>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 18 grudnia 2019 12:43 przez zloty5oMialem se dac spokuj z kangurami ale wiecie jak jest tak wiec na piatek licze na przelamanie WSW 5 meczow w pape kiedys musi sie klatwa skonczyc..Dwa typki WSW-WU [email protected] kurs jak zawsze u kangorow do bani a co najgorsze ostatnie czasy trafic btsa to jak 6 w totka drugi typ to WSW wygra przynajmniej jedna polowe@ 1.72 puszczajac takie dwa kupony w tym sezonie czas sobie powiedziec  W IMIE OJCA I SYNA bo tu juz tylko na gore trzeba liczyc.pozdro i powodzenia
Kolejny pojedynek na lini Sydney - Melbourne, dla mnie no bet, Wędrowcy w Perth prowadzili grę ale oni nie chcą wygrywać :) woleli dostać 2-0. Odwrotnie WU, nie chcieli grać, a wygrali 0-2 w Brisbane :) Jest tu logika? Ja omijam ten mecz, ale życzę Ci powodzenia...
PS
ostatnio było 2-1 dla WU, to może w drugą stronę teraz? Zloty5o - pasowałoby :) KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
W tym sezonie chyba zaczne psu dwie miski podstawiac do ktorej podejdzie tam stawiam ,a tak na powaznie licze na podrazniony honor WSW 5 meczow koncertowo w pape to na lini szatnia zarzad mysle czerwony telefon chyba zatrykal i BABBEL jak nie wygraja to  tylka na antypodach grzal nie bedzie za dlugo ale to tylko gdybanie poczekamy do piatku .
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 18 grudnia 2019 17:29 przez zloty5oW tym sezonie chyba zaczne psu dwie miski podstawiac do ktorej podejdzie tam stawiam ,a tak na powaznie licze na podrazniony honor WSW 5 meczow koncertowo w pape to na lini szatnia zarzad mysle czerwony telefon chyba zatrykal i BABBEL jak nie wygraja to  tylka na antypodach grzal nie bedzie za dlugo ale to tylko gdybanie poczekamy do piatku .
Weź opcje, że może Aussie mają już Szwaba dość?  Kurza, kolejnego Teutona z MV też powinni wy..rzucić :) A już jak derby przegra, to byłby dobry moment :) 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 11
Ins/outs
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-11-020.12. 09:30 WS Wanderers - Western United - o tym spotkaniu już powyżej padło trochę słów...
edit kolejny mecz z tzw. d....nudy i aż cud że 1-1 było21.12. 04:45 Wellington Phoenix - Sydney FC - w Wellington może być ciekawie, kursy na Sydney poszły w górę...
edit Nix dobry mecz, goście niech się cieszą z ft 2-2
21.12. 07:00 Melbourne City - Melbourne Victory - konkursowy mecz, derby, mam nadzieję na bramki i emocjonujący mecz.
edit 1-2, mogło być więcej bramek, over, bts zaliczony czyli ok.21.12. 09:30 Perth Glory - Newcastle Jets - Glory jeśli chcą coś osiągnąć w tym sezonie to "powinni" wygrać, 1   @ 1,65 za miedziaka "zaryzykuję".
edit Pan Li miał rację mówiąc by miedziaka rzucić na gospodarzy :) ft 6-222.12. 08:00 Central Coast Mariners - Adelaide United - ten sobie na live zostawię, u Redsów nie zobaczymy dalej McGree, Kurt Ams na Varze, to co jakiś karny, lub czerwo? :)
edit Podtrzymuję opcję na live do tego meczu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
E 43K

emce15

Użytkownik
WSW - WU
Witam, ja na jutro próbuje poraz kolejny podwójna szansa 0-0, wg tabeli typ trafiony, bo obie drużyny do przerwy lubią pograć spokojnie, ale skoro ja to obstawiam, to wszystko jest możliwe. Drużyny maja swoje "strzelby" ale obie na podobnym poziomie, chodzi oczywiście o Duke'a i Berishe (chyba tak to się pisze). 

Powodzenia

Podwójna szansa 0-0   
Fortuna kurs dodam jak zacznie działać strona (strona nadal nie działa, a zaraz po nocce idę spać, więc kursu nie będzie) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
A ja pogram win WU - @2,95.   

