>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

Baqu 804,4K

Baqu

Forum VIP
Czas zaryzykować. Over 1.5 po 2.02 B betfair

Nie wierzę że to się skończy 0:1

I smaczna zupka wyszła mniam mniam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +820
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ale wyczucie.. ja się oczywiście spóźniłem..
Genialne umysły myślą podobnie 😉nie że coś ale chyba z tym kierunkiem bylem w swoim poście odrobinkę wcześniej... Anyway myślałem o 1-1 a tu Glory na 0-2...mi pasuje...
Ps
Pan Li czuwa!
Edit
Ostatni mecz wygrany przez Glory na wyjeździe miał miejsce w październiku 2022 😉 On the paper Wędrowcy byli pewniakiem, ale jak się ma prezesa SZP to czemu się dziwić :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +774
mokasyn_10 59,6K

mokasyn_10

Użytkownik
Genialne umysły myślą podobnie 😉nie że coś ale chyba z tym kierunkiem bylem w swoim poście odrobinkę wcześniej... Anyway myślałem o 1-1 a tu Glory na 0-2...mi pasuje...
Ps
Pan Li czuwa!
Nie widziałem Twojego postu.. :/ ja czekałem na troszkę lepszy kurs i się spóźniłem :( gram z podatkiem więc...
 
Otrzymane punkty reputacji: +779
Baqu 804,4K

Baqu

Forum VIP
Genialne umysły myślą podobnie 😉nie że coś ale chyba z tym kierunkiem bylem w swoim poście odrobinkę wcześniej... Anyway myślałem o 1-1 a tu Glory na 0-2...mi pasuje...
Ps
Pan Li czuwa!
Też myślałem o 1:1 🤣
Post automatycznie złączony:

Nie widziałem Twojego postu.. :/ ja czekałem na troszkę lepszy kurs i się spóźniłem :( gram z podatkiem więc...
Te podatki to kompletna zmora w Polsce
 
Otrzymane punkty reputacji: +517
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Czas zaryzykować. Over 1.5 po 2.02 B betfair

Nie wierzę że to się skończy 0:1

I smaczna zupka wyszła mniam mniam
Też nie wierzyłem :)
Edit
WSW w doliczonym na 1-2, nawet lepiej to chłopcy rozegrali... Ooo, telefon z Szanghaju (jak on to robi?), chrypliwy głos chihocze do słuchawki : "no i co Qowal-san, kto jest najlepszym tygrysem w tej dzungli?"...
"Ty Mistrzu Li, wiadomo, że Ty...", szlag mnie trafia, ale skubany ma rację 😉 Sie ma!
Ps
Fajnie dożyć czasów gdy Australia z sympatycznego żartu/eksperymentu na forum stała się najbardziej "żywym" działem pilki nożnej. Za to osobom tu pracującym, psychofanom, kolegom i czytelnikom dziękuję!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3388
majekx 764,4K

majekx

Znawca A-League
Napisałem że WSW powinni to ogarnąć... jak się pomyliłem. Dobrze, że buki wystawili takie niskie kursy. Mam nadzieję, że niewiele osób się złapało na tego 'pewniaczka'. Kolejny raz wychodzi zasada, że jak są niskie kursy to czy nie lepiej zagrać pod prąd.

Gratulacje tym co dziś mają zielono na kuponach. To nie był łatwy mecz do typowania.

Niestety, jest to kolejna kolejka, która trochę mi odjeżdża... nie mam pomysłu, nie mam za bardzo czasu na jakieś dłuższe szukanie statystyk - może jakieś wypalenie? Pewnie braki witaminy D przez brak słońca. Trzeba by było na zimę do Australii się przenieść ;)

Ale żeby nie było że zacznę typowanie (i skończę) w piątek to na jutro mam taki luźny pomysł:

CCM - City

btts + gol Angelo Torresa - @3,52 2:1

Stawka, odrobina niższa od średniej.

