>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A to Polska właśnie...

brylant 66

brylant

Użytkownik
w naszej części Europy jest to dość dziwne, by pochwalać komunizm, nawet i tylko jako teorię.
No niestety, obracając się wśród starszych ludzi (praca) wiem jedno - większość z nich twierdzi, że za komuny było lepiej, (uwierzcie-90%) cóż, nie pamiętam tych czasów, ale kilkukrotnie próbowałem im uświadomić, że są w błędzie - niestety bezskutecznie.

Co do tego czy ktoś jest za lewicą czy prawicą. Przecież nie trzeba iść ślepo za całym nurtem, mi np podobają się zarówno niektóre postulaty jednych jak i drugich, ale bliżej mi do prawicy (tak też głosowałem).
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Może ty lubisz być ograniczany przez innych (uwielbienie do komunizmu), ale ja nie lubię jak ktoś mi mówi co mam robić.
ale o czym ty Maciek teraz mówisz? Czy wy naprawdę czytacie co piszę? Bo wydaje mi się, że jedno zdanie przeczytacie i to jeszcze kogoś kto mnie źle zrozumiał i dalej cała lawina..
NIE POCHWALAM NIGDZIE TU KOMUNIZMU, nie wypowiadałem się na temat czy jest dobry czy zły, nie oceniałem, bo oceniać nie mogę - nie żyłem w nim. Ja tylko jeszcze raz powtarzam, ustosunkowywałem się do tego jak polskie prawo widzi ten ustrój. Manifestacjom z podobiznami Lenina, Stalina mówię oczywiście nie, ale reprezentowania haseł czysto ideologicznego komunizmu nie można zabronić i mi to w żaden sposób nie przeszkadza. Wydaje mi się, że wam też nie, ale każdy kto nie jest z wami jest przeciwko wam i trzeba to pokazać.

