>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
No tak SIPG została tylko ACL (aż się zdziwiłem, że w lidze dopiero 4 pozycja) - chyba sporo poniżej oczekiwań. Chinczycy muszą powalczyć tylko jak zmotywowani będą Brazylijczycy? Hulk coś wspomina o zmianie klimatu pod koniec tego roku.

Kierunek na SIPG jest chyba oczywisty i ja go pobieram (@1,86 w forbet)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +327
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Po pierwsze grają mecze w Katarze, po drugie ostatnie poważne mecze Kangurow to sierpień br. Po 3 chińskie kluby dopiero co zakończyły rywalizację w swojej lidze, po 4 aklimatyzacja itd. Jeśli skośni zagrają w pełnych składach, a Pan Li nie ma innych planów, to na papierze kangury dostaną baty...
Edit
@ na powyższy scenariusz przy dublu nie powala, wychodzi ok. 2,6. To też jest gra trochę w ciemno. No może sportowo za drobne dla przetarcia pobiorę, ale czy to się opłaca, to już każdy niech sam to oceni. GL!
Nie powiem, że bez stresu, ale dubel na plus :)
Ps
A kto strzelił dziś 2 bramki dla Szanghaju? Przypadek/rodzina... No właśnie :)
Post automatycznie złączony:

W bramce "mlokos". Tak, czy siak, myślę, że jeśli Chińczykom zależy na tych rozgrywkach, to powinni pokonać Aussie...
Edit
Na razie to ht Sky Blues prowadzą 1-0, Szanghaj niby napierał, w końcówce mecz toczył się praktycznie na pol. Aussie, ale guzik z tego wyszło. Kangury nieźle wyglądają, skośni słabo, choć bts wydaje się być formalnością. Zobaczymy...
No i mlokos z czerwem zakończył mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +303
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Dziś tak samo jak wczoraj, zaraz przed meczem rosną kursy na Kagańców. Zapewne w drużynie Chińskiej braknie paru typa, miedzy innymi tego Austriackiego Ibrahimovica. Zapewne Hulka i Lopeza również, czyli motor napędowy u skosnych leży.

Tak czy inaczej, wypada zargrać over 2,5 i btts :) 1.85 i do tego SIPG + Btts po kursie 3.
Wszystkie kursy wzięte z Rumunii od Fortuny.


A jednak gra Hulk i Lopes wiec na bank beda bramki!
Jednak siadło wszystko dzieki Panu"Li" gosciu walnał 2 bramy i sie ciesze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +302
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Kolejny mecz w AFC, tym razem Sydney gra z kolejnym zespołem z Szanghaju. Podobnie jak wczoraj @ idą na Chińczykowi w górę. Czy słusznie? Zobaczymy... Na papierze skład Szanghaju wygląda dobrze, są Brazylijczycy, jest też Mooy. A Sydney? Po odejściu Le Fondra ma kto strzelać , ale ostatni poważny mecz to oni grali w sierpniu. W bramce "mlokos". Tak, czy siak, myślę, że jeśli Chińczykom zależy na tych rozgrywkach, to powinni pokonać Aussie...
Edit
Na razie to ht Sky Blues prowadzą 1-0, Szanghaj niby napierał, w końcówce mecz toczył się praktycznie na pol. Aussie, ale guzik z tego wyszło. Kangury nieźle wyglądają, skośni słabo, choć bts wydaje się być formalnością. Zobaczymy...
Le Fondre w Indiach, widzę spodobał się im kierunek. Dzisiaj pierwsza kolejka i juz gol dobrze nam znanego Krishny z Wellington. Dziwne ze chłopaki tam odchodzą... nie widzę żadnego argumentu poza kasą...
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Le Fondre w Indiach, widzę spodobał się im kierunek. Dzisiaj pierwsza kolejka i juz gol dobrze nam znanego Krishny z Wellington. Dziwne ze chłopaki tam odchodzą... nie widzę żadnego argumentu poza kasą...
Też zwróciłem na to uwagę, to nie przypadek, że tam odchodzą. Był taki moment, że w Indiach (podobnie jak w Chinach, choć na mniejszą skalę) zaroiło się od zagranicznych piłkarzy. Jednak poziomu ten fakt nie zmienił. A ich klubowa piłka to masakra. Nie za bardzo to się da oglądać. A niektóre stadiony choć ogromne, to podobnie jak murawa wyglądają strasznie. Czyli... Pieniądze :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Też zwróciłem na to uwagę, to nie przypadek, że tam odchodzą. Był taki moment, że w Indiach (podobnie jak w Chinach, choć na mniejszą skalę) zaroiło się od zagranicznych piłkarzy. Jednak poziomu ten fakt nie zmienił. A ich klubowa piłka to masakra. Nie za bardzo to się da oglądać. A niektóre stadiony choć ogromne, to podobnie jak murawa wyglądają strasznie. Czyli... Pieniądze :)
To o czym mówisz to była tego typu historia ze w Indiach mieli 2 ligi. Najpierw grała ta liga dla kasy z mniejszymi lub większymi gwiazdami a później ruszała juz normalna liga. Nie wiem czy tak dalej jest ale chyba 2 tego typu sezony można było oglądać na eurosporcie
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
To o czym mówisz to była tego typu historia ze w Indiach mieli 2 ligi. Najpierw grała ta liga dla kasy z mniejszymi lub większymi gwiazdami a później ruszała juz normalna liga. Nie wiem czy tak dalej jest ale chyba 2 tego typu sezony można było oglądać na eurosporcie
Teraz (AD2020) masz tą niby "bogatą" Ligę, to w niej gra Krishna, Le Fondra, do tego trochę Aussie, Hiszpanów (piłkarze, trenerzy) ale i tak słabo to wygląda... Zaplecze to I - league, to już nędza :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Zaplecze to I - league
To chyba nie jest zaplecze tylko zupełnie różne rozgrywki. I w obu ligach są gracze znani wcześniej z A-League (ISL i I-League). Tylko nie wiem która jest prywatną, a która tą 'państwową' z zespołem w azjatyckich pucharach.
A w I-League gra np. Baba

