>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Btts pograny na plus aż jest w szoku takie wyniki overy bttsy czyżby jak to mówi @qowalsky6 pan Li się w tą kolejkę nie wtrącał 
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
P 170

pio_pio

Użytkownik
Te derby są tak samo żałosne jak cała liga.City strzela na 1-2 po czym bez walki ostatnie 20 minut oddaja,w doliczonym czasie rozgrywaja piłkę przez bramkarza ????
 
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
cytat z dnia 21 grudnia 2019 09:01 przez zloty5oBtts pograny na plus aż jest w szoku takie wyniki overy bttsy czyżby jak to mówi @qowalsky6 pan Li się w tą kolejkę nie wtrącał 
A może duch świąt wstąpił w zawodników i chcą dać trochę radości na święta kibicom , nie ważne,  ważne ,że dziś oglądamy taką Australię jak dawniej .
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 19 grudnia 2019 19:46 przez qowa21.12. 07:00 Melbourne City - Melbourne Victory - konkursowy mecz, derby, mam nadzieję na bramki i emocjonujący mecz. 
Wszystko było jak trzeba, żal, że 4 bramka nie wpadła (Nabbout jak mogłeś tego nie strzelić!!!) no i Kurz zostaje. Zła wiadomość.... 
PS
A poziom? No wiadomo...
 
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
Ostatni mecz dzisiaj. Glory nabrało tempa i ostatnie 2 mecze efektownie wygrało. Widać duchy Perth z początku sezonu umarły.. jednak czy ba pewno?
Jets jakoś nie przekonują w tym sezonie... Ciężki mecz do typowania, bo niby 1 nasuwa się sama na myśl.. jednak po kursie @1,65 w Australii to trochę ryzykowne. Mecz z tych oczywistych, dlatego ja pobieram pod prąd x2 - @2,05    i x2 HT - @1,6   . A może akurat tutaj Pan Li da o sobie znać ;).


edit
Pan Li mieszał.. ale nie tego się po nim spodziewałem.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 21 grudnia 2019 09:19 przez majekxOstatni mecz dzisiaj. Glory nabrało tempa i ostatnie 2 mecze efektownie wygrało. Widać duchy Perth z początku sezonu umarły.. jednak czy ba pewno?
Jets jakoś nie przekonują w tym sezonie... Ciężki mecz do typowania, bo niby 1 nasuwa się sama na myśl.. jednak po kursie @1,65 w Australii to trochę ryzykowne. Mecz z tych oczywistych, dlatego ja pobieram pod prąd x2 - @2,05 i x2 HT - @1,6   . A może akurat tutaj Pan Li da o sobie znać ;).
Pan Li powiedział tak: "wiem Qowal, że Glory tiki- taka cię wnerwia ale rzucaj w sobotę na nich miedziaka spokojnie". to rzuciłem, na razie 5-2 Fornaroli się rozkręcić zdołał na Święta :) W końcu :)
edit
ft 6-2 a mogłoby być :) wyżej... 
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
cytat z dnia 21 grudnia 2019 06:54 przez qowalsky6

Jakby gospodarze "sami" nie pomogli, to Sydney cieniutko wypadło. Nix po batach na początku sezonu (uzasadnionych, bo była tam przecież kadrowa rewolucja i zawirowania organizacyjne) robi się powoli czarnym koniem sezonu, tym bardziej przy degrengoladzie dotychczasowych potentatów ligi. Turek na ławce robi im dobrą robotę, a gdyby jeszcze został Krishna? No ale on woli biegać po indyjskich pastwiska :) Sie ma wariaci :)
No tak:) razem z Williamsem sobie biegają w Indiach:) 


 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 19 grudnia 2019 19:46 przez qowalsky6Kolejka 11
Ins/outs
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-11-020.12. 09:30 WS Wanderers - Western United - o tym spotkaniu już powyżej padło trochę słów...
edit kolejny mecz z tzw. d....nudy i aż cud że 1-1 było21.12. 04:45 Wellington Phoenix - Sydney FC - w Wellington może być ciekawie, kursy na Sydney poszły w górę...
edit Nix dobry mecz, goście niech się cieszą z ft 2-2
21.12. 07:00 Melbourne City - Melbourne Victory - konkursowy mecz, derby, mam nadzieję na bramki i emocjonujący mecz.
edit 1-2, mogło być więcej bramek, over, bts zaliczony czyli ok.21.12. 09:30 Perth Glory - Newcastle Jets - Glory jeśli chcą coś osiągnąć w tym sezonie to "powinni" wygrać, 1   @ 1,65 za miedziaka "zaryzykuję".
edit Pan Li miał rację mówiąc by miedziaka rzucić na gospodarzy :) ft 6-222.12. 08:00 Central Coast Mariners - Adelaide United - ten sobie na live zostawię, u Redsów nie zobaczymy dalej McGree, Kurt Ams na Varze, to co jakiś karny, lub czerwo? :)
edit Podtrzymuję opcję na live do tego meczu...
Oto skróty dzisiejszych spotkań. A propos Krishny to właśnie strzelił gola w Indiach... Taki off top :)
https://www.a-league.com.au/video/ffa211219halwelvsydfthl
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-melbourne-city-v-melbourne-victory-hyundai-a-league
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-perth-glory-v-newcastle-jets-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - A-League
Godzina: 08:00
Spotkanie: Central Coast Mariners - Adelaide United
Typ: Adelaide United powyżej 1.5 gola  
Kurs: 1.73
Bukmacher: iforBET
Analiza:

