>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Adamo80

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
PO poniżej 28,5% kurs: 1,75 buk: STS (BARDZO) WYSOKA STAWKA
Zamiast tyle gadać o polityce lepiej na niej zarabiać ???? Wg praktycznie wszystkich sondaży głosy PO szacuje się maksymalnie na 26%. Generalnie wg różnych sondaży w ciągu ostatniego miesiąca było 19-26%. Oczywiście same sondaże to nie wszystko aby zagrać taką stawką. Punktem odniesienia może być I tura wyborów prezydenckich gdzie Komor miał ok 33% czyli zaledwie o 4,5% więcej niż próg w naszym zakładzie. Oczywiście jednak wybór Prezydenta, a partii to 2 zupełnie różne sprawy. Prezydent z racji braku właściwie podejmowania decyzji ma zawsze handicapowo ocieplany wizerunek, tak jest zawsze. Do tego co bardzo ważne wyborcy PiSu po raz pierwszy od 8 lat mogą mieć swój rząd, swojego Prezydenta już mają. Są więc bardzo, bardzo zdterminowani aby ruszyć cztery litery i bez względu na pogodę iść na wybory. Nie można tego powiedzieć o wyborcach PO, którzy są zniesmaczeni licznymi aferami i gotowi będą albo pozostać w domach albo oddać głos na Zjednoczoną Lewicę, które może rzeczywiście zjednoczyć cały lewicowy, liberalny elektorat, a PiSu też bardzo nie lubi. Wracając jeszcze na moment do wyborów prezydenckich te kilka procent to właśnie ci co zagłosowali na Komora, bo mieli tylko Ogórek, nikogo poważnego. Do tych wszystkich argumentów co podałem wyżej dochodzą coraz to nowe aferki i afery. Nieważne czy to robią służby czy ktoś inny - uderza to w PO bo kolejni wyborcy zaczynają się zastanawiać o co chodzi. Dla mnie osobiście Kwiatkowski wyglądał na bardzo porządnego gościa i go lubiłem, no ale jak się ma PSL za koalicjanta i barona Burego łatwo można wpaść. Nieważne zresztą w jaki sposób - odbiór społeczny będzie negatywny. W ostatnich dniach doszła jeszcze sprawa podsłuchów Tusk-Kulczyk. To oznacza, że już nawet nie chodzi o afery, ale też o brak kontroli rządu nad służbami. I teraz przypomina się słynne zdanie, że &quot;państwo funkcjonuje tylko teoretycznie&quot;. Jest też kwestia odrzucenia referendum, która może nie odejmie 6 mln wyborców, ale może i to być kolejny 1% mniej bo PiS wykorzysta to w kampanii - partia mająca obywatelskość odrzuca projekty obywatelskie - taka będzie retoryka. Oczywiście to nie analizuję tego pod kątem polityki bo to jedna wielka manipulacja, bo wiadomo, że jak bym zaczął zbierać podpisy pod tym, że podatek ma być obniżony o 90% uzyskałbym i 20 mln podpisów bo ludzie z reguły nie mają pojęcia o mechanizmach gospodarczych i społecznych. Tak czy inaczej odbiór społeczny będzie bardzo negatywny. PO dała się sprowadzić w tej chwili do narożnika i już nawet nie wyprowadza ciosów tylko się broni, a za chwilę może być na deskach z wynikiem wyborczym 14%.
