. Później dwie porażki znowu z Federerem na &quot;5 wielkim szlemie&quot;, w tym finał Miami to również żaden zły wynik.
Na mączce to już był bezkonkurencyjny, pierwszy mecz niby strata seta z Edmundem Kyle, jednak później taki talent A. Zverev ugrał całe 2 gemy, Goffin też solidny całe 4, tak samo jak Ramos w życiowej formie w finale. Finał w Barcelonie to wynik 6:4 6:1 z tym ambitnym młodym Thimem.
Nie wiem kto mógłby zagrozić Nadalowi na mączce. Połowa zawodników jest w bardzo kiepskiej dyspozycji lub z problemami zdrowotnymi (Simon, Fognini, Lopez, Djokovic, Ferrer, Tsonga, Murray, Nishikori itd.). Nadal dla reszty stawki jest raczej poza zasięgiem.
Widać, że Rafa buduje formę pod Roland Garrosa by wszystkim udowodnić, że jeszcze stać go na wygranie po raz kolejny swojego królestwa. Chyba tylko Wawrinka może go zatrzymać, ale to jak liczenie na łut szczęścia, najpierw to musiałby się znaleźć w tym finale by go w ogóle brać pod uwagę. Rafa do tego gra u siebie.
Wynik: Nadal R.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Paire B. - Cuevas P.
Paire B. ::: 2,15 ::: 1/3 ⛔
Paire B. 2:0 ::: 3,62 ::: 1/3 ⛔

H2H 3:0 i to bez straty seta, do tego dwa razy Paire wygrał na mączce. Grali w tym roku już ze sobą w Miami, padło 7:5 6:0. Francuz chyba odpalił formę, bo pokonał Bustę i Wawrinkę, więc dwóch solidnych zawodników. Cuevas za to zagrał dwa razy po 3 sety. Myślę, że po takim kursie warto spróbować.
Wynik: 1:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Kyrgios N. - Nadal R.
Nadal R. -1,5 seta ::: 2,31 ::: 1/3 ✅
H2H 1:1, na trawie to wiadomo, że Nadal dużo słabszy. Rok temu spotkali się w Rzymie, Kyrgios wziął 1 seta po tie-breaku, jednak liczę na Rafę. Pomimo tam prawdopodobnych kłopotów wcześniejszych bodajże z uchem po 3 godzinnym meczu ograł Fogniniego który gra płaskie i jako jeden z nielicznych potrafi powalczyć z Rafą.
Kyrgiosa tutaj nie miał jeszcze kto sprawdzić, od Miami grał tylko na Davis Cup dwa mecze. Mecz wieczoru, myślę, że Nadal nie pozostawi złudzeń i weźmie ten mecz spokojnie. Gdzie jak gdzie, ale na mączce u siebie to mało mu kto może zagrozić.
Wynik: 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Nishikori K. - Djokovic N.
Nishikori K. +1,5 seta ::: 1,83 ::: 2/3 ▶
Nishikori K. ::: 3,09 ::: 1/3 ▶

H2H 2:11 z lat 2010-2016 i śmiać mi się chce jak widzę te mecze Novaka z Japończykiem, oraz typy na Keia. Ile razy to on mecz wcześniej grał genialne spotkania, wszystko mu wchodziło, a w meczu z Serbem został ochrzczony &quot;bezjajeczny&quot; coś jak Berdych. Siatka, lub aut, jednak żeby nie było tak smutno to w kilku meczach pokazał klasę, chociażby rok temu w Rzymie gdzie przegrał dopiero w 3 secie po tie-breaku.
Kiedy jak kiedy można by powiedzieć - teraz, albo nigdy. Serb jest kompletnie bez formy, gra tie-breaki z Klizanami, Edmundami. Na AO Przegrał z Istominem, z Verdasco w Doha cudem obronił tam chyba 6 meczowych, na Davisie jakiś młodziak Medvedev urwał mu set, tak samo jak ostatnio Almagro, Busta, Simon Gilles (bardzo słaba forma w tym roku) przegrał z Goffinem, dwa razy z Kyrgiosem.
