>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cześć. Przynajmniej teraz sytuacja będzie zdecydowanie jaśniejsza :grin:
Jest program na Toto-Ligę (kompilacja wszystkiego po trochu co się tutaj w wątku &quot;odbywało&quot; a więc mieszanka wielu wersji, różnych algorytmów). Całkowicie domknięty. Być może trzeba było właśnie tylu lat (tematu), żeby coś takiego mogło się wykrystalizować.
I jest program na dokładne wyniki. Tutaj, nie widzę możliwości poprawek w zakresie jego prognozowania chyba, że &quot;kosmetykę&quot; (poruszyłem to w ostatnim komentarzu) więc i zaskoczeń żadnych nie będzie.
--------------------------------------
Edit:
jeszcze o spotkaniach zaprezentowanych przez Kolegę markizz.
Przypomnę Osobom obserwującym temat, że wpierw określamy wg stanu posiadanej wiedzy czy (lub) intuicji typ ogólny (1X, X2, 1, X, 2) a następnie program &quot;dobiera&quot; do tego typu ogólnego, typ szczegółowy.
Markizz w nawiasach zamieścił więc swoje typy na wynik ogólny.
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Szkoda że ten program(na dokładny wynik) opiera się na wiedzy typera lub jego intuicji.Z chęcią bym go potestował dla ogółu na tej stronie ale odpadam w przedbiegach...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] ale odpadam w przedbiegach...
Przecież nie ma problemu, żeby ukazywać typy dwukierunkowe. Podobnie jak tutaj:#3811
Typ na &quot;1&quot; jest bardzo często dokładnym przeciwieństwem (np. 2:1 vs 1:2) typu na &quot;2&quot; ale nie zawsze.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Bardzo proszę ????
Jeszcze dodam, pisałem o tym, że w tym akurat na wyniki dokładne nie ma &quot;automatyzacji&quot; ale sądzę, problemów taka sytuacja nie nastręczy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Komentarz ode mnie, do typów markizz&#39;a.

southend - wycombe (2)
1-2
Realny wynik 2:1 i nie mam wątpliwości, że taki był prognozowany przez program gdyby wskazany został typ ogólny &quot;1&quot;.
kilmarnock - ross county (2)
2-+
Realny wynik 1:2. Oczywiste pudło programu.

eibar - cordoba (1)
2-2
Realny wynik 3:0. W świetle tego co napisałem w poprzednich komentarzach, program tak naprawdę nie prognozował tutaj wyniku przy założeniach zwycięstwa.
paderborn - stuttgart (2)
1-+
Realny wynik 1:2. Nawet blisko. W każdym razie, kierunek prawidłowy.

jagiellonia - wisla (1x)
1-1
2-1
0-0
Realny wynik 2:1. Trafienie. Zważywszy w jakich okolicznościach czasowych padły bramki dla Jagielloni, tym bardziej zasługuje na uwagę.
----
Niezależnie od wszystkiego, ładne trafienia 4/5 Kolegi
markizz.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Świetnie ;)
Markizz, nie chciałbym, żebyś pomyślał, że chcę tutaj coś wymusić ale może np. ukazanie pełnego (oczywiście, ze wskazaniem na Twój typ) spektrum typów przy każdej z ewentualności tj. &quot;1&quot;, &quot;X&quot;, &quot;2&quot; czyli podobnie jak postąpi kemot2012 (jeśli uda się Koledze otworzyć program) byłoby jeszcze bardziej korzystne? Przy okazji można byłoby porównawczo popatrzyć na te wyniki, tym samym &quot;spojrzeniem&quot;?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cholerka ... Przepraszam Cię, myślałem, że wygaśnie dziś w nocy.
Prześlę Ci teraz plik &quot;spreparowany&quot; dla Excela 2010 (bo dla tej wersji mam w tym momencie gotowy).
Nie wiem czy się otworzy, co się otworzy i w jaki ewentualnie sposób, bo ja nie mam Excela 2010.
Nie będę dostępny dziś (dopiero w nocy) w Sieci, tak więc nie będę mógł reagować na sytuację ...
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Argent1 format1;2;x
Racing Club-Independiente 1:0
+1;
1+;
1:1;0:0.
Argentinos Jrs_Newells Old Boys 2:1
2:1;
1:2;
1:1;0:0.
Boca Juniors-Aldosivi 0:3
+1;
1+;
1:1;0:0.
Godoy Cruz-Belgrano 1:0
+2;
2+;
1:1;0:0.
Tigre-River Plate przełożone
1-2:2;
2-1:2;2:2;
x-2:2
 