Oczywiście ktoś może myśleć, że jeszcze PO się odbije i będzie tendencja wzrostowa, ale kompletnie nic na to nie wskazuje - bezbarwna kampania PO, brak jakichkolwiek wpadek PiSu (pilnują się i będą się pilnowali do dnia zdobycia władzy) no i można się spodziewać kolejnych rewelacji kelnerów. Wobec powyższego kurs 1,75 jest jak najbardziej do grania na poważnie. Myślę, że wynik PO będzie oscylował na poziomie 20-25%
A teraz taka mała sprawa kursowo - bukowa. Postawiłem po 1,75 nie żadne miliony tylko śmieszną kasę jak na Bet365 nie mówiąc o Pinnacle, a STS najpierw długo mi przyjmował zakłady, a w trakcie przyjmowania, obniżyli pod koniec kurs do 1,70. (Rozdzieliłem stawkę na mniejsze bo od razu tej dużej mi nie przyjęło). Nie mam pojęcia czy to ja swoją śmieszną stawką zmieniłem kurs czy wszyscy momentalnie o godz 23 dzisiaj to grali. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Oczywiście jak jest np. mecz i pojawia się ważna informacja, że np. Messi jednak zagra kurs momentalnie spada, ale tu nie było kompletnie takiej sytuacji. Wygląda na to jak bym sam to zrobił, ale to naprawdę nie były wielkie pieniądze. Dla mnie to bardzo duża stawka bo na bukmacherce nie mam wielkiego bankrollu, ale formalnie to grosze i jak to mogło spowodować zmianę kursu ? Nie mam pojęcia, no chyba, że nikt tego nie grał i ktoś się skapnął, że mają za wysoki kurs. Tak czy inaczej sorry chłopaki i dziewczyny, ale po 1,70 też bym to grał ???? Polecam do grania.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Referendum 2015 - pytanie 2.(utrzymanie finansowania partii) Ponad 85% głosów przeciw - tak/nie NIE kurs: 2,15 buk: STS WYSOKA STAWKA
Referendum 2015 - pytanie 2.(utrzymanie finansowania partii) Ponad 89% głosów przeciw - tak/nie NIE + Wybory: kto lepszy PiS czy PO - PiS kurs łączny: 1,79 buk: STS WYSOKA STAWKA
Uważam, że linie zostały ustawione za wysoko. 85% to jest bardzo dużo. Głównie zagrałem tak, dlatego, że PiS jest przeciwko temu więc nawet jak ostro nie będą brali udziału w kampanii referendalnej to część ich wyznawców może pójść tylko żeby zagłosować na NIE, a to już może wystarczyć do 15%. Finansowanie partii nie jest tak łatwą sprawą. Tak naprawdę dla budżetu to nie jest duży wydatek, natomiast pokusa kolesiostwa i układów w państwie gdzie i tak jest tego pełno; olbrzymia. Osobiście zgadzam się wyjątkowo w tej kwestii z PiS. Lepiej żeby zostało jak jest. To jest czysto populistyczne pytanie i wstyd mi, że mój Prezydent zrobił referendum z takim pytaniem. Populistyczne dlatego, że baba z rynku nienawidzi polityków, ale nie zastanawia się nad tym, że finansowanie partii z budżetu to wydatek ok 9zł rocznie na głowę każdego Polaka. Mogę dać tyle i mieć pewność, że byle mafiozo albo bankier nie przekupi posłów. We wszystkich środowiskach od PO i SLD do PSL są różne głosy w tej sprawie. Tylko kukizowcy tu tak będą głosowali, ale moim zdaniem nie pokryją linii 85% nawet biorąc pod uwagę, że pójdą w większości oni.
W sondażu Millward Brown dla &quot;Faktów&quot; TVN i TVN 24 z 24.08.2015 r. na to pytanie przeciw finansowaniu było 75%,, 6% nie wiedziało, a 19% było za dotychczasowym systemem. Więc nawet jak by policzyć niezdecydowanych w całości mamy 81% na TAK i cały czas linia jest pokryta.