Widzę spory potencjał w powyższym typie. Kurs nie zachwyca, ale pograć z jakimś innym zdarzeniem jak najbardziej. 
Dlaczego tak? Otóż Adelaide zajmuje obecnie 5. miejsce. W pięciu ostatnich meczach zdobyli 12 punktów i strzelili 10 goli, co daje średnią 2 bramki na mecz. 
Przeciwnik Mariners zajmuje zamyka ligową tabelę z dorobkiem 7 punktów. Zaczęli fatalnie. Ostatnie pięć meczów i tylko 3 punkty. 
Moją uwagę przykuły bezpośrednie pojedynki. 

Na załączonym zdjęciu widać, że Adelaide nie ma problemu ze zdobyciem minimum dwóch bramek grając przeciwko Mariners. 
Mariners od drugiego października tylko w jednym meczu zachowali czyste konto. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +107
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
Pomysł na gole Adelaidy - całkiem dobry. Myślę, że jest warty ryzyka.

A ja od siebie pogram rzuty rożne - ov10 - @1,61   

Adelaida gra bardzo dużo rzutów rożnych. Średnia w tym sezonie w meczach wyjazdowych to 6,3.
CCM u siebie średnio zdobywa w tym sezonie 4,3 rzutu rożnego.
Wychodzi delikatnie ponad 10.
Ostatni mecz obu zespołów - 14 rzutów rożnych, gdzie wcześniej jak i później w meczu CCM nie padł ov10. Wygląda na to, że Adelaida pozwala grać na rzuty rożne, jak i sama lubi to grać. Ov10 wydaje mi się bezpiecznym i dobrym kierunkiem.

I bardziej ryzykowny typ - ov2,5+bts - @1,8   

Ostatni mecz oby drużyn zakończył sie wynikiem 1:3 dla Adelaidy. Jak już powyżej @karciarz pokazał ov1,5 Adelaidy jest całkiem możliwy. Ja do tego dodam jeszcze jedną bramkę CCM - bo jak by nie było to gospodarze, do tego CCM w tym sezonie w meczach na własnym stadionie strzelało we wszystkich spotkaniach. A że potrafią się postawić pokazali w meczu z WU. Gdzie Ci ostatni chcieli zgarnąć 3 pkt bez biegania. Z marynarzami trzeba pobiegać, a jeżeli tylko obie ekipy będą chciały grać - gole powinny wpadać.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Powiem tylko tyle ta kolejka naprawdę zaczęła przypominać antypody dużo bramek a co za tym idzie dużo monet wpadło trzeba mieć nadzieję że nic się nie popsuje w nadchodzących meczach graty dla wszystkich fanatyków kangurzej piłki kopanej ov 2.5 pograny zaliczony
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
drif 17,2K

drif

Użytkownik
cytat z dnia 21 grudnia 2019 09:11 przez qowalsky6

Wszystko było jak trzeba, żal, że 4 bramka nie wpadła (Nabbout jak mogłeś tego nie strzelić!!!) no i Kurz zostaje. Zła wiadomość.... 
PS
A poziom? No wiadomo...
Z tym Kurz moze nie bedzie tak zle w sumie to nie umie narazie poukladac druzyny. Ale z drugiej strony to on wcale tak zlych wynikow w Adelaide nie mial zapewnial te Play-offy taki byl plan i go wykonywal. No niestety w Melbourne maja troche wyzsze cele ale i zawodnicy lepsi. 
Najwazniejsze MV odbilo i mysle, ze teraz bedzie tylko lepiej. Powrot Tima tez byl widoczny wiec jak narazie same plusy ;) 
 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 22 grudnia 2019 09:46 przez drif

Z tym Kurz moze nie bedzie tak zle w sumie to nie umie narazie poukladac druzyny. Ale z drugiej strony to on wcale tak zlych wynikow w Adelaide nie mial zapewnial te Play-offy taki byl plan i go wykonywal. No niestety w Melbourne maja troche wyzsze cele ale i zawodnicy lepsi. 
Najwazniejsze MV odbilo i mysle, ze teraz bedzie tylko lepiej. Powrot Tima tez byl widoczny wiec jak narazie same plusy ;) 
każdy ma swoje zdanie, przez lata kibicowalem MV ( choć w dziale starałam się być na 100% obiektywny) i jak patrzę co zrobił Szwab, to mi jest przykro, tak po ludzku...Co do Reds też nie byli mi obojetni, Wyniki FFA (w poprzednim sezonie) broniły Teutona, ale sezon zasadniczy nie były już tak fajny.. Podsumowując kiedyś to było :)...
A dziś Rozbitkowie wygrali 2-1 :) nie ogarniesz tej ligi... :) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
drif 17,2K