Nishikori też nie grał ostatnio dużo, też mocno poniżej poziomu, ale patrząc na grę Serba to skoro pokonał go Goffin to Nishikori też może. Na pewno warto spróbować w mojej opinii tym bardziej na mączce.
Wynik: Walkower
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Nadal R. - Djokovic N.
Nadal R. ::: 1,47 ::: 2/3 ✅ +0,94
Nadal R. -1,5 seta ::: 2,36 ::: 1/3 ✅

Tak kierując się logiką i formą to typ na Nadala wydaje się być najbardziej słusznym. Dobrą książkę można by napisać o ich spotkaniach czy film nakręcić. Ostatnia historia pokazuje, że Hiszpan nawet nie liznął Novaka w meczach, ale w końcu karta musi się odwrócić, a na to wszystko teraz wskazuje. Serb jakby nie swój, nie gra tego do czego nas przyzwyczaił i to widać gołym okiem, chociażby patrząc na wyniki.
Hiszpan rozpędzony niczym byk na Korridzie, wygrany turniej za turniejem, gra u siebie, publika będzie go nakręcać. Rozbija swoich oponentów w pył. Djokovic też pewnie się zepnie, ale to samo można powiedzieć o Nadalu który rozkręcił się chyba na dobre.
Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
shakalek kiedy w końcu się wytłumaczysz z naciągania ludzi na kasę na swoim pseudo blogu?
Nie mam z czego się tłumaczyć, a tym bardziej Tobie sympatyczny kolego. Regulamin bloga jest jasny, każdy widział typy i archiwum, każdy podejmuje własne decyzje i na co wydaje pieniądze. Przypomnę Ci, że prowadzę bloga od 2012 roku i do tego czasu obecnie, nie było ani jednego negatywnego słowa czy opinii o jakimś matactwie w archiwum czy czymś podobnym, a czemu? Bo go nie było. Blog reklamowany był na stronie s...(niestety), monitoring-typow itd. Ponad 300k wyświetleń, gdybym coś kręcił już dawno by to wyszło na jaw kilka lat temu. W lutym tego roku miałem przez półtorej tygodnia wpisy w roboczych i tyle, ot cała historia. Na pozostałe tematy się nie wypowiadam.
Wpisy później i tak do usunięcia będą, pozdrawiam Cię Fonfe.
Tak z ciekawostek mogę napisać, że Pan K. (admin) ze strony Sur... w styczniu tego roku na potrzeby promocji swego forum, wymyślił fikcyjnego typera (który oczywiście nie miał nigdzie wcześniej swojej historii) o nazwie eng. Frog od ustawiania meczów. Skończyło się to oczywiście kompromitacją, a obietnice miały być 90% skuteczności z młodej Rosji czy tam ligi Nikaragui czy inny 3 świat. Skuteczność typów na poziomie 3/10 (ustawionych meczów podobno) z kursami po 1,70. Skończyło się kompromitacją i podobno nauką na czacie szukania ustawek, pewnie odpłatnie itd. Nie wnikam już w to, jednak cała bajka od kogoś kto podobnie etycznie edukuje graczy wciska ciemnotę o ustawionych meczach publicznie u siebie na forum to nie wiem jak to nazwać, marketing czy manipulacja? Wielu ludzi przejrzało na oczy, wyśmiało i tyle.
Rzekłbym cytatem tutaj z Biblii: &quot;Widzisz drzazgę w oku bliźniego swego, a w swoim belki nie dostrzegasz&quot;.
*Później to usunę.
???? Thiem D. - Cuevas P.
Cuevas P. +1,5 seta ::: 1,79 ::: 1/3 ⛔
Powyżej 21,5 gemów ::: 1,70 ::: 1/3 ⛔

H2H 0:1 z 2015 roku na French Open, mecz był bardzo zacięty, 4 setowy z 2 tie-breakami i dwoma setami po 12 gemów. Tym razem liczę na to samo. Mecz wieczoru, obaj są zapewne głodni gry w finale Mastersa 1000, a tam już czeka żywa legenda tej nawierzchni, więc dzisiaj Panowie sobie mogą pograć, bo jutro to raczej nie będzie czego szukać z rozpędzonym Rafą.
