>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
i tak najlepszy to był ten City co grał w czarnych korkach wypastowanych na glanc.. na pierwszy rzut oka myślałem, że gra w butach od garnituru... podobnie też jeździł na trafie jak by miał wyjściowe obuwie ????
jak by nie było otwarcie sezony mamy za sobą.. niby 2 gole są faktem, ale pewien niedosyt pozostał
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
to pora na pierwsze typowanie:

Victory
-
Sydney FC (0:1 (0:0))

bts - @1,6 - 0,5j ⛔
2 - @2,3 - 0,3j ✅
x/2 - @5,25 - 0,2j ✅
forbet
= 0,74j zysku
Mecz, hit pierwszej kolejki. Oba zespoły mają bardzo mocną ofensywę. Z jednej strony mamy Berishe, Leroy Georgea czy Valeriego, plus stadion w Melbourne. Z drugiej strony mamy Bobo wspieranego przez Mierzejewskiego i Ninkovicia. Bardziej osłabiony wydaje się gospodarz - bo zagra bez swoich 3 filarów:
Milligana, Barbarousesa i Troisiego. Dlatego jako, że to pierwszy mecz obu drużyn liczę na gole z obu stron, ale końcówka powinna należeć do gości. Składy na mecz:
Melbourne Victory squad: 1.Matt ACTON (gk) 2.Jason GERIA, 4.Rhys WILLIAMS, 6.Leigh BROXHAM, 8.Besart BERISHA, 11.Mitch AUSTIN, 14.Thomas DENG, 15.Cameron McGILP, 16.Josh HOPE, 17.James DONACHIE, 18.Matias SANCHEZ, 19.Pierce WARING, 20.Lawrence THOMAS (gk), 21.Carl VALERI (c), 22.Stefan NIGRO, 23.Jai INGHAM, 31.Christian THEOHAROUS, 41.Leroy GEORGE
**two to be omitted**
Unavailable: 5.Mark MILLIGAN (International duty – 1 week), 9.Kosta BARBAROUSES (International duty – 1 week), 10.James TROISI (International duty – 1 week)
Sydney FC Squad: 1.Andrew REDMAYNE, 4.Alex WILKINSON, 5.Jordy BUIJS, 6.Josh BRILLANTE, 7.Michael ZULLO, 8.Paulo RETRE, 9.BOBÔ, 10.Milos NINKOVIC, 11.Adrian MIERZEJEWSKI, 13.Brandon O’NEILL, 14.Alex BROSQUE (c), 16.Anthony KALIK, 17.David CARNEY, 18.Matt SIMON, 20.Alex CISAK, 22.Seb RYALL, 26.Luke WILKSHIRE, 30.Tom HEWARD-BELLE.
**two to be omitted**
Unavailable: 21.Charles LOKOLINGOY (hamstring - 3 weeks), 23.Rhyan GRANT (knee - indefinite)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jutro o 8:35 drugi mecz pierwszej kolejki.
Central Coast Mariners - Newcastle Jets
Patrząc na tabelę to mecz dwóch outsiderów zeszłego sezonu. Wiadomo, to pierwsza kolejka i nie ma co szaleć. Ale z całym szacunkiem dla gospodarzy, wszyscy którzy się A-League interesują choć trochę to wiedzą, że CCM od lat było oparte na trzech filarach. W bramce Izzo - a w ofensywie O`Donovan i Ferreira. W klubie nie pozostał już żaden z nich. Ściągnięto, jak to w Australii, kupę innych ludzi, ale wiemy dobrze chociażby po dzisiejszym występie McCormacka, że nawet do ligi australijskiej przyzwyczaić się trzeba. Mamy więc szerzej nieznanych Holendrów Wouta Bramę i Toma Hiarieja. Z Hiszpanii ściągnięto też przeciętnego Asdrubala i niejakiego Baro który już rok zagrał w Australii, ale jakoś w pamięci za grę w Victory mi nie utkwił. Także w polu duetu Ferreira - O`Donovan zastąpić nie ma kto. A w bramce zamiast czyniącego momentami cuda Izzo zagra albo ściągnięty z juniorów Tottenhamu Tom Glover albo 30-letni Ben Kennedy który regularnie bronił ostatnio 3 lata temu kiedy był jeszcze zawodnikiem... Jets. Żeby być sprawiedliwym to należy docenić ściągnięcie Andrew Hoole`a także z Newcaste Jets. Ostoi ich defensywy i strzelca aż pięciu goli w zeszłym sezonie. Ale jak dla mnie to tyle z pozytywów CCM.
A co tam u Jetsów - no trzeba powiedzieć, chyba idzie ku lepszemu. Po dramatycznym poprzednim sezonie rozstano się z napastnikami Kokko i Nordstrandem (trochę tych goli tam strzelili, ale bez przesady) oraz ze wspomnianym defensorem Hoolem, Wzmocnienia jednak dużo ciekawsze. W bramce jeden z najlepszych GK ligi Glen Moss z Wellington. Na środek obrony Nikolai Topor-Stanley który dwa lata temu doprowadził WS Wanderers do finału ligi grając naprawdę kapitalnie. Atak wzmacnia O&#39;Donovan z CCM-u. A także bracia Petratos! Młodziutki Kosta już zdążył powąchać A-League w barwach Perth, a starszy Dima po mało udanej przygodzie w Korei Południowej wraca do Australii by przypomnieć sobie jak to się było wiodącą postacią Brisbane Roar.
Dla mnie Jetsi są na papierze dużo mocniejsi. Wiadomo, to Australia - to pierwsza kolejka. I jeszcze bonus Andew Hoole jutro nie zagra bo jest zawieszony. Nikogo nie namawiam by stawiać swój dom na Jetsów ale za skromną stawkę ja w ten mecz wchodzę.
Central Coast - Newcastle 2 @ 2,65 ✅✅ 1:5 (1:3)
Edit: Zaczynamy Australię z wysokiego C!
 
