>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cześć. Przynajmniej teraz sytuacja będzie zdecydowanie jaśniejsza :grin:
Jest program na Toto-Ligę (kompilacja wszystkiego po trochu co się tutaj w wątku &quot;odbywało&quot; a więc mieszanka wielu wersji, różnych algorytmów). Całkowicie domknięty. Być może trzeba było właśnie tylu lat (tematu), żeby coś takiego mogło się wykrystalizować.
I jest program na dokładne wyniki. Tutaj, nie widzę możliwości poprawek w zakresie jego prognozowania chyba, że &quot;kosmetykę&quot; (poruszyłem to w ostatnim komentarzu) więc i zaskoczeń żadnych nie będzie.
--------------------------------------
Edit:
jeszcze o spotkaniach zaprezentowanych przez Kolegę markizz.
Przypomnę Osobom obserwującym temat, że wpierw określamy wg stanu posiadanej wiedzy czy (lub) intuicji typ ogólny (1X, X2, 1, X, 2) a następnie program &quot;dobiera&quot; do tego typu ogólnego, typ szczegółowy.
Markizz w nawiasach zamieścił więc swoje typy na wynik ogólny.
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Szkoda że ten program(na dokładny wynik) opiera się na wiedzy typera lub jego intuicji.Z chęcią bym go potestował dla ogółu na tej stronie ale odpadam w przedbiegach...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] ale odpadam w przedbiegach...
Przecież nie ma problemu, żeby ukazywać typy dwukierunkowe. Podobnie jak tutaj:#3811
Typ na &quot;1&quot; jest bardzo często dokładnym przeciwieństwem (np. 2:1 vs 1:2) typu na &quot;2&quot; ale nie zawsze.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Bardzo proszę ????
Jeszcze dodam, pisałem o tym, że w tym akurat na wyniki dokładne nie ma &quot;automatyzacji&quot; ale sądzę, problemów taka sytuacja nie nastręczy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Komentarz ode mnie, do typów markizz&#39;a.

southend - wycombe (2)
1-2
Realny wynik 2:1 i nie mam wątpliwości, że taki był prognozowany przez program gdyby wskazany został typ ogólny &quot;1&quot;.
kilmarnock - ross county (2)
2-+
Realny wynik 1:2. Oczywiste pudło programu.

eibar - cordoba (1)
2-2
Realny wynik 3:0. W świetle tego co napisałem w poprzednich komentarzach, program tak naprawdę nie prognozował tutaj wyniku przy założeniach zwycięstwa.
paderborn - stuttgart (2)
1-+
Realny wynik 1:2. Nawet blisko. W każdym razie, kierunek prawidłowy.

jagiellonia - wisla (1x)
1-1
2-1
0-0
Realny wynik 2:1. Trafienie. Zważywszy w jakich okolicznościach czasowych padły bramki dla Jagielloni, tym bardziej zasługuje na uwagę.
----
Niezależnie od wszystkiego, ładne trafienia 4/5 Kolegi
markizz.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Świetnie ;)
Markizz, nie chciałbym, żebyś pomyślał, że chcę tutaj coś wymusić ale może np. ukazanie pełnego (oczywiście, ze wskazaniem na Twój typ) spektrum typów przy każdej z ewentualności tj. &quot;1&quot;, &quot;X&quot;, &quot;2&quot; czyli podobnie jak postąpi kemot2012 (jeśli uda się Koledze otworzyć program) byłoby jeszcze bardziej korzystne? Przy okazji można byłoby porównawczo popatrzyć na te wyniki, tym samym &quot;spojrzeniem&quot;?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cholerka ... Przepraszam Cię, myślałem, że wygaśnie dziś w nocy.
Prześlę Ci teraz plik &quot;spreparowany&quot; dla Excela 2010 (bo dla tej wersji mam w tym momencie gotowy).
Nie wiem czy się otworzy, co się otworzy i w jaki ewentualnie sposób, bo ja nie mam Excela 2010.
Nie będę dostępny dziś (dopiero w nocy) w Sieci, tak więc nie będę mógł reagować na sytuację ...
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Argent1 format1;2;x
Racing Club-Independiente 1:0
+1;
1+;
1:1;0:0.
Argentinos Jrs_Newells Old Boys 2:1
2:1;
1:2;
1:1;0:0.
Boca Juniors-Aldosivi 0:3
+1;
1+;
1:1;0:0.
Godoy Cruz-Belgrano 1:0
+2;
2+;
1:1;0:0.
Tigre-River Plate przełożone
1-2:2;
2-1:2;2:2;
x-2:2
 
