>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
i drugi mecz:




Tutaj zdecydowanie delikatniej.. ale obieram kierunek na un2,5 - @1,98
Macarthur ustawione defensywnie, bez Davilli... boję się, że polegną w tym meczu... niemniej na pewno będą walczyć o remis... a to dla mnie zapowiada under.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +799
E 43K

emce15

Użytkownik
Wsw - Byki

Ja gram bts, slaby kursik ale trzeba wrócić do zielonego. Co prawda ostatnio Byki na zero z tyłu ale tutaj sprawę załatwi Hemed mam nadzieję, także probujemy

WSW - Byki bts
Fortuna 1,64

Edit. Wróciłem po tygodniowej przerwie i ale nie zmienia się nic, nic 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +528
E 43K

emce15

Użytkownik
No i masz, nie popatrzyłem na skład tylko moje wcześniejsze myśli przelałem na papier, choć typu nie zmieniam 😋 a jeśli Hemed zdrowy to wejdzie pewnie w 2 połowie 🙂
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Proponuję kartki w meczu WSW-Macarthur. Do przerwy bez kartek, sędzia lubi też dawać. Fauli blisko 20 już. POWYŻEJ 2.5 kartek do gry i to dosyć pewnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +415
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
W obu meczach do przerwy 0-0, f.... Australia AD 2021,
Co do Reds to jak się nie ogarną w 2 pol to koncertowo przepier.... mecz. Dramatycznie wygląda defensywa, z przodu chaos, słupek, bramkarz i indolencja strzelecka Big V powoduje, ze mają remis. Zazwyczaj nie kontruje ale kusi mnie dać na 2 bo mój miedziak pre rzucony cudem nie jest jeszcze w sakiewce Żółtego Lisa... No chyba, że wszystko się zmieni w tym meczu o 180 stopni... Ech...
Edit
Niestety stało się jak opisałem, ft 1-2 dramat f.... Nie moglem tu nic w trakcie 2 pol. dopisać, sorry...ale ew. mozna się było ratować...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +186
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Ja dzisiaj odpuściłem i patrząc na pierwszy mecz chyba dobra decyzja, co do kolejnych dwóch spotkań - WSW bez Hemeda, goście z Kurto w bramce - nie zdziwi mnie jakiś under, może nawet 1,5?
w drugim spotkaniu szukałbym za to overa ale tez bez szaleństw, Adelajda problemy w obronie, w MV w końcu Włoch w pierwszym składzie ale za dużo o gościach powiedzieć nie mogę bo chyba najmniej minut do tej pory im poświęciłem, GL!
Zerkałem tylko na wyniki ale widzę że dużo się nie pomyliłem, szkoda WSW myślałem że ogarną temat, goście ich przytłoczyli czy raczej wyrównany mecz bez happy endu? Brak Hemeda zrobił swoje
Jutro cóż, chciałem pisać że Sydney po „tak małym kursie” jest nie warte ryzykowania, po czym spojrzałem a tutaj mamy ponad @2 na czysta dwójeczkę… kuszące nie ma co, tak jak kolega wyżej napisał chyba czas najwyzszy na pierwsza wygrana Sydney.. chociaż strasznie meczyli w środę w tym pucharze.. 120min.. CCM puchary i dogrywka przed tygodniem odbiła się czkawka i przegrali 0-1, ja się wstrzymam mimo wszystko do składów, a nuż może Bobo wróci? Na ten moment myśle nad over2,5/2 lub BTS/2, punkt 8 wszyscy rano zbiórka i czekam na wasze propozycje!
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Tu nie ma sie nadczym zastanawiac over 2.5 trzeba pograc po @1.75 .Patrzac na tabele powiedzial bym ze spotykaja sie???No wlasnie a to juz koniec 4 kolejki
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
CCM vs Sydney FC
Piraci (vel Rozbitkowie28) wracają na stare śmieci po tourne jakie im terminarzem wyjazdowym APL zafundowało. Kadrowo spoko, w bramce ma być już normalnie (Birighitti ma wrócić miedzy słupki), dostepny ma być też Muller (ten tleniony Szwab z WSW), z pucharu odpadli... Same plusy :)
Sky Blues oslabione (dlatego koledzy macie @ 2 :)) :Brattan po operacji, Grant ma Covida. Nawet jak sie pojawi Bobo to czy będzie w formie? W tygodniu puchar, meczyli sie z Filipem, który robił cuda i został pokonany dopiero w dogrywce. A kangury nie lubią grać co 3 dni, warto o tym pamiętać :) Do tego mecze tych 2 zespołów mają swoją historię i dziwne wyniki padaly nie raz. Wobec tego na razie dziękuje... Zobaczę jak graja to może coś napisze...
Edit
Grają, dla sportu za drobne x po @ 3,75... GL!
Edit1
To że SFC przegrało to zadna dla mnie niespodzianka, ale że od 17 min. nic nie wpadło?
To już tak... Niestety....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +210
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
qowalsky6 qowalsky6 trochę mnie wystraszył i faktycznie, w defensie Sydney słabo ale z przodu ogień, ostatecznie wybrałem over3,5 po 3,25 bo łasiłem się na 2/+2,5 po 3,30 więc chciałem sobie zrekompensować, zobaczymy, która opcja okaże się lepsza :D
Na razie błąd w ustawieniu gości i Urena spokojnie na 1-0 !