Torres dawno nie strzelił gola a pod nieobecność Tulio to na jego barkach powinien spoczywać ciężar ciągnięcia ataków ze skrzydła. Ma ku temu predyspozycje i umiejętności. Nie podejmuję się typowanie zwycięzcy tego spotkania, gdyż uważam, że każdy wynik jest możliwy, punkty potrzebują oba zespoły, chociażby po to, aby utrzymać niewielką stratę to top 2 ligi (Nixów i V). Dlatego uważam, że lepiej zagrać na gole z obu stron. Ponieważ na ten kierunek jest kurs lekko niezadowalający - podbijam go strzelcem gola. Może to dziwne, ale uważam, że większe szanse na gola ma Torres (CCM) niż Maclaren (City) - a to ze względu na fakt, że Jamie ma większą konkurencje u Obywateli niż Angel u Marynarzy.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4710
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisałem że WSW powinni to ogarnąć... jak się pomyliłem. Dobrze, że buki wystawili takie niskie kursy. Mam nadzieję, że niewiele osób się złapało na tego 'pewniaczka'. Kolejny raz wychodzi zasada, że jak są niskie kursy to czy nie lepiej zagrać pod prąd.

Gratulacje tym co dziś mają zielono na kuponach. To nie był łatwy mecz do typowania.

Niestety, jest to kolejna kolejka, która trochę mi odjeżdża... nie mam pomysłu, nie mam za bardzo czasu na jakieś dłuższe szukanie statystyk - może jakieś wypalenie? Pewnie braki witaminy D przez brak słońca. Trzeba by było na zimę do Australii się przenieść ;)

Ale żeby nie było że zacznę typowanie (i skończę) w piątek to na jutro mam taki luźny pomysł:

CCM - City

btts + gol Angelo Torresa - @3,52

Stawka, odrobina niższa od średniej.

Torres dawno nie strzelił gola a pod nieobecność Tulio to na jego barkach powinien spoczywać ciężar ciągnięcia ataków ze skrzydła. Ma ku temu predyspozycje i umiejętności. Nie podejmuję się typowanie zwycięzcy tego spotkania, gdyż uważam, że każdy wynik jest możliwy, punkty potrzebują oba zespoły, chociażby po to, aby utrzymać niewielką stratę to top 2 ligi (Nixów i V). Dlatego uważam, że lepiej zagrać na gole z obu stron. Ponieważ na ten kierunek jest kurs lekko niezadowalający - podbijam go strzelcem gola. Może to dziwne, ale uważam, że większe szanse na gola ma Torres (CCM) niż Maclaren (City) - a to ze względu na fakt, że Jamie ma większą konkurencje u Obywateli niż Angel u Marynarzy.

Pozdrawiam.
Wszystko się zgadza co do kierunków ale ja bym Jamiego nie skreślal. Nie ma go w kadrze Socceroos lecz na kangurzej ziemi udowadnia, że mimo upływu lat daje radę.
Co do samego spotkania, to moja myśl była bts (mimo sprzedania Tulio przez Marynarzy do Japonii) , ale pre jednak się wstrzymam. Zostanę przy kierunku Maclaren gol mi wychodzi...
13 (f...) kolejką się nie przejmuj 😉Do tej pory super typy podawałeś i dalej tak będzie więc 👍Duże dzięki za Twój wklad w ten dział, a że czasem się nie chce? No ja z 3 lata temu mówiłem że idę na emeryturę a jednak wiesz... 😁 Sie ma!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1814
Baqu 804,4K

Baqu

Forum VIP
Napisałem że WSW powinni to ogarnąć... jak się pomyliłem. Dobrze, że buki wystawili takie niskie kursy. Mam nadzieję, że niewiele osób się złapało na tego 'pewniaczka'. Kolejny raz wychodzi zasada, że jak są niskie kursy to czy nie lepiej zagrać pod prąd.

Gratulacje tym co dziś mają zielono na kuponach. To nie był łatwy mecz do typowania.

Niestety, jest to kolejna kolejka, która trochę mi odjeżdża... nie mam pomysłu, nie mam za bardzo czasu na jakieś dłuższe szukanie statystyk - może jakieś wypalenie? Pewnie braki witaminy D przez brak słońca. Trzeba by było na zimę do Australii się przenieść ;)

Ale żeby nie było że zacznę typowanie (i skończę) w piątek to na jutro mam taki luźny pomysł:

CCM - City

btts + gol Angelo Torresa - @3,52

Stawka, odrobina niższa od średniej.

