>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Oki zostawię, rzadko kiedy sprzedaje jakiekolwiek bety, dużo wsadzone bo ponad 1000euro, ale oby było ok, kursy mega opłacalne
Dzieki
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Oki zostawię, rzadko kiedy sprzedaje jakiekolwiek bety, dużo wsadzone bo ponad 1000euro, ale oby było ok, kursy mega opłacalne
Dzieki
Ja mam jutrzejsze rogi pograne w dublu z dzisiejszymi i zostawiam, bo to dwie overowe ekipy i zazwyczaj kręcą się koło 10-12 kornerów co spotkanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +989
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Melbourne Victory vs Sydney FC: powyżej 9.5 rzutów rożnych + powyżej 4.5 kartek @2.51 Superbet✅

Victory od jakiegoś czasu musi radzić sobie bez swojego najlepszego strzelca Bruno Fornaroli, który przebywa w Katarze wraz ze swoją reprezentacją Socceroos.
Wyniki są całkiem pozytywne, chociaż szkoda ostatniego remisu w Nowej Zelandii. Tam w doliczonym czasie gry błąd popełnił Jason Geria i tym samym podział punktów stał się faktem, bo rzut karny został wykorzystany przez kapitana Alexa Rufera. 2 remisy z rzędu powodują, że Big V wraz z Wellington Phoenix pozostają na pozycji lidera i warto w derbach pokusić się o komplet oczek.

Zadanie nie będzie łatwe, wszak Sydney FC również znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji. Potrzebny był czas, aby nowy trener Ufuk Talay poukładał wszystkie klocki, jak należy. Kibice The Sky Blues wreszcie mogą poczuć dumę z występów swoich ulubieńców, bo i przyjemnie patrzy się na styl gry preferowany przez dzisiejszych gości. Niemniej jednak należy potwierdzić swoją dyspozycję na tle wymagającego rywala i takim niewątpliwie jest Melbourne Victory. Szkoleniowiec Sydney FC cały czas rotuje swoimi napastnikami. Czy swoją szansę otrzyma Patrick Wood?

W Big Blue Derby zazwyczaj korzystam z wysokich linii rzutów rożnych i kartek. Do tej pory rzadko mnie to zawodziło i mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie. Zdecydowałem się na próg 9.5 kornerów oraz 4.5 upomnień. Spodziewam się ciekawego i intensywnego spotkania, wszak obie ekipy mają swój styl gry i powinniśmy oglądać raz dominację jednych, raz drugich w zależności od rezultatu. Gdy ostatni raz Sydney FC odwiedzało Melbourne Victory, to nasz zakład był pokryty. Wierzę, że dzisiaj będzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3356
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś Big Blue Derby,
Big V vs Sky Blues, powiem tak, gdyby w skladzie Melbourne był Bruno 4nagoli, to szedlbym w 1 i over/bts jakiś. I być może nawet tak będzie. Jednak mój gadzi mózg szczuje mnie aby iść w trudniejszy kierunek czyli... X po @ 3,90 za drobne... Rzadko padał podział punktów z tego co pamietam pomiędzy tymi ekipami ale z racji, że oba teamy ostatnio nieźle wyglądały spróbuję tego zakładu... Na live coś może się uda jeszcze dorzucić... GL!
edit
FT 1-1, końcówka szczęśliwa dla Sydney, no cóż tym razem (y)
Post automatycznie złączony:

Panowie, co powiecie o wsw x2 i ccm 1 ?
WU vs WSW, Panie kochany, mecz będzie w Hobart, na f.... Tasmanii, Rudan coach Wedrowcow był kiedyś trenerem WU (ktoś to jeszcze pamięta? 😁) , idealne warunki dla Starego Żółtego Psa 😉
Dalej Marynarze vs Roar - na razie dziękuję, dla mnie tylko live, a i to niechętnie... Pechowa dla mnie to para...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5168
majekx 744,8K

majekx

Znawca A-League
WU vs WSW, Panie kochany, mecz będzie w Hobart, na f.... Tasmanii, Rudan coach Wedrowcow był kiedyś trenerem WU (ktoś to jeszcze pamięta? 😁) , idealne warunki dla Starego Żółtego Psa 😉
Dalej Marynarze vs Roar - na razie dziękuję, dla mnie tylko live, a i to niechętnie... Pechowa dla mnie to para...
Jak napisałem w repce - WSW po 2 wygranych na wyjazdach - powinni nie przegrać. Nie patrzyłem na miejsce - skoro grają na Tasmanii.. no to nawet remis jest tutaj prawdopodobniejszy.
A drugi mecz? - Roar ma rozwaloną obronę - oni nie są totalnie zgrani. Ja tutaj boję się, że CCM będzie nad nimi się pastwić i nawet Kuol coś może strzelić. Dla mnie tutaj HA na CCM jest w grze.

