>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Analizowane by Windover - bez przypadkowych typów

windover 21,6K

windover

Użytkownik
Haugesund vs. Viking typ: Haugesund @ 1.80
Mecz za niespełna godzinę ,więc w wielkim skrócie wszystko. Między tymi zespołami po 9-kolejkach pięć punktów różnicy i dobrych parę miejsc w lidze ,bo przecież Viking zamyka tabele i w tej chwili jest głównym kandydatem do spadku. Viking w swoim dorobku ma siedem punktów ,ostatnio w lidze wyjazdowe porażki z Aalesund (2-0) oraz Tromsø (3-1) udało się wygrać tylko z rywalem z niższej ligi w pucharze Norwegii Sandnes Ulf (2-0). Forma rywala jest o wiele lepsza w ostatnich pięciu spotkaniach cztery zwycięstwa i jeden remis (z tego dwa spotkania w pucharze Norwegii). W lidze ostatnio udało się urwać punkty Valerendze Oslo (1-1) oraz ograć będące na szóstym miejscu Molde i to aż (5-0) - dwie bramki T. Sørum warto jeszcze wyjazdowe zwycięstwo nad Rosenborgiem (0-1). J. Grindhaug Norweski menedżer Haugesund dziś bez kilku piłkarzy ,w obronie zabraknie J. Nilsen (3/0), O. Kråkmo (6/0) w pomocy brak J. Steinsland (0/0) oraz E. Mæland (4/1) do tego kontuzjowany jest napastnik S. Eike (3/0) w szeregach gości prowadzonych przez A. Hareide zabraknie T. Sokolowski (4/1), T. Knarvik (6/0), B. Bjarnason (9/0) wszyscy to pomocnicy plus atakujący Szwed P. Ingelsten (0/0). W poprzednim sezonie kiedy to oba zespoły zmierzyły się na Haugesund Stadion miejscowi rozbili rywala aż (4/0).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Ukraina (U21)-Anglia (U21) typ: Anglia (U21) @ 1.70

Drugi mecz fazy grupowej w grupie B. Sytuacja wygląda następująco prowadzą Czesi którzy pokonali w pierwszym meczu Ukrainę (0-1) z kolei gracze z Wysp Brytyjskich zremisowali z Hiszpanami. Jeśli ktoś chcę się liczyć jeszcze w walce o awans to trzeba dziś po prostu wygrać swoje spotkanie. Atak &#39;&#39;gospodarzy&#39;&#39; tworzy dwójka Zozulya i Yarmolenko na co dzień gracze Dynama Kijów a poza tym z tych graczy którzy wybiegną na boisko słyszałem o Yaroslav Rakitskiy który gra w Szachtarze Donieck. Poza tym kontuzjowany jest Taras Stepanenko kluczowy pomocnik młodzieżowej reprezentacji także grający w Doniecku. Anglików już trzeba po prostu znać - Daniel Sturridge (Bolton) w Premier League (25/8) ,czyli bardzo udany sezon dla tego zawodnika , Danny Welbeck wiadomo epizod w Manchesterze United wielki talent obecnie gra w Sunderland (26/6). Pomoc to przede wszystkim Jordan Henderson bohater jednego z głośnych transferów tego lata - wart 20-milionów (37/3). Jack Rodwell to gracz Evertonu 24-występy w tym sezonie ,obrona to Chris Smalling powoli przebijający się do pierwszego składu &#39;&#39;Czerwonych diabłów&#39;&#39; (16/0) i jego nowy kolega klubowy który z Blackburn przeszedł właśnie do MU - Phil Jones (26/0) wyceniany na 16-milionów. Potencjał na pewno po stronie Anglików i to ogranych w jednej z najsilniejszych lig świata. Pogromu nie będzie ,ale wygrać powinni i przedłużyć swoje szansę na awans ,tym bardziej że Hiszpanie wygrywają z Czechami (0-1). Spotkanie to od 20-45.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Fluminense vs. Bahia typ: Fluminense @ 1.35
typ: Bahia nie strzeli @ 1.95
⛔

