>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
co by się stało gdybyś podał na jakiej podstawie algorytm typuje? ?
Chyba nic wielkiego ale dbam o swoje prawa autorskie.
Uważam, że wypracowałem podejście do prognoz wyników w sposób niekonwencjonalny i chciałbym być w tym zakresie w jakiś sposób zabezpieczony.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cóż ... Remisik nie dotrwał do końca ;).
Potwierdziły się obawy hynio z jego bardzo dobrej jak widać analizy.
Ostatnio program typuje bardzo &quot;po ludzku&quot; i po ludzku dostaje baty.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Niby baty ... ale ponieważ mam wgląd do szerszego kontekstu,
to postanowiłem Wam dziś przez chwilę pokazać, że źle chyba nie jest ;)
aby nie być całkowicie gołosłownym.
Zagrałem (typami Programu, większą ich liczbą) więc&quot;pokazowo&quot; dzisiaj za 40 parę zł (system) ... link poniżej (za jakiś czas usunę ten link).
Po to aby wszystko było z &quot;pokazówką&quot; lege artis ???? zagrałem u buka &quot;legalnego&quot;.
Dla odmiany, jest trochę kursów niższych. Czekamy na jeszcze jeden mecz ale przecież podchodząc po ludzku nie wierzymy w przegraną &quot;Żółtej Łodzi Podwodnej&quot; ;):

(Edit:
W tym miejscu był podgląd kuponu. Właśnie go usunąłem).


Nie zdążyłem już zagrać np.
Kartalspor - Güngören Bld Spor (Słabe X) - a weszło.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Yaro a czy w związku z rezultatami jakie ostatnio padają coś robisz w algorytmie czy zamierzasz robić? pytam bo nie chciałbym żebyś ulegał presji ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Yaro a czy w związku z rezultatami jakie ostatnio padają coś robisz w algorytmie czy zamierzasz robić? pytam bo nie chciałbym żebyś ulegał presji ????
Nie, nie robię i nie zamierzam.
Tak jak widać na przedstawionym kuponie obraz jest nieco szerszy.
To wszystko się oczywiście gdzieś &quot;wyrównuje&quot; (dziś źle, jutro dobrze) jeśli bierzemy pod uwagę tylko typy podawane w wątku pomimo, że ostatnio tutaj Algorytm dostaje bęcki.
Rozumiem, że jeśli Ktoś np. zechce obstawić tak jak wskazał Algorytm a mecz mu nie wejdzie to może być lekko wk ... iony ???? ale cóż ... Ponieważ to jest eksperyment to patrzeć na niego zalecam zawsze, mając na względzie dłuższy okres.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Oglądacie Espanyol? Widzieliście jaką &quot;setkę&quot; teraz (26,23 min.) zmarnowali? ;)
Liczę &quot;po cichu&quot; na byłego dwukrotnego uciekiniera z Wisły Kraków, Kalu Uche ...
 
A 12

arek68

Użytkownik
A ja liczę na kolegę lajzon bo szykuje się 3 na 3 ..... czyli Człowieki też mogą...
Nie zapeszam czekam na gwizdek...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
A ja liczę na kolegę lajzon bo szykuje się 3 na 3 ..... czyli Człowieki też mogą...
Nie zapeszam czekam na gwizdek...
Mogą, mogą ????
Lajzon Gratuluję!
Na &quot;usprawiedliwienie&quot; tego a nie innego typu Algorytmu (i w nawiązaniu do pytania asza o taką właśnie prognozę) dodam, że wg mnie w 1 połowie to Espanyol przez większość czasu prowadził grę.
Miał w ogóle dobre akcje tylko zabrakło precyzji wykończenia i nie wiem po co z uporem maniaka włazili wgłąb pola karnego zamiast strzelać z 16 metrów. Takich strzałów chyba prawie nie było ...

---
Edit:
Cieszę się, że dzisiaj przynajmniej nie straciłem i wyszedłem na &quot;zero&quot;, obstawiając kilka więcej spotkań ;)
 
S 0

sydney

Użytkownik
Szkoda,że mecze pojwiają sią tak późno, bo trudno się wstrzelić ,żeby codziennie skutecznie uczestniczyć w pojedynku...
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Skoro algorytm potrafi, to i człowiek potrafi, jak tak dalej pójdzie możemy dojść do bardzo ciekawych rezultatów,
Do Sydney włączasz się do rywalizacji czy odpuszczasz?
 
S 0

sydney

Użytkownik
Ja chcę ;-) ale jeśli nie zrobię tego około północy to na drugi dzień dopiero mogę się tym zająć po powrocie z pracy a to tylko jest mozliwe jeśli mecze się zaczną najwcześniej o 18
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mogę podać spotkania teraz ale będą (w tym momencie) tylko dwa. Zresztą nie wiadomo czy będzie więcej. Jest trzecie spotkanie ale jest ono zbyt &quot;oczywiste&quot; ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ale nie chcę zakłócać systemu, więc jeśli planujesz trzy to ze względu na mnie nie wrzucaj tylko dwóch.Trudno
Wiadomo, że jutro/dziś jest Pn i chyba już się nic w ofercie nie pojawi. Oferta nie jest rozległa. Doszły co prawda ligi skandynawskie (jedna tylko duńska już trwa trochę) ale nie ma w zasadzie statystyk do nich, bo to początki ligowe ...
Wrzucam na jutro/dziś dwa typy.
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Co do meczu villareal-espanyol to oglądałem i był bardzo wyrównany, ze wskazaniem na Gości, choć w 1 połowie Villareal strzelił prawidłowo gola którego sędzia nie uznał. Myślę, że gdyby espanyol zagrał z większym zaangażowaniem to by spokojnie wygrał. Nie wiem czy o tym myślał algorytm ????
 
Do góry Bottom