>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A to Polska właśnie...

new_season 2

new_season

Użytkownik
Panowie, ale po co ta dyskusja. Każdy zdrowy na umyśle człowiek, potrafiący analizować fakty i dostrzegać prawidłowości życia codziennego wie, że tylko i wyłącznie porządnie przeprowadzona prywatyzacja wielu przedsiębiorstw państwowych może nas wyciągnąć z gówna socjalistycznego w którym się znajdujemy.
Bawi mnie lewacki bełkot, że w Polsce kapitalizm się nie sprawdził. A kiedy tutaj był do cholery ten kapitalizm?!
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nikt,ale dla mnie bardziej wartościowa jest praca tego pana z PKP niż jakiegoś wykształciucha co studiował w usa a swoim brakiem kompetencji sprawił że mecz o Superpuchar się nie odbył..
nie no chyba nie będziemy schodzić do takich argumentów, bo zaraz ktoś powie, że bardziej wartościowa jest pani sprzątaczka Jadzia, która zapieprza od rana do nocy niż jakiś wykształciuch w ministerstwie..
To normalne od wieków, że ci co kiedyś się uczyli, inwestowali w siebie, dziś zarabiając krocie i mają lżejszą pracę, a ci co nie chcieli się edukować, to zapieprzają za marne djengi..
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
nie no chyba nie będziemy schodzić do takich argumentów, bo zaraz ktoś powie, że bardziej wartościowa jest pani sprzątaczka Jadzia, która zapieprza od rana do nocy niż jakiś wykształciuch w ministerstwie..
To normalne od wieków, że ci co kiedyś się uczyli, inwestowali w siebie, dziś zarabiając krocie i mają lżejszą pracę, a ci co nie chcieli się edukować, to zapieprzają za marne djengi..
Pożyłbyś trochę w UK to byś zmienił zdanie,że trzeba uczyć się i inwestować w siebie,żeby zarabiać krocie(nie mówię o gangsterce;)).
Dobra koniec tematu z mojej strony,bo mam wrażenie że rozmawiam z młodymi ludźmi,którzy nie wiedzą co to ciężka,odpowiedzialna praca..Możemy to dokończyć w odpowiednim wątku,bo tu chyba inne tematy powinny dominować:grin:
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
no ja jestem młodym ludziem, nie ukrywam tego, nie zgrywam mądrali, że super znam życie, mówię tylko jak ja to widzę, towarzyszu ;)
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Ja tam się nie dziwię, że ludzie się stawiają ileż można słuchać jak to u nas wspaniale, najwyższy wzrost w UE, ludzie się bogacą, generalnie zielona wyspa-żyć nie umierać(może lepiej jednak umierać, bo na emerytury zabraknie).
A fakty niestety są takie, że najwyższy wzrost to mamy ale podatków, cen i liczby urzędników, ludzie się bogacą ale na sprzedaży soli przemysłowej i przemycie fajek z Ukrainy a z zielonej wyspy już została sama zielona trawa do żarcia.
Z naszym PKB jest tak: Biorę kredyt 100tys. zł w banku na wysoki procent, następnie wpłacam ten hajs do buka, przegrywam 50tys. wypłacam resztę i twierdze, że zarobiłem 50 000zł, najgorsze jednak nie jest to że przejeb@łem hajs i mam wielki kredyt do spłaty tylko to, że sąsiedzi(czyt Polacy) uwierzyli, że jednak ten hajs zarobiłem.
Nie wiem jak Wy ale ja po obejrzeniu wiadomości w tv rzygam dalej niż widzę.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ciekawa notka , która wyczytałem. Wiecie , że polska policja i służby są najbardziej inwigilującymi w Europie?
Sprawdzali bilingi, rozmowy itp w 2011 roku ponad 1mln 800 tys razy... To o prawie 800 tysiecy wiecej niz w 2010 roku i 35 razy wiecej niz u sąsiadów z Niemiec.
Tak pomyslalem , ze do tego tematu sie nada.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Ciekawa notka , która wyczytałem. Wiecie , że polska policja i służby są najbardziej inwigilującymi w Europie?