Jakoś nie wierzę w przełamanie WSW - co prawda powalczyli u siebie z City.... no ale potem przyszły 3 wyjazdy, 3 porażki i poziom gry raczej średni. WU wygląda pod tym względem trochę lepiej. Po serii 3 porażek przyszły 2 wygrane - w tym na wyjeździe z Roar (które gra w kratkę). Ale może Besart się przebudził - a to może oznaczać, że i dziś coś ustrzeli.
Podsumowując - bardziej liczę na WU, do tego kurs sprzyja, więc nie zgadzam się z bukami i jak dla mnie szanse są równe, lub wręcz z minimalną przewagą gospodarzy.

I składy:

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
drif 17,2K

drif

Użytkownik


WS Wanderers – Wester United – WSW win @2.62 Betfair – 1j   
WS Wanderers – Wester United – WSW or Draw @1.52 Betfair – 2j   

 Over 10.5 corners – @1.9 Bet365 – 0.5j   
Over 12.5 corners – @3.4 Bet365 – 0.1j   

Yeboah Score First – @8.5 Bet365 – 0.1j   
Yeboah Score Anytime – @3.25 Bet365 – 0.1j   
Duke Score Anytime – @2.75 Bet365 – 0.1j   
Duke Score First – @7 Bet365 – 0.1j   
Meier Score Anytime – @2.4 Bet365 – 0.1j   
Meier Score First – @6 Bet365 – 0.1j   Total   0.21j 

A-League 
2.43j 


 

Mecz otwierajacy bardzo goraca kolejke ale nie ze wzgledu na mecze czy szlagiere chodz i tych nie bedzie brakowo na czele z derbami w Melbourne. Ale na nadzwyczajne temperatury po 41-45’C w calej Australii. Co prawda jutro w Melbourne ma juz bys spokojnie 20’C

Derby zostawiam bo chcialbym by Victory wygralo ale w formie jak obecnie prezetuja to... Jak powiedzial @qowalsky6 ​​​​​​​ Kurz na wylocie jest jak to sie mowi „on the rope” ale jak to bedzie zobaczymy. Napewno jesli przegraja to mysle, ze miarka sie przebierze u wlodarzy z MV. Dobra nowina, to ze Tim Hoogland zagra jutro i to chyba powinno troche cieszyc. Moze troche ustawi obronie.   

Ok ale mecz dzisiejszy. Myslaem, ze WSW dadza rade juz w Auckland ale mimo prowadzenia meczu to nie podolali. Potem wiadomo Perth tam raczej na nich nie liczylem bo niby Perth gra piach to jednak gdzies powoli cos tam zaczeli powracac na odpowiedni tor. No ale teraz lepszej okazji byc nie moze. Uchodzcy jak zagrali dwa ostatnie mecze kazdy kto oglada wie. 37 celnych wymian w drugiej polowie z Victory wcale nie lepiej z Roar no panowie dajcie spokoj. Zamuwrowani na wlasnej polowie czekajacy na bledy przeciwnika, kontry lub stale fragmety gry po ktorych jakims cudem starzy wyjadacze boiskowi cos tam wepnach do bramnki rywala. W meczu z Brisbane to byla komedia co drugi zawodnik mial skurcze, widac bylo ze kondycyjnie to oni sa do bani, albo dobrze przepici. Gdyby nie Filipek po raz kolejny to takiego wynniku by napewno nie bylo. Z drugiej strony patrzac to Fowler napstnik byly napstnik jak ustawia druzyne, ze nie oddaja ani jednego strzalu nie pisze o celnym ani jednego strzalu w kierunku bo nie mowie juz swiatlo bramki rywala w drugiej polowie. No to jak wygrac. Gdzie tu mowa o wygranej jak strzelic kontaktowego gola. Kurto mogl sobie krzeselko pikinkiowe na lini bramkowej rozstawic i delektowac sie pieknym wieczorem. Pierwszy strzal i to niecelny oddali chyba w 82min. Zeby nie bylo ze pomylilem druzyny. Napisalem to swiadomie nawiazujac wlasnie do gry United. Nie mieli zagrozenia zadnego w 2 polowie meczu.

Nie bede duzo sie rozpisywal na temat Wanderers bo wszystkie analizy moga szlag trafic jesli naprawde chac odeslac Babelka najblizszym czarterem do Niemiec. Jedno jest pewno, ze ten mecz musz podniesc nie ma co spekulowac. Natomiast dlaczego gram w ich kierunku to wlasnie te dwa argumenty ktore dzis do mnie przemawiaja.

- 5 porazek z rzedu i czas cos ugrac. Slaby argument no ale c'mon co tu wiecej dopisywac. 