Otrzymane punkty reputacji: +219
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jeśli chodzi o Big V i Sky Blue
Ciężki mecz do typowania, ( jak cała kolejka), tak jak wspominałem możliwe są 2 scenariusze:
a) nudy na pudy i max jakieś 1-1,
b) grad goli i otwarta gra ????
Dzisiaj widziałem raczej słaby mecz i obawiam się, że jutro też nie będzie fajerwerków, chyba, że derby Australii zamienią się w otwarte spotkanie ???? Poza tym a propos scenariuszy to jest taka &quot;tradycja&quot;, w której mistrz ma zawsze na początku pod górkę.
CCM vs Jets - na sucho dam over 2,5, nie widzę twardej gry w obronie, poza tym coś mi mówi, że tam padną bramki ????
29 mi. i już 1-2 Overek zaliczony ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Patrzę na składy i widzę w wyjściowej jedenastce gości niejakiego Ronalda Vargasa. 30-letni Wenezuelczyk gdzieś mi umknął, a to przecież gość który i w Europie potrafił grać w piłkę na niezłym poziomie (Club Brugge, Anderlecht, Balikesirspor, AEK Ateny) Jedynie w Anderlechcie nie był czołową postacią. W takiej Brugii parę lat temu strzelił w jednym sezonie 15 goli. A bilans z dwóch sezonów z Aten też niezły bo 43/11.
Jetsi to biorą dziś! Jest O`Donovan na szpicy, jest Dima Petratos, są Nabbout, Kantarovski czy Georgevski!
Go Jets!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Patrzę na składy i widzę w wyjściowej jedenastce gości niejakiego Ronalda Vargasa. 30-letni Wenezuelczyk gdzieś mi umknął, a to przecież gość który i w Europie potrafił grać w piłkę na niezłym poziomie (Club Brugge, Anderlecht, Balikesirspor, AEK Ateny) Jedynie w Anderlechcie nie był czołową postacią. W takiej Brugii parę lat temu strzelił w jednym sezonie 15 goli. A bilans z dwóch sezonów z Aten też niezły bo 43/11.
Jetsi to biorą dziś! Jest O`Donovan na szpicy, jest Dima Petratos, są Nabbout, Kantarovski czy Georgevski!
Go Jets!
Skład CCM nie przekonuje, Jetsi na papierze faktycznie mocni. Dodatkowy smaczek to w dzisiejszych F3 derbach w Jetsach gra były zawodnik Marynarzy - O,Donovan ???? A niech tam walą bramy ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Bardzo ładnie, 1-0 Mariners ????
I 1-1 O&#39;Donovan ???? z karnego.
Dalej Panowie, nie zatrzymujemy się ????
O mamo, jak Jetsi tego nie strzelili??? Ale bramkarz miał farta! No i 1-2 over siedzi ???? , a tu dopiero 29 min.
Taką Australię to ja uwielbiam. I 1-3 super bramka! Tak, tak to cały czas 1 poł.
Szkoda mi Marynarzy, a jeszcze pozbyli się Izzo, który im wiele razy tyłek ratował. Brawo prezezo, wszystko po Twojej myśli!
Pierwsza poł. a tyle emocji. Fajnie się ogląda to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
CCM vs Jets - na sucho dam over 2,5, nie widzę twardej gry w obronie, poza tym coś mi mówi, że tam padną bramki ????
29 mi. i już 1-2 Overek zaliczony ???? ????
graty, ja się bałem tego ov, bo w sumie w obu zespołach nie ma kto grać. Na papierze Jets wygląda lepiej, ale szybki gol CCM załatwił sprawę... Jeszcze raz gratuluje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
graty, ja się bałem tego ov, bo w sumie w obu zespołach nie ma kto grać. Na papierze Jets wygląda lepiej, ale szybki gol CCM załatwił sprawę... Jeszcze raz gratuluje ????
&quot;Czułem&quot; ten mecz i się udało. O&#39;Donovan pognębił kolegów zaliczając klasycznego hattricka.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Panowie macie jakieś przemyślenia typowe co do meczu Melbourne Victory-Sydney FC? Osobiście myślałem delikatnie uderzyć w gości i obie drużyny strzelą bramke, kurs na unibecie 4.5, także bardzo przyjemny ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
O`Donovan robi różnicę ????
Księgować jeszcze nie mam zamiaru, ale jest dobrze. ????
Ja Big V derby pójdę chyba w stronę overa. 1,90 - fajny kurs jak na Australię.
Poznaliśmy składy. Victory się słabo prezentuje. Tam za bardzo nie ma kto dogrywać piłki do Berishy. Sydney wydaje się mega mocne. Brillante-Brosque w pomocy. Do tego Mierzej, Ninkovic, Bobo. Ku wygranej gości zaczynam się skłaniać.
 
