>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Na jutro:
WSW - Roar

Stawiam na gospodarzy - 1 - @2,37 .

Jest to spotkanie zespołów które walczą o top 6, do tego zawsze nieprzewidywalne Roar... j Ja jednak po kursie powyżej @2 pobieram win WSW. Ostatnie spotkanie zespół z Sydney grał z ciężlimi przeciwnikami, i o dziwo wyszedł z nich obronną ręką (no może po za porażką z obywatelami) bo jak inaczej nazwać remisy w Brisbane, z CCM i z Adelaidą. Teraz pora na wygraną i przeciwnik jest jak nabardziej w zasięgu. Jednak jest mały szczegół, który może pokrzyżować moje plany... jeżeli Roar zagra naprawdę dobre spotkanie (a są do tego zdolni) to mogą wywieść cenne 3 punkty. Ja jednak uważam, że kurs warty jest ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +342
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
To jak majekx majekx wywołał już do tablicy, to ja do AKO pobieram sobie BTTS. Połączę sobie z niemiecką Bundesligą:

Western Sydney Wanderers vs Brisbane Roar: BTTS @1.57 PZBuk ✅

To, co może się rzucać w oczy w ostatnich meczach obu ekip to przede wszystkim gole. Gospodarze i goście mieli wymagających rywali i udawało im się pokonywać bramkarzy przeciwników. Co ciekawe 2 tygodnie temu WSW i Roar mierzyli się w Brisbane i tam padł wynik remisowy 1:1 i łącznie mogliśmy oglądać aż 11 celnych strzałów. Myślę, że A-League po raz kolejny uraczy nas trafieniami. Kluby mają o co walczyć, są blisko strefy play-off i liczę na spotkanie okraszone golami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +425
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Cóż, sklady mamy:) jak zwykle widzę w nich potencjał na gole 😂 Brisbane niby traci niewiele powyżej jednej bramki na mecz a korci mnie 1,5 gospodarzy. Chyba odpuszczę. 2,5 w meczu - kurs 1.7 i cos dorzucę z dzisiejszych meczów i w singlu 2,5 gola i obie strzelą - 1.95.
 
Otrzymane punkty reputacji: +271
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Gdy patrzę na ostatnie wyniki tych drużyn i ich dzisiejsze składy, to coraz bardziej nabieram przekonania, że przynajmniej lekką przewagę przed meczem mają goście. Trumpy zagrają przecież osłabione w obronie (Natta), mają korektę w środku, choć chyba nie tak ważną i brak w napadzie Yeboaha. Ryki wystawią po prostu zwycięski skład z poprzedniego meczu, do tego jest to skład, jeśli się nie mylę, który zdominował 1 część (choć niestety nie pierwszą połowę) poprzedniego spotkania tych ekip, 2 tygodnie temu. Ja stawiam tutaj na Roar DNB. Stawka tylko 1/10 jednostek, bo w Australii zbyt często przegrywam moje zakłady.

Rezultat: 1:2 Komentarz: zakrawa na cud, że Włóczędzy nie odrobili strat w ostatnich 20-25 minutach. Gdyby nie ta ich wyraźna przewaga w końcówce, to wynik należałoby widzieć jako sprawiedliwy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +365
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Live 15’ póki co WSW gniota. Strzał za strzałem. Niestety wszystko w bramkarza, ale przewaga duża.

18’ w koncu z akcja goście. Strzał z dystansu bramkarz broni ale dobitki juz nie. 0:1

23’ mamy 1:1.Przed momentem świetna sytuacja gości.Niecelny niestety strzał głowa. Szybka akcja od bramkarza. 2 na 2. I mamy remis.

30’ powinno być 1:2. Napastnik gości niecelnie strzela. Generalnie otwarte meczycho;) takie lubimy za oceanem:)
31’ piękne rozegranie na jeden kontakt i Kamau uprzedzony przez bramkarza. Ładna akcja WSW.

33’ rozny gości. Bramkarz dzięki swojemu refleksowi wybija pilke na kolejny rozny. Ten juz nie taki groźny.

