>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
Sydney - Adelaide over 2.5 @ 1.85
Witam Panowie, statystycznie wychodzi niby under w spotkaniu dzisiejszym ale ja progresywnie rzecz biorąc postawię na over. Ileż tych underów może paść pod rząd, już bez przesady kangury... strzeaaaalć ! ;]
 
drif 18,5K

drif

Użytkownik
G’Day Panowie!
Tak na szybko z tel. Poprawie jak bede przed kompem. Ja ide zdecydowanie w over! Wiadomo te wszystkie spotkania wygladaja underovo alez ile mozna. 4 ostatnie spotkania z poprzedniej kolejki na under.
Wiadomo jest duze ryzyko bo przeciez sa mecze ACHL

Dla mnie to jest tak: Stadion dla Sydney nie ten, niby beda koncentrowac sie na meczu za kilka dni w co nie wieze. Ostatnie dwa spotkania gdzie niby mieli wiecej przerwy na minimum. Moze ktos wypadnie ze skladu nie wiem jeszcze nie sprawdzalem a moze bedzie oszczedzanie i wczesne zmiany.
Adelaide blamaz u siebie z WSW i meczarnie z Jets. Niby o nic nie graja ale przeciez jest o co grac bo wszystko jeszcze moze sie powywracac. No i kolejnosc w Play-off
Mialem tez grac jak kolega waldi1979 wyzej jesli chodzi o Adama ale ja go juz mam ze bedzie Golden Boot.
Sydney FC v Adelaide
Total goals over 2.5 @1.9 - 5/10 ⛔
Total corners over 9 @1.44 - 5/10 ⛔ Total -10j


Stan A-League -11.796j

Bet 365

Stan A-League -1.796j
Powodzenia!
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Sydney over 1,5 - 1,92
Sydney win i ov2,5 - 3,1
licze w koncu na gole Rezy. Niech sobie przypomni czasy z Herrenven ????

Reza 1:0!! ????
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
No nareszcie chciałoby się rzec! Reza z golem, wracam spać :wasntme:
Edit: klasycznie Adelaide omijać szerokim łukiem!!
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
W Sydney 2-0, myślałem, że zostanie 1-0, patrząc na to &quot;widowisko&quot;. Nawet jak szła kontra, to już &quot;widziałem&quot; jak to spierd.... ale dobili Redsów w 95. I dobrze, bo to kolejny mecz teamu Kurza gdzie grają ch... zespół z potencjałem (patrz FFA), który obniża loty...
tak jak pisaliśmy kilka kolejek temu, Kurz zrobił zrobił z fajnej ekipy coś na kształt drużyn walczących o utrzymanie w 2. bundes bez polotu, akcji ofensywnych tylko czysta łupanka z tyłu a z przodu może coś wpadnie.. ja się cieszę że po raz kolejny ominąłem to spotkanie (1x2,over) i poszukałem czegoś po stronie przeciwników Adelaidy bo dla mnie ta drużyna jako jedyna w tej lidze NIE DA ZAROBIĆ :cholerniezly:
 
majekx 744,8K

majekx

Znawca A-League
Szybkie pytanie - ma ktoś może staty rogów w meczu Kashima - Jets?
Jutro chyba pogram gole Toivonena (jak zagra od 1 min) lub Kosty... no i rogi w stronę Jets (jak od pierwszej minuty zagra Honda)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Szybkie pytanie - ma ktoś może staty rogów w meczu Kashima - Jets?
Jutro chyba pogram gole Toivonena (jak zagra od 1 min) lub Kosty... no i rogi w stronę Jets (jak od pierwszej minuty zagra Honda)
11, 8 Japsow, reszta Jets ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Szybkie pytanie - ma ktoś może staty rogów w meczu Kashima - Jets?
Jutro chyba pogram gole Toivonena (jak zagra od 1 min) lub Kosty... no i rogi w stronę Jets (jak od pierwszej minuty zagra Honda)
8:3 dla Kashimy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
no dobra coś trzeba wyskrobać na jutro.. nie mam pomysłu ponieważ 1) nie zagra Toivonen 2) MV gra w AFC we wtorek
Melbourne Victory - Newcastle Jets
Typ: Melbourne Victory @1,97 lvbet

Tak jak już wyżej napisałem dwie ważne sprawy w kontekście jutrzejszego spotkania ale mimo wszystko.. Sydney dzisiaj wygrało, odskoczyło na 4 pkt, drugie miejsce wydaje się być priorytetem w tej chwili dla MV więc trzeba zdobywać punkty. Gospodarze jednak od trzech spotkań nie potrafią wygrać, o ile jeszcze porażkę z Perth można zrozumieć, w końcu lider, o tyle zgubienie punktów z Phoenix i w derbach już troszkę mniej. Tydzień temu derby ustawił Niedermeier, który nie dość, że złapał w przeciągu 5min dwie żółte kartki to jeszcze zrobił karnego.. mimo to udało się wyciągnąć z tego meczu punkt. Moim zdaniem jutro spokojny win z Jetsami, którzy walczą o play-offy i ciułają jakieś te punkty pomimo bezpłciowej gry.. Kosta i Honda powinni jutro wkręcić w ziemię Topora Stanleya i wygrać.. miałem grać over ale brak Toivonena? kto wie ile będą wstanie jutro postrzelać
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
no dobra coś trzeba wyskrobać na jutro.. nie mam pomysłu ponieważ 1) nie zagra Toivonen 2) MV gra w AFC we wtorek
Melbourne Victory - Newcastle Jets
Typ: Melbourne Victory @1,97 lvbet