S 22

sieko

Użytkownik
No jak na Australie to można powiedzieć, że luksusowy ???? . Ja po cichu licze na Mierzeja, że będzie robił różnice w Sydney i pociągnie drużyne do zwycięstwa ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Księgujemy!
I od razu gramy
Melbourne Victory - Sydney FC 2 @ 2,15
Za 0,8 stawki meczu CCM - Jets.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Nie no, jak widze ten skład Victory to muszę jeszcze dołożyć.
Sydney over 1,5 gola @ 2,20
I oglądamy.
Przeciętna pierwsza połowa. Początek dla Melbourne. Później Sydney opanowało sytuację, ale kreowało mało okazji. Najlepszą miał Mierzejewski ale trafił w bramkarza.
Piłkarsko goście są lepsi i wierzę w ciąż, że to ogarną.
0-1! Piękny samobój Denga.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Niestety, przekombinowałem z tymi golami Sydney. Szkoda, były okazje Bobo czy Zullo przy 0:1. Ale i tak nie jest źle. Goście mieli wygrywać dziś - i wygrywali!
Do miłego!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jeśli chodzi o Big V i Sky Blue
Ciężki mecz do typowania, ( jak cała kolejka), tak jak wspominałem możliwe są 2 scenariusze:
a) nudy na pudy i max jakieś 1-1,
b) grad goli i otwarta gra ????
Dzisiaj widziałem raczej słaby mecz i obawiam się, że jutro też nie będzie fajerwerków, chyba, że derby Australii zamienią się w otwarte spotkanie ???? Poza tym a propos scenariuszy to jest taka &quot;tradycja&quot;, w której mistrz ma zawsze na początku pod górkę.
CCM vs Jets - na sucho dam over 2,5, nie widzę twardej gry w obronie, poza tym coś mi mówi, że tam padną bramki ????
29 mi. i już 1-2 Overek zaliczony ???? ????
A w meczu mistrza z vicemistrzem niestety spełnił się scenariusz z punktu a)
Pozdrawiam kolegów i czytelników do (oby) zobaczenia jutro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Niedziela, 6:00
Wellington Phoenix - Adelaide United
Jutro na ligowym starcie meldują się ekipy Wellington i Adelaidy. Kolejne spotkanie pierwszej kolejki w którym jestem w stanie zaufać, i pewnie zaufam, gościom. Dlaczego? Ano dlatego:
Wellington od kilku już lat jest u mnie wśród ekip z potencjałem które notorycznie zawodzą. Jest tam jeden z moich ulubionych graczy - Roy Krishna. Ale jakoś nikt na dłuższą metę nie potrafi z nim podjąć dobrej współpracy. W zeszłym sezonie mieli to robić Kosta Barbarouses czy Shane Smeltz - obydwu już w klubie nie ma. Nie ma także liderów środka pola Vince`a Lia i Rolego Bonevacii. Odszedł także bramkarz Glen Moss. Straty potężne. Do klubu pozyskano nowych zawodników, ale głównie spoza A-League. I zapewne trochę czasu im zajmie dostosowanie się do ligi. Jak ważne jest