>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
O sytuacji w tabeli do tego meczu pisałem kilka dni temu przy mojej rozbiegowce.
A teraz po ht 1-0 &quot;widzi mi się&quot; dnb Nix po @ 5,80 za drobniaki. Już w 1 pol. mogli prowadzić, choćby słupek i Moss w bramce Jets stanęli na przeszkodzie. Niestety Filipa nie ma w bramce, ale zmiennik nie miał szans na obronę strzału Vargasa.
Do tego za miedziaka dam Nix strzela po @ 1.65. GL!
Edit live
58 min i 1-1 ✅ zobaczymy co dalej... I tak się skończyło, dnb zwrot... I jeszcze Krishna karnego zjebal... W 88 ???? Na razie, cześć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć po co Krishna strzela karne? Ten chłop ma chyba więcej niestrzelonych niż strzelonych...
 
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć po co Krishna strzela karne? Ten chłop ma chyba więcej niestrzelonych niż strzelonych...
U mnie ten pan jest na cenzurowanym , to już drugi raz jak zabiera mi kasę .
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Krishna został właśnie moim ulubieńcem.
23.01 Wellington vs Sydney
87&#39; do karnego podchodzi Krishna, nie strzela. Kończy się 0:1.Grałem btts.
7.02 Jets vs Wellington
87&#39; do karnego podchodzi Krishna, nie strzela. Kończy się 1:1.Grałem over 2,5.
Dzieki ziomeczku ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Podsumowując mecz (oglądałem tylko drugą połowę) jak w tutaj nie padł over2,5 to chyba tylko wiedzą Ci co zapłacili za under ???? po bramce na 1-1 szaleńcze ataki Jetsów, 1) strzał Petratosa, sparowany przez Saila (o którym zaraz więcej) dobiega do piłki chyba Hofmann i z 6 metrów petarda w słupek, piłka spada pod nogi Petratosa znowu i Sail nagle robi wydawać by się mogło interwencje meczu przenosząc kolejna petardę nad poprzeczkę jedną ręką 2) jakby tego było mało chwile później Georgievski zamyka dośrodkowanie, dokłada głowę i piłka odbija się najpierw od poprzeczki po czym spada pół metra przed linią bramkową 3) wrzutka do Hofmanna na bok pola karnego ten ładuje z woleja, no bramka kolejki jak nie sezonu bo strzał rozerwałby siatkę w oknie bramki Phoenix ale jakżeby inaczej SAIL no chłop miał dzień konia, wyciągał wszystko jedną ręką praktycznie.. nie widziałem bramki straconej ale sądzę że uratował na pewno ten punkt gościom 4) w końcówce za to ku zdziwieniu wszystkich to goście częściej zaczęli dochodzić do głosu i tak o to najpierw wrzutka Burgessa, ktorą Krishna powinien zamienić na bramkę - 6metrów - Moss spóźniony, wystarczyło dołożyć odpowiednio nogę, nie zrobił tego.. 5) akcja Sheridrana na skrzydle, zgrania przed pole karne 16metr nic tylko pasóweczką zamknąć mecz.. KOSMOS 6) no i ten karny Krishny po którym wyłączyłem streama....
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Ja w przerwie zagrałem na gości, 9zl był kurs. A ten pajac po raz kolejny pudło. Co to za strzał w ogole ..? Ech... dobrze ze rogi weszły na live. Ale i tak mecz w plecy..
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja w przerwie zagrałem na gości, 9zl był kurs. A ten pajac po raz kolejny pudło. Co to za strzał w ogole ..? Ech... dobrze ze rogi weszły na live. Ale i tak mecz w plecy..
A jakby kurs był w Euro? Panie, toż to słowiański wkurw by był .... ????
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Zacznę na jutro ????
Brisbane-Sydney.
Kurs na gości 1,6. Na ostatnie 5 meczów Brisbane 2 razy nie strzeliło gola. W bezsposrednich pojedynkach miedzy obiema drużynami w 3 na 5 był over i bts. W tę stronę tez idę 2 i bts - 2,8 zł oraz 2 i over 2,5 - 2,13 zl myśle ze warte ruszenia ????
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Zacznę na jutro ????
Brisbane-Sydney.
Kurs na gości 1,6. Na ostatnie 5 meczów Brisbane 2 razy nie strzeliło gola. W bezsposrednich pojedynkach miedzy obiema drużynami w 3 na 5 był over i bts. W tę stronę tez idę 2 i bts - 2,8 zł oraz 2 i over 2,5 - 2,13 zl myśle ze warte ruszenia ????
Dobry jestes chlopak ale prosze Cie, nie podawaj kursow w zl. To sa tylko liczby,nie zlotowki.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
08.02. 09:50 Brisbane Roar - Sydney FC
Blues Sky faworytem rzecz jasna, ale @ nie bardzo. Może live?
Edit Wycialem sobie posta chcąc zrobić edycję... Była tu przedmeczowo analiza.
Argumenty za i przeciw, info o składzie, ale poniższy &quot;morał&quot; się uchowal:
Podsumowując kierunek niby jeden, gole niby też, ale ja chcę &quot;to&quot; zobaczyć i wtedy może coś rzucę na szalę losu, bo Kangaroos ostatnio potrafią przycinać w ch...a ???? Na razie...
Konkurs trwa:
Edit
Ft 2-1, Roar cieszy się jakby mistrza zdobyło, Kangury przycieli w ch... a ja byłem skłonny dać 2 na live... Czasem warto odpuścić, fajnie, że bts i over wykręcony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Brisbane Roar - Sydney FC 2:1
Sydney @1,62 Unibet ⛔
Sydney (-1 AH) @2,00 Unibet ⛔