edit// widzę, że kurs już spadł do 1,80 i powstała nowa linia 81%. Znowu przeze mnie ? Może mnie STS weźmie do konsultacji w sprawie zakładów politycznych ? ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Northampton - Colchester - kurs: 2,10 buk: STS mała stawka ✅ (tajemnicza siła pomogła ???? ):jupisdfgdfg:
Nie zawsze będzie logicznie ???? Kompletnie nie znam obu zespołów, nawet nie wiem dokładnie co to za puchar, ale jak zobaczyłem tą nazwę jakaś wielka, tajemnicza siła kazała mi to zagrać. Po prostu musiałem. Zobaczymy czy tajemnicza siła będzie dla mnie łaskawa ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Referendum Frekwencja ogólnopolska poniżej 32% + Real Madryt vs Szachtar + Roma vs Barcelona(2x) + Wybory: kto lepszy PiS czy PO - PiS kurs łączny: 2,11 buk: STS WYSOKA STAWKA
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
REFERENDUM:
Frekwencja ogólnopolska 22% - mniej/więcej kurs 2,25 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅✅✅
Frekwencja ogólnopolska 24% - mniej/więcej kurs 2,02 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅✅✅
Frekwencja ogólnopolska 26% - mniej/więcej kurs 1,80 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅✅✅
Frekwencja ogólnopolska 22% - mniej/więcej + kto lepszy PiS/PO w wyborach parlamentarnych kurs łączny 2,52 buk: STS ŚREDNIA STAWKA ✅✅✅ (jak PO będzie lepsze od PiS czego im życzę z całego serca wyedytuję, na razie to utopia)
Frekwencja ogólnopolska 24% - mniej/więcej + kto lepszy PiS/PO w wyborach parlamentarnych kurs łączny 2,22 buk: STS ŚREDNIA STAWKA ✅✅✅ (jak PO będzie lepsze od PiS czego im życzę z całego serca wyedytuję, na razie to utopia)
Zważywszy na zapowiadaną pogodę i obecne poparcie Pana Kukiza na poziomie 9% uważam, że już 6 września nastąpi klęska demokracji i na to głosowanie pójdzie najniższa ilość osób w historii Polski - zwolennicy Kukiza i to nie wszyscy. Myślę, że nie więcej niż 15%. Pograłem wysokimi i średnimi stawkami, wcześniej pograłem na poniżej 32%, ale za mało ???? Myślę, że buki będą do piątku czyli jutra obniżali jeszcze te kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niemcy vs Polska + Referendum: Frekwencja ogólnopolska 26% - mniej/więcej + Real Madryt (1x) vs Szachtar kurs łączny: 2,69 buk: STS ŚREDNIA STAWKA ✅ (jak Real przegra to wyedytuję)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
REFERENDUM:
Frekwencja ogólnopolska 24% - mniej/więcej kurs 1,80 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅✅✅
Frekwencja ogólnopolska 22% - mniej/więcej kurs 2,10 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅✅✅
Postanowiłem jeszcze w to wejść.
Gorąco polecam granie na KAŻDĄ linię wystawioną przez buki na under frekwencji. Macie jeszcze tylko ok 50 min. bo jest cisza wyborcza i mogą zdjąć te zakłady o północy. Przed chwilą przeczytałem &quot;rekomendacje&quot; różnych osób publicznych i wiele w ogóle na nie nie idzie. Wałęsa nie idzie np., ale też z PiSu nie idą. Jeśli w Polsce w normalnej sytuacji nie mamy za dużej frekwencji to co będzie teraz ? Nikt o tym nie mówi, nic się nie dzieje - kompletna CISZA. W 2014 do europarlamentu gdzie był 100 razy większy szum medialny było 22,3%.
Ludzie - kasa leży na ulicy, trzeba ją tylko wziąć co ja już zrobiłem, bardzo grubo.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Polska vs Gibraltar - liczba goli w meczu powyżej 6.5 - kurs 2,25 buk: STS mała stawka ✅
Polska vs Gibraltar - liczba goli w meczu powyżej 7.5 - kurs 3,60 buk: STS 1/2 mała stawka ✅
Polska vs Gibraltar - liczba goli w meczu powyżej 8.5 - kurs 5,00 buk: STS 1/2 mała stawka ✅
Po Niemcach może być niedosyt i chęć odegrania się. Rywal idealny. Własny stadion. Oby tylko pogoda i kibice dopisali. Gibraltar niedawno odbył mecz, mogą być zmęczeni.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Referendum 2015 - pytanie 2.(utrzymanie finansowania partii) Ponad 85% głosów przeciw - tak/nie NIE kurs: 2,15 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅✅✅
Referendum 2015 - pytanie 2.(utrzymanie finansowania partii) Ponad 89% głosów przeciw - tak/nie NIE + Wybory: kto lepszy PiS czy PO - PiS kurs łączny: 1,79 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅✅✅ ( j.w. jak PO wygra będę edytował)
Uważam, że linie zostały ustawione za wysoko. 85% to jest bardzo dużo. Głównie zagrałem tak, dlatego, że PiS jest przeciwko temu więc nawet jak ostro nie będą brali udziału w kampanii referendalnej to część ich wyznawców może pójść tylko żeby zagłosować na NIE, a to już może wystarczyć do 15%. Finansowanie partii nie jest tak łatwą sprawą. Tak naprawdę dla budżetu to nie jest duży wydatek, natomiast pokusa kolesiostwa i układów w państwie gdzie i tak jest tego pełno; olbrzymia. Osobiście zgadzam się wyjątkowo w tej kwestii z PiS. Lepiej żeby zostało jak jest. To jest czysto populistyczne pytanie i wstyd mi, że mój Prezydent zrobił referendum z takim pytaniem. Populistyczne dlatego, że baba z rynku nienawidzi polityków, ale nie zastanawia się nad tym, że finansowanie partii z budżetu to wydatek ok 9zł rocznie na głowę każdego Polaka. Mogę dać tyle i mieć pewność, że byle mafiozo albo bankier nie przekupi posłów. We wszystkich środowiskach od PO i SLD do PSL są różne głosy w tej sprawie. Tylko kukizowcy tu tak będą głosowali, ale moim zdaniem nie pokryją linii 85% nawet biorąc pod uwagę, że pójdą w większości oni.
