>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


W Sydney 1-0 de Jong, goście zaspali ewidentnie, Pan Li nie odbiera...



Live



Ryzyk-fizyk x2 po @ 2,15 za miedziaka 



Edit Ft 3-3 więc x2 na plus, czysta 2 na minus



Fajny mecz, dużo bramek...
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Kolejka nr 25



12.04. 11:50 Roar vs Nix - ja nie "zrozumiałem" Nix tydzień temu, sportowo byli lepsi a wjeb... z Redsami, grali na pół gwizdka. Teraz też nie wiadomo co im odbije. "Sportowo" są lepsi, ale w Adelaidzie też mieli być :). Powinno paść kilka bramek (patrząc na to co się do tej pory działo), a jak będzie 0-0 to mnie też już nic nie zdziwi. Warto popatrzeć na live czy komuś się chce grać w tym meczu.



13.04 9:35 City vs Reds - 2 zespoły, które mnie rozczarowują, nie chce mi się ich oglądać. Remis może im pasować więc x za drobne po kursie 3,40 spróbuję. Dla sportu ofc...



13.04. 11:50 WSW vs Blues Sky - derby, czyli na live temat/no bet, po cichu liczę mimo wszystko na bramki. W tygodniu Sydney FC strzeliło potentatom z Szanghaju 3 bramki, to może im się uda rywalom zza miedzy? :)



14.04. 9:00 Big V vs Rozbitkowie28 - nic tak nie powinno polepszyć humoru Muscatowi i podreperować nadwątlone ostatnio morale gospodarzy, jak zwycięstwo nad outsiderem z Gosford. Dlatego handi po kursie 1,76 za monetę wezmę kiedy zobaczę mocny wyjściowy skład. Dołożyłbym może jeszcze 1/over 2,5, ale Victory po batach w Chinach i długiej podróży może być zmęczone więc "ostrożniej"...



14.04. 11:00 Glory vs Jets - jak drużyna Popovica wygra to może już praktycznie podnieść w górę paterę dla zwycięzcy sezonu zasadniczego. Premiers im się należy mimo ostatniej porażki z Victory (u siebie, bo na wyjeździe wygrali z Rozbitkami 3-0), fajnie by było zakończyć sezon z przytupem. Nie wiem co pokaże Jets. Zostawiam na live. Uwaga! Z gwizdkiem rudy kuta...rz, ostrzegam!



Sezon zasadniczy dobiega końca, ostatnie 3 kolejki, potem Play-offy i emerytura...
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


No to jedziemy!

 



12/04/11:50 Brisbane Roar - Wellington Phoenix OVER3,5 @2,17 efortuna



Jedyne co mnie martwi to seria meczów z tymże overem no ale proszę państwa.. Brisbane musi stracić przynajmniej dwie-trzy bramki i musi również coś strzelić.. pokolei.. Pan qowalsky pisał powyżej o zaangażowaniu w ten mecz, powiem tak, mało u jakiegokolwiek rywala Roar widzę zaangażowanie.. przykład ostatnio Sydney.. grali mega na stojąco.. wpadła jedna bramka i gdy wydawało się że dowiązą skromne zwycięstwo nagle Eric wyrósł zza obrońców wyrównał a kolejne bramki były kwestią czasu.. podobnie w ostatniej kolejce z MC, które jednak wydawało się że na początku meczu że chcą rozjechać gości jednak zapał spadł po pierwszej bramce iii znowu.. bramka z niczego dla Brisbane a następnie worek dla gospodarzy.. owszem zauważyłem w tych dwóch meczach zmianę ideii gry Roar, próbuja poukładać bardziej obronę.. ale ZUPEŁNIE im to nie wychodzi.. jakby tego było mało.. biednemu zawsze wiatr w oczy.. jutro bez Tongyika, środkowego obrońcy, który wyglądało ostatnio nawet nienajgorzej.. i znowu łatanie środka defensywy... ciekawe co tym razem wymyślą bo w kadrze nie ma nominalnego obrońcy z doświadczeniem mogącego godnie zastąpić rosłego defensora(zagrać ma 17 letni Powell - który brał ostatnio udział w wesołym meczu z CCM 3-5). Z plusów wraca Mikkelsen, który powinien dać coś od siebie z przodu. Natomiast jeżeli chodzi o gości.. kurde nie oglądałem ich dawno i patrząc na wyniki to mega sfrajerzyli ostatnio i myślę że zje*ki musieli mocne dostać.. nie wyobrażam sobie żeby Krishna nie ukuł chociażby jednej bramki... jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem a niespodzianki w tej lidze to normalność ????to powinno być nieźle!