drif

Użytkownik
cytat z dnia 21 grudnia 2019 09:03 przez pio_pioTe derby są tak samo żałosne jak cała liga.City strzela na 1-2 po czym bez walki ostatnie 20 minut oddaja,w doliczonym czasie rozgrywaja piłkę przez bramkarza ????
Nie rozumie czemu krytykujesz te lige.
To nie jest Anglia, Hiszpania czy Niemcy. Pilka w Australii nie byla nigdy dyscyplina topowa zarobki tez nie przyciagaja nie wiadom jakich gwiazd. Polozenie geograficzne tego Panstwa/Kontynentu odleglosc i jego odosobnienie tez ma swoje bardzo duze znaczenie. Ale moze wlasnie dlatego jest w tyms cos "innego" Wiec naprawde nie wiem jakiego poziomu sie spodziewasz w meczach A-Legue.
Zapewne interesujac sie ta dyscyplina sportu wiesz doskonale, ze sa ligi ktorych nie chce sie lub nawet nie da sie ogladac ze wzgledu wlasnie na poziom. Ale moge Cie zapewnic A-League nie jest jedna z nich. Mecz derbowy jak na A-Leagu stal na dobrym poziomie.
Poza tym pilka jak kazdy sport jest niestety nieprzewidywalny. Gra zawodnikow ich poziom, checi do gry oraz zangazowanie w danym dniu jest jeszcze bardziej nieprzewidywalne. Przeciez oni sa tylko Ludzmi.... 

Po prostu A-League Love it or Leave it!
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
Przepraszam, Was Panowie, że tak wejdę w zdanie.. ale Kurz jak dla mnie, mimo, że jakieś tam wyniki miał, to jest jednym z trybików, które trochę tę ligę psują. Styl gry zespołów pod jego skrzydłami trochę kojarzy mi się z drugą ligą niemiecką. Taka piłka mocno zachowawcza i underowe mecze. A Australia (tak mi się kojarzy) to raczej niższe ligi angielskie. Piłka bardziej do przodu, często bez zabezpieczenia tyłów, gra na maksa przez pełne 90 min (czy to przegrywasz czy wygrywasz 3:0). Bez jakiejś kalkulacji, że remis to punkt, ale walka o maks stawki, czyli 3 punkty.
Niestety i tutaj od kilku sezonów widać zmiany, styl gry trochę ewoluuje, tylko czemu nie w stronę szkoły holenderskiej, ale niemieckiej czy hiszpańskiej - a mając takich zawodników wychodzi jak to było widać we wcześniejszych kolejkach.
Na szczęście ta kolejka przyniosła trochę radości, trochę przypomniała jak powinna wyglądać piłka kopana na antypodach :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
drif 17,2K

drif

Użytkownik
cytat z dnia 22 grudnia 2019 10:10 przez qowalsky6

każdy ma swoje zdanie, przez lata kibicowalem MV ( choć w dziale starałam się być na 100% obiektywny) i jak patrzę co zrobił Szwab, to mi jest przykro, tak po ludzku...Co do Reds też nie byli mi obojetni, Wyniki FFA (w poprzednim sezonie) broniły Teutona, ale sezon zasadniczy nie były już tak fajny.. Podsumowując kiedyś to było :)...
A dziś Rozbitkowie wygrali 2-1 :) nie ogarniesz tej ligi... :) 
Zgodze sie z Toba, ze on psuje a moze inaczej niszczy styl gry i mozna powiedziec dobre druzyny. Poza tym nie bronie go bo jego gierki i taktyka wcale mi sie nie podoba. @majekx ladnie opisal jego taktyki i ala niemieckie gierki. Derby musieli wygrac wiec mu sie upieklo co nie powiedziane ze inne mecze pograja przeciwko jemu. Wiec moze jego dni w Melbourne i tak sa policzone. Ja bym bardzo chcial by Ange Postecoglou wrocil. Mysle, ze ten jeden to bylo za malo. Ale wiadomo dostal znakomita oferte ktorej nikt przy zdrowych zmyslach by nie odrzucil. Poza tym wystarczy siegnac pamiecia co zrobil z Brisbane i z Socceroos. Ale przeciez byl wiecznie krytykowany za zbyt agresywny styl gry i niechciany etc. Wiec poszedl sobie do Yokohama. I Prosze bardzo. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 23 grudnia 2019 13:00 przez zloty5oWszystkim pasjonatom zakładów bukmacherskich zdrowych spokojnych świąt zycze
Ze swojej strony także chciałem życzyć wszystkim czytelnikom, kolegom udzielającym się w kangurzym dziale, miłośnikom Antypodów, nocnym Markom :) wszystkiego najlepszego, spokoju, odpoczynku w gronie najbliższych w czasie Świąt Bożego Narodzenia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +161
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
Dziękuję za życzenia. Także życzę wszystkim, tym udzielającym się i tym tylko czytającym aby najbliższy czas był czasem radosnym. Życzę Wam rodzinnych, spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia.

Pozdrawiam i do zobaczenia już po Świętach.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +138
Do góry Bottom