>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Przecież parzysta liczba goli wcale nie musi oznaczać remisu, tzn. 2:0, 4:0, 3:1, 4:2 i wiele innyh mozliwości..

Mnie bardziej ciekawi skąd aż taka różnica w kursach, skoro u mojego buka wygląda to tak:

(Maple Leafs - Stars)



ale jestem głupi :razz:
 
bazakbal 47

bazakbal

Użytkownik
Czy ktoś posiada stronkę gdzie znajdę serię wyników parzystych/nieparzystych ?
Najlepiej skopiować z livesports (czy tam flashscore obecnie) wkleić do excela i użyć jakiejś prostej formuły z testem logicznym, który zwraca etykietki ODD/EVEN. Dodatkowo, w zależności czy chodzi Ci o wyniki in regulation czy OT incl. trzebaby rozważyć jakieś ładne okrojenie tych danych do jednolitej postaci.

Jakbyś potrzebował pomocy to PW.
 
deepred 690,7K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Getzlaf, zrób sobie przerwę, bo grasz tak, że nawet w Unii Oświęcim nie wyszedłbyś w pierwszej piątce. Żenujący poziom tego pana.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ta liga nieprzestanie mnie nigdy zaskakiwać kto by pomyślał, że Sabres wygrają z Lightning tymbardziej po ostatniej fuksiarskiej wygranej z Canucks.
Vanek mega ale mnie zawsze pociągała bardziej pozycja bramkarza i to co potrafią wyciągnąć gdy wszyscy już widzą krążek w sieci. Johnson chapeau bas!

https://www.youtube.com/watch?v=65MTEX5Zomg
 
deepred 690,7K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ta liga nieprzestanie mnie nigdy zaskakiwać kto by pomyślał, że Sabres wygrają z Lightning tymbardziej po ostatniej fuksiarskiej wygranej z Canucks.
Vanek mega ale mnie zawsze pociągała bardziej pozycja bramkarza i to co potrafią wyciągnąć gdy wszyscy już widzą krążek w sieci. Johnson chapeau bas!
https://www.youtube.com/watch?v=65MTEX5Zomg
To akurat było do przewidzenia. Pewnie większość z Was powie, że po meczu, to każdy może być mądry, ale odkąd pamiętam, mocne drużyny mają często problemy z Szablami i to na własnych śmieciach, zwłaszcza w tej fazie sezonu. Ktoś powie, że ostatnio z nimi wygrywali, ale wygrać 2-1 z Szablami u siebie nie jest żadnym wyczynem. To samo dotyczy Stars w meczu z Leafs. Tak czułem, że Liście to wygrają, i napisałem to w temacie, ale wolałem postawić SOG Benna bo to był znacznie pewniejszy bet niż zwycięstwo Stars. Mimo, że miałem z tego zakładu zwrot.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Oczywiście że to było do przewidzenia. Tampa nic szczególnego nie gra w tym sezonie. Pewnie dopiero ocknie się przed finałami. Szable to nie ten poziom co Błyskawice, ale zaskoczyć potrafią i to jest piękno tego całego NHL.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
To panowie rozumiem że wjechaliscie w to na ostro wczoraj po kursie 4.00 i dzisiaj jesteście bogaci ???? dajcie znać następnym razem jak takie pewniaczki macie po takim kursie to tez sobie lekko dorobie ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie zrozumiałeś ;) nie graliśmy Szabli po takim kursie, tylko dajemy Ci do zrozumienia, że NHL jeszcze nie raz Cię zaskoczy. Jak by ciągle &#39;&#39;faworyt&#39;&#39; wygrywał to by było nudno. Jeszcze nie raz zobaczysz jak Szable, czy Oilers wygrywają z tymi z górnej półki. Całe piękno NHL na tym polega. A kursy po 1.30 z OT na Tampę, czy tam na jakiegoś innego faworyta poniżej 1,50 to jest nie opłacalne.
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
A kursy po 1.30 z OT na Tampę, czy tam na jakiegoś innego faworyta poniżej 1,50 to jest nie opłacalne.
Powiedział bym więcej. To jest strzał w kolano. Ja w ogóle unikam kursów poniżej 1,7. Tak jak napisaliście NHL to sport nieprzewidywalny. Lepiej pograć coś z większym kursem upatrując value niż grać grubo &quot;pewniaka&quot;.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Nie zrozumiałeś ;) nie graliśmy Szabli po takim kursie, tylko dajemy Ci do zrozumienia, że NHL jeszcze nie raz Cię zaskoczy. Jak by ciągle &#39;&#39;faworyt&#39;&#39; wygrywał to by było nudno. Jeszcze nie raz zobaczysz jak Szable, czy Oilers wygrywają z tymi z górnej półki. Całe piękno NHL na tym polega. A kursy po 1.30 z OT na Tampę, czy tam na jakiegoś innego faworyta poniżej 1,50 to jest nie opłacalne.
Nie no to jest naturalne że faworyci też przegrywają. Tylko sztuką jest przewidzieć przed meczem kiedy dog wygra a nie po meczu pisać, że tak myślałem albo to było do przewidzenia. Tym bardziej kto widział ostatni mecz Sabres wątpię, że postawił, że dzisiaj wygrają i to wysoko. Napiszcie analizę przed meczem chętnie skorzystam z takiego fajnego kursiku ;&gt;
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ja nie widzę tutaj żadnego zaskoczenia odnośnie Lightning. Goście mają ewidentnego kaca po finale Stanleya. Póki co nic im wielkiego nie wychodzi od samego początku sezonu, a ponadto nie ma tam mocnego ogniwa &quot;w szatni&quot; , bo niestety według mnie Stamkos to słaby kapitan. Nie mniej jednak w tym zespole jest tak ogromny zasób talentu, że prędzej czy później wejdą na właściwe tory.
Odnośnie Sabres, to być może nie będzie to jeszcze ich wielki sezon, ale z pewnością stać ich z aktualnym składem i bystrym trenerem na coś lepszego niż w ubiegłych, dość kiepskich sezonach. Poza tym Eichel (dwójka w tegorocznym drafcie dla niewtajemniczonych) - to jak to mówią za oceanem; &quot;he&#39;s something special&quot;.
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Fantastyczna obrona, ale czy aby na pewno bramki nie było? Zdaje się, że krążek w rękawicy linie jednak przekroczył.
 
Do góry Bottom