na resztę na razie nie mam pomysłu



 



EDIT: Oczywiście relacja dzisiaj ode mnie jeżeli chcecie :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
natas 8,1K

natas

Użytkownik


Brisbane Roar - Wellington Phoenix 11:50



Bardzo ciekawa para. Cztery razy robili łamaka ze sobą, trzy z tych dat są nieparzyste. Za każdym razem prowadził zespół okupujący niższe miejsce w tabeli, natomiast wygrywał znajdujący się wyżej.



A-League 2018/2019

Wellington Phoenix    Brisbane Roar    4:1    2.18    3.52    3.08    22.12.2018

Brisbane Roar    Wellington Phoenix    0:0    1.75    3.86    4.18    28.10.2018

A-League 2017/2018

Wellington Phoenix    Brisbane Roar    2:2    3.65    3.85    1.88    25.03.2018

Brisbane Roar    Wellington Phoenix    0:0    1.78    3.84    4.06    09.12.2017

Wellington Phoenix    Brisbane Roar    3:3    2.18    3.52    3.08    28.10.2017

A-League 2016/2017

Brisbane Roar    Wellington Phoenix    4:3 (1:3)    1.54    4.30    5.42    16.04.2017

Brisbane Roar    Wellington Phoenix    1:2    1.67    3.91    4.69    25.02.2017

Wellington Phoenix    Brisbane Roar    0:1    2.34    3.32    2.94    21.01.2017

A-League 2015/2016

Wellington Phoenix    Brisbane Roar    0:0    3.78    3.55    1.90    10.01.2016

Brisbane Roar    Wellington Phoenix    2:1 (0:1)   1.96    3.42    3.72    12.12.2015

Wellington Phoenix    Brisbane Roar    3:2    2.39    3.44    2.77    24.10.2015

A-League 2014/2015

Brisbane Roar    Wellington Phoenix    1:2    2.07    3.42    3.32    22.03.2015

Brisbane Roar    Wellington Phoenix    3:2    2.31    3.37    2.91    02.02.2015

Wellington Phoenix    Brisbane Roar    3:0    2.08    3.35    3.37    04.01.2015

A-League 2013/2014

Brisbane Roar    Wellington Phoenix    2:1 (0:1)    1.57    3.91    5.37    24.01.2014

Wellington Phoenix    Brisbane Roar    1:2    3.37    3.35    2.06    14.12.2013

Wellington Phoenix    Brisbane Roar    1:2 (1:0)    3.66    3.44    1.95    13.10.2013



Do tego Wellington łamało z:

17.04.2015 z Central Coast Mariners 3:2 (0:2) u siebie

08.04.2018 z Melbourne Victory 1:2 (1:0) na wyjeździe



Jak widać, trzy łamania robili w kwietniu w tym raz ze sobą.

Dziś mamy kwiecień i do tego ostatni mecz w sezonie. Grzechem byłoby nie spróbować.



1/2 @20,0 STS nie tym razem.



Mecz także będę obserwował live.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League


Roar - Nixi - granie ov2,5 po @1,35... raczej chybiony pomysł. Ja sobie pobieram typ na gole... w końcu Roy walczy o koronę króla. A skoro mecz zapowiada się overowy to kto ma nie strzelać jak najlepszy strzelec gości:



gol Krishny - @2 - 1j ❌



2 lub więcej goli Krishny - @5,5 - 0,5j ❌



 



do tego łamaki:



1/2 - @17 - 0,3j ❌



2/1 - @29 - 0,3j ❌



 



Powoli zbliża się koniec sezonu zasdniczego, dla obu zespołów sytuacja jest już jasna.... no to dlaczego nie miało by dojść do radosnego footballu w stylu australijskim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik


Mecz sam w sobie raczej do odpuszczenia pre i jak już grać to tylko live. Jedni i drudzy praktycznie nic już w tej tabeli nie zmienią, więc kto wie z jakim podejściem dzisiaj wyjdą na boisko. Mogą być overy, mogą być undery, albo i łamak jak kolega wyżej pisał, to i kluby sobie jeszcze zarobią. Jedyne co mi chodzi po głowie to ten gol Krishny z fajnym kursem. Wiecie może czy Roy ma jakieś zapisy w kontrakcie co do zdobycia korony króla strzelców? Wiem, że chyba za hattricka dostaje coś ekstra, ale czy są jakieś dodatkowe zapisy, które mogą go jeszcze mobilizować($) do strzelania? Czy jest to już tylko i wyłącznie na podłożu sportowym i zależy od jego podejścia do zostania najlepszym strzelcem ligi? Bo jakby nie patrzeć to na te ostatnie trzy mecze fazy zasadniczej, to właśnie dzisiaj byłoby mu najłatwiej trochę nastukać.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik


Ostatni raz grając ze sobą łamali się dwa lata temu w kwietniu, wcześniej rok 2015 i 2013(inne miesiące). Zazwyczaj tego typu ustawki 2/1 1/2 odbywają się właśnie co 2 lata. Ostatni raz kwiecień, no i teraz mecz o pietruszkę także może być ciekawie.



 



W sts już spadły kursy na 1/2 z 20 na 15, a na 2/1 z 31 na 25.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 10:06 przez alpha


Ostatni raz grając ze sobą łamali się dwa lata temu w kwietniu, wcześniej rok 2015 i 2013(inne miesiące). Zazwyczaj tego typu ustawki 2/1 1/2 odbywają się właśnie co 2 lata. Ostatni raz kwiecień, no i teraz mecz o pietruszkę także może być ciekawie.



 



W sts już spadły kursy na 1/2 z 20 na 15, a na 2/1 z 31 na 25.



Ja osobiście zacekam na live. W zależności, która drużyna strzeli pierwsza gola, to pogram w kierunku przeciwnej. Kiedyś juz tak się udało, to może i drugi raz się uda :D
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


widać że szanse u gospodarzy dostają młodziacy.. o ile o Powellu było mówione wcześniej i uwzględniłem to w swoich planach, to kompletnie nie wiem kto to jest Zachary Duncan, w tej lidze jednak podział na młodzieżowców jest następujący - bardzo przyzwoici (Wenzel-Halls) i bardzo słabi (Leck) zobaczymy co pokażą dzisiejsi 



EDIT: Panowie, gospodarze dzisiaj 3x młodziakami w obronie.. overek w stronę bramek Phoenix polecam gorąco!
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
ciekavy 545

ciekavy

Użytkownik


Przy piątkowym meczu nie ma za dużej potrzeby filozofowania. Wystarczy spojrzeć na skład Roar, który wygląda jak dzieciaki ze szkolnego boiska, zwłaszcza na obronie. Roy powinien zwiększyć przewagę w pościgu po Złotego Buta. 



PS. Rudan już jedną nogą poza klubem. Kompletnie inne wizje między trenerem a właścicielem. Swoje zrobiła też rozłąka z rodziną. W nowym sezonie zobaczymy go prawdopodobnie na ławce beniaminka.
 
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League


Z takim skłądem Roar to ja pobieram HA -1 Nixi - @2 - 1j. Oby Krishnie chciało się grać... to on już powinien pociągnąć zespół do efektownego zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


już za moment rozpoczynamy!



EDIT: Pierwsze 5min za nami, Brisbane cofnięte, Phoenix grają na ich połowie, jednak brakuje dokładnych zagrań, pierwszy celny strzał w meczu Burgessa oraz pierwszy rzut rożny dla gości



EDIT: w 7min ciekawy wypad Brisbane zakończony rzutem rożnym po którym Kurto ratuje swój zespół od utraty bramki !!



EDIT: 9min, kontra gospodarzy ponownie, strzał Wenzela-Hallsa obok bramki jednak



EDIT: 11min drugi rzut rożny dla ekipy z nowej zelandii i ponownie dramatyczne wykonanie, zawieszają piłkę i nic z tego nie wynika



EDIT: wzmianka o składach: w Roar jednak na środku obrony McKay a jego miejsce w środku pola zajmuje Duncan, na razie McKay wygląda pewnie ale jest mały i mało zwrotny także



EDIT: 15min powinno być 1-0 dla gości, najpierw strzelał głową Cacace, odbił Young poprawka Mandiego kończy na słupku



EDIT: 20min kolejny raz Brisbane po rzucie rożnym było blisko zdobycia bramki, na razie brakuje dokładności w obu zespołach



EDIT: 27min najpierw okazja dla gości a potem kontra która powinna być zabóczja.... D'Agostino pół boiska biegł sam na sam podał do Erica który nieczysto trafił w piłkę i posłał ją obok bramkarza... wciąż 0-0 niestety... dodam że z boiska nie wydaje się by goście byli wielkimi faworytami pojedynku