- Rywal wysmienity w moim odczuciu ktory chce jak najnizszym nakladem sil wygrywac. Jesli WSW nie straca bramki jako pierwsi to gra bedzie wygladac pod ich kontrola no takie pobozne zyczenia. Jesli straca to lepiej zeby mieli jakis pomysl na tych ultra-defensywnych Uchodzcow.

Moze wezma przykad z kobiecej druzyny ktora wlasnie rozmontowala rywala za miedzy 5-0

Co do roznych to roznie jak padnie gol dla WU i jesli znow sie zablokuja i zniszcza spotkanie. Na co juz zwracali komentatorzy Sky Sports to mam nadzieje ze WSW za wszelka cene beda chcieli strzelic. Wiec mecz moze wygladac troche jak w QLD. I duza szansa ze nabija te 11 cornerow.  

I zabawa jak zawsze w strzelcow bramek. Ale dzis bez opisu na czuja ????

Powodzenia

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
P 170

pio_pio

Użytkownik
Nie wiem czy to jakiś błąd czy coś się pozmieniało,ale dzisiejszy mecz można na YT oglądać z polskiego IP.Podobnie z UK.A wcześniej zablokowane były te kraje.Macie jakieś info odnośnie tego?
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
E 43K

emce15

Użytkownik
Wellington - Sydney

​​​​​​Na jutro poranny meczyk, patrząc na tabele i na historię, raczej ciężko będzie aby mój typ wszedł ale wymyśliłem sobie over 1,5 bramki Sydney. Phoenix u siebie mało bramek tracą, średnio jedna, choć samej gry nie widziałem, z drugiej jednak strony Sydney to ofensywa (nie potwierdzona w poprzedniej kolejce ????) poprzednio nie postrzelali więc teraz czas na zabojcze trio ???? meczu nie oglądam tylko live wynik i live forum

Pozdrawiam 
Sydney ov1, 5    
Fortuna  1,87
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 20 grudnia 2019 22:04 przez emce15Wellington - Sydney

​​​​​​Na jutro poranny meczyk, patrząc na tabele i na historię, raczej ciężko będzie aby mój typ wszedł ale wymyśliłem sobie over 1,5 bramki Sydney. Phoenix u siebie mało bramek tracą, średnio jedna, choć samej gry nie widziałem, z drugiej jednak strony Sydney to ofensywa (nie potwierdzona w poprzedniej kolejce ????) poprzednio nie postrzelali więc teraz czas na zabojcze trio ???? meczu nie oglądam tylko live wynik i live forum

Pozdrawiam 
Sydney ov1, 5 
Fortuna  1,87
No o 4.45 to nawet ja wymiekam :) tak, że tego, raczej beze mnie :) A co do samego meczu, to mimo wszystko na gospodarzy bym nie postawił. Jeśli zagrają "tak jak zawsze" to Blues Sky ich "powinno" wypunktowac. Corica też powinien swoich graczy zmotywować, przedłużanie kontraktów i te sprawy... Zobaczymy, może jednak wstanę?  :) 
edit live
tu już chyba zostanie 2-2, Nix dobrze się pokazali...
Edit2
Nie było żadnego punktowania, ba to Nix grało lepiej...
FT 2-2 brawo Nix ostatnio zaskakują mnie pozytywnie, do końca grali o 3 punkty. W ostatnich sekundach jeszcze domagali się karnego ale Var i zostało po staremu... A Sydney rozczarowało... Pozdrawiam resztę wariatów, którzy spać nie mogą :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
drif 17,2K

drif

Użytkownik


Wellington Phoenix – Sydney FC – Sydney FC win @2.18 Betfair – 0.75j   
Wellington Phoenix – Sydney FC – Sydney FC or Draw @1.39 Betfair – 2j   

 Over 10.5 corners – @2 Bet365 – 0.2j   

Le Fondre Score First – @4 Bet365 – 0.1j   
Le Fondre Score Anytime – @1.8 Bet365 – 0.1j   
Barbarouses  Score First – @6 Bet365 – 0.1j   
Barbarouses Score Anytime – @2.4 Bet365 – 0.1j   
Team to score in both halves – Sydney FC @3 Bet365 – 0.1j   
Team to win both halves Sydney FC– @6 Bet365 – 0.1j   Total   0.61

