>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne
Derby, jak to derby spróbuję ht x po@ 2,0 za miedziaka. Zobaczymy...
edit Wyrównali gospodarze na 1-1 ale w 2 poł. ???? ⛔
 
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam . Postawiłem na wygraną Victory plus bts @4,5 plus over 10 kornerów@2
Ako@9⛔
Powodzenia .
Ojojoj czerwona na starcie , trzeba coś zmienić .
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Niedermeier co on odwalił...
EDIT: Jamie on fire
EDIT: do przerwy total shot 0-7 :v
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
To gramy bts-a do przerwy , może będą chcieli coś strzelić póki mają zapas sił
Ht bts@3,75.⛔
No nie jednak nie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
ht. 0:1
Victory rozczarowuje, zupełnie nie ma pomysłu na obronę City. A City? - prowadzi 1:0 i gra swoje - szanuje piłkę, zmienia tempo gry i stara się coś jeszcze ukłuć gospodarzy.
Troisi niewidoczny, Honda bez pomysłu, Kosta bez podań - tak wyglądała w 1 połowie ofensywa gospodarzy.
Mam nadzieję na zmianę obrazu gry po przerwie.
ht 0:1, 3 rogi
to ja pogram te rożne, bo linia ładnie zeszła:
ov7 - @1,61 - 0,5j ⛔
ov8 - @2,2 - 0,3j ⛔
ov9 - @3,4 - 0,2j ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Druga połowa , może pan sędzia wyrówna stan zawodników na boisku , ledwo się zaczęło a już żółtko dla City .
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
Panie qowalsky6 w związku z tym co się dzieje w Melbourne - poproszę o pilny kontakt z Panem Li
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panie qowalsky6 w związku z tym co się dzieje w Melbourne - poproszę o pilny kontakt z Panem Li
Pan Li nie odbiera, ale przesłał sms-a ???? &quot;Kto gra derby idzie na żebry&quot;, &quot;Kto gra puchary ten je suchary&quot;, i qutasiarz wyłączył telefon ???? Będzie remis jak nic ???? ale co ja tam wiem ????
edit
ft 1-1 zważywszy na to, że mistrzowie grali w 10 to wynik niezły dla nich ???? Kolejny raz City pokazało, że niezależnie od formy w derbach walczą na maxa.
Nawet napisałem: &quot;23.02. 09:50 Melbourne Victory vs Melbourne City - derby więc no bet, ew. na live, ostatnie wyniki o dziwo &quot;szły&quot; w stronę City więc... I tak to wyglądało, patrz skrót:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-melbourne-victory-v-melbourne-city-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
Na jutro na ten moment mam takie pomysły:
Jets - Adelaide
rogi HA w stronę gospodarzy - typ jeszcze nie pobrany

WSW - Perth
un2,5 - @2,5 ✅
i łamaki:
1/2 - @2,9 - 0,3j ⛔
2/1 - @19 - 0,3j ⛔
parę zdań napiszę jakoś później.
W sumie do Jets - Adelaide dodam jeszcze te typy:
kreator: 1⛔+gole ov2⛔+rogi ov9✅ - @6 - 0,5j ⛔
1 - @2,8 - 2j⛔
ov2,5 - @1,72 - 1j⛔
rogi ov11 - @2,4 - 1j✅
rogi ov12 - @3,2 - 5j✅
rogi 1 HA-1 - @2,37 - 0,7j⛔
rogi 1 HA-0,5 - @1,925 - 1,3j⛔
1 - ponieważ przy potknięciu Phoenix przed Jetsami uchylają się drzwi do PO - powiedział bym kluczyk w drzwiach właśnie się przekręcił - trzeba jeszcze nacisnąć klamkę, otworzyć drzwi i wejść pewnym krokiem do PO.
ov goli - dziś dzień underowy - Australia nie znosi rutyny - więc 3 mecz z rzędu będzie underowy?
ov rogów - początkowo pomyślałem - Jetsi swoje rogi nawalą, ale Adelaida te rogi robi w kratkę.. potrafi nabić 2 ale i 11.... i tutaj po krótkiej wymianie zdań z Panem drif (i dziękuję za świeże spojrzenie) - 3 under rogów z rzędu? w Australii? - tą samą dedukcję zastosowałem do overa golii.
handi rogów - pierwsza myśl na ten mecz... gospodarze raczej pewnie co spotkanie u siebie robią rogi, Adelaida w kratkę - no to fifty/fifty - a kurs &gt; 2 - więc dlaczego nie spróbować?
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Newcastle Jets - Adelaide United 0:0 (5-10 RR)