M 65

markizz

Użytkownik
Galatasaray - Besiktas (1)
1 -&gt; 2:1
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 1:2
Oriental - U. Madeira (2)
1 -&gt; 2:1 +:1
x -&gt; 1:1
2 -&gt; 1:+
Altach - Grodig (1)
1 -&gt; +:+
x -&gt; 1:1 +:+ 0:0
2 -&gt; +:+
Gijon - Tenerife (1)
1 -&gt; 2:1
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 1:2
Preston - Swindon (1)
1 -&gt; +:1
x -&gt; 2:2
2 -&gt; 1:2 2:+
Newcastle - West Ham (1)
1 -&gt; +:1
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 1:+
Everton - Tottenham (2)
1 -&gt; +:1
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 1:+
 
S 0

sado91

Użytkownik
Witam
Pytanie do Yar000
Czy myslałeś nad tym aby dodać do algorytmu na zwycięzce meczu(x1,xx,x2 ewentualnie 2-drogowo)formę w 5-ciu ostatnich meczów danych drużyn ?
przytocze tutaj wrzucony na wokande mecz: Kilmarnock vs Ross County
Już wyjaśniam o co mi chodzi
Kilmarnock w ostatnich 10 meczach(przed tym meczem) miało 7 porażek,1 remis i 2 zwycięstwa natomiast Ross County miało 6 zwycięstw,2 remisy i 2 porażki co w połaczeniu dawało nam murowanego faworyta do zwycięstwa &quot;Ross County&quot;
Dodatkowo można pokusić się o jeszcze dokładniejszą analize i sprawdzić jak obydwie drużyny radziły sobie w meczach &quot;u siebie&quot; i &quot;na wyjazdach&quot;
Kilmarnock:
w 5 ostatnich spotkaniach &quot;u siebie&quot; 3x przegrało mecze i 2x wygrali(z tym że ostatnie 2 wygrane były w lutym i marcu tego roku)
Ross County:
w 5 ostatnich spotkaniach na &quot;wyjeździe&quot; 3x wygrywało i tylko 2x remisowało
Co jeszcze bardziej mogło utwierdzić w przekonaniu ,że Kilmarnock nie było w stanie tego meczu wygrać
Jeśli coś w tym stylu zostało już ujęte w tym algrytmie to przepraszam bardzo za spam
 
M 65

markizz

Użytkownik
Galatasaray - Besiktas (1) 2:0
1 -&gt; 2:1
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 1:2
Oriental - U. Madeira (2) 0:3
1 -&gt; 2:1 +:1
x -&gt; 1:1
2 -&gt; 1:+
Altach - Grodig (1) 2:0
1 -&gt; +:+
x -&gt; 1:1 +:+ 0:0
2 -&gt; +:+
Gijon - Tenerife (1) 2:0
1 -&gt; 2:1
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 1:2
Preston - Swindon (1) 4:0
1 -&gt; +:1
x -&gt; 2:2
2 -&gt; 1:2 2:+
Newcastle - West Ham (1) 2:0
1 -&gt; +:1
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 1:+
Everton - Tottenham (2) 0:1
1 -&gt; +:1
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 1:+
calkiem ladnie udalo sie dzis trafic a i programowi niewiele zabraklo
edit:
zapomnialem dodac jeszcze jeden mecz a mianowicie Piast - Podbeskidzie gdzie postawilem na wygrana Piasta. mecz zakonczyl sie wynikiem 2:1. program wygenerowal nastepujace wyniki:
1 -&gt; +:2
x -&gt; 1:1 0:0
2 -&gt; 2:+
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam
Pytanie do Yar000
Czy myslałeś nad tym aby dodać do algorytmu na zwycięzce meczu(x1,xx,x2 ewentualnie 2-drogowo)formę w 5-ciu ostatnich meczów danych drużyn ?
[...]
W algorytmie na typ ogólny (1X, X2, 1, X, 2) jest ujęty element formy z 5 ostatnich spotkań.
Algorytm ten został zamknięty. Po prawie czterech latach nad nim pracy, został zapisany w ostatecznej formie.
Wynik choćby taki: #3789
Zmiany żadne już w nim nie nastąpią.
 
Do góry Bottom