>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Panowie jak oceniacie teraz szanse na możliwość wystąpienia karnych? Obejrzałem dziś obydwie dogrywki które do tej pory były i stwierdzam iż tempo akcji i ilość strzałów praktycznie wyklucza remis.
 
deepred 675K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Panowie jak oceniacie teraz szanse na możliwość wystąpienia karnych? Obejrzałem dziś obydwie dogrywki które do tej pory były i stwierdzam iż tempo akcji i ilość strzałów praktycznie wyklucza remis.
Ja oceniam na jakieś 5 procent i to maksimum. W pięć minut dogrywki nie da się zmarnować kilkunastu akcji sam na sam, albo nawet takich, kiedy atakujący ruszają we dwóch na bramkarza. Wiadomo, że czasem karne będą, ale kiedyś te dogrywki przypominały tylko przeczekiwanie do shutoutów, teraz jest zupełnie inaczej, lepiej. Wszyscy chcą zdobyć gola, a granie jeszcze w PP 4v3, praktycznie musi zakończyć się golem.
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Pytam bo dziś do głowy przyszedł mi ciekawy pomysł. Taka długoterminowa inwestycja. Mianowicie bet365 oferuje zakład &quot;Czy dojdzie do karnych?&quot; Kurs to 1,071. Dwa mecze daje ako 1,15. Przy grubszej ofercie na dany dzień można by pokusić się o selekcje dwóch meczów, gdzie szanse na karne oceniamy na minimum. Żeby zobaczyć jak to działa w praktyce zainwestował bym w to stóweczkę. Grając all-in sprawdzę czy da się dojść do 1000. Licząc na szybko to jakieś 16 progów czyli jakiś miesiąc rozmyślnego grania. Jak to się uda to spróbuje grać płaską stawka 1000 przy zysku 150 zł z każdego zakładu. Co myślicie? Najwyżej wtopie 100 zł.
 
deepred 675K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Pytam bo dziś do głowy przyszedł mi ciekawy pomysł. Taka długoterminowa inwestycja. Mianowicie bet365 oferuje zakład &quot;Czy dojdzie do karnych?&quot; Kurs to 1,071. Dwa mecze daje ako 1,15. Przy grubszej ofercie na dany dzień można by pokusić się o selekcje dwóch meczów, gdzie szanse na karne oceniamy na minimum. Żeby zobaczyć jak to działa w praktyce zainwestował bym w to stóweczkę. Grając all-in sprawdzę czy da się dojść do 1000. Licząc na szybko to jakieś 16 progów czyli jakiś miesiąc rozmyślnego grania. Jak to się uda to spróbuje grać płaską stawka 1000 przy zysku 150 zł z każdego zakładu. Co myślicie? Najwyżej wtopie 100 zł.
Według mnie fajny pomysł, widziałem te dwie dogrywki i tam jest tyle akcji, że niemalże niemożliwym jest nic nie strzelić.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Sparki, z całym szacunkiem ale to czysta loteria. Ja bym się w to nie bawił.. stówa, stówą pieniądz rzecz nabyta ale ja tego &#39;&#39;Nie KUPUJE&#39;&#39; ????
 
raczo 4

raczo

Użytkownik
Oglądam Rangers z Jets i jedno co moge powiedziec to w 2t. Rangers zrobili wszystko zeby nie strzelic ???? 5 kar Jets i na koniec w osłabieniu strzelaja bramke ... ????
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Panowie macie może jakąś stronke gdzie na bieżąco można kontuzje i absencje na dany mecz sprawdzić? A i dzięki DeepReed za fajne info z Owca i Backstromem weszło gładziutko ????
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Na roto masz całą listę kontuzjowanych w poszczególnych drużynach, ewentualnie na ESPN takie coś znajdziesz. Niestety nie podam linków bo jestem na telefonie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Hehehe ale kaczki dają po jajach ???? Na 4 mecze 0-3-1 i bilans bramkowy -10 w tym jedna strzelona ???? . Po takim składzie w tym sezonie to ja byłem sobie gotów dać rękę odciąć że nie przegrają pod rząd 3 razy w całym sezonie, a tu taki zonk. To jest właśnie piękno tego sportu - zaskoczenie na każdym kroku. Czekać jeszcze tylko aż Edmonton wygra Stanleya 2015 ;)
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Warłamow zawsze tak zaczyna sezon czy branie go w Fantasy z wysokim numerem było błędem ?
Czy może Colorado gra piach , bo wszytskie mecze kończyły sie sporą ilością bramek póki co..
 
Do góry Bottom