43’ bramkarz WSW dzisiaj wychodził jak Neuer poza pole karne. Wielokrotnie. Zastanawiałem czy się to zemści. Przejęcie piłki w środkowej części i strzał z bardzo dalekiej odległośc.Poprzeczka ratuje bramkarza. To mogl być piękny lob;)
Powtórka strzału, panowie kopnął pilke jeszcze na swojej połowie. Ze to nie wpadło:)

4 minuty doliczone.

mamy to:) 1:2 kontra. Dalekie podanie. Dojście do linii końcowej, podanie wzdłuż bramki i Danzaki na 1:2 takim wynikiem kończy się pierwsza polowa:)
U mnie juz wszystko cacy:) na plus😊

to może jeszcze tytułem podsumowania. Dobry otwarty mecz, myśle ze gole jeszcze wpadną. Brisbane ocknęli sie po niemrawym początku. Fajnie się oglada. Drugiej połowy juz nie bede relacjonował jakby co:)

dobra jeszcze troche patrzę.
WSW dwie zmiany. Schodzą Cox i Duke i wchodza Yeboah i Ibini Isei. Czyli 2 napastnikow za 2 napastnikow.
67’ schodzi w Brisbane Champnes, to istotna zmiana bo fajnie kręcił dzisiaj zawodnikami WSW.
w 69’ wchodzi tez Troisi także doświadczenie po stronie gospodarzy.

73’ szczęście Brisbane. Bramkarz dwoi sie i troi.To strzał, to rozny. WSW walczą o wynik.

80’ ostatnie kilka minut do zapomnienia. Niewiele się dzieje.

86’ piękna akcja WSW i strzał wybroniony przez obrońcę. Bramkarz by miał problemy z obroną.

i koniec. Sytuacje były ale juz niestety bez goli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +403
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Może w 2 połowie się zmieni postawa gospodarzy bo WSW ma nad czym myśleć... pobieram:
HT 1:2
1X - @2,4
1 - @6

edit\ heh moja fatalna passa drwa dalej i ma się w najlepsze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Czy dziś dalej będzie taka padaka na moich kuponach?

WU - CCM

Bts -@1,6

Western jak powalczy to tanio skóty nie sprzeda.
Na swoim boisku jest mocne i to ich atut w tym spotkaniu.
I z atutut nici.
Doświadczenie graczy także powinno zadziałać swoje. Z drugiej strony jej CCM, które walczy o top 1. Może być fajny meczyk.

City - V
Zostawiam, kursy są bardzo niskie. Może live coś da.
Post automatycznie złączony:

Składy:


Post automatycznie złączony:

Jeszcze się mocno zastanawiam i 'raz kozie śmierć', dodaję win WU - @2,9

Edit skoro mecz w Tasmani to zamias win WU dobrym pomysłem moze być podział punktów X - @3,35
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +271
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czy dziś dalej będzie taka padaka na moich kuponach?

WU - CCM

Bts -@1,6

Western jak powalczy to tanio skóty nie sprzeda. Na swoim boisku jest mocne i to ich atut w tym spotkaniu. Doświadczenie graczy także powinno zadziałać swoje. Z drugiej strony jej CCM, które walczy o top 1. Może być fajny meczyk.
Wszystko fajnie, typu nie podważam, ale WU w ramach porozumienia APL i promocji A-league swój mecz rozgrywa dziś na... Tasmanii, więc jeśli ktoś kieruje się argumentem atutu swojego boiska, to jest to niestety błąd.
Ja zostawiam live to spotkanie. GL!
Edit
A wiecie, że Kuol po sezonie ma opuścić Rozbitkow i przenosi się do Stuttgartu?
Taka ciekawostka...
 
Otrzymane punkty reputacji: +209
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jeżeli dzisiejszy mecz Western United z Central Coast Mariners ma być promocją A-League, to jak nie inaczej promować ligi jak bramkami? Również odpuszczam drugi mecz, ale pierwszy spróbuje tak:

Western United vs Central Coast Mariners: BTTS + over 2.5 gola @1.87 Fortuna ❌

W składzie jest Diamanti i powinien dodatkowo rozruszać ofensywę Western, Berisha w formie swoje sytuacje wykorzystuje. Po drugiej stronie barykady również mamy dobrze funkcjonującą ofensywę. Liczymy na ciekawy mecz, oby z golami i dobry początek soboty :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +334
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jeżeli dzisiejszy mecz Western United z Central Coast Mariners ma być promocją A-League, to jak nie inaczej promować ligi jak bramkami? Również odpuszczam drugi mecz, ale pierwszy spróbuje tak:

Western United vs Central Coast Mariners: BTTS + over 2.5 gola @1.87 Fortuna

W składzie jest Diamanti i powinien dodatkowo rozruszać ofensywę Western, Berisha w formie swoje sytuacje wykorzystuje. Po drugiej stronie barykady również mamy dobrze funkcjonującą ofensywę. Liczymy na ciekawy mecz, oby z golami i dobry początek soboty :)
Promocja, promocją a sedziuje turban, drugi po ch... Amsie wypaczający wyniki spotkań patalach z gwizdkiem...
Edit
Fajnie się zaczęło, Pain i 1-0. Panom trenerom przypominam, iż mr Pain potrafi grać na wszystkich pozycjach, a jako były Marynarz, to teraz się cieszy :) tym bardziej.
 
