>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

A to Polska właśnie...

sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Benzyna po 2,92, ropa 3,06 złotego! Kilometrowe kolejki na stację
Niebywała promocja na stacji paliw. Kierowców jest tak dużo, że ruchem muszą kierować policjanci.
Promocyjne ceny paliw wprowadził na dziś właściciel stacji Pegas w Falęcicach pod Białobrzegami. Za litr benzyny bierze dziś 2,92 złotego, za litr ropy tylko 3,06 złotego.

O połowę niższe ceny ściągnęły setki chętnych kierowców. Samochody zablokowały rondo w Falęciach. Stara siódemka od Białobrzegów w kierunku Falęcic też stoi. Korki tworzą się na zjazdach z krajowej siódemki.

Na miejscu są białobrzescy policjanci. Muszą kierować ruchem. Najbliżej stacji paliw ruch puszczany jest wahadłowo.
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120709/POWIAT0201/120708925

A tu filmik ???? http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120709/POWIAT0201/120708891
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Odważne, zaskakujące i wstrząsające wystąpienie senatora Platformy Obywatelskiej. Prof. Antoni Motyczka na czwartkowym posiedzeniu Izby Wyższej demaskował problemy z budową dróg i powody, dla których upadają ich podwykonawcy.
Powoływał się na swoje kilkudziesięcioletnie doświadczenie przedsiębiorcy zatrudniającego kilkuset ludzi i wieloletnią praktykę wykładowcy zajmującego się zamówieniami publicznymi.
Takiego rozgardiaszu i takiego draństwa, jakie jest teraz, to jeszcze nie było, a przykładami mogę sypać.
http://wpolityce.pl/wydarzenia/32005-czy-prokuratura-zajmie-sie-skandalami-ujawnionymi-przez-senatora-po-prof-motyczka-publicznie-o-przekretach-przy-wielkich-inwestycjach
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
w szczepionkach są podawane środki, które hamują rozwój układu płciowego... nasze kobiety bedą niedługo bezpłodne!
 
ripperpl 3

ripperpl

Użytkownik
O ile to jest prawda to ja się zaczynam bać co będzie za 10 lat ^^ Z resztą pisze się za ta petycją bo nie najlepiej przeżywam kontakty z igłami.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Polska ma konstytucyjne ustanowione limity zadłużenie, względem PKB oraz limit długu publicznego. W przypadku przekroczenia ich wdrażana jest procedura obniżenia zadłużenia m.in. automatyczne podwyższenie podatków. Premier, Minister Finansów mieliby też zostać postawieni przed Trybunał Stanu. Wiec nie liczcie na bum bo go nie będzie ;).

Jest jeszcze jeden myk tzn. powiedzmy jest wiele sposobów liczenia zadłużenia. Są też sposoby rolowania (ukrywania) długu - nie w takim sensie jak piszą podręczniki, politycy, finansiści potrafią się zabawić na różne sposoby miedzy innymi na transakcjach okresowego zastawiania waluty.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Ktoś zrozumie o co mi chodzi, ktoś inny nie. Jak zajrzałem do natemat to spadłem z krzesła. Pewnie wielu się przyzwyczaiło o poprawności politycznej w tv, wielkich tytułów na wp. Ale bądźmy poważni &quot;Jacek Kurski nie zapłaci 20 zł za transmisję meczu reprezentacji.&quot;, chyba nie można zachować powagi ???? ????
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
:jupisdfgdfg::jupisdfgdfg::jupisdfgdfg:
Większość oskarżonych w wielkim procesie gangu pruszkowskiego została uniewinniona - informuje radio RMF FM. Takie wyroki usłyszeli m.in. dwaj dawni szefowie grupy - Andrzej Z., pseud. Słowik, oraz Zygmunt R., pseud. Bolo. Trzeci z liderów - Janusz P., pseud. Parasol - usłyszał wyrok roku więzienia, ale od części zarzutów również został uniewinniony.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wyrok-ws-pruszkowa-slowik-i-bolo-uniewinnieni,1,5244710,wiadomosc.html
 
Do góry Bottom