Sprawdzali bilingi, rozmowy itp w 2011 roku ponad 1mln 800 tys razy... To o prawie 800 tysiecy wiecej niz w 2010 roku i 35 razy wiecej niz u sąsiadów z Niemiec.
Tak pomyslalem , ze do tego tematu sie nada.
ja się zastanawiam skąd są takie dokładne dane.. to raz, a dwa: czy prokuratura przypadkiem nie musi wydać zgody na np. podsłuchiwanie polskiego obywatela?
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
ja się zastanawiam skąd są takie dokładne dane.. to raz, a dwa: czy prokuratura przypadkiem nie musi wydać zgody na np. podsłuchiwanie polskiego obywatela?
W normalnym kraju tak np w Niemczech. U nas nie dane są dokladne ale są one &#39; liczba bezwgledna&#39; . Dane sa m. in od Fundacji Panoptykon , która o ile wiem wyslala nawet protest do trybunału. Takie a nie inne prawo w PL zezwala na pełna inwigilacje calej ludnosci. Jako , ze prawo jest jednym z moich zainteresowan wiem , ze instnieje coraz wiecej np spraw rozwodowych w , ktorych sa wykorzystywane billingi.
Teoretyczine powinien byc proces zamrażania albo kasowania danych w praktyce jest inaczej &#39; na wszelki wypadek&#39; , wiec spokojnie po okresie 2 lat mozna dalej dotrzec do zakodowanych rozmow ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
no dobra, ale skąd fundacja Panoptykon ma te dane? Źródłem jest policja? Sama się chwali ile ludzi w Polsce inwigiluje, wiedząc, że to wzbudzi jeszcze większą niechęć narodu do służb? Liczba inwigilowanych chyba nie musi być jawna jak np. fundusze, dlatego dziwne jest to dla mnie. Chyba, że jestem w błędzie i musi być ta liczba ujawniona?
Skoro znasz się na prawie, to się dopytam: czy przypadkiem nie jest tak, że inwigilacja może być bez zgody prokuratury w przypadku mocnego podejrzenia policji o popełnieniu przestępstwa przez inwigilowanego obywatela? W normalnym przypadku chyba jednak musi być ta zgoda? Ale oczywiście tak czy siak policja zawsze może powiedzieć, że podejrzewała o coś kogoś.. ;)
I tak na marginesie: nie wiem Bukmacher jakie są Twoje sympatie polityczne, ale uważasz, że można za to obwiniać Tuska? ???? Bo tak robią sympatycy PISu, co jest dla mnie po prostu głupie.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Skoro znasz się na prawie, to się dopytam: czy przypadkiem nie jest tak, że inwigilacja może być bez zgody prokuratury w przypadku mocnego podejrzenia policji o popełnieniu przestępstwa przez inwigilowanego obywatela?
Znam za duże słowo ???? W PL pod tym wzgledem z tego co wiem jest system prewencyjny czyli nie ma wiekszego problemu we wnikkniecie do danych tego czy innego obywatela. Dla porówniania w Niemczech takie sprawy roztrzyga sąd. Co do dalszej czesci , jakies zgody sa potrzebne ale to jest tylko formalnosc .
W PL o ile dobrze licze jest 9-11 instytucji , które moga stosowac podsluchy, czy to jest normalne?
Powinno byc 1 góra 2 a inne działac na ich zlecenie , podobnie z billingami, tak jak juz wspomnialem przykladem moga byc nasi sasiedzi.
I tak na marginesie: nie wiem Bukmacher jakie są Twoje sympatie polityczne, ale uważasz, że można za to obwiniać Tuska?
Winic Tuska niekoniecznie bo nie on spisał to prawo, co innego opieszałośc. Wielokrotnie jego gabinet na pytania tej czy innej fundacji dawał znaki na zmniejszenie praw owej nazwijmy to inwigilacji. Co prawda za czasów PISu co jest smiesznie ( wbrew co jest w mediach) inwigilacja była mniejsza, ale to moze postep czasowy , że teraz jest tego wiecej, nie wnikam nie o to mi chodziło .
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
no dobra, ale skąd fundacja Panoptykon ma te dane? Źródłem jest policja? Sama się chwali ile ludzi w Polsce inwigiluje, wiedząc, że to wzbudzi jeszcze większą niechęć narodu do służb? Liczba inwigilowanych chyba nie musi być jawna jak np. fundusze, dlatego dziwne jest to dla mnie. Chyba, że jestem w błędzie i musi być ta liczba ujawniona?