W sondażu Millward Brown dla &quot;Faktów&quot; TVN i TVN 24 z 24.08.2015 r. na to pytanie przeciw finansowaniu było 75%,, 6% nie wiedziało, a 19% było za dotychczasowym systemem. Więc nawet jak by policzyć niezdecydowanych w całości mamy 81% na TAK i cały czas linia jest pokryta.
edit// widzę, że kurs już spadł do 1,80 i powstała nowa linia 81%. Znowu przeze mnie ? Może mnie STS weźmie do konsultacji w sprawie zakładów politycznych ? ????
✅✅✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak będę miał trochę więcej czasu ogarnę podsumowanie typów. Na pewno na dzień dzisiejszy jest niezły plus.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Podsumowanie do teraz:
bilans:
7 x WYSOKA STAWKA ✅
3,5 x średnia stawka ✅
5,5 x mała stawka ⛔
5x WYSOKA STAWKA :?:
1 średnia stawka :?:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Espanyol vs Real Madryt + Bayern vs Augsburg + Atl. Madryt vs Barcelona (DNB) kurs łączny: 2,31 buk: STS mała stawka ✅
bilans:

7 x WYSOKA STAWKA ✅
3,5 x średnia stawka ✅
4,5 x mała stawka ⛔

3x WYSOKA STAWKA :?:
1 średnia stawka :?:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real Madryt (EH -1.0) vs Szachtar + PSG vs Malmoe + Benfica (EH -1.0) vs Astana + Leverkusen vs BATE Borisov kurs łączny: 3,22 buk: STS 1/2 średniej stawki ✅
Taką oto sobie wymyśliłem tasiemkę. Wybrałem w mojej ocenie najpewniejsze i najbezpieczniejsze zdarzenia, faworytów i do tego gospodarzy.
Real - głodny rewanżu za poprzedni sezon, w obecnej świetnej formie vs Szachtar który oglądałem w ostatnim meczu i grał totalne dno. To już CSKA z &quot;ruskich&quot; grała lepiej. Tymi 2 bramkami Real to wygra
PSG - grają u siebie. Niewiadomo co z Ibrą, ale i bez niego Malmowe nie jest na tyle mocne aby nie przegrać. PSG podchodzi do LM co najmniej dwa razy lepiej niż do ligi
Benfica - raczej typ przeciwko Astanie, która będzie dostarczycielem punktów
Leverkusen - niezła forma, do LM podchodzą na totalnym speedzie, a Bate jak to Bate, może u siebie coś wykombinuje, ale nie na wyjeździe
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
PSV vs Manch. Utd (DNB) + Manch. City (DNB) vs Juventus + Real Madryt vs Szachtar kurs łączny: 2,31 buk: STS 1/2 średniej stawki ⛔
Spróbuję zaufać angielskim drużynom nie na tyle jednak aby nie dać zabezpieczenia DNB. PSV nic nie gra jak i Juventus więc typy raczej przeciwko przeciwnikom.