EDIT: O fuck, 2-0 Morchese dokłada do pustaka, jaja :D dzięki już teraz za oderwanie mnie z myśli grania na Sydney :D

EDIT: Ajjj Adaś w słupek, mogło być 2-1, może się goście przebudzą

EDIT: woahh tu powinno być 3-0 ale do tej główki złożył się Morchese bodaj jak karton

EDIT: mój overek odchodzi w siną dal.. jak już Adasia, Corica zdjął to dobrze nie będzie...

EDIT: no znowu bliżej 3-0 niż kontaktu ale nie trafił w piłkę

EDIT: była szansa na odmianę obrazu Australii, kiedyś przy 2-0 po 20minutach skończyłoby się 3-4 ale dzisiejszy mecz to kwintesencja obecnej Australii.. w drugiej połowie wszystko na stojąco, byle dowieźć, przedłużać a Sydney, no cóż, młodzi jakby za karę na boisku :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +417
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie ma za co :)
17 min. 2-0, czy tluste koty z Sydney się przebudza? Sportowo dalem x ale fajnie grają więc overki mile widziane :)
Le Fondre i słupek, szkoda, szkoda, ale hallo Sydney pobudka!!!
Ht 2-0
Okazje były, gracze SFC "chcieli" karnego, Le Fondre bilard ze słupków sobie zrobił, goalkeeper CCM super bronił i wynik ani drgnął. Mam nadzieję, że w 2 pol. postrzelają sobie :)
Edit
Jest dalej 2-0, bts po @ 2,10 za drobne rzucam... KTF
Edit1
Dorzucam over 2,5 po @ 2,20 za drobne ofc...
Edit
Ale żeby od 17 min. nie było ani jednego gola? Pan Li "lubi to"... Ktoś go widział w Gosford?
A Sydney? Mamy kłopot...
Nawiasem mówiąc nie przypominam sobie abym kiedykolwiek po podsumowaniu swoich typów, po 4 kolejkach mial minus w swoim bilansie. Nawet poprzedni mega trudny sezon finalnie był na zielono. A teraz po 4 kolejkach czerwo, małe bo drobnymi gram ale jednak. Wypada przeprosic co niniejszym czynię...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +907
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
cos nie widze tego mojego a zarazem waszego overa z tlustych kotow chyba sie zrobila legla w-wa
edit:brak komentarza
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
E 43K

emce15

Użytkownik
Widzę, że to nie tylko ja mam ciężki sezon w tej Australii, dzisiaj to nawet odpuściłem znowu granie. Nie wiadomo jak się zabrać do typowania, overy nie wchodzą, undery to nawet dziwnie grać (ale chyba trzeba będzie). Faworyci to już chyba tylko na papierze i po renomie, bo meczowo to nic nie pokazują. Choć liga nie przewidywalna to dobrze dla bukmachera ale niestety nie dla nas 🙂 pozdrawiam i mimo wszystko GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +417
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W nastepnej kolejce widzę pre jeden mecz, a mianowicie Sydney FC, które się wczoraj nie popisało. Tym sposobem jest na przedostatnim miejscu w tabeli A-league. Trochę szok, ale 19.12 będą mieli szansę na punkty bo zagrają u siebie z Nix. Tułacze z Wellington przystąpią do tego meczu po pucharze FFA, ktory będą mieli 15.12. Do tego na te spotkania wypada im z kadry Hopper. Dla mnie to okazja na przelamanie
i pierwsze 3 pkt. dla Sky Blues. Nie twierdzę , że to pewniak ale za miedziaka już położyłem na 1 po @ 1,95... Jak dla mnie spadnie przed meczem do 1,6.
Drugi mecz postaram się śledzić na live, interesuje mnie kierunek under w meczu Roar vs. Glory, bo przynajmniej on the paper ma to sens patrzącą na antyfutbol jaki oba teamy preferują w tym sezonie.
Reszta spotkań tylko live... GL&KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +448
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
qowalsky6 qowalsky6 - przypomnę tylko zeszły sezon, gdzie City w połowie sezonu się zatrzymało.. a końcówkę miało taką, że jak złapało wiatr w żagle to w grand final pokonało SFC, które praktycznie przez cały sezon dominowało w lidze. Sezon jest długi, liga wyrównana... tutaj wszystko może się zdarzyć...
 