Newcastle Jets @2,75 Unibet ⛔
Newcastle Jets i obie strzelą @4,70 Unibet ⛔
powyżej 11,5 RR @2,20 Unibet ✅
powyżej 12,5 RR @2,95 Unibet ✅
powyżej 13,5 RR @4,0 Unibet ✅
Newcastle Jets powyżej 6,5 RR @2,95 Unibet ⛔
Newcastle Jets powyżej 7,5 RR @4,20 Unibet ⛔

Po dzisiejszej porażce Nixów jest szansa dla Jets na PO, o czym wspomniał już majekx i właśnie dlatego idę w ich stronę, nie wydaje mi się, żeby nie wykorzystali zaistniałej sytuacji, liczę na ataki z ich strony, więc i rożnych powinni trochę nabić, Adelaide też coś powinno dorzucić, więc teoretycznie over jak najbardziej możliwy + pobieram też over cornerów samych Jetsów, dodatkowo ich win wraz z btts, ponieważ w większości swoich meczy często padają bramki z obu stron. Na drugi mecz postaram się coś napisać z rana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Newcastle póki co nuda. Oba zespoły w możliwie optymalnym ustawieniu. zobaczymy co dalej...
Edit
Po 30 min. nie widać kto lepszy, za to cornery walą bez opamiętania. Okazje były ale x ht mnie nie zdziwi.
Edit
45. min. Ht 0-0 no tak właśnie ten mecz wygląda. Jetsi jeśli poważnie myślą o top 6 to &quot;powinni&quot; ruszyć do przodu, na to pewnie liczy też Kurz więc jakieś bramki może jednak zobaczymy w 2 poł.? No chyba, że wolą zarobić na x i underze ???? I rożnych.....
Po 60 min. bez zmian... Za drobne x po @ 1,9 pobrałem i GL!
edit I FT 0-0 mały ale zawsze ✅ Tak się ten mecz właśnie układał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Niestety przysnęło mi się i nie zdążyłem pograć korków pre.Złapałem na livie over 12,5 po kursie 1,9.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Daje powyżej 2,5 kartki kurs 1,55
Mecz ma dużą stawkę (play off), arbiter też ma dobre statystyki kartkowe.
 
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
Składy na ostatni mecz kolejki:


Hm Majok na prawej obronie... za to Glory wytacza ciężkie działa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Składy na ostatni mecz kolejki:


Hm Majok na prawej obronie... za to Glory wytacza ciężkie działa.
Patrząc na overowy dramat w tej kolejce, pobieram over 3,5 po @ 2,10 w Sydney. Na przełamanie. Miedziak do ew. podwojenia bo składy są ok do takiego scenariusza. A jak będzie? ????
edit
Składy były, ba bts wykręcony, ale over podany w d.....
 
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
No to panowie 4 pod rząd under w Australii ? Raczej niemożliwe co ? ???? Dałem jednak delikatnie za niebieskiego po kursie 2.4 ale to chyba nie realne ... Perth najlepsza defensywa, czy Westerny coś wsadzą, hmmm ? Czy samo Perth dzisiaj strzeli trójeczkę lub więcej, hmmm ? Się okaże, powodzonka Panowie :] pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Brzmi szokująco, ale jakby dziś WS Wanderers wygrało to ma szansę na play off. Będą tracić 9 pkt a do zdobycia będzie jeszcze 21 pkt. Brzmi szokująco, ale małą szansę mają ????
 
Do góry Bottom