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam kto pózno wstaje ten btts do przerwy daje , trochę mnie zaskoczyli tą bramką ale i tak spróbuję
ht [email protected] ⛔
pozdrawiam i zieloności
I lipa parę groszy w piach , to spróbujemy na drugą połowę
CCM over 1.5 bramki @4⛔
Wchodzi małolat próbujemy
btts-a @2.48⛔
Ale porażka ten mecz , cos mi się zdaje ,że pan Lee mieszał swoje tłuste paluchy w tym widowisku .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +334
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam kto pózno wstaje ten btts do przerwy daje , trochę mnie zaskoczyli tą bramką ale i tak spróbuję
ht [email protected]
pozdrawiam i zieloności
Ja tam rzucam drobnymi na tą ruletkę zwaną soccerem i over 1,5 ht pobieram po @ 2,10...GL!
Edit
Strzałów ze 15, ht 1-0, na koniec szanse dla Marynarzy, ale zostało "po staremu". Namarnowali jednym slowem...
Edit
2 pol. Było czerwo dls CCM, ale turban anulował po chwili, Marynarze chcą wyrównać, over 1,5 po @ 2,20 za drobne...
Edit
Festiwal nieporadności, antyreklama soccera a nie promocja, Marynarze znowu Rozbitkami, a ja 2 garście drobnych przeputalem... No ale nic, mój kierunek za miedziaka w "januszowym dublu" mi został... KTF :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +170
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Melbourne City FC - Melbourne Victory
Typ: over 2.5 & City over 6.5 RR @2,32 Unibet ✅

Za sprawą City powinno to być overowe spotkania pod każdym względem. W tym sezonie w meczu domowym tylko raz padł under z wynikiem 2:0, pięć tygodni temu gdy gospodarzem było Victory padł wynik 6:0 dla City. Nikt w lidze nie strzela tak jak City i nikt w lidze nie traci tyle goli co Victory. Temat overu bramkowego załatwić może samo City, a przecież dołożyć coś może nieprzewidalne Victory.

Jeśli chodzi o cornery, to tak jak w przypadku bramek, najwięcej cornerow w lidze u siebie wykonuje City, średnia z 6 spotkań domowych to aż 9,00 na mecz, oczywiście wynik zawyża mecz z WSW gdzie mieli aż 17 cornerow, ale to tylko pokazuje możliwości Maclarena i spółki.
Uważam, że 7 RR City to absolutne minimum w dzisiejszym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +315
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Zdenerwowałem się na tę promocję ligi, ta Tasmania trochę zaczarowała piłkarzy. Czasu mało to spróbuje za drobne dla lepszego oglądania derbów:

Melbourne City vs Melbourne Victory: Jamie Maclaren strzeli pierwszego gola w meczu @3.00 Betclic ❌ karny był szkoda, że to drugi gol :D

Jamie lubi strzelać z Victory, może pojawi się rzut karny na początku :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +234
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne,
2-0, slabe derby, czerwo dla Victory jakby mieli mało kłopotów, City na stojąco, 2 pol. Ziew...
Na dodatek Brebner (co za cienki trener) ściąga najaktywniejszego zawodnika - Macmanama... No proszę Was, dawno powinien wylecieć.
Edit
Egzekucja trwa, 4-0, Maclaren katem Victory, choć bramka Nabbout`a była super. Staram się nie rozliczać kuponów przed koncowym gwizdkiem, to bardzo zły obyczaj, ale dziś zrobię wyjątek, bo tu nawet Pan Li nic nie zrobi... :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +370
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Edit
A teraz zupełniej z innej beczki
Dubel mieszany irlandzko (dziś) - australijski (sobota) (...)
Zaskoczenia nie będzie u Irishow stawiam 2 na Shamrock (...)
U Aussie w sobotę Melbourne City powinno w derbach rozjechać Victory. @ na to 1,35. Mały, ale i ryzyko niezbyt duże. I wyszedł januszowy :) dubel po @ 2,15, który pogrywam za miedziaka. GL...
Tu nie ma prawa się skończyć inaczej... Kwestia jest ile jeszcze bramek Victory dostanie?
Edit
Ft 7-0, gangbang i to bez spocenia się City, to chyba rekord Victory jesli chodzi o porażkę w całej historii klubu. I to w derbach! Nie mam słów choć to najlatwiejsza kasa w tym sezonie była :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ładnie City się pobawiło 7 bramek, z czego aż 5 Maclarena, pomimo czerwonej kartki i tak sroga przegrana, a to pokazuje niestety aktualny poziom Victory. Melbourne Losers się powinni nazwać teraz a nie Victory :D
 
Do góry Bottom