Otrzymane punkty reputacji: +772
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
qowalsky6 qowalsky6 - przypomnę tylko zeszły sezon, gdzie City w połowie sezonu się zatrzymało.. a końcówkę miało taką, że jak złapało wiatr w żagle to w grand final pokonało SFC, które praktycznie przez cały sezon dominowało w lidze. Sezon jest długi, liga wyrównana... tutaj wszystko może się zdarzyć...
No właśnie Sydney w tamtym sezonie na poczatku też cieniowalo, topiło kupony. Sam grzmialem, że nie mają napastników. I co? Ściągnęli z powrotem Bobo i Le Fondre, dopiero po tym ruchu wrócili do gry. Teraz ich mają (choć Bobo pierwszy raz zagrał dopiero wczoraj), a start do bani. Liczę jednak, że się ogarną, przeciwnik teoretycznie idealny na przełamanie.
Edit
A propos underu w Brisbane, to nie wytrzymałem i pobralem go po @ 2,10 ale za drobne, bo co "im" do łba strzeli tego nie wie nikt. No chyba, że Pan Li, ale "sponsorowi" ligi to ja już dawno nie wierzę... Ba, kiedy zadzwoniłem do Czerwonego Lotosu, chcąc się trochę pożalić, to nawet rzucił łaskawie do słuchawki :"Panie Qowal - San, im głębsza noc, tym bliżej świtu"... Filozof z zamtuza zafajdany, ale coś w tym jest...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +211
kamasutra10 587,2K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 9:45
Spotkanie: Western Utd. - Adelaide Utd.
Typ: Western Utd./+1.5
Kurs: 2.65
Bukmacher: StS
Analiza:




To moje pierwsze podejście w tym sezonie do A - League i śledząc to co działo się do tej pory wyraźnie widać że początek zdecydowanie inny niż to do czego byłem przyzwyczajony. Mam na myśli zwłaszcza opcję under/over tudzież BTTS. Na razie pod tym względem piłkarze nie rozpieszczają , dużo spotkań kończy się niskimi wynikami i w wielu przypadkach trafia do siatki tylko jedna ekipa.
Ciężko stwierdzić czy to trwały trend czy tez sytuacja wróci do normy , póki co zagram w sposób najprostszy czyli sugerując się aktualną formą i wynikami obu drużyn.
Po 4 kolejkach wyżej w tabeli na 3 m. gospodarze z bilansem 3-0-1 którzy wyraźnie prezentują underową formę. Trzy wygrane po 1:0 , jedna porażka 0:1 , gdy dołożymy do tego przegraną w FFA w takich samych rozmiarach to widać to o czym wspomniałem. Niewątpliwie świadczy też to dobrze o grze linii obrony i nie ma co marudzić , aczkolwiek w ofensywie mogłoby być ciut lepiej. Póki co jednak Western Utd. wygrywa i to jest niewątpliwie dla nich najistotniejsze.
Dzisiaj rywalem miejscowych Adelaide zajmujące 10 m. bez zwycięstwa w tym sezonie 0-3-1 ale prezentujące bardziej ofensywny styl niż przeciwnik. Goście dużo bardziej chcą grać w piłkę co przekłada się na bilans bramkowy 4:5 a więc bardziej " normalny" dla ligi.

Western Utd. nigdy wcześniej w swojej historii nie wygrało z rzędu 4 meczy A- League jeśli idzie o drużynę męską , a po zwycięstwach nad Perth Glory , Melbourne City i Brisbane Roar "zielono - czarni" mają na to szansę. Poprzednie spotkania z Adelaide miały różny przebieg, były zacięte , nie pozbawione czerwonych kartek i z mnóstwem zwrotów akcji i dramatów. Miały też różne oblicza jeśli idzie o gole. Dwa ostatnie starcia kończyły się bezbramkowym 0:0 , ale dwa wcześniejsze obfitowały w bramki ( 07.03.20 Adelaide - Western 1:5 ; 26.01.20 Western - Adelaide 3:4). Idąc tym tropem pora dzisiaj na coś bardziej treściwego niż 0:0 czy też 1:0 lub 0:1.

Patrząc na aktualną formę obydwu drużyn , fakt że gospodarze mogą pobić swój rekord zwycięstw rozpoczynających sezon liczę na ich wygraną i ogólnie na minimum 2-3 gole w meczu lub więcej. Myślę że goście bramki nie zamurują i sami też będą szukać okazji do wygranej. To powinno zaowocować ciekawym widowiskiem.
 
Do góry Bottom