Pewnie wieczorkiem coś więcej napiszę
 
Otrzymane punkty reputacji: +1675
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Szkoda tej czerwonej kartki, bo był dobry mecz do tego czasu, ale taką Australię jak z 1. połowy chcemy oglądać
 
Otrzymane punkty reputacji: +916
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
Filip Kurto podpisał nową umowę z australijskim ekstraklasowym Macarthur FC, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2025/26.
Uważam ze to bardzo dobra wiadomość dla nas jako kibicow A-League.

Filip to juz bardzo doswiadczony bramkarz i dzieki temu ruchowi Bulls zapewniaja sobie solidnego golie na kolejne dwa lata

"Two more" - dobre promocyjne video :D https://x.com/mfcbulls/status/1750383048019853461?s=20

Filip notuje dobry sezon i jest 20 na liscie ocen zawodnikow: A-League Men live score, fixtures and results - Sofascore

jest obecnie 4 bramkarzem ze średnia 7.36 zaraz za Ryanem Scottem 7.43 i Joe Gauci 7.54 i Alexem Paulsenem 7.78
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1265
majekx 744,8K

majekx

Znawca A-League
Uważam ze to bardzo dobra wiadomość dla nas jako kibicow A-League.

Filip to juz bardzo doswiadczony bramkarz i dzieki temu ruchowi Bulls zapewniaja sobie solidnego golie na kolejne dwa lata

"Two more" - dobre promocyjne video :D https://x.com/mfcbulls/status/1750383048019853461?s=20

Filip notuje dobry sezon i jest 20 na liscie ocen zawodnikow: A-League Men live score, fixtures and results - Sofascore

jest obecnie 4 bramkarzem ze średnia 7.36 zaraz za Ryanem Scottem 7.43 i Joe Gauci 7.54 i Alexem Paulsenem 7.78
Filip już w poprzednim sezonie był top bramkarzy. Fajnie, że został w Australii. Zgadzam się.. Byki zrobiły kawał dobre roboty zabezpieczając sobie bramkę na 2 kolejne lata.

A tymczasem na jutro...

zacznę od tego... wg mnie najbardziej oczywistego...

CCM - Roar HA-1,5 - @1,98 2:0

Myślę, że Marynarze skrzywdzą Krzyki... Roat ma totalnie rozbitą obronę, nie ma tam tej iskry, która by powodowała, że to jedna drużyna... a marynarze? - tak, oni są drużyną i ten sezon wychodzi im całkiem fajnie


WU - WSW - X2 - @1,4 0:1

Taki zakładzik for fun... WSW nie powinni przegrać.. ale to mech na Tasmanii..., może być różnie. może typ do dodania do jakieś taśmy :).


Jets - Niixi - ov2,5+btts - @1,69 1:2

Gole po obu stronach... idę w tym kierunku





na te 3 typy przeznaczam, w sumie, średnią stawkę... wygrana była w czwartek, to jest i za co zagrać ;) Jak widać moje typy nie są all-in... bo pamiętajcie... grać można, ale money managment to 90% sukcesu

GL
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5792
Lukasz1988!! 531K

Lukasz1988!!

Użytkownik
WU - WSW live 0:0 6'

Over 2,5 @1,53
WSW dnb @1,61
WSW win @2,15
0:1

Jets Vs Phoenix
Over 2,5 @1,44
Over 3,5 @2,20
BTS no draw @1,70
1:2

CCM Vs Roar
CCM I over 1,5 @1,57
CCM I over 2,5 @1,85
CCM I over 3,5 @2,70
2:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1266
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Newcastle Jets - Wellington
Typ: Apostolos Stamatelopoulos strzeli
@2.00 Superbet

Chodzi mi po głowie typ na bramkę Stamatelopoulosa. Gdyby czysto hipotetycznie założyć, że gospodarze wygrają (choć wygrać nie muszą, by typ trafić), to gol po jego stronie jest najbardziej prawdopodobny. Na 23 bramki teamu w tym sezonie on ma na koncie 10. Newcastle wygrali z dzisiejszym rywalem 0-3 na wyjeździe półtora miesiąca temu. Apostolos wówczas zaliczył dwie bramki, w. Tym jedną z karnego. Uważam, że dziś dorzuci kolejne trafienie 🙂.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1265
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Filip już w poprzednim sezonie był top bramkarzy. Fajnie, że został w Australii. Zgadzam się.. Byki zrobiły kawał dobre roboty zabezpieczając sobie bramkę na 2 kolejne lata.

A tymczasem na jutro...

zacznę od tego... wg mnie najbardziej oczywistego...

CCM - Roar HA-1,5 - @1,98

Myślę, że Marynarze skrzywdzą Krzyki... Roat ma totalnie rozbitą obronę, nie ma tam tej iskry, która by powodowała, że to jedna drużyna... a marynarze? - tak, oni są drużyną i ten sezon wychodzi im całkiem fajnie


WU - WSW - X2 - @1,4

Taki zakładzik for fun... WSW nie powinni przegrać.. ale to mech na Tasmanii..., może być różnie. może typ do dodania do jakieś taśmy :).