M 65

markizz

Użytkownik
Galatasaray - Besiktas (1)
1 -&gt; 2:1
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 1:2
Oriental - U. Madeira (2)
1 -&gt; 2:1 +:1
x -&gt; 1:1
2 -&gt; 1:+
Altach - Grodig (1)
1 -&gt; +:+
x -&gt; 1:1 +:+ 0:0
2 -&gt; +:+
Gijon - Tenerife (1)
1 -&gt; 2:1
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 1:2
Preston - Swindon (1)
1 -&gt; +:1
x -&gt; 2:2
2 -&gt; 1:2 2:+
Newcastle - West Ham (1)
1 -&gt; +:1
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 1:+
Everton - Tottenham (2)
1 -&gt; +:1
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 1:+
 
S 0

sado91

Użytkownik
Witam
Pytanie do Yar000
Czy myslałeś nad tym aby dodać do algorytmu na zwycięzce meczu(x1,xx,x2 ewentualnie 2-drogowo)formę w 5-ciu ostatnich meczów danych drużyn ?
przytocze tutaj wrzucony na wokande mecz: Kilmarnock vs Ross County
Już wyjaśniam o co mi chodzi
Kilmarnock w ostatnich 10 meczach(przed tym meczem) miało 7 porażek,1 remis i 2 zwycięstwa natomiast Ross County miało 6 zwycięstw,2 remisy i 2 porażki co w połaczeniu dawało nam murowanego faworyta do zwycięstwa &quot;Ross County&quot;
Dodatkowo można pokusić się o jeszcze dokładniejszą analize i sprawdzić jak obydwie drużyny radziły sobie w meczach &quot;u siebie&quot; i &quot;na wyjazdach&quot;
Kilmarnock:
w 5 ostatnich spotkaniach &quot;u siebie&quot; 3x przegrało mecze i 2x wygrali(z tym że ostatnie 2 wygrane były w lutym i marcu tego roku)
Ross County:
w 5 ostatnich spotkaniach na &quot;wyjeździe&quot; 3x wygrywało i tylko 2x remisowało
Co jeszcze bardziej mogło utwierdzić w przekonaniu ,że Kilmarnock nie było w stanie tego meczu wygrać
Jeśli coś w tym stylu zostało już ujęte w tym algrytmie to przepraszam bardzo za spam
 
M 65

markizz

Użytkownik
Galatasaray - Besiktas (1) 2:0
1 -&gt; 2:1
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 1:2
Oriental - U. Madeira (2) 0:3
1 -&gt; 2:1 +:1
x -&gt; 1:1
2 -&gt; 1:+
Altach - Grodig (1) 2:0
1 -&gt; +:+
x -&gt; 1:1 +:+ 0:0
2 -&gt; +:+
Gijon - Tenerife (1) 2:0
1 -&gt; 2:1
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 1:2
Preston - Swindon (1) 4:0
1 -&gt; +:1
x -&gt; 2:2
2 -&gt; 1:2 2:+
Newcastle - West Ham (1) 2:0
1 -&gt; +:1
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 1:+
Everton - Tottenham (2) 0:1
1 -&gt; +:1
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 1:+
calkiem ladnie udalo sie dzis trafic a i programowi niewiele zabraklo
edit:
zapomnialem dodac jeszcze jeden mecz a mianowicie Piast - Podbeskidzie gdzie postawilem na wygrana Piasta. mecz zakonczyl sie wynikiem 2:1. program wygenerowal nastepujace wyniki:
1 -&gt; +:2
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 2:+
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam
Pytanie do Yar000
Czy myslałeś nad tym aby dodać do algorytmu na zwycięzce meczu(x1,xx,x2 ewentualnie 2-drogowo)formę w 5-ciu ostatnich meczów danych drużyn ?
[...]
W algorytmie na typ ogólny (1X, X2, 1, X, 2) jest ujęty element formy z 5 ostatnich spotkań.
Algorytm ten został zamknięty. Po prawie czterech latach nad nim pracy, został zapisany w ostatecznej formie.
Wynik choćby taki: #3789
Zmiany żadne już w nim nie nastąpią.
 
Do góry Bottom