>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
Derby derby:


w Nowej Zelandii:
50&#39; bts - @3,5 - 0,5j ⛔
w Melbourne:
1 - @2,05 - 2j ⛔
Kosta gol - @3,5 - 1j ✅
ov2,5 - @1,8 - 1j ⛔
rogi ov10,5 - @2 - 1j ⛔
derby to derby.. ale V ma mocniejszy skład, bardziej im powinno zależeć no i grają na Marvel Stadium.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
To jeszcze tak dołożę delikatnie, coś im nie wychodzi strzelanie, więc albo remis albo...
Wellington Phoenix - Sydney FC (live)
TYP: 1/X
1.75
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Derby derby:


w Nowej Zelandii:
50&#39; bts - @3,5 - 0,5j
w Melbourne:
1 - @2,05 - 2j
Kosta gol - @3,5 - 1j
ov2,5 - @1,8 - 1j
rogi ov10,5 - @2 - 1j
derby to derby.. ale V ma mocniejszy skład, bardziej im powinno zależeć no i grają na Marvel Stadium.
Popieram. Sklad V wyglada duzo lepiej. Liczę na nich ????
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Słaby ten mecz, mimo, że o dużą stawkę, bo Sydney walczy o TOP 2 a Wellington nie ma pewnych play off, bo Newcastle naciska.
napisałem i karny ???? i :zero:1
Ekipa z Nowej Zelandii jeszcze wyleci z play off, ostatnie 6 meczy to 1 wygrana
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
To jeszcze tak dołożę delikatnie, coś im nie wychodzi strzelanie, więc albo remis albo...
Wellington Phoenix - Sydney FC (live)
TYP: 1/X
1.75
Miałem to w przedmeczowych rozkminach. Przed chwilą znowu gol dla Nix (Wiliams) ale znowu nieuznany. Dla mnie w dalszym ciągu mecz oscyluje w kierunku x, 1x, choć goście mieli okazje.
PS I znowu ch...y stadion. Przynajmniej są dalej w Wellington, a nie jak ostatnio w Auckland.
edit
Co goli &quot;mogło&quot; paść ???? FT 0-1, bramki jak zaczarowane, tylko karny był mocarny...
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A w V grał ten szwed Toivonen, wiadomo co się z nim dzieje bo nie jestem w temacie?
@e: brawo sydney! Jeszcze jeden :S
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dla mnie w dalszym ciągu mecz oscyluje w kierunku x, 1x, choć goście mieli okazje.
Karny potężny był po prostu, gdyby trafiona została poprzeczka, to byłoby jak w połkarskim pokerze gdy Laguna ruskim bramkę połamał ????
 
majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
Live - Nixi - SFC
78&#39; - ov1,5 - @2,3 - 1j ⛔
Mam nadzieje na jeszcze jeden gol.. Nixi nie mają nic do stracenia... a może jakaś kontra SFC?
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live - Nixi - SFC
78&#39; - ov1,5 - @2,3 - 1j
Mam nadzieje na jeszcze jeden gol.. Nixi nie mają nic do stracenia... a może jakaś kontra SFC?
Burns aaaaa, okazja zmarnowana..., teraz Krishna, nogi same chodzą a tu 0... ???? Co Sydney mogło dobić !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
nic tylko czekać na karnego dla Phoenix i zmarnowaną jedenastkę przez Krishnę :cwl:
EDIT: ale kontra Sydney zmarnowanaaa
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
nic tylko czekać na karnego dla Phoenix i zmarnowaną jedenastkę przez Krishnę :cwl:
EDIT: ale kontra Sydney zmarnowanaaa
Było wybicie z pustej.... co jedni i drudzy marnują .... 95 Rufer jak Ronaldhinio ???? ???? prawie...
FT 0-1 niezły cyrk...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Dobra, po tym rozczarowaniu idę w 2,5 gola w derbach po 1,8 i gospodarze win i over 2,5 gola po 3,45. Grane na fortunie.
Dodam tylko ze nie interesuje mnie jak, ale ma to wejść;)
 
Do góry Bottom