Tak jak już wyżej napisałem dwie ważne sprawy w kontekście jutrzejszego spotkania ale mimo wszystko.. Sydney dzisiaj wygrało, odskoczyło na 4 pkt, drugie miejsce wydaje się być priorytetem w tej chwili dla MV więc trzeba zdobywać punkty. Gospodarze jednak od trzech spotkań nie potrafią wygrać, o ile jeszcze porażkę z Perth można zrozumieć, w końcu lider, o tyle zgubienie punktów z Phoenix i w derbach już troszkę mniej. Tydzień temu derby ustawił Niedermeier, który nie dość, że złapał w przeciągu 5min dwie żółte kartki to jeszcze zrobił karnego.. mimo to udało się wyciągnąć z tego meczu punkt. Moim zdaniem jutro spokojny win z Jetsami, którzy walczą o play-offy i ciułają jakieś te punkty pomimo bezpłciowej gry.. Kosta i Honda powinni jutro wkręcić w ziemię Topora Stanleya i wygrać.. miałem grać over ale brak Toivonena? kto wie ile będą wstanie jutro postrzelać
Dla mnie live, jak nie zobaczę składów, to nie &quot;uwierzę&quot; co chce &quot;wygrać&quot; Muscat. A Jetsi? Dla nich play-offy mogą być przygodą z kategorii SF ???? So, jutro się wyjaśni ???? GN!
 
drif 18,5K

drif

Użytkownik
Hi Panowie
Ja dzis na szybko 3 typy i tylko w strzelcow. Mecz dla mnie nie do grania. Jesli Big-V wygra no to kto ma te bramki strzelic...?
No i mysle ze linia korkow do pokrycia.
Melbourne Victory v Newcastle Jets
Anytime Goalscorers Honda @2.87 10/10 ⛔
Anytime Goalscorers Barbarouses @3.2 - 9.5/10 ⛔
Total corners over 11 @2.3 - 5/10 ⛔ Total -24.5j
Bet 365
Powodzenia!
Stan A-League -36.296j
 
majekx 744,8K

majekx

Znawca A-League
już są składy na dziś:


Victory - Jets
1 - @1,9 - 1j ⛔
więcej rogów Jets - @3 - 0,4j ⛔
Jets powyżej 4,5 rogów - @1,83 - 0,8j ⛔
rogi ov12 - @3 - 0,4j ⛔
kreator - gole ov2,5+1+rogi ov7 - @3 - 0,4j ⛔
Ogólnie główny kierunek to rogi w stronę Jetsów - a czemu.. bo w Victory gra Honda, wszystkie piłki będą przechodzić przez niego, a ten nie będzie ciągnął bokiem i wrzucał... zresztą nie ma do kogo bo Toivonen nie gra, tylko będzie się starał grać do przodu w stronę bramki na szybkiego Kostę lub Troisiego. A Jetsi? - myślę, że swoje rogi zrobią.. bo robili je już w meczach z Adelaidą (5), City (8) , Nixami (7), WSW (5) czy Glory (6). Było potknięcie w ACL - ale zganiam to na fakt, że Kasima to jednak mocna i doświadczona drużyna, oraz, że Merrik chciał lekko zmienić taktykę i zaskoczyć przeciwnika. W Australii powinien wrócić do ogranego i sprawdzonego schematu gry.
I na magnesie mały offtopic z Argentyny: Rosario - Belgrano - un2,5 ✅ i lekko wygrana Lanus ✅.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja zostaje przy tym - 1/ov2,5 Kurs spadł do 2,51, ale i tak warte zagrania ????
Nie ma Ola jak majekx już pisał u Victory, Merrick natomiast wystawił to co ma najlepsze i &quot;powinno&quot; się dziać no chyba, że Jetsi odpuszcza i zajmą się handlem. Zobaczymy...
PS Znowu dziady na oficjalnej stronie podawały, że Viking będzie grał. Trzeba cały czas uważać ...
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Nie ma Ola jak majekx już pisał u Victory, Merrick natomiast wystawił to co ma najlepsze i &quot;powinno&quot; się dziać no chyba, że Jetsi odpuszcza i zajmą się handlem. Zobaczymy...
PS Znowu dziady na oficjalnej stronie podawały, że Viking będzie grał. Trzeba cały czas uważać ...
Nie ma go, ale uważam ze i tak maja kim postraszyć i na to liczę ????
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Victory - Jets
Barbarouses strzeli @2,50 Unibet
O&#39;Donovan strzeli @2,70 Unibet
Jets powyżej 4,5 RR @1.95 Unibet

Po wczorajszym &quot;czarnym piątku&quot; dla mnie dzisiaj ponownie próbuję szczęścia ze strzelcami, w Victory nie gra Taivonen, więc typ na drugą &quot;strzelbę&quot; MV, Jets jeśli myślą jeszcze o PO to powinni coś ukłuć i tu właśnie liczę na O&#39;Donovana. Podoba mi się również typ majekx na rożne Jets, zaporzyczę sobie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Jetsi wiecej roznych w 1 pol.
Zaklad. Live w sts
Kurs 2.85
2 druzyna ilosc riznych w 1 pol. Powyzej 2.5
Kurs 2.25
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Do góry Bottom