Thiem solidny, cudem ograł Dimitrova gdzie obronił wiele piłek meczowych. Jednak coś wydaje mi się, że nie miał go tutaj kto sprawdzić oprócz właśnie Bułgara.
Z drugiej strony zawsze groźny Cuevas jak się rozpędzi na mączce to jest groźny. Wszystkie mecze jakie tutaj rozegrał, zagrał 3 setówki. Wynik ze Zverevem czy Paire z którym zawsze ciężko mu się grało na pewno budzi podziw. Kto wygra? Nie wiem, ale w mojej opinii Thiem nie powinien być aż takim faworytem w tym półfinale, ja bym tutaj dał z 1,60-1,80.
Wynik: 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Verdasco F. - Young D.
???? Isner J. - Ramos A.
Verdasco F., Ramos A. ::: 1,88 ::: 1/3 ⛔
H2H 3:0 z przed 3 lat. Jednak Verdasco tutaj jest słusznym faworytem meczu, choć ten Pan potrafi przegrać w najmniej oczekiwanym momencie. Co by nie mówić to zdecydowana większość zawodników z U.S.A. (czyt. Ju Es Ej) ma dość mizerne wyniki na clayu w porównaniu z Europejczykami, a tym bardziej z Hiszpanami.
Isner podobnie jak wielu starszych zawodników siedzących w głównym tourze od lat gra po prostu jak na niego średnio, a podobnie jak Young to mączka na pewno nie sprzyja mu. Do tego nie grał nic od turnieju w Houston. Ramos za to w ostatnich turniejach grał naprawdę dobrze, choć ten wynik z Madrytu może budzić niepokój gdzie ugrał zaledwie 4 gemy ze Schwartzmanem. Porównując Isner rok temu na clayu zagrał 10 meczów (5-5), gdzie Ramos aż 32 (19-13).
Wynik I: 2:0
Wynik II: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Crotone - Udinese
Crotone ::: 1,85 ::: 1/3 ✅
Serie A
Wynik: 1:0
⚽ Inter - Sassuolo
Sassuolo +1,5 AH ::: 1,85 ::: 1/3 ✅
Serie A
Wynik: 1:2

⚽ Torino - Napoli
Torino +1,5 AH ::: 1,68 ::: 1/3 ⛔
Serie A
Wynik: 0:5
⚽ Bologna - Pescara
Bologna -1 AH ::: 2,18 ::: 1/3 ✅
Serie A
Wynik: 3:1
⚽ AS Roma - Juventus
Juventus 0.0 ::: 2,18 ::: 1/3 ⛔
Serie A
Wynik: 3:1
⚽ Montpellier - Lyon
Lyon ::: 2,34 ::: 1/3 ✅
Ligue 1
Wynik: 1:3
⚽ Nicea - Angers
Nicea -1 AH ::: 2,22 ::: 1/3 ⛔
Ligue 1
Wynik: 0:2
⚽ St Etienne - PSG
PSG -1 AH ::: 1,55 ::: 1/3 ✅
Ligue 1
Wynik: 0:5
⚽ Sociedad - Malaga
Malaga +1 AH ::: 1,91 ::: 1/3 ✅
La Liga
Wynik: 2:2
⚽ Alaves - Celta
Over 2 ::: 1,57 ::: 1/3 ✅
La Liga
Wynik: 3:1
⚽ Eagles - Sparta
Sparta -1 AH ::: 2,24 ::: 1/3 ✅
Eredivisie
Wynik: 1:3
⚽ Vitesse - Roda
Roda +1 ::: 1,62 ::: 1/3 ⛔
Eredivisie
Wynik: 3:0
⚽ West Ham - Liverpool
West Ham +1 AH ::: 1,92 ::: 1/3 ⛔
Premier League
Wynik: 0:4
⚽ Tottenham - Manchester
Manchester United +1 AH ::: 1,66 ::: 1/3 ▶
Premier League
Wynik: 2:1
⚽ Lech - Szczecin
Lech -1 AH ::: 1,77 ::: 1/3 ✅
Ekstraklasa
Wynik: 2:0
⚽ Lechia - Korona
Lechia -1 AH ::: 2,17 ::: 1/3 ⛔
Ekstraklasa
Wynik: 0:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Goffin D. - Bellucci T.
