>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Ma ktoś info czy będą mecze na espn america?Na razie o niczym nie informują,sprawdzam program tv i nie widać jakichś transmisji w pierwszym tygodniu sezonu zasadniczego.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Z tego co wiadomo to ma być rozegrane tylko po 48 spotkań każdej z drużyn, tak? A Później play-off&#39;y?
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
nhl game center - 50 dolarow za sezon (nie wiem czy razem z PO). Niezla cena, warto zamowic (rok temu ogladalem na hockeystream, bylo niezle i sporo taniej niz przez game center, ale idealnie nie bylo - czasem rozlaczalo stream a ogladanie powtorek nastepnego dnia w ogole nie wchodzilo w gre, bo tak cielo)
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Wiadomość z profilu Facebooka Ilya Kovalchuk&#39;a:
&quot;Kovy back on the ice with the the Devils!!!!&quot;
To powinno rozwiać wszelkie wątpliwości z powrotem Kovy&#39;ego do NHL ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Witam.
Możecie się podzielić linkiem gdzie mogę zobaczyć ten mecz co był pobity rekord kar? Bodajże był to poprzedni sezon, choć pewien nie jestem, szczególnie chodzi o bijatykę ????
Pozdrawiam.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
mam pytanie gdzie można oglądać powtórki meczów NHL ?
Jeśli chodzi o jakieś strony to raczej nie ma takiej opcji, jedyne rozwiązanie które wiem że jest dostępne to szukać spotkań na torrentach, z tego co widzę już są z soboty czy nawet z dzisiejszej nocy, także swobodnie za pomocą tego środka możesz obejrzeć mecz. Jest też taka strona http://www.nhltorrents.co.uk/login.php ale aby tam się dostać trzeba otrzymać zaproszenie, ogólnie skomplikowana opcja, x lat temu można było swobodnie się tam zarejestrować a teraz to ciężki orzech do zgryzienia.
 
Do góry Bottom