Fluminense: Diego Cavalieri; Mariano, Gum, Marcio Rosario, Carlinhos; Valencia, Edinho, Souza, Conca; Ciro, Fred
Bahia: Marcelo Lomba; Jancarlos, Paulo Miranda, Titi, Avine; Fahel, Diones, Marcone; Ricardinho; Jobson, Souza
Warto przyjrzeć się w weekend znów Brazylijskiej ,bo można co nieco zarobić a ja dziś z pierwszą Sobotnią propozycją. Bez dwóch zdań faworyt w tym meczu jest jeden i jak wskazują na to kursy są nim gospodarze tego spotkania którzy w czterech pierwszych meczach tego sezonu zainkasowali sześć oczek ,ale za to plusem może być fakt że za sobą mają już najtrudniejsze mecze z liderem oraz wiceliderem Serie A i Cruzerio co szybko może poprawić ich dorobek punktów grając z teoretycznie słabszymi rywalami. A takim bez wątpienia jest jak na razie trzeci zespół od końca który póki co ma na swoim koncie dwa punkty i to zdobyte u siebie z Flamengo (3-3) oraz Atlético Mineiro (1-1) na wyjazdach już dwie porażki z Grêmio (0-2) i (1-2) z América Mineiro. Po tych wynikach Bahia jest oczywiście w szerokim gronie drużyn do spadku a wyjazdowe porażki jeszcze bardziej przekonują mnie do gry przeciwko nim. Renê Simões trener gości dziś tylko bez kontuzjowanego Nen. Dziś w składzie przyjezdnych w porównaniu do ostatniego spotkania nie zobaczymy takich graczy jak Lulinha czy Thiego. Abel Braga ma więcej problemów kadrowych ,bo z różnych powodów wypadają Araújo, Leandro Euzébio, Diguinho, Digão oraz Deco. Spotkanie to od 23-30. Myślę że warto grać.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Ceará vs. São Paulo typ: São Paulo DNB @ 1.60


Ceara: Fernando Henrique, Diego Macedo, Erivélton, Diego Sacoman e Vicente, Eusébio, Heleno, João Marcos e Thiago Humberto; Osvaldo e Harley

Sao Paulo: Rogério Ceni, Jean, Xandão, Luiz Eduardo e Juan; Casemiro, Rodrigo Souto, Wellington e Lucas; Marlos e Henrique

Zastanawiałem się nad czystą dwójką ,jednak ostatecznie zagrałem z małą podpórką ,pytanie dnia w Brazylii czy świetna seria gości zostanie powstrzymana na Presidente Vargas ? Po czterech imponujących zwycięstwach z rzędu i miana jedynej ekipy która wygrała wszystko czas na taki mecz. São Paulo w ostatniej kolejce po średnim meczu pokonali Grêmio (3-1) ale zwycięstwo to zwycięstwo szczególnie z tak trudnym rywalem musi zostać zauważone a wcześniej na rozkładzie mieli już w pierwszych kolejkach i &#39;Flu&#39; i Atlético Mineiro co pozwala im mieć dwa punkty przewagi nad drugim w tabeli Corinthiansem. Ceará jeszcze do niedawna żyła pucharem Brazylii gdzie zaszli aż do samego półfinału ale teraz pozostaje im już tylko liga w której spisują się słabo ,bo cztery punkty w czterech meczach i 16-miejsce chyba na nikim wrażenia nie robi. Tym bardziej że w poprzedniej kolejce rozbiło ich Atletico GOIANENSE i to aż (4-1) a zaraz po tym spotkaniu czeka ich mecz u siebie z Palmeriasem ,czyli ekipą która będzie liczyć się w walce o tytuł. Vagner Mancini trener gospodarzy dziś bez dwóch kontuzjowanych Sergio Mota oraz Fabricio z kolei menedżer rywali Paulo César Carpegiani bez Dagoberto, Rhodolfo, Fernandinho, Miranda oraz Luisa Fabiano i tak naprawdę jednym poważnym brakiem jest w tej chwili Dagoberto który grał w poprzednich meczach i zdobył jedną bramkę ,reszta z Fabiano na czele nie grała w ogóle lub mało ,Sampa dziś ostatnim zwycięskim składem z poprzedniego spotkania.
Palmeiras vs. Avaí typ: over 2,5 @ 1.80

Palmerias: Marcos, Rivaldo, L. Amaro, T. Heleno, Cicinho, Marcos Assunção, Patrik, Marcio Araujo, Luan, Kléber, Adriano

