>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam panowie. Kilka słów ode mnie. Śledzę Wasze forum od dawna i widzę, ze często gracie korki i kartki co zrozumiałe gdyż w Australii jest tego sporo. Ja natomiast zauważyłem, ze tak samo często dyktowane są rzuty karne. Ja właściwie bawię się amatorsko i gram prawie zawsze stawka £10 wiec stawiam na kolejnego karnego w WH kurs 4. Wczoraj się udało a dziś........powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Spoko, ale trzeba pamiętać, że jest VAR, czasem daje, czasem potrafi zabrać. A pomysł w porządku. wszystko może się zdarzyć.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Mecz nie jest tak zacięty jak mój stream z livetv . sx..... polecicie jakiś link?
...i ... nie giewajcie się, ale gram na gospodarzy. Kurs równie soczysty jak na gości, ale dla mnie...dziś czerwoni.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam panowie. Kilka słów ode mnie. Śledzę Wasze forum od dawna i widzę, ze często gracie korki i kartki co zrozumiałe gdyż w Australii jest tego sporo. Ja natomiast zauważyłem, ze tak samo często dyktowane są rzuty karne. Ja właściwie bawię się amatorsko i gram prawie zawsze stawka £10 wiec stawiam na kolejnego karnego w WH kurs 4. Wczoraj się udało a dziś........powodzenia.
Brawo kolego! Tamta kolejka to błędy bramkarzy, ta to karne i czerwa!
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Kurde, karny był? Atak z żółtą kartką wdziałem, ale za co drugie żółtko dla tego Cornwa.... to nie miałem szans przez ten stream
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kurde, karny był? Atak z żółtą kartką wdziałem, ale za co drugie żółtko dla tego Cornwa.... to nie miałem szans przez ten stream
https://www.a-league.com.au/video/penalty-awarded-and-cornthwaite-sent-after-var-review
https://www.a-league.com.au/video/diawara-cant-capitalise-spot
https://www.a-league.com.au/video/kitto-puts-reds-ahead
Może Ci coś przypasi a propos pierwszej połowy ????
Qwa poprzeczka WSW !
No i znowu: niewykorzystane sytuacje itd itp... Teraz Wędrowcy mogą się podłamać. Panowie zagrajcie o honorową chociaż ???? Chciałem dać następny gol Reds od 65 min. ???? i kolejny przedział czasowy. 2 min. nie mogli poczekać !
Kolejne czerwo, co za kolejka, myślałem, że po 7 już cyrków nie będzie, a tu festiwal w Monte Carlo ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Na 5 meczy w kolejce, w 4 były czerwone kartki, w 2 rzuty karne. Na 4 moje kierunki, 4 wtopy. Finansowo zabolało dopiero dzisiaj, bo w ten mecz poszedł miedziak i dodatkowo wczoraj moneta. 2 typy z serca: wtopa, 2 typy z rozumu: wtopa. Podsumowując: pierwsza od momentu tutaj mojego się udzielania kolejka z zerową skutecznością (to co odrabiałem wczoraj na live nie liczę, bo bramki padały kiedy pisałem). Mówiąc krótko z mojej strony duże przepraszam. Czegoś takiego tutaj nigdy nie miałem. Dobrze, że pojawiają się tutaj nowe osoby z ciekawymi pomysłami, ja powoli przechodzę na emeryturę, bo co tu robić po takiej chłoście. Dodatkowym ciężarem jest to, że dużo osób na podstawie moich wypocin, coś tam inwestuje. Tym bardziej jest mi przykro. Gdyby ktoś mnie poprosił, abym jeszcze raz przemyślał podane typy uwierzcie - podałbym takie same. Na szczęście stawki nie były zabójcze ( z resztą, w tym sezonie dla przykładu, ani razu nie postawiłem choćby dukata, moneta pojawia się sporadycznie) no i to nie powoduje depresji hazardowej ???? kiedy typy nie weszły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
stan konta (-7,56j). światełko w tunelu z wczoraj okazało się pociągiem dzisiaj. Co ciekawe... w 5 meczach było 6 czerwonych kartek... czyli wygląda na to, że sędziowie dostali jakieś nowe wytyczne, bo styl gry nie zmienił się z kolejki na kolejkę.Do tego 3 karne... a teraz przenieśmy na nasze, ligowe podwórko (przy zachowaniu skali) - 8 meczy 10 czerwonych kartek, 5 karnych... cuda Panowie... cuda...