Powyżej 20 gemów ::: 1,74 ::: 1/3 ✅
H2H 2:2 z lat 2013-2016. Co by nie mówić to Bellucci na mączce potrafi grać, choć nie miewa okresy bardzo słabych wyników, jednak rok temu zagrał tutaj 3 setówkę z Djokovicem, a sam mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Już nie pamiętam czy w 3 secie nawet nie miał przełamanego Serba.
Thomaz trafił do turnieju jako LL, ale grał ze swoim kolegą z Brazylii młodym Monteiro, więc kto wie czy Bellucci już nie wiedział wcześniej, że zagra tak czy siak w głównej drabince, bo kto jak kto, ale zawodnicy to mają informacje z 1 ręki kto wypada, kto zagra.
Ostatnio fajny mecz w Madrycie zagrał z solidnym Cuevasem 3 setowy z 2 tie-breakami. Goffin solidny, jednak linia wystawiona tutaj jak dość nisko w mojej opinii i myślę, że warto pokusić się o taki typ.
Wynik: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Haase R. - Berlocq C.
Haase R. ::: 1,79 ::: 1/3 ⛔
H2H 3:1 z lat 2006-2014 czyli dość dawno. Carlos jeszcze kilka sezonów temu był zawodnikiem naprawdę solidnym w ATP, tak samo jak Granollers. Jednak lata robią swoje i Ci zawodnicy mocno spali w rankingu, a ich wyniki są raczej z poziomu Challenger niż ATP.
Berlocqu niby przeszedł tutaj kwalifikacje, jednak jego ostatni wynik np. z Gasquetem będący w średniej formie to ugrane całe 5 gemów. Haase w mojej opinii jest w o wiele lepszej formie o czym już nie raz pisałem. Porażka z Berdychem, Thiemem, Bedene będącym wtedy w super formie czy JMDP to nic złego. Ja bym tu dał z 1,40 max 1,60.
Wynik: 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Mayer F. - Monteiro T.
Mayer F. +1,5 seta ::: 1,75 ::: 1/3 ✅
Mecz z cyklu młodość vs. doświadczenie, 33 latek vs. 22. Niemiec zniszczony przez kontuzje i lata gry, jednak werwy mu nie brakuje do dalszego punktowania podobnie jak Tommiemu Hassowi. Florian fajnie zaskoczył rok temu na turniejach na trawie gdzie grał piekielnie dobrze, a i nawet wygrał turniej w Halle. Na poziomie Challenger clay miał bilans 10-4, w roku 2013 12-8 na poziomie ATP, rok 2011 16-7 więc całkiem nieźle. Ostatnio zagrał tie-break w 1 secie z Goffinem w Madrycie co złym wynikiem nie jest.
Co by nie mówić o Monteiro to wcale tak dobrych wyników nie ma, bardzo często trafi sety, tutaj niby gra od kwalifikacji, ale to mnie nie przekonuje by go aż tak bardzo faworyzować. Doświadczenie jednak robi swoje i tutaj liczę właśnie na Mayera który z nie jednego pieca jadł już chleb.
Wynik: 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Sousa J. - Edmund K.
Sousa J. ::: 2,25 ::: 1/3 ⛔
Brytyjczycy na mączce cały czas nie będą mnie przekonywać, a tym bardziej taki Edmund Kyle czy Evans. Wynikami na pewno nie zachwycają, za to Sousa rok temu miał bilans na mączce 11-10, dwa lata temu 14-9 więc całkiem nieźle.
