>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nawet by mi przez głowę to nie przeszło
:) nawet nie wiesz jacy potrafią być niektórzy (na szczęście pojedyncze egzemplarze) userzy na forumku. Nie dałbyś wiary co ludzie potrafią odj...
A tak nie ma żadnych podstaw do jakiś gow... zagrywek, czy ch... podjazdów.
Poza tym ja, majekx majekx i zapewne inni, którzy się udzielają robią to pro publico bono... My po prostu lubimy Australię mimo, że ja często na APL narzekam :)
Stare dziady (czyli ja) tak mają.... Pzdr..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1688
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Słowo się rzekło, że do końca czerwca będą wyniki minikonkursu więc :)

Minikonkurs - Dla przypomnienia zakres typowania:
1. Jaki team zdobędzie mistrzostwo? - odp CCM
2. Jaki zespół zdobędzie tytuł Premiers? - City
3. Kto będzie królem strzelców? - Maclaren
4. Kto zgarnie wooden spoon? - Bulls
5. Ile czerwonych kartek przyzna w sezonie Kurt Ams (czerwona w konsekwencji 2 żółtych też się liczy, kartki dotyczą tylko zawodników na boisku)? - dał razem 5

Zgodnie z obietnicą - Minikonkurs wyniki:
Przy równej liczbie pkt decydowała kolejność złożenia typów (zastosowałem to dla osób, które miały po 2 pkt), w pozostałych przypadkach nie miało to znaczenia - i tak wszystkim ogromne gratulacje bo konkurs był trudny a rywalizacja zacięta!

1. qowalsky6 qowalsky6 - 3 pkt,
2. successful - 2pkt,
3. Waldi1979 Waldi1979 - 2 pkt,
4. jozzy22 jozzy22 - 2 pkt,
5. tenis_de_mesa tenis_de_mesa - 2 pkt,
6. maciej_cfc - 1 pkt,
7. 5xharoldx5 - 1pkt
8. majekx majekx - 1 pkt,
9. sunxl sunxl - 1 pkt,
10. maer - 0 pkt,
11. snajp snajp - 0 pkt,
12. zloty5o - 0 pkt,
13. mario72k - 0 pkt,
14. emce15 - 0 pkt,
15. dzvonek - 0 pkt,

Nagrody:

1 - 5000 pkt reputy,
2 - 3000 pkt reputy,
3 - 2000 pkt reputy
Do tego dla miejsc 1-3 extra reputa miała być ode mnie, majekx majekx, Waldi1979 Waldi1979 i sunxl sunxl :)
PS. Dzięki za udział i pozdrowienia dla wszystkich uczestników zabawy no i psychofanów Australii :) Sie ma...

PS2
Mam nadzieję, że przy pomocy Waldi1979 Waldi1979, majekx majekx, sunxl sunxl nagrody zostaną przyznane do 07 lipca br. :)
PS3
Gdyby ktoś miał jakieś reklamacje to proszę pisać do mnie na priv choć wydaje mi się, że wszystko dobrze policzyłem... No ale...
PS4
Też bym miał jak czołówka 2 pkt, ale tym razem Kurt Ams dał w końcu decydujący punkt. Taki chichot historii :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2968
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
qowalsky6 qowalsky6 jak na Znawcę ligi przystało zasłużenie wygrywa :D swoją nagrodę przekazuję dalej, więc po 2k dla jozzy22 jozzy22 i tenis_de_mesa tenis_de_mesa którzy zdobyli tyle punktów co ja, extra reputacja dla podium ode mnie również przekazana, tu także punkty przypadły wcześniej wymienionym osobom. Dziękuję wszystkim za udział i pozdrawiam fanów A-League.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2407
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
qowalsky6 qowalsky6 jak na Znawcę ligi przystało zasłużenie wygrywa :D swoją nagrodę przekazuję dalej, więc po 2k dla jozzy22 jozzy22 i tenis_de_mesa tenis_de_mesa którzy zdobyli tyle punktów co ja, extra reputacja dla podium ode mnie również przekazana, tu także punkty przypadły wcześniej wymienionym osobom. Dziękuję wszystkim za udział i pozdrawiam fanów A-League.
Wielkie dzięki, dla wszystkich aktywnych uczestników ja też postaram się ich docenić niezależnie od miejsca, które zajęli, bo to trudny minikonkurs był... Jeszcze raz graty dla wszystkich i pozdrawiam :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1907
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +2079
majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
Otrzymane punkty reputacji: +1855
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś O 11.30 czasu polskiego mamy pojedynek o wejście do rundy finałowej Pucharu FFA pomiędzy Newcastle Jets i Melbourne Victory. Mecz odbywa się na neutralnym klepisku w Darwin.
Co o meczu? Jedna wielka niewiadoma, w obu teamach rewolucja kadrowa. Jetsi z nowym na dodatek trenerem. Co zagrać? Nic :) trzeba popatrzeć o co chodzi. Ten etap w Australii to przypadek. Sezon zaczyna się w październiku, tu wszystko może się zdarzyć. Jak ktoś chce hazardu to niech looka na live, czy panowie nie zapomnieli jak się kopie piłkę. Jesli tak to bts ew. mozna dla sportu za drobne rzucić, lecz @ na to "powinien" być na poziomie 2.0.I to jak będą podstawy.
Z kronikarskim pozdrowieniem - sie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1987
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Skoro wiele niewiadomych mecz w dziwnym terminie jeśli chodzi o Australie i w dodatku grany na klepisku to może warto pokusić się o un 2.5 gola @ 2.07 STS?!
Warunki ku temu mocno sprzyjajace
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +938
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Ciekawe jakie nastawienie w obu ekipach po niezbyt udanym sezonie?
"V" już bez Brillante JETS bez Mikeltadze.
Trudno coś tu wykombinować pre, ale lekko idę w JETS @ ~ 3.00 Nie wiem jakim cudem ale

Godzina do meczu i nie wiadomo kto sędziuje !? JAJA.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +689
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ale kursy poleciały w dół na Jets @ ~ 1.9 a ja dalej nie wiem kto z gwizdkiem bo kusi mnie czerwo i wapno w meczu.
Z gwizdkiem Morgan... @ poleciały bo Pan Li może maczał w tym swoje żółte paluchy..
Obraz gry w Darwin:
1. Jetsi prowadzą grę i zasłużenie 1-0 ht.
2. Victory - tylko obrona i gra z kontry, Popovic chowa twarz w dłoniach...
3. Poziom masakra jakby kto pytał...
 
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Z gwizdkiem Morgan... @ poleciały bo Pan Li może maczał w tym swoje żółte paluchy..
Obraz gry w Darwin:
1. Jetsi prowadzą grę i zasłużenie 1-0 ht.
2. Victory - tylko obrona i gra z kontry, Popovic chowa twarz w dłoniach...
3. Poziom masakra jakby kto pytał...
Miałem zrobić scrina Popvica ale mi uciekł :)
Tak Jets zasłużenie prowadzi , oby nie wykorzystane sytuacje się nie zemściły.
 
Do góry Bottom