>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Eksperymentalnie, zmieniłem też alg. na typy ogólne, więc tutaj się może coś &quot;podziać&quot;.
(W każdym momencie mogę wrócić do poprzednich ustawień).
[...]
Widać, przedobrzyłem. Wrócę do poprzednich ustawień.
Muszę sprawdzić jakby to było po &quot;staremu&quot;.
Edit: po &quot;staremu, z dotychczas rozegranych weszłoby już 5 typów.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Wiem już, jak mimo Waszej pasywności (brak odzewu dot. tabel przestawnych)
Przekazać Wam ewentualnie algorytm w odpowiednim stanie.
To ja zaimplementuję do pliku tabelę ale nieaktywną. Tzn. ona będzie aktywna w tym pliku ale niewidoczna dla Użytkownika.

Całość (plik/program) będzie jednorazówką (na konkretną kolejkę ligową) dotyczącą konkretnej ligi.

[...]
Na jutro, spróbuję przygotować plik na
ligę estońską.
Dlaczego estońską? Ponieważ gra jutro.
Tzn. algorytm jest na ligi świata, ale będzie można go zastosować jutro wyłącznie do ligi estońskiej.
Jeśli ktoś chciałby się pobawić i popróbować algorytmu na tę ligę i na tę kolejkę,
proszę wpisać swój akces w wątku.
Powróciłem do &quot;starych&quot; ustawień na wyniki ogólne meczu, (a przynajmniej tak mi się wydaje).
Kryteria takie jak dotychczas. Postów min. 80, &quot;reputacja&quot; forumowa 20.
Wymóg techniczny: zainstalowany na twardzielu Excel 2007.
Do programu wpisujecie tylko numery miejsc pod jakimi drużyny są w tabeli ligowej.
I to wszystko. Resztę wykonuje program.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Potrzebuję info, skąd mógłbym pobrać tabele ligowe w celu zaimplementowania tabeli jako nowej kwerendy sieci Web do arkusza Excel.
Jednak same konkretne tabele ligowe, bez okalających ją &quot;śmieci&quot;, informacji, reklam itp.
Polską Ekstraklasę już mam oraz 1 i 2 ligę.
Edit:
francuską i niemiecką także. Doszła Portugalia i Włochy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
OK. Poradziłem sobie jak zwykle tutaj sam.
Mam polską 1,2,3, angielską, francuską, hiszpańską, holenderską, niemiecką, portugalską, włoską.
Inna kwestia to, czy są na bieżąco aktualizowane.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Umieszczenie tych wszystkich lig w jednym pliku.., zbyt wiele wysiłku by mnie to kosztowało. Zwłaszcza, że ja tak naprawdę takich udogodnień nie potrzebuję.
Są one przeze mnie tworzone, w celu przekazania pliku do pobrania.
Takie działanie (automatyzacja) ma z mojego punktu widzenia dwie cechy pozytywne:
oszczędność czasu Użytkownika, oraz zmniejszenie ryzyka poznania przez Użytkownika schematu działania algorytmu.

Stworzę odrębne pliki, każdy z inną tabelą ligową (innej ligi).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Kolejna komplikacja.Okazało się, że aktywna tabela ligowa będzie musiała być w innym arkuszu niż arkusz, w którym jest strona główna algorytmu.
Związane jest to z funkcją ochrony arkusza.
Będzie więc osobno niestety
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Arkusz na polską Ekstraklasę prawie gotowy.
Jeśli to wszystko zadziała w pliku .exe, to udostępnię algorytm.
Nie przywiązujcie póki co uwagi do typów na wyniki szczegółowe.
Typy na wyniki ogólne. Myślę, że tu powinno być nieźle.
Pod warunkiem, że ten plik faktycznie prawidłowo zadziała ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Gotowe.
Algorytm do wypróbowania na nadchodzącą kolejkę polskiej Ekstraklasy.
Prosty w obsłudze jak budowa cepa.
Kryteria: postów 80, reputacja 20.
Wymagania techniczne: zainstalowany na dysku, Excel w wersji 2007. &quot;Wpuszczenie&quot; do komputera tej aplikacji przez Wasze antywiry i zapory.
Plik jest &quot;czysty&quot;, o czym informuje skaner hostingodawcy.

Link do pliku:
http://hostuje.net/file.php?id=4d176de8d7fabc36df55276bf14d4647

Chętnych zapraszam do aplikowania tutaj w temacie.
Hasła, przesyłam na PW.

Oczekuję, że będziecie wrzucać tutaj typy programu. Nie wrzucicie, nikt oprócz Was z nich nie skorzysta.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Plik składa się z:
- arkusza (&quot;Tabela&quot;), w którym znajduje się tabela ligowa,
- dwóch arkuszy (&quot;BSZ&quot;, &quot;BO&quot;) z bazami danych, (są niedostępne dla Użytkownika),
- arkusza głównego (&quot;POLSKA1&quot;), w którym następuje wygenerowanie wyniku.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oprócz meczów bieżących/nadchodzących, można sobie przy okazji &quot;posymulować &quot;co byłoby gdyby&quot; dzisiaj miały zagrać ze sobą inne drużyny Ekstraklasy niż te, z nadchodzącej kolejki ligowej.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Widzę, że wchodzicie tutaj i się przyglądacie.
Jeśli chodzi o typy - na mnie nie liczcie ????

Można sobie ściągnąć program i samemu prognozować a także zamieszczać typy w wątku.
Jest teraz tak niepracochłonny, że byłoby z mojej strony niepoważnie, abym teraz kogokolwiek zainteresowanego w zakresie obsługi programu wyręczał.
Będzie ograniczony do niektórych tylko lig? Coś za coś. Cena &quot;automatyzacji&quot; funkcji.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Niebawem, przygotuję kolejne pliki, z tabelami 1 i 2 ligi polskiej.
Pozostałe (a raczej, bardzo znane) ligi europejskie tj. angielska, włoska itp. na razie odpuszczam. Jest tam rozegranych mniej niż 6 kolejek ligowych.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Adiqq, proszę bardzo.
Plik (link powyższy do niego prowadzący) jak wspomniałem, dotyczy Ekstraklasy. Niebawem prześlę Ci link do 1 i 2 ligi.
Edit: wysłałem na PW.
-------------------------------
Całość.
Plik do polskiej 1 ligi, nazwanej Ekstraklasą:
http://hostuje.net/file.php?id=4d176de8d7fabc36df55276bf14d4647
Plik do polskiej 2 ligi (czyli obecnej &quot;pierwszej&quot;):
http://hostuje.net/file.php?id=ac791ff8b11cb3a8a58a1cc0bb0bcd41
Plik do polskiej, de facto 3 ligi (w tym momencie, drugiej):
http://hostuje.net/file.php?id=f9e285313e18def015cebc9ac07455cd
 
Do góry Bottom