EDIT: 28min i znowu ta sama sytucja  - kontra gospodarzy.. zabrakło przecięcia wrzutki



EDIT: 30min Dylan znowu strzela po stracie i jakżeby inaczej kontrze.. gościom jakby przypomniał się mecz sprzed tygodnia i chyba im się nie chce



EDIT: 37min nareszcie mamy otawrcie wyniku iiii to Brisbane! Eric, kapitalna akcja, rajd przez pół boiska, mozna powiedzieć że znowu po kontrze, goście nie wracają do obrony i są ociężali 1-0!



EDIT: 42min Uśpieni goście dostają drugiego gonga od Erica! który dobija piłkę z 3 metrów po zagraniu od Dylana. 2-0!



HT.



Podsumowanko pierwszej połowy: goście zaczęli z małym animuszem, próbowali grać na połowie Roar, kilka ciekawych zagrań Krishny, rozserzanie gry.. i to by było na tyle, Krishna po dwóch nie udanych przerzutkach praktycznie zniknął, reszta się dopasowuje.. a Roar konsekwetnie w obronie, pomimo niewielkich błędów, nie dopuszczają do groźnych sytuacji (Leck raz wylożył piłkę Mandiemu który uderzył w słupek), i trzeba ich pochwalić za szybką grę do przodu, po przejęciu od razu zagrania do Eric, Dylana bądź D'Agostino i napędzają, były w sumie ze 4 takie akcje, dwie z nich zakończyły się bramką. Jeżeli ma być łamak to być może będzie ale tylko jeżeli goście wykażą chociaż odrobinę chęci do gry ofensywnej, składnej szybkiej i z pomysły bo na razie KAPLICA. tyle ode mnie, zapraszam na drugie 45min w kolejnym poście!
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Dzięki za opisy, to ja za miedziaka przy 0-0 w 21 min. biere skromny over 2,5 po kursie 1,6. A za klepaki dw 0-0 trochę dla zabawy, a trochę z powodu 2 spotkań, które już kiedyś się tak zakończyły. GL!



Edit



Zaszaleć można ht x po kursie 1,8 za drobne dodatkowo. A co tam?
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 11:55 przez karlooos


już za moment rozpoczynamy!



EDIT: Pierwsze 5min za nami, Brisbane cofnięte, Phoenix grają na ich połowie, jednak brakuje dokładnych zagrań, pierwszy celny strzał w meczu Burgessa oraz pierwszy rzut rożny dla gości



EDIT: w 7min ciekawy wypad Brisbane zakończony rzutem rożnym po którym Kurto ratuje swój zespół od utraty bramki !!



EDIT: 9min, kontra gospodarzy ponownie, strzał Wenzela-Hallsa obok bramki jednak



EDIT: 11min drugi rzut rożny dla ekipy z nowej zelandii i ponownie dramatyczne wykonanie, zawieszają piłkę i nic z tego nie wynika



EDIT: wzmianka o składach: w Roar jednak na środku obrony McKay a jego miejsce w środku pola zajmuje Duncan, na razie McKay wygląda pewnie ale jest mały i mało zwrotny także



EDIT: 15min powinno być 1-0 dla gości, najpierw strzelał głową Cacace, odbił Young poprawka Mandiego kończy na słupku



EDIT: 20min kolejny raz Brisbane po rzucie rożnym było blisko zdobycia bramki, na razie brakuje dokładności w obu zespołach



EDIT: 27min najpierw okazja dla gości a potem kontra która powinna być zabóczja.... D'Agostino pół boiska biegł sam na sam podał do Erica który nieczysto trafił w piłkę i posłał ją obok bramkarza... wciąż 0-0 niestety... dodam że z boiska nie wydaje się by goście byli wielkimi faworytami pojedynku



rozkręcą się w drugiej połowie, thx za relacje, live pomaga...



Edit



Zaczęli jednak w pierwszej... A Nix znowu w ch... tnie...



No chyba, że wykreca tego łamaka to im wybacze ...



Edit



W 53 min. overek zaliczony na plus, ht i dw za drobniaki i klepaki in minus.



Summa summarum wyszedł plus... A Nix niech lamakuje..  



Edit



FT 2-1 nie było łamaka a Nix ch....a znowu....
 
Do góry Bottom