Ostatnio ma serię porażek, ale z kim on przegrał? Super Fognini w Madrycie, u siebie dość o dziwo na ATP 250 z Fratangelo, wcześniej poległ z będącym w dobrej formie doświadczonym Zeballosem, a jeszcze wcześniej z Cuevasem. Teraz wydaje mi się, że najwyższy czas by Sousa przerwał tą niechlubną passę bo przeciwnik spokojnie jest w jego zasięgu.
Wynik: 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Del Potro J. - Dimitrov G.
Dimitrov G. ::: 2,16 ::: 1/3 ⛔
H2H co prawda 4:0, ale nie grali jeszcze ani razu na wolnej nawierzchni. Bułgar zapewne będzie chciał sobie poprawić ten niekorzystny bilans. Czasami bywa w dobrej formie, a na JMDP na pewno się zepnie. Ostatnio przegrał w meczu na styku z finalistą Madrytu, więc to jakiś zły wynik na pewno nie jest.
JMDP wiecznie wraca po kontuzji, ostatnio skreczował w Portugalii, do tego na mączce w ciągu ostatnich sezonów grał tyle co kot napłakał. Do tego w tym roku 2 razy zlał go Djokovic będący w kiepskiej formie. Po takim kursie myślę, że warto w to wejść.
Wynik: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Murray A. - Fognini F.
Fognini F. ::: 3,00 ::: 1/3 ✅
Fognini F. +1,5 seta ::: 1,72 ::: 2/3 ✅ +1,44

Mecz wieczoru i nie ma co się dziwić. Murray rok temu wygrał ten turniej, zapewne będzie się spinał o dobry wynik, jednak jak już wielu z Was mogło zauważyć, jego wyniki w sezonie 2017 roku są mocno przeciętnie w porównaniu z poprzednim rokiem. Na mączce zlał go Ramos (prawie dwa razy), Thiem czy ostatnio sensacyjnie młody Coric.
Kto jak kto, ale Fabio Fognini u siebie w Rzymie w pierwszym meczu to chyba najgorszy z możliwych przeciwników dla Szkota. Włoch już ostatnio pokazał w 3 godzinnym meczu z Nadalem w Madrycie, że potrafi się nieziemsko spiąć na czołówkę i zagrać genialne spotkanie. To właśnie Fognini sprawił najwięcej kłopotów Rafie w tych 3 wygranych turniejach po drodze. Myślę, że z Murrayem nie powinno być inaczej. Fabio pierwszy mecz ma już za sobą więc to też jakiś handicap w jego stronę.
H2H 3:2 z lat 2007-2016 i Murray tylko w 2 meczach nie stracił seta. Naprawdę tutaj można realnie pokusić się o niespodziankę, bo ponad 3,00 na Fognieniego przeciwko tak słabemu Murrayowi wygląda dość atrakcyjnie.
Wynik: 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Kto wygra ATP Rome 2017?
Nadal R. ::: 2,00 ::: 1/3 ⛔
Stawka niższa niż ostatnio, bo jednak jest to już 4 turniej z rzędu, jednak co by nie mówić to nie zdziwię się jak do końca French Open Nadal będzie miał bilans 27-0. Jak już pisałem to nie wiem kto ma mu zagrozić, zdecydowana większość zawodników którzy mogliby go ugryźć jest albo bez formy, albo Rafa jest dla nich poza zasięgiem. W Rzymie mamy jeszcze wolniej niż w Madrycie więc to kolejny jakiś mały handicap w stronę Hiszpana. Kurs 2,00 całkiem przyjemny bo to nie 1,40 czy 1,60.
Wynik: Nadal przegrał z Thiemem
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Wawrinka S. - Paire B.
Paire B. +1,5 seta ::: 1,85 ::: 1/3 ✅
Paire B. ::: 3,35 ::: 1/3 ⛔

Kilka meczów to jest dosłownie copy/paste z Madrytu np. Ferrer vs. Nishikori czy właśnie Wawrinka vs. Paire. W Madrycie padło 2:1 dla Francuza, ostatnie 3 mecze to przynajmniej ugrany jeden set przez Francuza, do tego jest to H2H 1:2, na mączce we wszystkich meczach Benoit urwał seta. Ogólnie jest H2H 7:3, ale między tymi Panami jest jakiś wydaje mi się zgrzyt czy tam mobilizacja na mecz.