edit po meczu// Wiecie na czym najwięcej wtopiłem przez ostatnie 2 lata ? Na Man Utd, a potem w kolejności na całej beznadziei z PR. Widać się nic nie zmieniło. Próba zaufania była jedna i na tym koniec. Obie drużyny po to prowadziły aby w rezultacie przegrać. Niestety w typie zasugerowałem się też forumkiem, jak to Juventus źle gra itd, a prawda jest taka, że piłka angielska już jest gorsza nie tylko od hiszpańskiej czy niemieckiej, ale także od włoskiej i francuskiej. Dno i dno i jeszcze raz dno. Pierwszy typ był dobry, tak jak ruskich nie ma co ruszać angielskich miernot. A NC+ ma wykupione oprócz LM prawa tylko do tych beznadziejnych rozgrywek. Widać, że jaka cena za prawa do transmisji taki poziom sportowy. Niepotrzebna wtopa, jak zwykle forumek zapatrzony w tą beznadzieję mnie pchnął znowu, ale tym razem dobrze, że na samym początku. Teraz tylko trzymam kciuki za Leverkusen na jutro i tam był wyższy kurs więc będę trochę do przodu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Roma - Barcelona + Chelsea - Macc. Tel Aviv + Olympiakos - Bayern kurs łączny: 2,71 buk: STS 1/2 średniej stawki⛔
No zaryzykuję jeszcze tak. Wierzę w Barcelonę, obecnego mistrza LM, gdyby nie wyjazd pokusiłbym się nawet o handi, co do Chelsea nawet ona jako drużyna z PR chyba da radę Izraelitom ???? . Najbardziej obawiam się o Bayern, który gra bez Robbena i Riberiego, ale Costa nie jest zły, a Olympiakos może co prawda zaskoczyć, ale skład to już nie jest to co 2 lata temu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Referendum Frekwencja ogólnopolska poniżej 32% + Real Madryt vs Szachtar + Roma vs Barcelona(2x) + Wybory: kto lepszy PiS czy PO - PiS kurs łączny: 2,11 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅✅✅
✅ (jak PO będzie lepsza wyedytuję)
8 x WYSOKA STAWKA ✅
3 x średnia stawka ✅
4,5 x mała stawka ⛔

2x WYSOKA STAWKA :?:
1 średnia stawka :?:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sporting EH: -1 vs Lokomotiv kurs: 2,65 buk: STS mała stawka ⛔ (było handi, ale w 2 stronę ???? Pewno za niskie progi dla Sportingu LE)
Przepraszam, że na ostatnią chwilę, ale STS mi 10 min przyjmował ten zakład. Nie tylko poziom sportowy przemawia za Sportingiem, który świetnie grał z CSKA, ale właśnie udowodnienie coś ruskim może być dodatkową motywacją. Liczę na sportowe wku...nie Sportingu.
8 x WYSOKA STAWKA ✅
3 x średnia stawka ✅
5,5 x mała stawka ⛔

2x WYSOKA STAWKA :?:
1 średnia stawka :?:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real Madryt - Granada - liczba goli w meczu powyżej: 4,5 kurs: 2,06 buk: STS mała stawka ⛔
Real Madryt - Granada - liczba goli w meczu powyżej: 5,5 kurs: 3,21 buk: STS mała stawka ⛔ edit po meczu: no to sobie postrzelali ????
Real rozpędzony, ale gram to głównie z powodu Grenady, która jest klasycznym chłopcem do bicia w PD. Do tego zaczął się wyścig Ronaldo z Messim do króla strzelców. Typ potwierdzony także przez moderatora z ligi hiszpańskiej - Ramzesy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chelsea vs Arsenal + Barcelona vs Levante + Real Madryt vs Granada kurs łączny: 2,75 buk: Totolotek mała stawka ✅
Oczywiście najważniejsza w tym becie jest Chelsea. W sumie nienawidzę tak minimalistycznej gry i tak w beznadziejnej lidze jaką jest PL, ale nawet jak na taki zespół i na taką ligę, jakieś ambicje chyba są, a Chelsea początke miała fatalny. Tym nie mniej po pokonaniu w LM Maccabi może coś tam się ruszy. Moim zdaniem Arsenal to drugi badziew więc kursy powinny być co najmniej wyrównane. Tak więc w mojej opinii jest value na Chelsea i nie zapominajmy, że są gospodarzami. Co do Realu i Barcelony to nawet nie piszę, typy na podbicie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Liverpool vs Norwich + Dortmund vs Leverkusen (liczba goli w meczu pow. 2.5) + Barcelona vs Levante kurs łączny: 2,69 buk: STS mała stawka ⛔
8 x WYSOKA STAWKA ✅
3 x średnia stawka ✅
7,5 x mała stawka ⛔

2x WYSOKA STAWKA :?:
1 średnia stawka :?:
 
Do góry Bottom