>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Campbelltown City to nie ogórki i są w środku sezonu, natomiast Bullsi to obrońcy tytułu ale sezon to oni zaczynają w październiku. Jak bym był Panem Li :) to bym odpierniczył x w czasie regulaminowym no i potem awans Byków :) Niestety, SZP do mnie do tej pory nie zdzwonił więc zostaje mi live... KTF!
CC vs Bulls
No i mamy ht 1-0, w myśl tego co napisałem wczoraj spróbuję za drobne x w czasie reg. Za drobniaki po @ 3,20...
KTF!
Edit
No wiedziałem, że CC to nie ogórki, ale że aż wygrają w regulaminowym to hoho...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +476
isztwan 255,9K

isztwan

Użytkownik
Ryzyko na pełnej k.... :rolleyes:
CC vs MC Arthur (2:0)
Poniżej 2.5 gola
4 30 ajjjjj
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +691
majekx 766K

majekx

Znawca A-League
Eee no bez przesady, wietrzylem niespodziankę, ale o tym, że CC to nie ogórki pisałem jeszcze wczoraj...
No nie zgodzę się...Może do 60 minuty mecz był zupełnie inny, ale ostatnie 30 min, z tego co widziałem, to byki zamiast zagrać swoje to dostosowali się do poziomu przeciwnika. To była taka gra w zwolnionym tempie, do tego bez pomysłu, bez zaangażowania. Spotkanie przypominało trochę podwórkową ligę. Przecież oni powinni zabiegać CC. Może to właśnie efekt tego, że byki tydzień temu rozpoczęli treningi do sezonu. Nie wiem, przytłoczył może ich stadion? gdzie trybuna była mniejsza niż ławka rezerwowych - no chyba że górka obok boiska czy balkon w jakimś budynku klubowym, potraktować też jako trybuny. CC awansowało zasłużenie, puchary rządzą się swoimi prawami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +691
majekx 766K

majekx

Znawca A-League
Mamy już grupy ACL... oto te z zespołami z A-League:
Grupa H:
Melbourne City
🇹🇭 Buriram United
🇯🇵 Ventforet Kofu
🇨🇳 Zhejiang FC



i w Pucharze AFC (czego nie napisałem wcześniej)

Macarthur grupa F:
Phnom Penh Crown (Kambodża)
Shan Utd (Myanmar)
Cebu FC (Filipiny)


i grupa G: Central Coast Mariners
Terengganu (Malezja)
Bali United (Indonezja)
Stallion (Filipiny)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +953
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Mamy już grupy ACL... oto te z zespołami z A-League:
Grupa H:
Melbourne City
🇹🇭 Buriram United
🇯🇵 Ventforet Kofu
🇨🇳 Zhejiang FC



i w Pucharze AFC (czego nie napisałem wcześniej)

Macarthur grupa F:
Phnom Penh Crown (Kambodża)
Shan Utd (Myanmar)
Cebu FC (Filipiny)


i grupa G: Central Coast Mariners
Terengganu (Malezja)
Bali United (Indonezja)
Stallion (Filipiny)
Teoretycznie "powinni" sobie wszyscy poradzić ale coś czuję, że bedzie jak jak w ostatnich latach, czyli chudziutko... A na wyjazdach będę grał przeciw Kangurom 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +1429
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney, Puchar FFA
WSW vs Adelaida, już 5-0, Pan Li bedzie miał srogi zysk z tej farsy :)
Jeszcze zaczaję się na gola w końcówce i za drobne spróbuję overa...
Ps kto madry wystawia Bena na szpicy w Redsach? To klasyczny skrzydłowy przecież.
Za co oni biorą kasę w tej kochanej Australii...?
Edit
Mimo, że flesz pokazuje inaczej, to WSW nie grają na swoim stadionie tylko na klepisku Marconi... Redsi ambitnie chcą honorowej, czekam na @ > 2,0...
Edit 2
Hehe i wturlali (po dobitce co prawda, ale zawsze) na 5-1 honorową... No i fajnie 👍
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2874
majekx 766K

majekx

Znawca A-League
Dziś kolejny dzień zmagań pucharowych... na razie A-Ligowcy d przerwy remisują swoje mecze 0:0... to chyba okazja na pobranie fajnych kursów:

Gold Coast - WU - 2 - @2,1 (0:2)
APIA - SFC - 2 - @1,73 (0:2)