Jak dla mnie, w ciągu 2 kolejek liga stanęła na głowie i zrobiła się zupełnie nieprzewidywalna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Na 5 meczy w kolejce, w 4 były czerwone kartki, w 2 rzuty karne. Na 4 moje kierunki, 4 wtopy. Finansowo zabolało dopiero dzisiaj, bo w ten mecz poszedł miedziak i dodatkowo wczoraj moneta. 2 typy z serca: wtopa, 2 typy z rozumu: wtopa. Podsumowując: pierwsza od momentu tutaj mojego się udzielania kolejka z zerową skutecznością (to co odrabiałem wczoraj na live nie liczę, bo bramki padały kiedy pisałem). Mówiąc krótko z mojej strony duże przepraszam. Czegoś takiego tutaj nigdy nie miałem. Dobrze, że pojawiają się tutaj nowe osoby z ciekawymi pomysłami, ja powoli przechodzę na emeryturę, bo co tu robić po takiej chłoście. Dodatkowym ciężarem jest to, że dużo osób na podstawie moich wypocin, coś tam inwestuje. Tym bardziej jest mi przykro. Gdyby ktoś mnie poprosił, abym jeszcze raz przemyślał podane typy uwierzcie - podałbym takie same. Na szczęście stawki nie były zabójcze ( z resztą, w tym sezonie dla przykładu, ani razu nie postawiłem choćby dukata, moneta pojawia się sporadycznie) no i to nie powoduje depresji hazardowej ???? kiedy typy nie weszły.
Witam nie no bez jaj ,każdy ma jakąś tam gorszą passę ale to minie ,a o emeryturze to zapomnij ,do 65 roku trzeba pracować ,będzie lepiej myśl pozytywnie. Pzdr.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziękuję za slowa otuchy, pozostaje tylko zakrzyknąć: Gwardia umiera, ale się nie poddaje ???? Do zobaczenia za tydzień.
PS Może Norwegia da dziś zarobić?
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W 9 kolejce &quot;widzi mi się&quot; 3 x klasyczny over w meczach WSW, Phoenix i CCM:
02.12. 07:35 WS Wanderers - Brisbane Roar @1,73 ft 0-2 miedziak w piach...
03.12. 04:30 Wellington Phoenix - Melbourne Victory @1,58
03.12. 07:00 Central Coast Mariners - Perth Glory @1,55
Strzelam trebla &quot;w ciemno&quot; za miedziaka ⛔(~ @4 ,47 np. w b.a.h.u), ostatnio wszelkie info/rozkminy i tak nie miały żadnego znaczenia jeśli chodzi o wyniki końcowe więc ... ???? Dodatkowo, niestety nie będę miał chyba czasu na &quot;rozpiski&quot; i pogaduszki w tygodniu, dlatego już dziś &quot;załatwiam temat&quot;. Jak to się skończy? Nie mam pojęcia ???? GL!
PS
Gole w 8 kolejce:
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-8-hyundai-a-league
PS2 Najlepsi strzelcy. Prowadzi O&#39;Donovan mimo, że nie grał w 2 ostatnich meczach.
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-golden-boot-kitto-nabbout-join-race
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
W 9 kolejce &quot;widzi mi się&quot; 3 x klasyczny over w meczach WSW, Phoenix i CCM:
02.12. 07:35 WS Wanderers - Brisbane Roar @1,73
03.12. 04:30 Wellington Phoenix - Melbourne Victory @1,58
03.12. 07:00 Central Coast Mariners - Perth Glory @1,55
Strzelam trebla &quot;w ciemno&quot; za miedziaka (~ @4 ,47 np. w b.a.h.u), ostatnio wszelkie info/rozkminy i tak nie miały żadnego znaczenia jeśli chodzi o wyniki końcowe więc ... ???? Dodatkowo, niestety nie będę miał chyba czasu na &quot;rozpiski&quot; i pogaduszki w tygodniu, dlatego już dziś &quot;załatwiam temat&quot;. Jak to się skończy? Nie mam pojęcia ???? GL!
PS
Gole w 8 kolejce:
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-8-hyundai-a-league
Hej. Życzę powodzenia choć ja bym tego nie grał. Trzy zdarzenia wiec ryzyko się zwiększa no i według mnie kurs absolutnie nie powala.
 
Do góry Bottom