Torres dawno nie strzelił gola a pod nieobecność Tulio to na jego barkach powinien spoczywać ciężar ciągnięcia ataków ze skrzydła. Ma ku temu predyspozycje i umiejętności. Nie podejmuję się typowanie zwycięzcy tego spotkania, gdyż uważam, że każdy wynik jest możliwy, punkty potrzebują oba zespoły, chociażby po to, aby utrzymać niewielką stratę to top 2 ligi (Nixów i V). Dlatego uważam, że lepiej zagrać na gole z obu stron. Ponieważ na ten kierunek jest kurs lekko niezadowalający - podbijam go strzelcem gola. Może to dziwne, ale uważam, że większe szanse na gola ma Torres (CCM) niż Maclaren (City) - a to ze względu na fakt, że Jamie ma większą konkurencje u Obywateli niż Angel u Marynarzy.

Pozdrawiam.
Kolega aż tak wybiega w przyszłość? Właśnie trwa mecz Perth - Brisbane Roar. Pierwsza połowa bardzo ciekawa ale bezbramkowa mimo podyktowanego karnego. Siedzę to spotkanie gdyż gaz nadal włączony i można by coś ciekawego jeszcze usmażyć na live. 🦞 Równouprawnienie! 👭
Post automatycznie złączony:

Wszystko się zgadza co do kierunków ale ja bym Jamiego nie skreślal. Nie ma go w kadrze Socceroos lecz na kangurzej ziemi udowadnia, że mimo upływu lat daje radę.
Co do samego spotkania, to moja myśl była bts (mimo sprzedania Tulio przez Marynarzy do Japonii) , ale pre jednak się wstrzymam. Zostanę przy kierunku Maclaren gol mi wychodzi...
13 (f...) kolejką się nie przejmuj 😉Do tej pory super typy podawałeś i dalej tak będzie więc 👍Duże dzięki za Twój wklad w ten dział, a że czasem się nie chce? No ja z 3 lata temu mówiłem że idę na emeryturę a jednak wiesz... 😁 Sie ma!
Ty na emeryturę? Na żarty ci się zebrało na prawdę 🤪
 
Otrzymane punkty reputacji: +2187
majekx 764,4K

majekx

Znawca A-League
Spoko.. coś tam zawsze się wymyśli... tylko jak kilka kuponów fartem wejdzie to wzrasta presja, żeby utrzymać formę.... no i ciężko ogarnąć money managment.
Co do gola Maclarena - to zauważyłem, że ostatnio jak by miał mniejsze ciśnienie na gole, a więcej zaczął odgrywać kolegom. Widać reakcje trenera na nieskuteczność Jamiego. W końcu w zespole City jeszcze są Arslan czy Natel - na pewno grają trochę poniżej swoich możliwości. Maclaren nadal jest pierwszym strzelcem nadal na pewno pamięta poprzedni sezon - widać to po meczach z Sydney czy Roar jak się już odpalił... ale na Niego wszyscy stawiają... i przecież 5 goli to on strzelił raptem w 2 meczach - sam nie wiem.. to mi właśnie nie pasuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1011
Baqu 804,4K

Baqu

Forum VIP
Ale wyczucie.. ja się oczywiście spóźniłem..
Perth Glory (W) v Brisbane Roar FC (W)
Over 0.5 po 2.08

Gościnie atakują i grają o pełne 3 punkty.

8 minut doliczonych. No drogie Panie!

Bywa i tak że czasem zupa wyjdzie zbyt pieprzna 🥵 Tu zdecydowanie powinna paść przynajmniej jedna bramka.
 
Ostatnia edycja:
snajp 520,1K

snajp

Użytkownik
To ja jutro walę z grubej rury;
Central Coast Mariners - Melbourne City

Kiedy zostanie strzelony 1. gol (15 min) 16-30 @ 3.45
1. połowa - 1. gol/ Melbourne City @ 2.55
HT/FT 2/1 @ 23.59 (Ostatnio City łamało z WU,teraz tak za drobne spróbuję CCM )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +743
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Fajnie dożyć czasów gdy Australia z sympatycznego żartu/eksperymentu na forum stała się najbardziej "żywym" działem pilki nożnej. Za to osobom tu pracującym, psychofanom, kolegom i czytelnikom dziękuję!
Pełna zgoda ✌
Osobiście nie udzielam się zbyt mocno w tym wątku, ale lubię tu zajrzeć ze względu nie tyle na typy (choć te oparte na rzeczywistej wiedzy są dla tego forum nieocenione), co na klimat jaki tu panuje i który niewątpliwie zasługuje na gratulacje 🔥. Panowie, good job!