Skoro znasz się na prawie, to się dopytam: czy przypadkiem nie jest tak, że inwigilacja może być bez zgody prokuratury w przypadku mocnego podejrzenia policji o popełnieniu przestępstwa przez inwigilowanego obywatela? W normalnym przypadku chyba jednak musi być ta zgoda? Ale oczywiście tak czy siak policja zawsze może powiedzieć, że podejrzewała o coś kogoś.. ;)
I tak na marginesie: nie wiem Bukmacher jakie są Twoje sympatie polityczne, ale uważasz, że można za to obwiniać Tuska? ???? Bo tak robią sympatycy PISu, co jest dla mnie po prostu głupie.
Tak, ta fundacja ma dane z Policji, która ujawnia je co roku. Jesteśmy najbardziej inwigilowanym narodem w całej Europie, co wynika z danych za rok 2011. Najżałośniejsze jest to że wciskano nam i nadal się wciska, że to za rządów PiS, byliśmy ciągle inwigilowani. Bandyterka za strony Tuska nie zna granic, ale za kłamstwa już płaci.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
tylko taka mała uwaga: za Kaczucha ciągle wynikały jakieś duże afery z tej inwigilacji, a za Tuska to są tylko SUCHE liczby. Odczuwasz je jakoś?
ps. zupełnie się nie dziwię, że masz krzyż w avku.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
I tak na marginesie: nie wiem Bukmacher jakie są Twoje sympatie polityczne, ale uważasz, że można za to obwiniać Tuska? Bo tak robią sympatycy PISu, co jest dla mnie po prostu głupie.
Doskonale widać jakie są Twoje. A jak można za to obwiniać Tuska? Tak samo jak obwiniano PiS koleżko.
tylko taka mała uwaga: za Kaczucha ciągle wynikały jakieś duże afery z tej inwigilacji, a za Tuska to są tylko SUCHE liczby. Odczuwasz je jakoś?
Masz na myśli wjazd ABW na chatę za antykomor czy może prawomocne wyroki ograniczenia wolności za nazwanie Tuska cwokiem?
Z całym szacunkiem, afer wyprodukowanych za PO nie przebiłoby 5 rządów SLD.
zupełnie się nie dziwię, że masz krzyż w avku.
Przeszkadza Ci to?
Generalnie bełkot straszny, ale to pewnie dlatego(patrz podpis).
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Doskonale widać jakie są Twoje. A jak można za to obwiniać Tuska? Tak samo jak obwiniano PiS koleżko.
żadnym twoim koleżką nie jestem i nie będę, więc daruj sobie takie dodatki.
W takim razie na kogo ostatnio głosowałem?
Dyskutowałem o tej całej sytuacji z BukmacheremTSW, teraz jedno zdanie w odpowiedzi na atak Wielkiego Szlema na rządzących, a ty już wyskakujesz ze &quot;strasznym bełkotem&quot;. Otóż straszny bełkot to ty może masz w głowie, jeśli jedno proste zdanie to dla ciebie bełkot.
Nie chcę mi się po raz enty na tym forum dyskutować o tym samym, ale jaki związek ma Tusk z prokuraturą/policją ścigającą za przezwanie go? Myślisz, że dał taki prikaz z góry? &quot;łapcie tą hołotę co mnie obraża&quot;. Ja z kolei wiem, że za prezydentury Leszka ścigano bezdomnego Huberta K. za stwierdzenie &quot;wy, kmioty Kaczyńskiego&quot;. Miał mieć proces, ale dogadał się, że zapłaci grzywnę. Nie wiem jaki był tego finał, ale nie ma to większego znaczenia. Czy Kaczyński był temu winien? Mimo iż jestem i byłem zawsze ich przeciwnikiem to mam trochę oleju w głowie, potrafię spojrzeć obiektywnie i wiem, że nie. To upierdliwi policjanci musieli go za to zatrzymać i skierować sprawę do prokuratury, więc pretensji można mieć do głupich panów władza, którzy może liczyli na jakąś premię?
 
Do góry Bottom