A-League  3.04


To w jaki sposob Phoenix wygralo swoje 3 mecze to tylko ich rywale sa w stanie wyjasnic. No ale bylo minelo. Dzis na koniec swiata zawita Sydney FC. Druzyna ktora celuje w "back to back" w tym sezonie po mistrzostwo. Sydney jest w znakomitej formie i tego opisywac nie trzeba bo kazdy widzi jak gra i jakie sa wyniki. Aczkolwiek z tym sformulowaniem znakomitej formy to w A-League trzeba uwazac. 
Tak czy inaczej dwa rozne bieguny i mysle, ze dwa rozne cele obydwu druzyn w tym sezonie. Bez wiekszej analizy Sydney FC po win. 
I rzecz jasna strzelcy dla lepszego ogladania. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
No to co... zarywamy nockę?:) jakby juz nie była zarwana:) 
wellington-Sydney. Jak dla mnie, pomimo ostatnich dobrych meczów gospodarzy, dość wysoki kurs na Sydney. Idę w 1,5 bramki gości mocniej 1,86 i 2,5 za drobniej 3,5. W składzie i Kosta i LeFondre:) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Sydney dobry początek i 0:1. Po czym... stanęli? Nie wiem, ale Wellington miażdży. Nastepny gol gospodarze trafione po kursie 3.85. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
cytat z dnia 21 grudnia 2019 05:21 przez pescarabajoSydney dobry początek i 0:1. Po czym... stanęli? Nie wiem, ale Wellington miażdży. Nastepny gol gospodarze trafione po kursie 3.85. 
Trzeci gol w pierwszej połowie gospodarze kurs 4.9 trafione. 

Na gospodarzach na zywo odrobiłem juz to co wlozylem w gole Sydney. Marnie to wyglada jesli chodzi o gości ...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 21 grudnia 2019 05:25 przez pescarabajo

Trzeci gol w pierwszej połowie gospodarze kurs 4.9 trafione. 

Na gospodarzach na zywo odrobiłem juz to co wlozylem w gole Sydney. Marnie to wyglada jesli chodzi o gości ...
Jakby gospodarze "sami" nie pomogli, to Sydney cieniutko wypadło. Nix po batach na początku sezonu (uzasadnionych, bo była tam przecież kadrowa rewolucja i zawirowania organizacyjne) robi się powoli czarnym koniem sezonu, tym bardziej przy degrengoladzie dotychczasowych potentatów ligi. Turek na ławce robi im dobrą robotę, a gdyby jeszcze został Krishna? No ale on woli biegać po indyjskich pastwiska :) Sie ma wariaci :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne 
super bramka wikinga :) i MV prowadzi 1-0. Chciałem dać over 0,5 ht ale @ był niski..  E trzeba było brać bo się gol zapowiadał.
Ola, Ola, pechowo dla City, szczęśliwie dla Victory... Ht 0-2  
Edit
przydała by się jeszcze jedna bramka, może być dla City :) Na razie Victory grają jakby na ławce żuł gumę Muscat a nie smutny Kurz :)
edit
i City na 1-2, jestem zadowolony :) A może coś jeszcze by wpadło? Przyczaje się...
80 min.
edit
Over 3,5 po @ 2,0 za   drobne - walka na całego, oby wpadło :)
edit
Nabbout coś ty narobił?  na brodę Merlina! !!! Thomas w 92 broni strzał Atkinson :(
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
Live 35' 0:1
Pora coś zagrać... Derby derbami, więc mam nadzieję, że City zacznie grać skuteczniej:

1x - @1,95   
Rzuty rożne ov11,5 - @2,2   

Edit
HT 0:2. Wygląda, że Kurz uratuje posadę słabo wygląda 1 połowa ze strony obywateli. Pora coś zmienić w przerwie. Dodatkowo kowo pobieram:
Bts -@1,5   
Rzuty rożne ov10,5 -@2,35   
 
Otrzymane punkty reputacji: +114
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
W derbach gram powyżej 3,5 kartki kurs 1,9. Do przerwy zero, sędzia trochę zawalił, bo spokojnie z 2 mógł dać, ale widocznie sobie ustalił, że do przerwy nie daje. Bardzo się zdziwię jak tu nie będzie chociaż 4 kartek, te mecze zawsze są ostre. Sędzia King nie jest zły, norma u niego to 4/5 kartek a nawet 10 potrafił dać w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam w meczu który właśnie jest rozgrywany proponuje zagrać 
  over 3.5 @ 1.9 żółtych kartek
  over 9.5 @1.85 rogów
  btts 1.50 
Powodzenia
No i fajnie , tak to lubię zaczynać weekend , dumam nad następnym meczem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
Do góry Bottom