A skoro już jestem w temacie to wybiegnę nieco w przyszłość i zostawię analizę mojego typu na najbliższy wtorek ☺.

Newcastle Jets - Brisbane Roar
Typ: Brisbane Roar powyżej 1.5 gola
@1.95 Fortuna

Obydwie ekipy mocno dołują z formą i o żadnej z nich nie można powiedzieć, że jest murowanym faworytem tej konfrontacji. Gospodarze w sześciu ostatnich spotkaniach odnieśli jedno zwycięstwo - z najsłabszą ekipą A-Ligi. Goście również w sześciu ostatnich meczach odnieśli jedno zwycięstwo - przeciwko - co ciekawe - Newcastle. Spotkanie miało zacięty przebieg i zakończył się wynikiem 3-2. I pewnie nie myślałbym o typie na dwie bramki po ich stronie w rewanżu, jednak patrzę na statystyki bezpośrednich spotkań i ewidentnie Brisbane potrafi znaleźć drogę do siatki Ryana Scotta (który nota bene w ostatnim meczu przeciwko Sydney zaliczył najgorszą notę od października). Oprócz wspomnianego 3-2 sprzed tygodnia, wygrali także u siebie 3-0 w kwietniu, a także we wzajemnej rywalizacji w Pucharze zdobyli dwie bramki w regulaminowym czasie gry (i wygrali w dogrywce). Tym samym typ na kolejne dwa gole po ich stronie uznaję za całkiem uzasadniony.

GL!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2734
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford, Ccm vs City,
0-0 na razie i szachy na boisku. X ht za drobne po @ 2,0 pobralem... GL
Edit
Szczęśliwe ht 0-0, City ratowała poprzeczka 😁 Trochę szachy, trochę okazji Marynarzy, trochę nuda 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4603
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
No jak na razie nie ciekawe to wygląda jak x do przerwy się utrzyma to btsa pogram po @2.40 poszło
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4604
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Ciekawe czy im się będzie chciało przy tej temperaturze, moim zdaniem nie idę w undery
Under 1.5 gola
Under 8.5 roga
Ako@4 ⛔
Szybko zostałem wyjaśniony, trzeba będzie spróbować btts-a.
Proszę bardzo i siedzi, przynajmniej zminilizowalem straty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2186
Baqu 804,4K

Baqu

Forum VIP
Teraz to chyba dobrze, że się spóźniłem :p
Bardzo dobrze mate !

Ciekawe czy im się będzie chciało przy tej temperaturze, moim zdaniem nie idę w undery
Under 1.5 gola
Under 8.5 roga
Ako@4 ⛔
Szybko zostałem wyjaśniony, trzeba będzie spróbować btts
Goście chyba zauważyli że przegrywają i zaczęli atakować.

Gospodarze mają dobrą defensywę i tak łatwo się nie dadzą oszukać. Ja zaraz będę łapał under 1.5 czekam tylko na dobry kurs.

Akurat strzelili więc już nie da rady zagrać kursy na under spadły do 1.85.

grendel grendel - czekałem na kurs powyżej 2 był max 1.9 więc nie złapałem.

Wziąłem under 2.5 po 2.02
Sydney FC (W) v Newcastle Jets (W)

Uwalily mnie w 96 minucie 🤬
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +972
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford c. d.
Mamy 1-0, no City trochę lepiej gra po stracie bramki. No to za drobne x2 po @ 3,40...KTF! Może Maclaren ukłuje?
Edit
Nie Maclaren, a Ugarkovic i 1-1, tak trzymać...
Edit 1
Niestety, 88 min. I 2-1, potem jeszcze mordobicie i kartki się posypały... Kto miał to wygrał...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2476
Do góry Bottom