Stawka wakacyjna, bo i potknięcie może się trafić :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3174
snajp 524,1K

snajp

Użytkownik
Dzisiaj piękne dwa "ŁAMAKI" w pucharze, można było zarobić. majekx majekx ostatnio wyciągnął wakacyjnie :) parę (chyba) miedziaków stawiając na faworytów. Może w sobotę też będzie łamak ? ROAR - WSW - HT / FT 1/2 @ ~ 23 ( wiadomo fixiarze pana Li)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1170
snajp 524,1K

snajp

Użytkownik
Do przerwy/Cały mecz - Brisbane Roar/Wanderers & Liczba goli (zawodnik) - Brandon Borrello Gol w dowolnym momencie (90 minut) @ 26.06
Za drobne pogram łamaka pre i przyczaję się live.
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzisiaj piękne dwa "ŁAMAKI" w pucharze, można było zarobić. majekx majekx ostatnio wyciągnął wakacyjnie :) parę (chyba) miedziaków stawiając na faworytów. Może w sobotę też będzie łamak ? ROAR - WSW - HT / FT 1/2 @ ~ 23 ( wiadomo fixiarze pana Li)
Ja brałem City jak przegrywało, ale @ przy 1-0 był "tylko" 2,35 więc nie chciało mi się klawiatury odkurzać :) no nic, warto pamiętać, że po przrgranej walce o mistrza, City chece odbić pucharem Kangurów :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1658
snajp 524,1K

snajp

Użytkownik
Live SFC - WU 75' 3:0
WU strzeli @ 3.9

Cienko widzę WU w nowym sezonie.
Pierwszy mecz grają z City na wyjeździe widzę tu handi -3,5 dla City :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +693
majekx 766K

majekx

Znawca A-League
Z kronikarskiego obowiązku chciałbym zaznaczyć, że znamy już parę finałową pucharu Australii. Są to zespoły Sydney FC i Brisbane Roar. Co nam pokazały mecze półfinałowe?
Sydney grając prostą piłkę pokonało faworyzowane, naszpikowane gwiazdami Melbourne City. Zespół z Sydney FC dał grać piłką zawodnikom z Melbourne, ale w decydującym momencie potrafił wykorzystać swoją szybkość i dwa razy skutecznie skontrować.

Brisbane nie pokazało jakiejś dominacji. Grało jak równy z równym z zespołem z NPL. Na boisku było trochę kopaniny.

Finał może być 'ciekawy'. Jeżeli Brisbane będzie chciało przyjąć przeciwnika na swojej połowie i nastawi się na grę z kontry, Sydney będzie chciało grać to co dziś.. to będzie nuuuudno... oj nuuuudno. Paradoksalnie - chciał bym zobaczyć finał, ponieważ to trochę może pokazać jak może wyglądać Sydney w lidze.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1920
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Z kronikarskiego obowiązku chciałbym zaznaczyć, że znamy już parę finałową pucharu Australii. Są to zespoły Sydney FC i Brisbane Roar. Co nam pokazały mecze półfinałowe?
Sydney grając prostą piłkę pokonało faworyzowane, naszpikowane gwiazdami Melbourne City. Zespół z Sydney FC dał grać piłką zawodnikom z Melbourne, ale w decydującym momencie potrafił wykorzystać swoją szybkość i dwa razy skutecznie skontrować.

Brisbane nie pokazało jakiejś dominacji. Grało jak równy z równym z zespołem z NPL. Na boisku było trochę kopaniny.

Finał może być 'ciekawy'. Jeżeli Brisbane będzie chciało przyjąć przeciwnika na swojej połowie i nastawi się na grę z kontry, Sydney będzie chciało grać to co dziś.. to będzie nuuuudno... oj nuuuudno. Paradoksalnie - chciał bym zobaczyć finał, ponieważ to trochę może pokazać jak może wyglądać Sydney w lidze.

Pozdrawiam.
Dla mnie ten mecz to był przedwczesny finał. Jednak patrząc na liczbę kibiców i reakcje po meczu jednych i drugich pilkarzy, to nie wyglądało aby ktoś tam specjalnie się smucil, czy też radowal... Tak, że klimat był lekki. Żałuję, że nie podałem tu typów (pod koniec spotkania) over 2,5 i bts... Wybaczcie koledzy, ale nie dalem rady...
Ps
Jamie to wogóle, poklepał wszystkich po plecach, piatek naprzybijal, ale wkur..... nie widziałem... A myślałem, że City zależy... Przed meczem na nich bym stawiał... I dobrze, że tak wyszło.
Sie ma 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +2026
Do góry Bottom