Paire wiadomo nieobliczalny zawodnik, podobnie jak i Wawrinka, jednak tutaj mamy mały handicap w stronę Francuza bo już 1 mecz ma za sobą z Mahutem pewne 2:0. Wawrinka jeden z najbardziej przereklamowanych tenisistów w mojej opinii, bo poza tymi 3 szlemami to taki zawodnik typu Tsonga, Gasquet czy inny Berdych - mam tu na myśli &quot;coś tam wygrał&quot; jednak do klasy Federerów, Djokoviców, Nadalów to mu wiele brak. Porzucenie swojej żony z dzieckiem dla nastolatki też wiele o nim mówi, wciąż jestem pod zdumieniem jak wielu polskich kibiców go wielbi.
Kto wie czy w tym roku dla niego nie będzie głównym celem wygranie właśnie Wimbledonu by skompletować wielkiego szlema karierowego. Ma AO, RG i USO. Niezwykle nieprzewidywalny jest Szwajcar w 1-2 rundach turnieju i nigdy bym na niego nie postawił pieniędzy w początkowej fazie turnieju. Bóg jeden wie z jaką mobilizacją wyjdzie na kort. Raz przegrywa z Dzumhurem w Dubaju gdzie bronił zwycięstwa, a później gra w finale Mastersa Indian Wells. Rok temu szybko tutaj odpadł, a za tydzień mamy szwajcarską Genevę gdzie Wawrinka wygrał rok temu ten turniej.
Wynik: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Goffin D. - Cilic M.
???? Fognini F. - Zverev A.
Goffin D. +1,5 seta, Fognini F. +1,5 seta ::: 1,80 ::: 1/3 ⛔
H2H 4:1 z 2016 roku, więc dość sporo grali ze sobą w ubiegłym roku, aż 5 spotkań. Z Cilicem niestety nigdy nic nie wiadomo kiedy odpali swoją dobrą formę, ale nie ma co się też oszukiwać, mączka na pewno umniejsza jego główny atut czyli serwis. Goffin ma tutaj już dwa ciężkie mecze za sobą, jest mocny, na ostatnich 2 Mastersach zatrzymał go genialny Nadal. Myślę, że seta spokojnie ugra.
Fognini już pokazał ostatnio w meczu z Nadalem podczas poprzedniego Mastersa, że jest niezwykle groźny. Swoją dobrą formę potwierdził też i u siebie w Rzymie gdzie wręcz wytarł o kort ubiegłorocznym zwycięzcą. Zverev młody, też jest mocny, kto wygra mecz to trudno powiedzieć, jednak w ostatnich tygodniach naprawdę można zaufać Fabio.
Wynik I: 0:2
Wynik II: 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Zverev A. - Djokovic N.
Zverev A. +1,5 seta ::: 2,47 ::: 1/3 ✅
Powyżej 20 gemów ::: 1,67 ::: 1/3 ⛔

Młodość kontra doświadczenie... Djokovic lubi od kilku sezonów Rzym to prawda, gra tutaj świetnie, być może w końcu się odblokuje jednak trafił na głodnego Zvereva któremy już nie jednemu graczowi ze ścisłego topu napsuł krwi.
Mam olbrzymią nadzieję, że to nie będzie taka żenada jak Thiem. W końcu inny przeciwnik inny styl grania. Najbardziej przekonuje mnie mecz Zvereva z Fogninim, a i też nie ma co ukrywać, że zwycięstwa nad Raonicem czy Isnerem dają duża nadzieje, że serwis tutaj odegra dość mało istotną rolę. Kto wygra? Trudno powiedzieć, bo Djokovica nie można lekceważyć tym bardziej w finale, jednak jaka była jego forma przed turniejem to chyba każdy wie.
Wynik: 6:4 6:3
 
Do góry Bottom