>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Hejka, mamy może jakieś newsy odnośnie startu sezonu 20/21 (No raczej już będzie to sezon 2021:))? Próbowałem znaleźć jakieś konkretne info i z tego co widziałem to na początku stycznia jakoś mają chłopaki ruszyć? Wiecie coś może? Dla odmiany NBA ma zaczynać grać 22 grudnia (zaczynają szybko, żeby odrobić trochę kasy z okresu, kiedy nie grali) i zastanawiam się czy nasz NHL pójdzie za NBA i też szybko wrócą do grania... ehh już mi trochę brakuje amerykańskiego hokeja :)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Hejka, mamy może jakieś newsy odnośnie startu sezonu 20/21 (No raczej już będzie to sezon 2021:))? Próbowałem znaleźć jakieś konkretne info i z tego co widziałem to na początku stycznia jakoś mają chłopaki ruszyć? Wiecie coś może? Dla odmiany NBA ma zaczynać grać 22 grudnia (zaczynają szybko, żeby odrobić trochę kasy z okresu, kiedy nie grali) i zastanawiam się czy nasz NHL pójdzie za NBA i też szybko wrócą do grania... ehh już mi trochę brakuje amerykańskiego hokeja :)
Początkowo termin był ustalony na Grudzień. Aktualnie jest to 1 Styczeń, ale władze ligi są w trakcie ustaleń jak ma wyglądać sezon, ile meczy ma zostać rozegranych żeby kolejny sezon rozpaczał się planowo w październiku itd. więc start pewnie jeszcze się opóźni, chyba że wszystko pójdzie sprawnie to zaczną w styczniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Witam wszystkich. Czy próbował z Was ktoś kiedyś, bazując na statystykach, prawdopodobieństwie i kalkulatorze valuebetów, stworzyć program do zakładów over/under? Trzeci sezon już kiełkuje ten pomysł w mojej głowie. W przeciwieństwie do piłki nożnej czy innego sportu, w hokeju jest bardzo dużo zmiennych, mających wpływ na ilość goli. Jest tyle, tak łatwo dostępnych niezbędnych danych, że wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę, ale jest to teoretycznie możliwe, by taki miał rację bytu.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jeśli ktoś wie w jakim buku są zakłady na awans danej drużyny do PO ewentualnie na 1-3 miejsca w dywizji to będę wdzięczny za info.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
O co chodzi, że nagle tak covid sparaliżował całe NHL? Z dnia na dzień
Dużo testują. Przed każdym meczem testują zawodników, więc nie ma siły, żeby nie wykryto nowych przypadków. Właśnie przed momentem odwołali mecz w Philadelphii. Od jutra zarządzona jest przerwa - jak na razie - pięciodniowa. W Stanach szaleje Omikron. Około 3/4 przypadków wśród NHLowców to nowy wariant wirusa. Wiadomo było, że jak tylko wyjdzie na jaw pierwszych kilka przypadków to liga się posypie w tempie ekspresowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom