>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

R 367

romeo12345

Użytkownik
No ladnie dzisiaj zarobilismy na Aleague. Gole, kartki, rozne. Wszystko siadlo. Ale po tym co tu obserwuje w tym sezonie to nie mam juz cienia watpliwosci, ze mecze w tej lidze sa rezyserowane. Na nic wszystkie analizy jaki tu nieraz wrzucaja Majex czy Qowalsky. Jak przed meczem jego przebieg jest zaplanowany w scenariuszu rezyserow ktorzy zapewne zarabiaja na tym godziwe pieniadze, to zadne statystyki czy nasze analizy nie maja znaczenia.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Ta liga się zrobiła trochę mafijna, mafia tam pierze hajs? Te łamaki to już przegięcie w biały dzień
 
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
Pamiętajcie, że z ligi nie ma spadkowiczów.. i jak mamy tabele gdzie Roar, CCM i WSW już o nic nie walczą to i są podstawy do &#39;zabawy&#39;. Już chyba spisali sezon na straty. Z zespołów, które o coś grają to na tą chwilę Jets i Nixi o PO, oraz SFC i V o 2 miejsce... Wydaje się, że Glory ma pierwsze raczej pewne.
W tym roku sezon się szybko wyklarował - stąd i takie a nie inne wyniki. No i bliskość chińskich rynków bukmacherskich.. no nie sprzyja to przejrzystości.
Ale na pocieszenie od czasu do czasu scenariusz uda się przewidzieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Dobra, Wellington, chociaż honorowe trafienie, żeby btts wszedł.
Tutaj wydaje się, polski bramkarz mógł się lepiej ustawić...

 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Halo!! Panowie. Za kilka godzin hit!! ????
FC Sydney - Meolburne City o 7:00.
Juz nie ma w Sydney ani Bobo ani Adriana wiec lania nie bedzie, ale jest komu strzelac w obu drużynach.
Kurs na over 2,5 kusi bo to 1,9. Wiem, wiem, wcale goli być nie musi, ale sadze ze będą, pojde nawet w swoim stylu w stronę 3,5 - 3.25.
Przejrzałem ich mecze, warto pójść w rogi i to nawet w stronę gości. Gospodarze nabijają średnio 4 może 5 w meczu, natomiast gospodarze 8 i więcej. Zobaczę rano jaka bedzie linia, ale te 11 może 12 można grać. I może jakiś handi „rogowy”;) w stronę gości.
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Sydney FC - Melbourne City 2:0

Sydney FC @1,97 Unibet ✅
Sydney FC i obie strzela @4,10 Unibet ⛔
Melbourne City/Sydney FC @23,0 Unibet ⛔

Edit: Kierunek był dobry, główny bet siadł, gdyby MC wykorzystało karnego mogło być bardzo dobrze, a tak lekki, ale niestety minus.
Patrząc na dzisiejsze wyniki pierwsze co mi przyszło do głowy to to, że Sydney musi jutro wygrać, żeby liczyć się w walce o 2 miejsce, Perth już chyba nie odpuści. Porażka City specjalnie nie skomplikuje im sytuacji. Tak więc mój główny bet to czysty win Blue Sky, dodatkowo przemawia za tym bezpośrednie H2H, Sydney wygrało ostatnie 7 spotkań z City bez względu czy grali u siebie czy w delegacji, więc MC im najwyraźniej &quot;leży&quot;. Za mniejszą stawkę spróbuję jeszcze zwycięstwo gospodarzy wraz z btts, to bardziej na przeczucie, bowiem historia pokazuje, że jak Sydney wygrywało to raczej do zera. Po dwóch dzisiejszych łamakach aż żal by było nie spróbować tej opcji jutro, tu już stawka oczywiście rekreacyjna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Sydney FC - Melbourne City

Sydney FC @1,97 Unibet
Sydney FC i obie strzela @4,10 Unibet
Melbourne City/Sydney FC @23,0 Unibet

Patrząc na dzisiejsze wyniki pierwsze co mi przyszło do głowy to to, że Sydney musi jutro wygrać, żeby liczyć się w walce o 2 miejsce, Perth już chyba nie odpuści. Porażka City specjalnie nie skomplikuje im sytuacji. Tak więc mój główny bet to czysty win Blue Sky, dodatkowo przemawia za tym bezpośrednie H2H, Sydney wygrało ostatnie 7 spotkań z City bez względu czy grali u siebie czy w delegacji, więc MC im najwyraźniej &quot;leży&quot;. Za mniejszą stawkę spróbuję jeszcze zwycięstwo gospodarzy wraz z btts, to bardziej na przeczucie, bowiem historia pokazuje, że jak Sydney wygrywało to raczej do zera. Po dwóch dzisiejszych łamakach aż żal by było nie spróbować tej opcji jutro, tu już stawka oczywiście rekreacyjna.
Chciałem tylko nadmienić ze w Sydney juz nie ma strzelców wyborowych, wiec to ze ich leją od dawna to nie brałbym tam na 100% jako wyznacznik. Choc tak poszedłbym tak jak Ty w stronę gospodarzy ????
 
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
live 70&#39; SFC - MC (1:0)
un1,5 - @1,8 - 0,3j ⛔
nie są to zespoły, które szaleją w ataki... dziś można było przewidzieć że będzie mało goli, a przy wyniku 1:0 SFC jest chyba zbyt doświadczone, żeby w końcówce stracić bramkę.... Z drugiej strony czy strzeli City - pobieram, że nie.
 
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
Stan ogólny konta 2,32. Kolejka była kontrowersyjna, ale można było dobrze zarobić. Mieliśmy zwroty akcji (czy to pozytywne czy negatywne pozostawiam indywidualnej ocenie), gole, rogi, kartki... jednym słowem całą Australię (może nawet za dużo Australii w Australii).
Rankingu formy chyba nie zrobię, bo sam nie wiem jak ocenić zespoły, które przez 45 min grały jedno, a po przerwie widzieliśmy zupełnie inny zespół.
Zapraszam już za 4 dni na następną kolejkę.
 
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
Chciałem tylko nadmienić ze w Sydney juz nie ma strzelców wyborowych
Nie no...jest Ninkovic i Le Fondre.. ten drugi lider klasyfikacji strzelców, więc nie można mówić, że SFC nie ma strzelców wyborowych.
 
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
Na pierwszy rzut oka strasznie wysoki kurs na Phoenix. Czy tylko ja tam widzę value na X2 ??
Sydney win banker ????
No wiesz, Jets rozjechało WSW a Nixi byli cieniem samych siebie z Glory... to i podbitka kursów. Jeżeli Newcastle uwierzyło w szansę na PO to walka na pewno będzie. Kurs na X2 po około @1,8 - @2 jak najbardziej warty przeyślenia.
SFC - mocne value
Do tego rogi w WSW, ze wskazaniem na ov i ha rogów WSW
Do tego bramki Victory - Glory
City - Adelaide... nie wiem, kierunek City, ale kurs nie zachęca do takiego ryzyka..
qowalsky6 - wywołam Cię &#39;do tablicy&#39; -jak Ty to widzisz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Nie no...jest Ninkovic i Le Fondre.. ten drugi lider klasyfikacji strzelców, więc nie można mówić, że SFC nie ma strzelców wyborowych.
Ma kto strzelac oczywiście, ale oni juz nie strzelają seriami co ten duet o którym wspomniałem. Pisałem że jasne że zgadzam się co do faworyta, ze to gospodarz ale nie że to bedzie jakaś masakra. Gdyby strzelili karnego to raptem byłoby 2:1. Niestety nie wpadło i over nie wszedł. Natomiast handicap na rogi się udał w stronę gości ???? pisałem o tym Wczoraj ????
Wcale tak wiele się nie myliłem w swoich typach ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 18
07.02. 09:50 Newcastle Jets - Wellington Phoenix
Ciekawe spotkanie, Jetsi gonią peleton, który zamykają Nixi. Będzie się działo, do zobaczenia ten mecz.
08.02. 09:50 Brisbane Roar - Sydney FC
Blues Sky faworytem rzecz jasna, ale @ nie bardzo. Może live?
09.02. 07:35 WS Wanderers - Central Coast Mariners
No prochu nie wymyślę ???? over/bts naturalnym kierunkiem.
09.02. 09:50 Melbourne City - Adelaide United
3 porażka City? Nie sądze. Redsi wygrali ostatni mecz, ale jak to wyglądało to dobrze wiemy. Coś w stronę gospodarzy pomyślę.
10.02. 07:00 Melbourne Victory - Perth Glory - kierunek na Victory (może dnb?), pojedynek na szczycie, wygrana da gospodarzom szanse na zbliżenie się do lidera z Perth na 1 punkt. Muscat lubi takie wyzwania.
Bramki 17 kolejki.
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-17-hyundai-a-league-0
No i konkurs ofc ???? Zapraszamy!
https://forum.bukmacherskie.com/threads/5-melbourne-victory-perth-glory-10-02-2019-07-00.155321/#post-6795999
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
Wcale tak wiele się nie myliłem w swoich typach
Nie mówię, że się myliłeś... typy były dobre, sam skorzystałem ???? ... i dlatego bardzo dziękuję.
Po prostu mam inne zdanie na temat ataku SFC. Ja to widzę tak, że Bobo ma godnego następce, Mierzej niestety nie... dlatego brakuje jakości w końcówkach meczów.. Adrian potrafił przytrzymać piłkę, rozegrać ją szeroko lub do przodu tworząc okazję. Jednak w zeszłym do ataku dorównywała też obrona.
No ale nie ma co rozpisywać się nad tym co było przed nami jeszcze trochę kolejek i mam nadzieję na plus i żeby wyniki były czysto sportowe a nie umawiane przez panów Li przy okrągłym stoliczku przy szklaneczce dobrej whiski w Hong Kongu czy Singapurze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Halo gramy!! ???? pamiętacie? Chyba był taki program ????
Panowie jutro mecz o stawkę... ale chyba tylko dla gości. Dziwią mnie kursy. Jetsi o nic nie grają, poprawcie mnie jesli się myle. Dzisiaj podam ttlko ze gram na bramki wellington. Nie ma niestety możliwości zagrac teraz, dopiero jutro live. Ale over 1,5 myśle możliwy... ????
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Halo gramy!! ???? pamiętacie? Chyba był taki program ????
Panowie jutro mecz o stawkę... ale chyba tylko dla gości. Dziwią mnie kursy. Jetsi o nic nie grają, poprawcie mnie jesli się myle. Dzisiaj podam ttlko ze gram na bramki wellington. Nie ma niestety możliwości zagrac teraz, dopiero jutro live. Ale over 1,5 myśle możliwy... ????
Właśnie to jest mecz o dużą stawkę, Jetsi jak wygrają do zbliżą się do play off na tylko 5 punktów (właśnie do Wellington) a do zdobycia będzie jeszcze aż 27 pkt (9 kolejek). Można powiedzieć, że takie spotkanie o tzw 6 punktów.
Warto pomyśleć na kartkami, bo linia 4,5 kurs 1,9 całkiem przyjemna. Sędziuje Lucas, który ostatnie mecze to 5,6,7 kartek. Pytanie czy nie czekać na live, bo on lubi sypać żółtkami w drugiej połowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Właśnie to jest mecz o dużą stawkę, Jetsi jak wygrają do zbliżą się do play off na tylko 5 punktów (właśnie do Wellington) a do zdobycia będzie jeszcze aż 27 pkt (9 kolejek). Można powiedzieć, że takie spotkanie o tzw 6 punktów.
Warto pomyśleć na kartkami, bo linia 4,5 kurs 1,9 całkiem przyjemna. Sędziuje Lucas, który ostatnie mecze to 5,6,7 kartek. Pytanie czy nie czekać na live, bo on lubi sypać żółtkami w drugiej połowie.
No i dziękuje za informacje. Nie wiedziałem ze jeszcze tyle kolejek, fakt nie sprawdziłem, moj błąd.
To jak dla mnie trzeba iść w gole w meczu a nie w gole gości ????
Dzięki za info! ????
 
Do góry Bottom