Jets - Niixi - ov2,5+btts - @1,69

Gole po obu stronach... idę w tym kierunku





na te 3 typy przeznaczam, w sumie, średnią stawkę... wygrana była w czwartek, to jest i za co zagrać ;) Jak widać moje typy nie są all-in... bo pamiętajcie... grać można, ale money managment to 90% sukcesu

GL
Ja tam sobie live pogralem ht x w Hobart. Nic mnie tam nie zdziwi.
Co do Filipa to od poczatku mu kibicowałem, z resztą kazdemu Polakowi u Kangurów. Szkoda, że Oskar raczej odejdzie z Nix, ale mówi się trudno... GL!
Edit
W Hobart ht 0-1, kierunek na minus, ale o dziwo mi się gra WU bardziej "podobała" :) Pytanie po ch... na takich tęczowych pastwiskach rozgrywać mecze APL? Dla 5 aborygenow?
Edit
Live Hobart, jest 0-1, WSW w 10...
Over 1,5 po @ 2,0 za drobne pobieram.
Minus...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1967
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
Na przekór statystykom co nie raz się sprawdziło, 7x z rzędu over z udziałem Roar, może dzisiaj, progresywnie się uda ;)
CCM - Roar
poniżej 2.5 goli

2.70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3556
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
John Aloisi jak dla mnie jesteś wylany. WU gorzej zagrało gdy WSW było w 10.
Jak mozna było nic nie wsadzić przez tyle czasu? I nie usprawiedliwia tego dobra postawa Margusha.
Ft WU vs WSW 0-1... Wstyd John. Jak dla mnie out...
Post automatycznie złączony:

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1967
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
Witam wszystkich bezsprzecznie serdecznie.

W Newcastle miał być karny ( bet w konkursie ) i widzę że już w 12 minucie VAR zadziałał i pięknie weszło. Proszę publiczne żeby nie narzekać na VAR gdyż on bramki przynosi w swoim koszyczku 🐣. Do pełni szczęścia brakuje gola Apostolakisa, ale on chyba dzisiaj ma większe prawdopodobieństwo na czerwoną kartkę 😶🌫 Dobrze że coach już wywalił tego pseudo napastnika Stynesa. Niech Goodwin wprowadzi świeżość i trochę wiatru i zacznę coś gotować na live.

Czekałem na dobry kurs i Jets akurat strzelili w najgorszym momencie - nie zdążyłem zagrać over 1.5.

Joker Oskar Zawada 🃏 jeszcze wcisnął jedną. Pierwszy mecz od grudnia i zrobił różnice.

W ogóle niesamowity stat - Alex Rufer w ostatnich 3 spotkaniach zdobył trzy bramki (jedyne w tym sezonie).Jest to o tyle niespotykane że poprzednio w 5 sezonach w barwach WP nie zdobył żadnej 🤣

20240127_093746.jpg
Phoenix znowu meldują się pierwsi w tabeli.

Spróbuję: Central Coast Mariners v Brisbane Roar
Over O.5HT @2 B betfair

To raczej ofensywne ekipy i w ostatnich 5 spotkaniach zawsze padała bramka do przerwy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4170
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
CCM vs Roar: Alou Kuol strzeli gola @2.20 Etoto🟥

Czas na przełamanie napastnika. Miał swoje sytuacje z City, ich nie wykorzystał. Roar jest po wymagającym meczu z Jets, gdzie zostawili sporo sił, grając w 10. Myślę, że stać Marynarzy u siebie na 2-3 trafienia i Kuol znów trafi przeciwko ekipie z Brisbane.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +746
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam wszystkich bezsprzecznie serdecznie.

W Newcastle miał być karny ( bet w konkursie ) i widzę że już w 12 minucie VAR zadziałał i pięknie weszło. Proszę publiczne żeby nie narzekać na VAR gdyż on bramki przynosi w swoim koszyczku 🐣. Do pełni szczęścia brakuje gola Apostolakisa, ale on chyba dzisiaj ma większe prawdopodobieństwo na czerwoną kartkę 😶🌫 Dobrze że coach już wywalił tego pseudo napastnika Stynesa. Niech Goodwin wprowadzi świeżość i trochę wiatru i zacznę coś gotować na live.
Odpowiem merytorycznie w tej kwestii, od początku śledzę historię tego wynalazku, a więc ad rem: VAR - SRAR...
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam 😁
 
Otrzymane punkty reputacji: +794
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
Wezmę jeszcze underek. Strzałów jak na lekarstwo w drugiej połowie.

Central Coast Mariners v Brisbane Roar
Under 1.5
2 B betfair

Dwa strzały na bramkę i dwa gole zdarza się i tak. Dobrze że strzelił Torres to powinien być król strzelców w tym sezonie. Wyraźnie orzewelyzsza ligę swoimi umiejętnościami.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +748
Do góry Bottom