Avaí: Aleksander, Daniel, Cássio, Bruno, Julinho, Pedro Ken, Acleisson, Marquinhos Gabriel, Róbson, William, Fabio Santos

Drugi typ na czuja ,ale z bardzo prawdopodobną możliwością powodzenia tego zakładu, ekipa zespołu prowadzonego przez Alexandre Gallo jak na razie zamyka tabele z dorobkiem tylko jednego oczka ,przy czym stracili najwięcej bramek w lidze z pośród wszystkich ekip grających Serie A i ich obrona prezentuję się bardzo słabo ,ogólnie 12-bramek straconych. Jedyny punkt i pierwszy w nowym sezonie udało się zdobyć dopiero w czwartej kolejce kiedy to udało się zremisować z América Mineiro (2-2) ,udało bo Avai dwa razy musiało gonić wynik a do tego bramka padła już w doliczonym czasie gry a do tego rywal kończył mecz w 10 po &#39;&#39;czerwieni&#39;&#39; dla Marcos Rocha ,bramkę dającą jeden punkt zapewnił Cássio. Palmerias z kolei dobrze prezentuję się u siebie i trochę gorzej na wyjazdach (dwa remisy) ogólnie trzecia lokata z 8-punktami wygląda bardzo przyzwoicie. W poprzedniej kolejce remis z Internacionalem (2-2) i także można powiedzieć że gościom trochę zabrakło w tym meczu po stracili bramkę także w doliczonym czasie gry i z kompletu punktów zrobił się tylko remis ,a co ciekawe w tamtym spotkaniu padły dwie bramki samobójcze. Luiz Felipe Scolari opiekun miejscowych dziś bez Tinga, Gabriel Silva oraz Valdivia po drugiej stronie brak Rafael Coelho i kontuzjowanych Arthuro i Giana. Myślę że padną tu co najmniej trzy bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Peng-Flipkens typ: Peng DW 2:0 @ 1.85

Bet fajnie wygląda ,bo różnica między tymi zawodniczkami to co najmniej jedna klasa. Chinka załapała się do pierwszej 20-rankingu i wydaję się być bardzo mocna czego dowodem są finał w Brukseli czy półfinał w Angielskim Birmingham poza tym na RG było tak sobie dwa zwycięstwa i uraz w meczu ze Schiavone. Rywalka z kolei plasowana na 124-miejscu w ostatnich tygodniach kompletnie bez formy maksymalnie drugie rundy w Birmingham oraz na zeszłotygodniowym turnieju w Holandii. Poza tym niedawno obie zawodniczki grały ze sobą swój pierwszy mecz i górą (2-1) była Peng która grała w Belgii czyli kraju z którego pochodzi Flipkens niesiona dopingiem publiczności urwała seta ,ale myślę że tym razem bez większej historii przegra (2-0) a w zasadzie nic nie wskazuje na to by rywalka miała czymkolwiek postraszyć rywalkę w tym meczu.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Peng-Baltacha typ: Peng DW (2-0) @ 2.05 /Peng @ 1.47

Ja tam za Chinką idę dalej w zaparte ,w drugim meczu zagra z mniej znaną Elaną Baltacha
(68 w rankingu WTA). Ta zawodniczka jakieś kariery większej na dużych turniejach nie robi ,choć z wygrała turniej w Nottingham a RG kończyła na drugiej rundzie. W pierwszym meczu ograła Barthel 6/2 6/4 ale myślę że trafiając na rozstawioną Shuai nie ma większych szans w tym pojedynku tym bardziej że Peng w pierwszej rundzie bez żadnego problemu ograła Flipkens 6/0 i 6/4. Mecz od 18.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
# Din Minsk-Bate Borisov typ: Bate Borisov @ 1.70
Krótko ,bo Białoruska w ogóle mnie nie interesuje ale info znalazłem i w skrócie..Goście po chwilowej zadyszce w lidze znów dominują ,a świadczyć o tym może ostatnia wygrana u siebie aż (5-0) z kolei goście osłabieni brakiem czterech podstawowych piłkarzy nie potrafią załatać dziury po nich i zaraz będą walczyć o utrzymanie. Ostatnia porażka wyjazdowa (1-5) doskonale o tym świadczy. Gram grubo. GL!
 
Do góry Bottom