>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
algorytm wypadł z rytmu, przez niepotrzebny postój.
Nie.
Rytm Algorytmu nie jest niczym zakłócany. Nie analizuje, nie łączy się z bazami danych. Nie interesuje go pogoda, atmosfera w szatni, sytuacja finansowa w klubach. Inaczej niż ludzi, którzy mogą brać takie informacje pod uwagę.
Jest ciągiem matematycznych znaków, którym nic i nikt niczego nie jest w stanie zakłócić.
Nie ma nawet dla niego absolutnie żadnego znaczenia jakiej ligi prognoza dotyczy, i o której godzinie rozpoczynają się spotkania.
Algorytm dostał po tyłku w meczu gdzie wytypował remis.
Przypomnę, że na 3 dzisiejsze mecze 2 to remisy. Remisy to bardzo ciążka sprawa, jak chyba wiecie?
I przypomnę, że z bukiem walczą obydwie strony ale z Wami walczy jeszcze Algorytm a jeśli przegra i z Wami, to będzie można powiedzieć, ze wypadł z rytmu ;)

Przytoczę to co napisałem przed tymi meczami.
=Yar000;2782364][...]
Panów, którzy otrzymają wcześniej typy a więc uczestniczących w pojedynku pragnąłbym jednak naprawdę przestrzec. Nie szalejcie jutro :wink: a raczej dawajcie wiarę swoim typom, bo przecież typujecie również chyba po to aby się sprawdzić, prawda? [...]
Wierzcie przede wszystkim w to co robicie.
Powinniście się Panowie raczej cieszyć w sytuacji gdy macie szansę na doścignięcie osiągów Programu ;)
 
S 0

sydney

Użytkownik
Hmm , nie rozumiem dlaczego zeżarło mój post w odpowiedzi dla Yar000. Napisało ,że odpowiedź będzie zatwierdzona przez moderatora i jakoś sie do tej pory nie ukazała.
Piszę więc raz jeszcze. Uważam ,że tak typowania ludzi jak i algorytmu to do pewnego stopnia prekognicja mimo , że poparta pewna wiedzą i statystykami. Ja specem od piłki nie jestem a już występujace tu mecze III ligowe to dla mnie całkota egzotyka.Żeby więc niczym nie zakłócać będę sie posługiwał czystą prekognicją bez podpórek w postaci statystyk.Wiem ,że skazuję się na &quot;ogon&quot; ale obsrwując dotychczasowe wyniki pojedynku może tragedii nie będzie...Możemy grać dlatego ,że popełniamy błędy, gdyby ich nie było to bukmacherzy juz dawno by się zwinęli ;-) Pozdrawiam
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Sydney, zapewniam Cię jako autor programu, że w jego przypadku nie występuje wiedza na temat zdarzeń przyszłych danych przez kogokolwiek &quot;z góry&quot;. Jeśli w ogóle można mówić o jakimkolwiek &quot;bycie&quot; osobowym w relacjach bezpośrednich z tym Algorytmem to jest to moja osoba ????
(Jako osoba wierząca w Boga oczywiście wiem kto mnie jako osobie pomaga ale to zupełnie inny temat ...).
Ułożyłem słupek matematycznych znaków. Jest on w zasadzie obojętny wobec zdarzeń, które możnaby w jakiś sposób po ludzku nazwać, ująć.
Słupek matematycznych znaków jest słupkiem matematycznych znaków.
Jeśli chodzi o Twoje typy, to rób to tak jak uważasz ????
Wszelkie niekonwencjonalne podejścia są mile widziane ;). Może będą skuteczne.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dzisiaj wcale nieźle w &quot;kilku miejscach&quot;, Panowie typowaliście ????
Gratuluję!
Mam nadzieję, ze gracie to co typujecie ;)
 
A 12

arek68

Użytkownik
Do tabeli dodałem stytystykę kolegi Sikorrr czyli AKO i system 2z3 tylko Algorytmu bo to z nim Człowieki walczą.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mogę jeszcze tyle dodać, że mam pogląd szerszego kontekstu sytuacyjnego z dzisiaj ????
Gdybym podał zamiast remisów inne dwa mecze (z kursami 1,60), to weszłyby.
Pójście drogą wysokich kursów, jak widać nie zawsze popłaca ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... Aby nie przedłużać i daleko nie szukać zadecydowałem, że podam jeden z meczów, który rozpocznie się o godz. 13.30.
Znalazłem 3 mecze wiec na tym poprzestaję w &quot;poszukiwaniach&quot;.
(Tzn. jest i czwarty ale odbiega kursem od pozostałych więc to jego wyeliminowałem. Pewnie jak ostatnio, na szkodę Algorytmu ;)).
&quot;Jechałem&quot; od początku oferty, nie biorąc tym razem pod uwagę niższych lig niemieckich. Natrafiłem na te mecze, więc je zaraz podam.
Poza tym mam wrażenie, że niepodawanie nazw par zespołów, które grać będą przed godz. 16.00 dotyczyło dni powszednich. (Mam oczywiście świadomość, że w soboty też &quot;się&quot; pracuje).

----
Edit:
Spotkania już są: Klik
Typy przesłałem do Arka.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
Ten program algorytm to podaje spotkanie jak bardzo może być trafne, a jak słabo procentowo czy jak, przepraszam nie doczytałem na forum jak on typuje, czy po prostu 1x2?
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Może być tak trafne jak bardzo w to wierzysz żeby było...
Zasada jest prosta albo ufasz w to co algorytm poda według własnych danych i taka koncepcja jest pewna teraz w ok 73% albo ufasz człowiekom których średnia wynosi co niektórych 43%. Albo stawiasz sam i zmieniasz podpierając się typami algorytmu bądź człowieków. A same typy są bezpośrednio czyli np. real-valencia 2.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
oki, troche mnie myśl męczyła bo wczoraj Arek podał przy typach Algorytmu słabsze i silne, więc to chyba z własnych analiz tak potwierdził. Bez przesady 43%, jak się troche po analizuje 10 minut spotkanie to np. z 5 meczów 3-4 wchodzi spotkań na kuponie, znaczy tak u mnie jest, czyli 55% trafnych przynajmniej jest, a ja tylko patrze na ostatnie mecze strzelcy i historia spotkan tych klubow, i czasami dla pewnosci cos jeszcze :p, ok zmykam do roboty będę na meczach.
 
K 0

kaczy526

Użytkownik
też chciałbym wziąć udział w tym eksperymencie ???? typuje już dosyć długo ale na pewno nie z taką skutecznością jak program ???? proszę o dopisanie...
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Do kolego hynio
Jako jeden z Ojców Założycieli tego eksperymentu, cieszę się, że przesłałeś analizę Arkowi, właśnie o coś takiego mi chodziło. Myślałem, że ten pomysł się nie przyjął, ale skoro Ty dajesz analizę to ja też od jutra będę. Bardzo fajnie to Arek zapisał, wszystko czytelne i wszystko w jednym miejscu. Brawo Panowie! Pamiętajcie, że toczymy bitwy z algorytmem, ale wojnę prowadzimy z bukami ????
 
L 29

lajzon

Użytkownik
były podane typy juz przed 13, musisz w drugi wątek zaglądać lub podawać swoje typy Arkowi dużo wcześniej, wtedy dostaniesz zwrotke z typami algorytmu
 
Do góry Bottom