Za to ISL wydaje się bogatsza - przynajmniej po nazwiskach patrząc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Zawsze mi się wydawało, ze ISL to taki odpowiednik pierwszej ligi, a I-League to druga liga. Z reszta patrząc na tegoroczne rozgrywki to East Bengal tak jakby awansowali wlasnie wyżej, a np Mohun Bagan połączyli się z ATK gdzie jest Krishna, Williams, Inman a i znany z ekstraklapy Javi Hernandez:) ale my tu o Indyjskiej lidze?:) ładnie :)
Beijing - Victory i Perth - Ulsan Hyundai. Widziałem pare dni temu ze Cannavaro wystawił rezerwowy sklad w tych rozgrywkach, ale Pekin miał kilka dni dłużej. Jesli wystawia podstawę z Bakambu, Vierą i Renato Augusto to nie bedzie czego zbierać po Big V. Co do Perth to może się postawią Koreańczykom, ale trzeba na sklady czekać :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
AFC
Pekin vs Victory, on the paper patrząc na składy, to chiński klub powinien wygrać. Skład mają mocny, u Aussie sporo nowych graczy, nie wiem, czy dadzą radę. Kto wie, może nawet wejdzie handi na skośnych?
Edit
Ht 2-0, zaskoczony nie jestem, rozpaczliwie to chwilami wyglądało. Wykopy Actona po autach, bo strach było komuś podać...
Edit2
Ft 3-1, honorowy dla Victory po rykoszecie, żeby ktoś nie pomyślał że się kangury odrodziły.
Kierunki na plus...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No i V strzeliło honorowego gola...

A tymczasem drugi dzisiejszy mecz:

And starting for
@ulsanFC
tonight... 1. Suhuk, 2. Dongho, 3.
@jasondavidson29
, 4. Bulthuis, 8. Jinho (C), 10. Bitgaram, 11. Keunho, 19. Johnsen, 44. Keehee, 72. Chungyong, 98. Sangheon
No i 3 koreańskich panów Lee na boisku, jak tu ruszać taki mecz? :) Boję się, że będzie kolejna przegrana Aussie...
Edit
No i w końcówce skośni załatwili Kangurow na 2-1...choć męczyli się niemiłosiernie. Niestety kolejna spodziewana porażka australijskiego zespołu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Perth - Ulsan Hyunday
2/+2.5
1.93 F fortuna
Czuje gole ale Skosni musza wpuscic Negao ,kolo w 3 lata Walnal 56 goli dla nich...
Na razie Brazylijczyk na ławce, a na boisku kopanina...
Edit
Wszedł Brazylijczyk i zakończył mecz po myśli Koreańczyków... Perth przegrywa 2-1, choć prowadzili w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,

Dzis o 11.00 Liga Mistrzow AFC

Sydney vs. Joenbuk Hyunday

W bramce Sydney FC gra 18 letni Pavlesic, na prawde szacun za eszloroczne Mistroswa Swiata u 17 gdzie zagral 4 mecze, wyszli z grupy z 3 miejsca i w 1/8 dostali Baty od Francji ale dziś moze to być mało na mistrzów Korei Poludniowej, ktorzy lubią przycelować...

Obstawiam Joenbuk i Btts
2,78 @ Fortuna

1-0
 
Ostatnia edycja:
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
No cóż... SFC ma niebywałe kłopoty z obsadą bramki. Redmayne został w Australii, Haward-Belle się wykartkował, no to naturalną koleją rzeczy jest postawienie 3 bramkarza.
Na żywo - 54' 1:0 dla Jeonbuk

Damy druga bramka - Jenbuk - @2,0 (forbet)

Koreańczycy muszą wygrać, żeby mieć jeszcze jakieś szansę na awans dalej... a 1:0 to tak trochę ryzykownie, lepiej znacznie się gra prowadząc 2:0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +114
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
No cóż... SFC ma niebywałe kłopoty z obsadą bramki. Redmayne został w Australii, Haward-Belle się wykartkował, no to naturalną koleją rzeczy jest postawienie 3 bramkarza.
Na żywo - 54' 1:0 dla Jeonbuk

Damy druga bramka - Jenbuk - @2,0 (forbet)

Koreańczycy muszą wygrać, żeby mieć jeszcze jakieś szansę na awans dalej... a 1:0 to tak trochę ryzykownie, lepiej znacznie się gra prowadząc 2:0.
Nie za bardzo rozumiem dlaczego jeszcze Sydney nie strzeliło, tyle okazji...
 
Otrzymane punkty reputacji: +163
Do góry Bottom