Ciężki mecz i szczerze mówiąc nie mam za bardzo pomysłu jak go ugryzc, sportowo goście i chyba zostanę przy tej opcji, tym bardziej, że w czubie ścisk i za bardzo nie mogą sobie Blue Sky pozwolić na stratę punktów, wiem, że z Roar na ich terenie gra im się ciężko, ale...mam nadzieję, że nie wydarzą się tu żadne &quot;cuda&quot; i Sydney wygra 0:2 może 1:3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Czy tylko ja tam widzę value na X2
i udało się... ????
Na dziś:

Roar - SFC

2 - @1,5 - 0,5j ⛔
tylko SFC strzeli bramkę - @2,75 - 0,3j ⛔
Kurs mizerny i żeby nie było głupiej wpadki to nie szaleje ze stawką. Przy tym co wyprawia Roar, które już o nic nie gra i chyba tylko czeka na koniec sezonu chyba obowiązek jest zabrania przeciwko nim. Sydney za to ciągle w grze o top 2, a w przypadku potknięcia Glory, również o top 1. La Fondre i spółka nie mogą teraz gubić punktów.. i na pewno nie z takimi zespołami jak Roar.... Niestety buki też o tym wiedzą i nie rozpieszczają kursami. Dlatego pobieram jeszcze typ, że goście wygrają do 0. Kurs jest dość dobry, a przy uważnej grze SFC może się udać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
i udało się... ????
Na dziś:

Roar - SFC

2 - @1,5 - 0,5j
tylko SFC strzeli bramkę - @2,75 - 0,3j
Kurs mizerny i żeby nie było głupiej wpadki to nie szaleje ze stawką. Przy tym co wyprawia Roar, które już o nic nie gra i chyba tylko czeka na koniec sezonu chyba obowiązek jest zabrania przeciwko nim. Sydney za to ciągle w grze o top 2, a w przypadku potknięcia Glory, również o top 1. La Fondre i spółka nie mogą teraz gubić punktów.. i na pewno nie z takimi zespołami jak Roar.... Niestety buki też o tym wiedzą i nie rozpieszczają kursami. Dlatego pobieram jeszcze typ, że goście wygrają do 0. Kurs jest dość dobry, a przy uważnej grze SFC może się udać.
Dzień dobry... ????
Ja poszedłem w 2 + bts - kurs 2,1 złapałem, wiadomo Roar tragiczne, ale z Sydney zazwyczaj dobrze wyglądali i się spinali, więc liczę,że z ich strony jakaś bramka padnie, do tego Redlands z Strikers w NPL Queensland, kazda opcja na Strikers : hc -1,5, -2,5 i gole over 1,5 ht, over 3,5 mecz.
Pozdrawiam Panów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Do kadry wracają: Zullo, Brosque, może pojawić się nowy napastnik z Iranu - Reza Ghoochannejhad.
Ok, widzę, że w ataku Blues Sky mamy młodziaka, Irańczyka (nowego) jeszcze nie ma, Brosque na ławce. U Roar potencjalnie ma kto strzelać więc zobaczymy... Bts-a nie wykluczam. Narka, czekamy na live ????
Live
Co my tu mamy? Ht 0-0, Silva obil słupek, Sydney naciera ale bez rezultatu. Roar się stawiają mimo, że wypadło im 2 obrońców. Mlody w bramce nie nawala...
Edit
Chciałem poczekać na @ 1,9 w stronę Sydney ale nie zdążyłem, już 0-1...
Edit
FT 2-1 a ja myślałem o 2-ce ???? , Roar cieszą się jakby mistrza zdobyli ???? I dobrze...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Do góry Bottom