Fabik, jeżeli to był żart (Macierewicz=bohater) to się udał i mnie rozbawiłeś, ale jeżeli poważnie to piszesz to jestem przerażony..
Jeżeli naprawdę w was tkwią głęboko wartości patriotyczne to super, ale Fabik ty coś za bardzo to manifestujesz tymi avkami i fotami w profilu ;)
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
bezsensowne porównanie, ale jeżeli nie zakazuje tego izraelskie prawo to może do niej dojść Raczej nie zostałaby ona ciepło przyjęta, ale to osobna kwestia.
Akurat porównanie bardzo trafne, komuniści mordowali Polaków tak jak naziści Żydów, więc nie wiem skąd to oburzenie. A tak bardziej przyziemnie to wyobrażasz sobie, żeby Polacy dostali zgodę na marsz przez Moskwę 11listopada, z przekreślonym sierpem i młotem np.?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Akurat porównanie bardzo trafne, komuniści mordowali Polaków tak jak naziści Żydów, więc nie wiem skąd to oburzenie. A tak bardziej przyziemnie to wyobrażasz sobie, żeby Polacy dostali zgodę na marsz przez Moskwę 11listopada, z przekreślonym sierpem i młotem np.?
no nie wyobrażam sobie raczej, bo to Rosja i tam nawet zgody na zwykłe manifestacje nie mają ich obywatele:grin:
Wydaje mi się, że wy czegoś nie rozumiecie cały czas - nie rozmawiamy o tym co byłoby na miejscu, czy sobie coś wyobrażamy, tylko o tym jak to wygląda w świetle polskiego prawda. A w jego świetle komunizm nie jest uznawany za ustrój totalitarny. Tak postanowił sąd najwyższy czy tam trybunał i dla mnie przynajmniej jest to logiczne.
Wy bez wątpienia reprezentujecie prawą stronę i po prostu brakuje wam obiektywizmu. Pamiętajcie, że jest też lewa strona i ich przedstawiciele też mają swoje prawa i wolności. Jeżeli chcecie zakazania symboli lewackich, to zakażmy tez symboli ultraprawicowych, nacjonalistycznych, bo to nie ma wg mnie wiele wspólnego z patriotyzmem. Większość z tych ludzi (nie mówię, że wy) nie zna dat najwazniejszych świąt państwowych i w ogóle ważnych dla Polski wydarzeń.
I to mówię wam ja - człowiek z centrum ;)
fajnie Aerts, że jednak odpisałeś w końcu normalnie. Da się? Da. To że jesteśmy po przeciwnych stronach i reprezentujemy odmienne poglądy nie znaczy, że mamy tylko z siebie kpić i wyśmiewać.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Wydaje mi się, że wy czegoś nie rozumiecie cały czas - nie rozmawiamy o tym co byłoby na miejscu, czy sobie coś wyobrażamy, tylko o tym jak to wygląda w świetle polskiego prawda. A w jego świetle komunizm nie jest uznawany za ustrój totalitarny. Tak postanowił sąd najwyższy czy tam trybunał i dla mnie przynajmniej jest to logiczne.
Za bezpieczeństwo Warszawy odpowiadają władze Warszawy z Bufetową na czele, dodatkowo zgodę na ten marsz wyraził także Donald, chociaż nie wiem skąd ma takie uprawnienia, ale niech będzie.Jeżeli przez stolice Polski w swoje świeto narodowe mają przemaszerować Rosjanie z symbolami kojarzącymi się w Polsce z terrorem i niewolą i ludobójstwem(!) to chyba coś utaj jest nie tak i to bardzo mocno.
Ale co tam jak dojdzie do rozlewu krwi to przynajmniej nie będzie wątpliwości kto za to wszystko odpowiada, znaczy będą ale to już tylko dzięki mediom.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
już to zadanie władz miasta, aby zabezpieczyć marsz w taki sposób, aby nie doszło do żadnych niebezpiecznych sytuacji. Miasto nie może ot tak po prostu nie wydać zgody na taką manifestację, jeżeli jest ona zgodna z prawem. Jakby odmówili to właśnie moglibyśmy powiedzieć, że jesteśmy państwem bezprawia i nie zdziwiłbym jakby ze środowiska pisowskiego odezwały się takie głosy. Urzędnicy nie mogą odmówić zezwolenia do takiego zgromadzenia, argumentując je zagrożeniem niebezpieczeństwa, bo to oni je mają zapewnić.
Widzisz Aerts, ja patrzę od strony prawnej, wy od społecznej, ale zrozum, że tak po prostu nie można i te argumenty nie mają racji bytu, bo wtedy zostałoby złamane prawo.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
przecież to jest z miejsca żenua ,Ruskie mają maszerować przez Warszawę do czego to doszło nie po to dziad z dziada walczył o ziemię żeby wrogowie naszego narodu mogli sobie na niej coś świętować ,głupota ,ignorancja ,śmiech
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Wszystko układa się w jedną całość. Mało kto już te brednie łyka. Wystarczy poczytać komentarze - gdziekolwiek. Kolejne zlecone &quot;samobójstwo&quot;, &quot;postrzelił się kilka razy&quot;, trzy strzały ostrzegawcze w plecy itd dokładnie jak jeden z komentarzy - &quot;witamy w judeopolonii&quot; Generał wiedzieł bardzo dużo, a do tego zaczął sypać na antenie o smsach itd.
Termin &quot;samobójstwa&quot; dobrany pieczałowicie i idealnie - kto będzie jeszcze o tym pamiętał a już w ogóle po wygranej yhymmm.... Do tego w sobotę - no idealnie, sekcja w poniedziałek albo we wtorek jak ze śp. Lepperem. Do tego gwno prawda już zna powody dla, których Generał mógł się zabić! Jakieś wątpliwości? Ktoś chętny do odczytania listy tajemniczych zgonów po &#39;89 i 2010&#39; ? Witamy w judeopolonii!!!
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ma ktoś może gdzieś wczorajsze Cafe Euro nagrane itp? Chętnie bym zobaczył co mówili po wczorajszym meczu..
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Sprawa została już dawno rozwiązana, media trąbiły już o przyczynach tego brutalnego &quot;samobójstwa&quot; jak generał był jeszcze ciepły.
To taka zakrojona akcja jak w wielu innych przypadkach, chociażby Leppera czy katastrofy w Smoleńsku(rzekome sms-y wysyłane do członków PO tuż po katastrofie o których mówił generał) teraz każdy kto będzie chciał wyjaśnienia będzie oszołomem i spiskowcem, bo przecież oni już dawno wszystko zbadali i teraz tylko czekają, żeby zamknąć sprawę.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wcześniejsze emerytury będą głodowe? I bardzo dobrze!

Nie połowę, a około jednej trzeciej pełnej emerytury wyniesie tzw. emerytura częściowa, czyli ta, na którą można będzie przejść mając 62 lata w przypadku kobiet i 65 lat w przypadku mężczyzn. Jak informuje „Rzeczpospolita”, rząd mydlił Polakom oczy, obiecując połowę świadczenia. Spójrzmy jednak prawdzie w oczy - emerytury częściowe są po to, żeby na nie nie przechodzić.
http://natemat.pl/19643,wczesniejsze-emerytury-beda-glodowe-i-bardzo-dobrze

Lis i jego oderwana od rzeczywistości świata...
 
Do góry Bottom