pozyskiwanie graczy znających atmosferę Australii pokazał chociażby dziś Roy O`Donovan. Gole teraz strzelać ma ściągnięty z Tajlandii Andrija Kaluderovic. Serb statystyki ma niezłe i może być solidnym wzmocnieniem, ale nie sądze żeby się nim stał od pierwszej kolejki. Podobnie jak pomocnik Goran Paracki, który sporo meczy rozegrał w swojej ojczyźnianej piewszej lidze Chorwacji. Do Australii, a raczej do Nowej Zelandii, wraca dobrze nam znany Ali Abbas, ale on niestety wygląda na to, że nie wróci już do formy sprzed poważnej kontuzji. Solidnym wzmocnieniem powinien za to być Dario Vidosic.
Adelajda po dramatycznym ostatnim sezonie też gruntownie przebudowała kadrę. Ale według mnie zdecydowanie ciekawszy ma obecnie skład. W bramce miejsce Galekovica zajął Paul Izzo. Wymiana praktycznie jeden do jeden. Imponują transfery graczy z pola. O ile do Wellington przychodzą ludzie szerzej nieznani, to znawcy futbolu zapewne kojarzą nazwiska Johana Absalonsena czy Karima Matmoura. Ta dwójka ma w środku pola rządzić i dzielić. I myślę, że będzie to robić z powodzeniem. The Reds drugą linie wzmocnili potężnie. Za defensywę (odszedł Iacobo La Rocca) odpowiedzialni mają się stać Ersan Gulum (Turek, który swego czasu grał regularnie w Besiktasie) oraz pozyskany niedawno Daniel Adlung (filar rozpadającego się TSV 1860 Monachium).
Jutro upatruję faworyta w zespole gości, który bardzo dobrze radzi sobie także w Pucharze Australii. Czeka ich półfinał z WS Wanderers pod koniec października. Wellington z pucharu odpadł szybciutko a w sparingu uległ cieniutkiemu CCM-owi
Wellington - Adelaide 2 @ 2,70 ⛔ minus: 1:1 (1:1)

E: Wtopka niestety.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nix z nowym zespołem trenerskim, Redsi takoż (niemiecka myśl szkoleniowa), ale &quot;na razie&quot; z tego co widziałem (w pucharze FFA) to lepiej prezentowała się Adelaida. Składowo też mi się &quot;bardziej&quot; podobają. Co mnie odstrasza od czystej 2? Wellington Phoenix mają trudny terminarz, ewentualna porażka w meczu u siebie może im podciąć (nomen omen) skrzydła. Adelaida za to miała często problemy z wyjazdami. No chyba, że Kurz nad tym pracował i dadzą sobie radę. Ja skłaniałbym się w kierunku dnb/x2, ale nie wiem, czy kogoś takie kursy satysfakcjonują.
Ja sobie dorzucę do kuponu. GL!
Kupon w grze ????
PS Jutro wielki festyn w Nowej Zelandii, dla kupujących koszulkę Phoenix do wygrania jest w loterii 100 tys. dolarów ???? Szkoda, że mnie tam nie ma ????
PS 2 Na koło fortuny w singlu &quot;rzucę&quot; miedziaka.
FT 1-1 ale co się wynudziłem (oglądałem tylko 2 poł.) ???? Miedziak z powrotem w sakiewce.
 
Do góry Bottom